Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 2198 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

Nowe czasy – Medycyna Kwantowa ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyszłością medycyny jest Medycyna Kwantowa (Cyber-Medycyna) – całkowicie oparta na zasadach fizyki kwantowej.

 Nowe czasy – Medycyna Kwantowa ?

Przyszłością medycyny jest Medycyna Kwantowa (Cyber-Medycyna) – całkowicie oparta na zasadach fizyki kwantowej.

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach.
Nam, obecnym – trudno może ocenić rzeczywistość. Jakie to ma zresztą znaczenie?
Następne pokolenia być może zrobią to lepiej, ale - to dla nas - też bez znaczenia.

Obserwujemy wspaniały rozwój nauki, sztuki - postęp i rozwój cywilizacji z jednej strony.

Z drugiej (być może skrajnej) – utrata/upadek wszelkich wartości humanitarnych – opartej na kłamstwie i manipulacji. Wszystko - w imię rozmaicie pojętych interesów - i...pieniądza.

Gdzie i jak się to wszytko skończy – NIKT chyba nie wie.
Ludzie żyją teraźniejszością choć tak naprawdę “teraźniejszość” jest abstrakcją czasową.

Mamy nowe, niewiarygodne technologie - dotyczy to wszystkich gałęzi naszego życia. Nowe metody lecznicze mogą stworzyć sytuację, że ludzie będą mogli leczyć się sami.

Z drugiej strony mamy statystyki “chorób cywilizacji”.

Dane z amerykańskich czasopism medycznych: “Scientific American” i “Life Extension” są szokujące i alarmujące. Szacuje się, że w USA w 2001 r., ponad 1 milion osób (najwięcej) osób zmarło z powodu tzw. “Chorób Iatrogennych” - czyli w rezultacie działania medycyny współczesnej...a więc takiej, która przecież z założenia - powinna leczyć ludzi...
Oto dane statystyczne z USA. W roku 2013:

- 553.251 osób, które zmarło z powodu choroby nowotworowej
- 699.697 osób w Cardiovascular Diseases
- 783.936 osób zmarło z powodu Chorób Iatrogennych.*

* To dane z 2001 roku. Obecnie tych danych, już się nie publikuje. Ciekawe dlaczego?!

“Dodatkowo” - obecnie około 250,000 osób (685 dzień), umiera tylko z powodu stosowania niewłaściwych leków.

Podsumowanie tych statystyk wskazuje, że od 2001 roku główną przyczyną śmierci w USA były choroby iatrogenne - spowodowane przez "leki i leczenie"
(ok. 1,034,000 - czyli 2,832/dziennie)!!!

Dane naprawdę alarmujące. Niewiarygodne. I być może wiele osób - w to nie uwierzy. Albo nawet nie będzie chciało wierzyć. Fakty jednak i statystyki nie kłamią. Taka jest prawda. To są udokumentowane wyniki opracowań, naszego “zachodniego systemu opieki zdrowotnej”.

Przyszłość przy obecnym stanie rozwoju medycyny - może być tylko gorsza,

Współczesna medycyna nie opiera się już na humanitarnych zasadach pomocy człowiekowi. To zwykły interes - nastawiony wyłącznie na zyski podmiotów związanych z przemysłem farmaceutycznym- począwszy od lekarzy i farmaceutów, ośrodków opieki medycznej, laboratoriów, ośrodków rehabilitacyjnych, szpitali, administracji lokalnych i państwa. Za wszystkim tym stoją wielkie, globalne koncerny - farmaceutyczne.

Wszyscy w pogoni aby dostać kawałek tortu – ogólnoświatowego przemysłu medycznego.

Źródło: CyberDoktor.org

Tymczasem prawda jest taka: wiele tzw. “chorób cywilizacji” - jest po prostu wytworem współczesności albo też w skrajnych wypadkach wymyślono je specjalnie po to - aby wprowadzić nowe leki czy technologie do sprzedaży. Wiadomo - “business is business”.

Wiele chorób “nieuleczalnych” jest również całkowicie wyleczalnych, przy zastosowaniu odpowiedniej diety, zmiany trybu życia, wody, czasem użycia suplementów uzupełniającyh niedobory pokarmowe.
Wielką rolę może również odgrywać medycyna tradycyjna i holistyczna.

Podaję konkretny przykład z życia:

Przez wiele lat (lekarze i pacjenci) – a więc MY wszyscy, byliśmy skłonni wierzyć, że Choroby Alzhaimera (Alzhaimer Disease – AD) - nie można wyleczyć.
AD to dożywotni wyrok, który jakoś rodzina/opiekuni chorego muszą zaakceptować (i płacić za leki)

Dodatkowo, większość twierdziła, że to choroba związana z wiekiem – i każdy, prędzej czy później, w mniejszym lub większym stopniu będzie cierpiał na chorobę Alzhaimera...

Czy jest to po prostu wielkie kłamstwo?
Czy też używając bardziej dyplomatycznego języka – świadomie manipulowana nieprawda?
A jeżeli tak jest – powstaje pytanie. Kto i dlaczego, w jakim celu - stworzył ten Mit.
Odpowiedź jest jasna i oczywista. Pisałem o tym wyżej – ale powtarzam raz jeszcze.

To wielki przemysł farmaceutyczny i grupa interesów z nim związana – ponosi całkowitą odpowiedzialność. Lekarze i personel medyczny, świadomie lub nie - stali się medium propagandy narzędziem głoszącym manipulacje – są pośrednikami ideologii kłamstwa.

W dzisiejszych czasach: władzy i kontroli pieniądza – lekarze przestali leczyć chorych, przestali zapobiegać chorobom. Leczą ich wyłącznie objawowo – a nie przyczynowo.
No bo cóż to za interes – wyleczyć kogoś.

Interes polega na tym, że trzeba pacjentom sprzedawać usługi, lekarstwa i technologie.
Interes polega na tym, aby jak największa grupa ludzi pozostawła w stanie chorobowym.

PRAWDA, często jest niewygodna – często trzeba prawdą manipulować – zwyczajnie dlatego, że to jest sposób na robienie interesów.

Dla mnie osobiscie, jako lekarza a przede wszystkim człowieka, natomiast nie ulega wątpliwości.
Najważniejsza jest PRAWDA – Najważniejsze jest nasze ZDROWIE i ŻYCIE.
Dla nas wszystkich.

Jak wspomniałem wielokrotnie. Studiuję ostatnio medycynę naturalną i holistyczną – w każdym możliwym zakresie. Mam nadzieję wreszcie zrozumieć prawa życia i zdrowia – a jak już będę gotów – bedę przekazywał te kwestie innym. Ku pamięci - i serc pokrzepieniu...

Otóż twierdzę, jestem pewien, że Choroba Alzhaimera jest całkowicie wyleczalna a już z pewnością można zatrzymać jej rozwój.

Szalenie istotna jest również oczywiście profilaktyka.

Będę o tym pisał (o profilaktyce i leczeniu Choroby Alzhaimera) - w następnym artykule.

Zaangażowałem się też - w rozwój firmy “CyberDoktor.org”, która zajmuje się Medycyną Kwantową.

Jestem coraz bardziej przekonany, że Medycyna Kwantowa – jest przyszłoscią Medycyny.

Misją mojego życia, (może nawet moją pozytywną obsesją) – jest pomagać ludziom.

Ryszard Opara

KOMENTARZE

 • Polecam także, sprawdzoną już 25 letnim doświadczeniem, terapię Dr Ewy Dąbrowskiej
  https://www.youtube.com/watch?v=tFlQXgbi2ns
  Oczywiście, na ukrywanie tej wiedzy idą duże pieniądze, no bo zdrowy człowiek nie jest pacjentem a pacjent nie jest klientem... Wielkiej Farmacji.
  Stara śledcza zasada mówi, że: sprawcę przestępstw, należy szukać wśród beneficjentów zyskujących na tym przestępstwie.
  Tutaj jest aż tak bardzo czytelne, że... nikt w to nie wierzy. Widać to po kolejkach w aptekach, po serii nowych reklam w telewizorze.
 • @Jan Paweł 21:44:36
  Mi dziesięć lat temu wmawiano że padaczka jest nie uleczalna u prywatnego lekarza w Otwocku . Jakoś za pomocą medycyny chińskiej udało mi się ową zaraze wyleczyć . od 10 lat nie miałem napadu . a piłem i paliłem , czego nie powinienem .nie pale nie pije . a zarazy padaczki niemam
  ponoć nieuleczalna
 • Po 2 wojnie swiatowej w Polsce szalala gruzlica.Pietro pod nami
  mieszkal gruzlik.Zabrali go do sanatorium gdzie go podleczyli by nie pradkowal.Dzieki izolowaniu ludzi chorych,szczepieniom i antybiotykom opanowano gruzlice w Polsce.Nie w przypadku AIDS.AIDS/HIV odkryto w 1980 roku.Od samego poczatku zaczela sie medialna propaganda by nie izolowac pierwszych chorych, ze to niehumanitarne, ze homoseksualisci sa special itp.W 2014 bylo juz 36.9 mln chorych.Leczenie jest kosztowne.
 • @autor ,,ZAWLASZCZENIE,,
  Zawlaszcenie to chyba najbardziej wlasciwe slowo oddajace falszywosc wyobrazen na temat zdrowia. Ja akurat sie nie zgadzam z takim ,,nowatorskim,, podejscie do problemu zdrowia . wrecz uwarzam ze medycyna kwantowato niepotrzebna aberacj ludzkiej inteligencji i procesu rozumowania. Po raz ktorys przytocze slowa jednego z akademikow ktory na tablicy w Czarnobylu w miejscu gdzie byl sztab naukowy tamtej katastrofy jadrowej.napisał,CZLOWIEK INTELIGENTNY ZNAJDZIE WYJSCIE Z TRUDNEJ SYTUACJI ALE CZLOWIEK MADY NIGDY SIE W TAKIEJ SYTUACJI NIE ZNAJDZIE,, ta sentencja dobrze opisuje stan medycyny ktora stala sie bardzo kosztowna dzieki tym wynalazka wyksztalciuchow,a przez to durza czesc funduszy miast dawac zdrowie idzie do kieszeni korporacji produkjacych to badziewe, ktore bedac z zmowie z korporacjami farmaceutycznymii i zywieniowmi wpierw skuteczie niszcz zdrowie by potem udawac ze lecza. Sytuacja w korej przeznacza sie takie sumy na technike medyczna a przedtem faszeruje dzieci rtecia i zatruta zywnoscia jest kuriozalna . to wszystko jest niepotrzebne dac zdrowa wode ,zywnosc, obnizyc eletkrosmog,nie podawac dziecia szczepionek i wszystko to w takiej skali bedzie niepotrzebne ten etatyzm to droga donikad, w sytuacjach koniecznych kuracje naturalne co nie znaczy ze nalezy calkwicie zrezygnowac z z techniki medycznej. Art ,,Prawdziwa przyczna chorob serca,, pokazuje z cala oczywistoscia ze problemu zdrowia nie rozwizemy budujac coraz bardziej zaawanswane aparaty medyczne. Ale co od ludzi wymagac kiedy w tak prostym problemie jaki sa szczepienia nawet spora czesc lekarzy nie jest w stanie ogarnac tego problemu sprowadzajac go do powtarzania bezmyslnych formulek zapamietanych na studiach. Przy okazji ukazala sie nowa ksiazka na temat szczepien,, jej tytul,, SZCZEPIC CZY NIE,, autorstwa Mayer Eisenstein do kupien na stronie ,,www. prawda o szzcepionkach,, Przy okazji polece fundamentalne dzielo w temacie szczepionek ksiazka,,MURDER BY INJECTION THE STORY OF THE MEDICAL CONSPIRACY AGAINST AMERICA by EUSTANCE MULLIS . .No i artpt,,Szczepionki czyli komórki rakowe i ludzkie nowotwory,, po co leczyc raka nie prosciej go nie wstrzykiwac w szczepionkach,kazda inna opcja niz usuniecie przyczyn to chowanie glowy w piasek,to obraza danego przez boga ludzia rozumu...... Na stronie robert brzoza .pl jest art,,INDIE POZYWAJA BILA GATESA,, ci indyjscy lekarze jacys niedorozwinieci chyba bil daje im tyle dobra w postaci szczepionek a ani go pozywaja moze tam w ogule niema studiw medycznych........ o zawlaszczeniu to nawet nie chce mi sie pisac ci co maja wiedziec wiedza.........
 • @autor moze przesadzilem z krytka..
  Bo w sumie jest pan a wlasciwej drodze , Generalnie organizm czlowieka jest cudownym mechanizmem potrafiacym utrzymac stan zdrowia dzieki naturalnym przyrdzonym mechanizma jest w stanie sie sam regenerowac o ile czynniki zewnetrzne nie beda zaklucac tego procesu samoregeneracji. Nawet najardziej wymyslne metody nic nie dadza jesil np medzemy jescc zywnosc z konserwantami [np glutaminiany ,aspartam] czy wstrzykiwac nowrdka rtec w szczepionkach. Jesli 98 procent dzieci sa aplikowane rtecia i aluminim,i rotowirusami raka[SV40] to szukanie nowych technologi i metod leczenia staje sie niepowazne. Caly wysilek swiadomych lekarzy i rodzicow winien isc w kierunku odsuniecia od stanowisk decyzyjnych z medycynie tych tzw profesorw ktorzy sa na garnuszku [w kieszeni ] korporacji i swa dzialanoscia szerza klamstwa na temat przyczyn chorob i poprzez naciski politczne wymuszaja ,,technologie leczenia,, czy przymus przyjmowana szczepionek,to tych presorow [ ich nazwizka wymienia dr jaskowski w swych artykolach] pwinien pujsc wyrazny sygnal ze sa ludobujcami i cala aktywnosc winna zmierzac by tych ludzi wskazac i usunac ze stanowisk to jest najwazniejszy cel na dzis, kazda aktywnosc ktora nie skupia se na tym problemie czyni niemozliwymi jakiekolwiek pozytywne zmiany w stanie zdrowia spleczenstwa,wasnie swiadome srodowiska lekarskie tych ,,profesorow,, powinny poddac ostracyzmowi i naciska,tymczasem jest zgoda milczenia ,nie mozna truc i jednoczesnie leczyc...
 • a cóż na to ludzie ?
  W dzisiejszych czasach: władzy i kontroli pieniądza – lekarze przestali leczyć chorych, przestali zapobiegać chorobom. Leczą ich wyłącznie objawowo – a nie przyczynowo.
 • Medycyna Kwantowa, Demokracja Kwantowa
  .
  Kwantowe dokładne widzenie interesujących obiektów, daje ludziom nową możliwość nie popełniania błędów.

  CZAS NA SKOK KWANTOWY.
  Czarom i iluzji, kurczą się ciemne strony w obrazach 2 D, 3 D, 4 D itd.
 • @goodness 20:27:44
  http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/91505_pole_obrazy_kobieta_mezczyzna.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031