Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 2198 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

„Banderastan” Nowa Ukraina - wg Obamy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukraina rządzona przez Banderowców.

Ciekawy, bardzo na czasie artykuł nt. obecnej sytuacji na Ukrainie. Nie tłumaczę go dosłownie - to właściwie bez znaczenia. Ważna jest treść- przesłanie, pokazujące prawdziwą rolę, zadania i cele Rządu i Administracji Prezydenta Obamy; podległym im służbom, bankom, instytucjom: CIA, IMF- w wykreowaniu rewolucji na Ukrainie. Takie same motywy, cele kierowały Administracją USA w działaniach na Bliskim Wschodzie i innych regionach świata. To wszystko w imię demokracji i obrony praw człowieka oraz zasad wonego rynku. Artykuł nie pozostawia żadnych wątpliwości na zasadnicze pytania: Jakie są cele i jaka jest polityka globalna USA? Mam nadzieję, że w końcu prawda wyjdzie na jaw. I zwycięży – dla dobra wszystkich ludzi. Dla dobra nieszczęsnej Ukrainy.
 

Obama’s New Ukraine =A Russophobic, Failed State Ruled by Fascists – M.Whitney

www.counterpunch.org/2014/05/02/obamas-new-ukraine/
 

 

„W czasie kiedy Rosja podejmuje wysiłki aby zmiejszyć i rozwiązać kryzys (na Ukrainie), reżim w Kijowie zdecydował zaatkaować z powietrza osiedla mieszkańców, burząc ostatnie nadzieje utrzymania porozumień Genewskich - jak stwierdził rzecznik Putina -Dmitry Peskov. „Kryzys na Ukrainie nie jest rezultatem agresji Rosyjskiej, ale kryminalną strategią Stanów Zjednoczonych oraz ich europejskich sojuszników – aby zainstalować na Ukrainie - na granicach Rosji, reżim władz wrogich Rosji i docelowo aby rozbić Rosję.

 

W piątek, rozpoczęły się walki na wschodniej Ukrainie, w Słowiańsku, Rząd w Kijowie zdecydował zrobić nalot helikopterami na miasto a wojsko zaatakowało punkty kontrolne. Dwa helikoptery zostały zestrzelone, zginęło 2 pilotów, jeden  wziety do niewoli. Rzecznik Kremla, Dmitry Peskow zaapelował w Rosyjskiej Telewizji do władz UE aby zrobili wszystko co możliwe, przekonali władze w Kijowie do odwołania operacji zbrojnych.”Wzywamy USA i władze UE do właściwej oceny bieżących wydarzeń i natychmiastowego wstrzymania ataków na bezbronna ludność cywilną – na obywateli własnego kraju.

 

Jak na razie, brak reakcji z Waszyngtonu, chociaż nie ulega wątpliwości, że Administracja Obamy wspólnie organizuje działania. Departament Stanu i CIA były bezpośrednio zaangażowane w puczu który usunął demokratycznie wybranego Prezydenta Wiktora Janukowicza –Waszyngton jest także powiązany w organizacji karnych akcji, skierowanych przeciwko ludności etnicznie Rosyjskiej, protestującej na wschodniej Ukrainie. Obaj: Dyrektor CIA John Brenan oraz Viceprezydent John Biden byli w Kijowie na kilka godzin przed rozpoczęciem dwóch poprzednich akcji zleconych przez samozwańczego Premiera A. Jaceniuka. Jak zauważył jasno Minister Spraw Zagranicznych, Sergiej Ławrow: „Jest oczywiste, gdzie i kto podejmuje decyzje - to Waszyngton”.

 

W czwartek, wydawało się, że można uniknąć zbrojnych ataków, kiedy Prezydent przewrotu - Turczynow stwierdził, że stracił panowanie nad sytuacją. Z ubolewaniem poinformował media:”Trudno zakceptować tę prawdę ale większość sił zbrojnych na wschodzie – jest niezdolna do wykonywania swoich obowiązków”. Turczynow potwierdził fakty: wojska ukraińskie odmawiają ataków na ludność cywilną, własnych rodaków. Ten bunt rozszerza się i obejmuje elitarne jednostki spadochroniarzy oraz lokalne oddziały policji, które  sympatyzują z protestującymi

 

Jedyną grupą, która chce wykonywać rozkazy i dyrektywy z Waszyngtonu są ludzie Prawego Sektora – neofaszyści, którzy już pomogli obalić Rząd Janukowycza.
W ostatnim tygodniu, członkowie tej otwarcie faszystowkiej partii, uczcili i upamiętnili „sprawców masakry w Janowej Dolinie”, gdzie 600 Polaków, było zamordowanych przez UPA – Ukraińska Armia Wyzwolenia
Ta masakra była początkiem czystki etnicznej, na obecnie zachodniej Ukrainie, gdzie setki tysiecy Polaków zginęło - było wymordowanych w ciągu kilku miesiecy.

 

To właśnie nowi sprzymierzeńcy Obamy w Ameryce, w wojnie przeciwko Rosji. Informacja  z Reutera: „Międzynarodowy Fundusz Walutowy, ostrzegł, że jeżeli Ukraina straci tereny na wschodzie kraju, IMF będzie musiał zmienić warunki 17 miliardów kredytu pomocowego dla kraju . Czy ktokolwiek słyszał, aby było możliwe, że IMF grozi wycofaniem kredytowania, jeżeli polityczny lider kraju, nie wyraża zgody na wojnę przeciwko własnym obywatelom. Każdy może jasno zrozumieć: IMF działa na rozkazy Białego Domu. To jest wojna Obamy, jego palce są umoczone w tej obłędnej polityce. Obama z całkowitą determinacją chce wciągnąć Rosję - do krwawej wojny partyzanckiej na Ukrainie – tak jak  w Iraku, Afganistanie, Libii, Syrii.
 

Oto fragment artykułu z NYT pt. „Nie dochodzi do P. Putina”: Zgodnie z artykułem; „Putin chciałby mieć chaotyczny, upadły kraj na granicach Rosji. Czy ktokolwiek słyszał o podobnym nonsensie w swoim zyciu? To przecież nie Putin - obalił Rząd Ukrainy. Zrobił to Rząd USA. To nie Putin pogwałcił porozumienia w Genewie przed upływem 24 godzin od ich podpisania – atakując zbrojnie cywilne protesty obywateli na wschodzie kraju. To był amerykański pajac – Jaceniuk. To nie Putin wysłał wojska aby okrążyć miasta, odciąć ich zaopatrzenie w wodę; wysłać helikoptery które strzelały do obiektów cywilnych, terroryzowały ludzi, miasta. To była wszystko robota faszystowskiej grupy Obamy w Kijowie. Putin nie miał żadnych związków z problemami na Ukrainie. To wszystko jest częścią strategi USA, wejścia do Azji, okrążenia i rozbicia Rosji w celu aby przejąć kontrolę nad surowcami i kontrolę nad przepływem energii do Chin. 
 

Waszyngton chciałby stworzyć z Ukrainy piekło typu Mad-Max, aby uzasadnić założenie tam baz NATO – na granicy z Rosją. To wszystko jest częścią planu by kontrolować Azję i Świat. Putin działał pokojowo w czasie
kryzysu a Obama próbuje sprowokować Prezydenta Rosji poprzez ataki i zabijanie etnicznych Rosjan, Przeanalizujmy oświadczenie MSZ Rosji, w następstwie katastrofy helikoptera w piątek:” Jak wiele razy przedtem ostrzegaliśmy was: używanie wojska przeciwko własnym obywatelom jest zbrodnią i to właśnie doprowadzi Ukrainę do katastrofy. Wspomagając organizatorów przewrotu w Kijowie oraz strategię rozwiązania protestów obywatelskich - za pomocą siły, wojsk - USA i UE biorą ogromną odpowiedzialność oraz zamykają wszelkie możliwości rozwiązania kryzysu drogą pokojowa.
 

Putin twierdzi: Porozumienia Genewskie są nieważne, po akcji wojskowej Rządu Ukrainy. To jasne: Obama użył Porozumienia Genewskie aby kupić czas, potrzebny do przemieszczenia wojsk oraz sprzętu, uzbrojenia do Polski i na Bałkany. Obama zaprosił Kanclerz A. Merkel do Waszyngtonu aby stworzyć wizję zgody, jedności Europy z USA w kwestii sterowanej wojny z Rosją. Co ma nadzieję uzyskać Obama, robiąc zamieszania? On dobrze wie: Putin nie może odpuscić Krymu a najważnjesze, co będzie z Ukrainą, po zakończeniu kryzysu, w którym Ukraina jest tylko pionkiem w geopolitycznej grabieży ziemi. Oto ciekawe uwagi Andrieja Fursowa – Rosyjskiego naukowca. Jego zdaniem Obama, - Ameryka potrzebuje „kontrolowanego chaosu” i wojny domowej na Ukrainie, która po zakończeniu kryzysu będzie całkowicie antyrosyjska, nacjinalistyczna, Banderowska , Neonazistowska. Podwójnym 
więc celem jest ustanowienie państwa antyrosyjskiego, wywieranie stałego nacisku na Federację Rosji
 

Bismarck kiedyś powiedział: Musimy hodować wśród Ukraińców ludzi, których świadomość jest tak zmieniona, aby nienawidzili oni wszystko - co rosyjskie. Tak więc, mówimy o hisorycznej  psychopatii o sabotażu informatyczno-psychologicznym, którego celem jest stworzenie antyrosyjskich niewolników To są środki rozdzielenia Ukrainy od Rosji, opozycji dla Rosji jako kraju totalitarnego. Był to tzw. Projekt Galicyjski, nad którym pracował  wywiad Austri i Niemiec oraz urząd Kanclerz Rzeszy, potem zaś wywiad Trzeciej Rzeszy, potem CIA, BND.
 

Banderastan, to ma być przeznaczenie, przyszłość Ukrainy, zaplanowanej przez pajaców-mistrzów zza oceanu – ma to być państwo: oligarchiczne, terrorystyczne i antyrosyjskie.Oligarchiczny Banderastan...oligarchia jest idealnym rozwiązaniem dla zewnętrznej kontroli. To oczywiście będzie pasować oligarchom i Zachodowi. Zgodnie z zasadą: Rządź i dziel. To co administracja Busha zrobiła w Iraku z Szyitami i Sunnitami, teraz Obama chce zrobić to samo między Ukraińcami i Rosjanami.
Ta sama strategia – inny kontynent.
 

To właśnie plan Obamy dla Nowej Ukrainy – faszystowski Rząd, który wykonuje polecenia Waszyngtonu oraz trzyma stały nacisk na Rosję, poprzez niekończące się prowokacje, awanturniczość i wojnę. Ukraina ma zostać bullterrierem Waszyngtonu na Wschodzie, separując Moskwę od głównych źródeł przychodów oraz uniemożliwiająca wszelkie wysiłki większej intergarcji pomiedzy UE a Rosją. Waszyngton ma nadzieję w ten sposób wcisnąć się do Euroazji, zwiększyć w ten sposób własne szanse Wielkiej Gry – dominacji globalnej w następnych wiekach.
 

Ciekawe podsumowanie i punkt widzenia amerykańskirgo autora. Warte przemyśleń i komentarzy.

Ryszard Opara
 

KOMENTARZE

 • Na poboczu wielkiej amerykanskiej "hucpy". Nie jestem prawnikiem, więc moja uwaga może być odebrana jako naiwna...
  W czym rzecz???
  W ramach koncepcji "PAŃSTWO JEST TEŻ MOJE"proponuję wykorzystać krajowe instytucje warszawskie do walki z faszyzmem...
  Podstawa prawna jest...Kodeks Karny:
  Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub totalitaryzmu
  § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej....

  Wniosek o ściganie dziennikarzy, posłów, urzędników.... , którzy w Polsce parają się już jawnie propagowaniem faszystowskich władz w Kijowie lub Waszyngtonie mógłby napisać prawnik z ostrym piórem ( np.znany i ceniony Jarek Ruszkiewicz ) a podpisać każdy z suwerenów polskich , choć dobrze byłoby , aby pojawiły się jakieś stopnie oficerskie lub generalskie... Nawet emerytowane...
  A adresaci ?
  Prokurator Generalny, Sejm, Trybunał Konstytucyjny i inne odpowiednie struktury ...wywiad i kontrwywiad...

  x x x
  Zapraszam http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/
 • @Kodiak 12:09:52
  No widzisz? Właśnie ci wymienieni przez ciebie ex żydzi (bo za takich uważają ich starzy ziomale) uwiarygodniają ten portal.
  Więc wszystko jest ok.
 • @night rat 13:30:44
  Nie wiem o jakiej "nienawiści" mówisz?
  Chodzi jedynie o to, żeby odpowiednio ocenić to nowe zjawisko socjotechniczne i wyciągnąć wnioski.
  "2 minuty nienawiści" to nam serwują ciągle syjonistyczne mendia. Orwell w grobie się przewraca. Ze śmiechu.
  Zaprzeczysz?
 • @Zbigniew Jacniacki 11:23:24
  W ramach koncepcji "PAŃSTWO JEST TEŻ MOJE"proponuję wykorzystać krajowe instytucje warszawskie do walki z faszyzmem...
  Podstawa prawna jest...Kodeks Karny:

  Właśnie te Art. cytowała Gazeta Wyborcza po ostatnich Marszach Niepodległości..
 • @night rat 13:30:44...Ale nie ma to jak oskarżać o faszyzm...
  Czy dobrze rozumię, na Ukrainie hołdowanie tradycji współpracy
  z Niemcami nie ma znamion faszyzmu lub totalitaryzmu ???
 • @Talbot 15:59:11...Właśnie te Art. cytowała Gazeta Wyborcza po ostatnich Marszach Niepodległości...
  I wtedy widziała faszyzm , a teraz popieranie jawnych elementów faszystowskich przez polityków warszawskich nie podpada już pod Kodeks Karny , bo dotyczyznanych posłów lub ministrów...?

  Faktycznie, polscy Polacy nie umieją korzystać z prawa jak polscy Żydzi lub polscy Watykańczycy...

  x x x
  Zapraszam http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/
 • @Zbigniew Jacniacki 16:09:46
  Trzeba także zauważyć, że rosyjska propaganda, faszystami określa wszystkich krytykantów rosyjskiego systemu politycznego.
  To samo robią żydzi z antysemityzmem.

  Rosja i Ukraina to ta sama kultura bratnich narodów.
 • @Talbot 16:18:01...Trzeba także zauważyć, że rosyjska propaganda, faszystami określa wszystkich krytykantów rosyjskiego systemu
  Wybacz, ale nie rozumiem , co ma rosyjska propaganda do relacji z Kijowa zamieszczanych przez polską propagandę??? Chyba , że ona też jest "ruska"?

  """Domagamy się, by prezydent Ukrainy Petro Poroszenko ponownie wydał dekret przyznający Stepanowi Banderze oraz Romanowi Szuchewyczowi tytuły bohaterów Ukrainy" - część uchwały Rady Miejskiej Lwowa..."""

  Jeżeli w Ukrainie nie ma teraz totalitaryzmu ,
  to można spokojnie powiedzieć , że nie ma go nigdzie...
 • Rosja walczy ze szwedzkimi faszystami
  Rosjanie w ostatnich miesiącach zachowują się "niespotykanie prowokacyjnie" – alarmują Szwedzi. Rosyjskie myśliwce mają wykonywać agresywne manewry w pobliżu szwedzkich samolotów zwiadowczych.

  http://static.kresy.pl/image/ma/b33f764e39086cc733ecbb2b08b4387e.jpg

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/rosjanie-niespotykanie-prowokacyjni-nad-baltykiem
 • @Kodiak 17:48:46
  Twoje zdanie rozumiem, choć nie jest zbieżne z moim.
  Przy rozbieżnościach nie zaszkodziłoby oficjalne stanowisko np. Prokuratora Generalnego , czy w Ukrainie działają ludzie, którzy propagują "... faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość...." i są popierani przez polskich ministrów, posłów, dziennikarzy...

  W przyszłości Polacy unikną kar za hajtlowanie, swastyki, dowcipy z judepolicji...itd.itp.
 • Panie Ryszardzie,
  najbliższy scenariusz dla Ukrainy to drugi Afganistan.
  Jedno jest pewne: spokoju tam nie będzie.
  Tak jak w Afganistanie, tak i na Ukrainie, trwają walki różnych frakcji o władzę i pieniądze. Jako taki względny spokój był do momentu, kiedy rządził Janukowycz. Ukraińcy błędnie zawierzyli obietnicom płynącym z tzw. zachodu licząc, że ten wszystko załatwi, okazało się inaczej kiedy wyszło na jaw, że to rękami samych Ukraińców mają zostać wprowadzone zmiany na których skorzystać mieli inni. Dziwnym byłoby, gdyby Rosja stała obok tego z boku i grzecznie się przyglądała. To kraj o ambicjach mocarstwowych i tak należy go rozumieć. To tak bardzo ogólnie.
  Pozdrawiam.
 • @Bibrus 21:39:46
  Zgadzam się z Panem - dla Ameryki byłoby bardzo wygodnie stworzyć nowy Afganistan z Ukrainy - aby w ten sposób ciągle osłabiać Rosję.

  Ciekaw jestem, co by mówiła, wrzeszczała Ameryka, gdyby taką sytuację Rosja próbowała skopiować w Meksyku.
  Pamiętamy przecież histerię w USA w czasach "Kryzysu Kubańskiego" - doszło niemal do wybuchu III wojny światowej.

  Ukraina jednak to nie Kuba a nawet nie Meksyk.
  W dodatku to kraj, z którym Polskę łączy wiele, bardzo wiele - historia i wspólne tragedie.
  Sytuacja i konflikt na Ukrainie, może łatwo przelać się do Naszego Kraju Może być początkiem rozpadu Polski.

  Wbrew pozorom to jest wielkie niebezpieczeństwo dla Polski. Tak jak pisałem w poprzednim artykule. Walec historii...

  Polska musi prowadzić politykę wobec Ukrainy, która jest zgodna z PRS
 • @Ryszard Opara 23:18:41
  Nie macie racji Panowie! Zabiegi wokol Ukrainy nie maja nic wspolnego z Ukraina i Ukraincami.
  TO ostatni czlon wielkiego Projektu Khazaria Magna...ktorego centrum mialo byc na Krymie..Super panstwo Od Morza Czarnego do ..Czerwonego. Krym wylaczony obszar oaza najlepszych najwlasciwszych obslugwana przez najlepsza sluzbe... oczywiscie w ludzich najlepszych postaciach:-))
  Zajecie Krymu bylo i pozostaje szokiem...w planei byl kuban z wejsciem na Kaspij i caly Kaukaz z enklawa najwierniejszych Gruzja...i taki piekny plan szalg trafil przez tego niegodziwego , zimnego KGBiste...
  Polska..panowie Polska dzis to nazwa regiony administracyjnego UE wyznaczona do budowania na pierwszym froncie Khazarie Magna...
  Koszty sie nie licza..wy sie nie liczycie..wasze potrzeby sie nie licza i wasze plany sie nie licza tez...bo wasz rzad nie liczy sie z wami.. czyli ne liczy sie z zadna PRS...i nei liczy sie -bo, jak wskazuja meldunki sluzb nie -musi.
  Nie musi..wystarczy- ze wejdzie na Neon -24 i poczyta co pisza takie tuzy piora i intelektu, jak Kodiak, Nathaniel,red.Napletek , etc..i wie- ze nie musi... nie musi- bo pan im stwarza warunki...:-))

  Pisze pan -Polska musi prowadzic polityke zgodna z PRS..

  Panowie dawno temu madry chlop irlandzki dzialacz wolnosciowy
  Charles Stewart Parnell powiadal(1879):
  Ogladanie sie na rzad i oczekiwanie ...czegokolwiek od rzadu to idiotyzm.
  MY musimy tylko polegac na swojej determinacji...tylko na samorzadzie i na trzymaniu sie razem i na samopomocy! Na podtrzymywaniu na duchu i umacnianiu tych- ktorzy sa miedzy nami slabi. Laczyc sie razem i trzymac razem, organizowac sie i dzialac do zwyciestwa. Jesli postawimy sobie cel -jaki mamay osiagnac....nie ma mowy o jakimkolwiek dogadaniu sie do chwili i tylko do chwili, w ktorej ten cel osiagniemy!
 • właśnie - zwalczać AGORAntów&ITIotów ich bronią!!!
  skarżyć ich do bolandyjskich sądów za popieranie terroryzmu aszkeNAZIstów & sympatyków SSGalizien...i prosić o pomoc PiS - a gdy nie zechcą publikować dane pseudo-patriotów odmawiających potępiania z banderystów ;)))
 • @night rat 13:57:06
  czy to przypadek, że wg nightrata "świry od konspiracji" to tylko ci którzy widzą terroryzm USraela na całym globie oraz absurd sojuszu SSGalizien z aszkeNAZIolami??? a co nightrat na to, żeby "świrami od konspiracji" nazywać tych, co węszą putinowski spisek... zwłaszcza wśród Katolików???
 • @sosenkowski 12:58:04
  Swiry od konspiracji:-))) Taki drobny semantyczny bajgielle upieczone w koshernostra kuhe,..:-)))
  Nie ma konspiracji..nie ma!!!!!! Zadnej!!!!!...ale
  Jest KGB z jej najzimniejszym KGBista...razwiedka i jej tuby..
  Jest CIA z buleczkami na Majdanie za 5mld dollarow..syfem w rozporkach i Ebola..piec ulic od chalupy....
  Jest Mossad z ciackami dla Geniusza Tbilisi zracego krawatki...
  Jest MI Jej Krolewskiej Mosci...i setki roznych plcowych i bezplciowych...
  Z budzetami przekraczajacymi cale budzety panstw- jak Polska..
  Sa Teczki WSI, sa tasmy...ino nie ma konspiracji:-)))
  Nima..!!!!!.wierzcie na slowo Kodiakowi....proszeeeeeee.....:-)))
  Wierzcie Kodiakowi..nie wlazcie do biblioteki..zadnej...kodiak wam poczyta, ze swoich WYPISOF dla gojow:-)))po uwazaniu:-) co robi chetnie wieczory i ranki, ze swej podrecznej Mossad czytanki:-)))
  I nie sluchajcie facetow co maja nierowno pod sufitem...sluchajcie tylko takich- jak kodiak et consortes...co pod sufitem maja rowniutko i gladko...tak gladko, ze sie swieci... tak swieci..ze Nathanielowi sie zdawalo.... ze to Neon swieci:-)))
  A to sie swieca jajca pieskow parchtych do specjalnych poruczen na gojowskich Portalach:-)))
  Pozwolcie zacytowac expose tego dupka parchatego Kodiaka:
  Regularnym kontrybutorem byl syberyjski Zyd niejaki Izrael Szamir (zmienil imie na Adam) - obywatel Izraela i Szwecji, ze Szwecji probowal zrobic oczywiste naduzycia w porozumieniu z Irvingiem, ale ten pseudo-historyk amator zlekcewazyl go. Irving siedzial w wiezieniu w Austrii.

  Dla CounterPunch pisza tacy zydowscy kontrybutorzy jak Gilad Atzmon, Norman Finkelstein, Uri Avery i inni.

  Wymienia jednego po drugim najbardziej porzadnych ludzi . Uczciwych i znienawidzonych przez Zionazistow...
  Adam Shamir, ani Norman Finkelstein, ani Ari Uvnery.(.nie wie zbuk- jak sie nazywa)...Gilad Atzmon, czy Barry Chamish...zaden z nich nigdy nie podawal sie za kogos innego...i mimo represji, plucia na nich, zaden nie sprzedal sie- ani nie ugial.
  TO sa Zydzi ...chociaz Israel Adam Shamir jest Prawoslawnym...ktorym uscisnac reke jest zaszczytem i wyroznieniem... zreszta sami poczytajcie. Shamir ma nawet side po polsku, sa tam jego artykoly ,z ktorych kilka sam mu tlumaczylem, parenascie lat temu..poczytajcie i sami ocencie...
 • @Kodiak 18:45:38
  No to śpij rendżer ... Kolorowych snów :)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031