Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 2197 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

Jak zabija się Polski Naród

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To co się ostatnio dzieje w Naszym Kraju, woła o przysłowiową "pomstę do nieba". Tylko, gdzie to niebo!

To co się ostatnio dzieje w Naszym Kraju, woła o przysłowiową "pomstę do nieba". Tylko, gdzie to niebo!
Oto kolejne przykłady bezprawia, które dokonują bezduszni urzędnicy Urzędu Skarbowego - a w rezultacie bankrutuje firma, ludzie tracą pracę, rozpada się rodzina (po wieloletnich zmaganiach z US).

To dramat, który w rezultacie prowadzi do samobójstwa kobiety!!!
W ramach tzw. "Wolnego Rynku"!!!

Wszyscy znamy podobne przykłady. Pamiętamy dobrze, jak zniszczono materialnie i moralnie Pana Romana Kluskę i jego firmę, która miała wielką szansę zaistnieć na rynku światowych, nowoczesnych technologii internetowych.
Zabito Optimus, zniszczono - "zneutralizowano" - Pana Kluskę. Jest wiele innych przykładów...

Odpowiedzialni za samobójstwo Narodu urzędnicy państwa - Ci, którzy biorą pensje, emerytury - (łącznie z tym najwyższym Ministrem - Szczurkiem) - w tym wszystkim - nie dopatrują się żadnych uchybień proceduralnych.

To Nasze Państwo - nie ma żadnej odpowiedzialności.
Żadnych zasad.
Żadnych wartości.
Żadnej moralności.

Na naszych oczach politycy i urzędnicy na polecenie mocodawców z UE - niszczą i zabijają Naród Polski.


Pytam: Na co NAM Polakom - takie państwo ?

źródło: http://expresskaszubski.pl/express-na-sygnale/2014/07/kartuzy-bomba-w-urzedzie-skarbowym-ewakuowano-pracownikow :

Pracownicy Urzędu Skarbowego oraz Prokuratury Rejonowej w Kartuzach otrzymali drogą mailową informacje o podłożonym materiale wybuchowym. Zarządzono ewakuację budynków. W żadnym z nich policja nie znalazła podejrzanych substancji. Podobny e-mail otrzymały urzędy w całej Polsce.

Jak potwierdza Jarosława Krefta, rzecznik prasowy komendy policji w Kartuzach, w Urzędzie Skarbowym w Kartuzach prowadziła czynności policyjna grupa saperska. Zarządzono ewakuację całego budynku. Wszystko na skutek e-maila z informacją o podłożonym w budynku materiale wybuchowym, który został rozesłany do pracowników kartuskiej skarbówki.

Policjanci przeszukiwali nie tylko budynek kartuskiego Urzędu Skarbowego, ale też stojące na parkingu samochody. Jak informuje Jarosława Krefta, nigdzie nie znaleziono niebezpiecznych substancji.

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot. W.D.

fot. W.D.

fot. W.D.

fot. W.D.

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

Okazało się, że również w skrzynkach mailowych Prokuratury Rejonowej w Kartuzach pojawiła się wiadomość o podłożonej bombie. Grupa policjantów prosto z Urzędu Skarbowego pojechała do budynku prokuratury, aby sprawdzić gmach instytucji. Tutaj ewakuowano 14 pracowników.

Takie wiadomości trafiły dziś rano do urzędów i instytucji w całej Polsce. Na razie nie wiadomo, czy w skrzynkach innych kartuskich instytucji także pojawił się podobny e-mail.

fot. MG

fot. MG

fot. MG

fot. MG

 

źródło: http://parezja.pl/popelnila-samobojstwo-przez-represje-urzedu-skarbowego/ :

Przez 21 lat wraz z mężem walczyła o zwrot 3 mln zł nienależnie pobranego podatku akcyzowego. Musieli zlikwidować firmę, zwolnić 30 pracowników i sprzedać dom. Z rozpaczy popełniła samobójstwo, a Ministerstwo Finansów czuje się niewinne.

Pod koniec maja sąd po raz… 17 odesłał do ponownego rozpatrzenia sprawę niesłusznego naliczania akcyzy już nie istniejącej firmie kosmetycznej prowadzonej przez małżeństwo Krystyny i Jarosława Chojnackich z Kartuz. Kobieta miała już dość walki z machiną biurokratyczną i urzędnikami, napisała list pożegnalny a następnie popełniła samobójstwo.

Po tej tragedii minister finansów, Mateusz Szczurek zajął się sprawą. Szef resortu finansów jednak nie dopatrzył się nieprawidłowości w pracy swoich podwładnych…

„Przez 6 lat na skutek błędów i zaniedbania legislacyjnego oraz represji aparatu skarbowego byliśmy systematycznie okradani przez Państwo płacąc podatek nałożony na podstawie niekonstytucyjnych przepisów. To nie rynek i wolna konkurencja zadecydowały o przyszłości naszej firmy ale urzędnicy skarbowi dokonali wyboru, która firma ma się rozwijać.” – napisał mąż pani Krystyny na stronie niepokonani2012.wordpress.com.

Mąż tragicznie zmarłej Krystyny Chojnackiej na antenie TVP INFO powiedział również, że Trybunał Konstytucyjny orzeł, że państwo wobec jego firmy działało nielegalnie – lecz nikt nie poniósł odpowiedzialności za śmierć, ani za zaniedbania w Ministerstwie Finansów oraz Urzędzie Skarbowym.

Pan Jarosław Chojnacki zamierza walczyć, 13 lipca rozesłał  do mediów list otwarty, napisany do ministra Szczurka, w którym wytyka nieprawidłowości popełnione przez urzędników państwowych oraz udziela dodatkowych wyjaśnień.

pismo1 pismo2

na podstawie: polskiepiekielko.pl / ekspresskaszubski.pl /

 

KOMENTARZE

 • Polecam wykład Pana Romana Kluski w którym...
  opowiada o tym jak wykończono jego firmę i ile tysięcy listów dostał z całej Polski o podobnych przypadkach:
  https://www.youtube.com/watch?v=WfKdIOig2mk
 • Słusznie oskarżono Pana Kluskę, bo bezczelnie ochodził prawo
  razem z Kluską powinni posadzić tych ministrów, którzy zwolnili zagraniczne firmy komputerowe z VATu, podczas gdy polskie ów VAT musiały płacić.

  To zwolnienie należałoby rozpatrywać w kategoriach zdrady stanu.
 • @
  http://interesariusz.neon24.pl/post/111518,nadciaga-wojna-juz
 • @Jan Paweł 16:09:25
  Witam Pana,

  Pan Kluska był najlepszym przykładem jak niszczono Polskie, rodzime firmy, które mogły się stać zagrożeniem dla monopolów światowych.

  Myślę, że warto byłoby dokładnie opisać jego przypadek - jako ostrzeżenie dla przyszłych pokoleń Polaków.

  Może Pan Jan Paweł, zechciałby opisać przypadek Pana Kluski?
  Bardzo proszę.
 • @
  Panie Ryszardzie, błąd jak belka w oku, jest zapisany na początku w Konstytucji III RP liczbą nieparzystą dla gwarancji równowagi w kraju.

  Matematyka układu trzy-władzy, jako równowagi nigdy nie potwierdzi liczbą parzystą.
  Wystarczy zmienić kod otwierający demokrację na liczbę parzystą i zostaną otwarte drzwi do prawdziwej polskiej demokracji, gdzie każdy obywatel, będzie miał swoją obronę w każdej władzy równo.
 • @Ryszard Opara 17:16:10
  Witam serdecznie. Niestety nie znam na tyle sytuacji Optimusa (i Pana Romana Kluski) by wypowiadac się o szczegółach. Myślę że warto wysłuchac tego wykładu (ja też, wiedzę o tym temacie poznałem z tego wykładu), gdzie Pan Roman obrazowo opisuje ta całą wokół siebie sytuację. Znamienne jest to - o czym także i Pan pisze - że gdy sprawa Optimusa była na topie, to do Pana Romana nadchodziła korespondencja w tysiącach egzemplarzy o podobnych przypadkach w całym Kraju. Więc jak widac, możemy mówic o jakiejś systemowej walce z polską indywidualną przedsiębiorczością. Śmiało można powiedziec, że tzw Polska Przestrzeń Gospodarcza została zawłaszczona przy współudziale władz państwowych.
  Zachęcam do wysłuchania całego wykładu, bo im dalej tym bardziej sensacyjnie. Pozdrawiam
 • Bezprawie
  Czas najwyższy, aby społeczeństwa i narody zdały sobie sprawę, że rządzą nami organizacje przestępcze. Rządy, które razem z armią swoich urzędników i służb mundurowych dokonują kradzieży, grabieży i aktów terroryzmu, które naruszają prywatność, prawo własności i nietykalności osobistej, które uciskają, zniewalają, okłamują i oszukują społeczeństwo, które wywołują wojny pod pretekstami fałszywej flagi, które ostracyzują, nękają, a nawetskrycie mordują osoby przeciwstawiające się ustanowionemu przez nich systemowi, rządy, które pełnią rolę lichwiarzy, sutenerów i handlarzy narkotyków - nie mają żadnego moralnego prawa rządzenia.

  Wraz ze świadomością, w społeczeństwiach rośnie gniew, jak widać na załączonym przykładzie. Wątpię, aby zechcieli oddać władzę... może być niewesoło. Nie bez kozery kraje podpisują umowy o "bratniej pomocy".
 • @interesariusz z PL 17:10:27
  Wydaje mi się, ze się mylisz. Kluska nie obchodził prawa ( gdyż został ostatecznie uniewinniony i otrzymał odszkodowanie) tylko cynicznie wykorzystywał głupie i korupcjogenne prawo.
 • @prawi co wiec 18:28:39
  A poseł zabił mojego sąsiada i też go uniewinnili.

  Co za argument ?

  Pan Opara żałuje Kluskę, a innych nie. Pomyślcie lepiej, ile firm w ogóle nie powstało z powodu tego bandyckiego prawa.

  Pytanie, czy Pan Opara tylko tak w intencji taniej propagandy, czy też Pany to jacyś znajomi.
 • gdzie ci terrorysci
  swego czasu jehalem sobie przez miasto a zamna radiowoz ja w prawo oni w prawo ja wlewo oni w lewo w koncu wlonczyli koguta i zatrzymali pytaja czyniemam niebezpiecznyh materialow mowie a niby poco mi takowe od slowa do slowa i mowie im ze materialy niebezpieczne to podkladaja na ogol sluzby specjalne popatrzyli glownie na moje lyse opony i puscil ikazac wymienic te opony slowem zachowali sie ok nie dajac kary za lyse opony co do tych zekomych bomb to hyba raczej oczywiste jest ze zwykly obywatel by nie wpadl na taki kretynski pomysl by wysylac emaile a ty bardziej cos podkladac z tej prostej przyczyny ze dal by argument rzadom do okreslonych dzialan prawnych i represyjnych wobec spoleczenstwa tak wiec wszystko wskazuje na branzowe dzialanie zreszta policjanci na pewno doskonale o tym wiedza. bo przeciez internet ma prawie kazdy a jedenasty wrzesna to klasyka zadowej prowokacji niestety w polsce i mysle ze ponad polowa spoleczenstwa dalej wiezy w bajki o brodatyh talibach i powiem szczeze trudno niekturych przekonac ze talib mial by duzy problem zeby wjechac do wtc i cos tam zostawic coz jednak wymagac od ludzi siedzacych polowe zycia z pilotem w rece.argumenty maja tak mocne ze slow brakuje bo przeciez widzieli w telewizji na wlasne oczy ten wlatujacy z impetem samolot.........i kule ognia ... pprzyszlo mi na mysl wlasnie ze pan kluska niewziol pod uwage jednej istotnej sprawy ze ta branze ktos sobie zaklepal wczesniej albo w trakcie i stad jego problemy niemial glejtu... ale cuz tam pan kluska kiedy cala polska infrastruktora przemyslowa zostala rozmontowana z 18 miejsca pod nwzgledem ;ozliwosci wytwurczych wg angielskiej gazety ekonomicznej spadlismy na 60 aprzeciez wystarczylo zmodernizowac niejaki pan gielzynski ten od tygodnika solidarnosc powiedzial ze bedac w usa i rozmawiajac po angielsku z jakims kongresmenem ten mu powiedzial cyt,, musielismy rozmontowac przemysl ciezki w europie wschodniej bo w wielu asortymentach nie bylibysmy w stanie z nimi konkurowac....moze nie wypada tego mowic bo przecie to nasz sojusznik i gwarant naszego bezpieczenstwa.......... .
 • @goodness 17:28:11
  //Wystarczy zmienić kod otwierający demokrację na liczbę parzystą i zostaną otwarte drzwi do prawdziwej polskiej demokracj//

  Dobrze się czujesz?..
 • @Kodiak 19:40:18
  "Sprzedano firme za bezcen wiadomo jak. "

  a jak ją kupiono, to już nie wiadomo,
  podobno Chodorkowski wyciągnął ją z kapelusza,
  i od razu miała wartość wielu milardów bugsów,
  a pracowali w niej kosmici.
 • @fan-wolności 21:39:45
  Polecam wywiad w którym mówi o tym, dlaczego musiał tak robic
 • @goodness 17:28:11
  Zgadzam się całkowicie. Problem trój-władzy, zapisany w Konstytucji jest całkowicie sprzeczny z Polską Racją Stanu.

  Jestem jednak pewien, że ten błąd nie jest dziełem przypadku - jest to działanie celowe. To polityka "mętnej wody" - tak aby Naród, tak naprawdę nie wiedział, kto rządzi naszym krajem.

  A tak naprawdę, warto by rozpocząć dyskusję nad tematem:
  "Kto rządzi Naszym Krajem"?
 • @Kodiak 19:40:18
  Panie Kodiak,

  Wydaje mi się, że sprawa firmy Jukos i Chodorkowskiego - to całkiem odrębny temat - a wiele aspektów tej sprawy będzie wymagało wyjaśnień.

  Np jak Pan Chodorkowski (i spółka), kupili aktywa Jukos, jak to było wycenione, finansowane, czy organizowane. Kto za tym wszystkim stał?
  Znam się trochę na interesach i wiem jak to wszystko się robi.
  Wiem - co jest możliwe a co nie jest.

  Na pewno nie jest możliwe w przemyśle energetyczny czy wydobywczym, zrobić w ciągu kilku lat firmę wartą 50 mld dolarów.
 • @Astra 19:10:25
  //Wystarczy zmienić kod otwierający demokrację na liczbę parzystą i zostaną otwarte drzwi do prawdziwej polskiej demokracji//

  Dobrze się czujesz?..

  Demokracja jak Bajt ma cztery bity, jak głos wyborcy, może być dzielony na nutę, 1/2,; 1/4;1/8; 1/16;1/32; 1/64;1/128 itd. Demokracja jest zbudowana z cyferek jak piękna muzyka, ale widzisz nie ma w niej liczby nieparzystej;)
 • @Kodiak 22:29:36
  ----dobry człowieku !!! pomyśl ! zwyczajnie pomyśl ! -ROSJA MOCARSTWO -od czasów Biblijnych tak jak i Polska !!

  --SŁOWIAŃSKI KRAJ zajmujący bez mała całą / i Lechici / półkulę --PRIEJESTROJKA -- DOBRO NARODOWE ropa Mocarstwa Rosji -zagarnia 1 dwudziestoparoletni żyd -

  to tak !! jakby właścicielem DOBRA NARODOWEGO Polski -WĘGLA - w przeciągu 4 lat stał się gówniarz ! jakiś np.Samuel Pereira

  --to TAK !!! jak KRWAWICĘ NARODU POLSKIEGO -żyd balcerowicz wysprzedał za ZŁOTÓWKĘ mówiąc ,że nikt nie chce dać więcej !!!

  Ps. jestem w posiadaniu bezcennych judaików / klasa muzealna / ocaliłam je od zniszczenia !! chciałam zwyczajnie ! ZWYCZAJEM ŻYDÓW / ja Polka ! / sprzedać Muzeum w Berlinie / tego słynnego / usłyszałam od Dyrektor !!!!!!!! Muzeum nie stać na zakup takich drogich judaików :))

  ------------chciałam symboliczną kwotę / nie mogę przecież być głupszą od żyda /
 • --------- na dobranoc -ku pokrzepieniu :))
  http://www.youtube.com/watch?v=yOQDs1HUciU&list=UUpdXoN2J3Irki8-9AWqtEsA
 • Sponsorami takich zbrodni premier rp
  Premier rp, jego ministrowie...
  Również urzędasy ministerstw finansów i innych.
  Te MORDY nawet nie potrafią stanąć przed kamerą...... żeby o swoich zbrodniach opowiedzieć. Są bezkarni. Bezkarność zapewniają im ci bandyci:
  -seremet
  -premier, jako wódz tej bandy
  -posłowie z krzyżami na piersiach w 95 procentach... to oni przyklepują bandyckie i oprawcze "prawo" a tak na prawdę to prawo to również kryminał, za takie prawo autorzy powinni iść siedzieć.
  Gdyby nie starannie opracowane prawo uników, prawo do braku odpowiedzialności urzędników, inaczej by się to działo.. Bezkarność gwarantuje im rząd tuska.
  Jak matce Madzi pomógł jakiś chłopak ukrywając przed policją, czy nocując, no to popełnił przestępstwo. Jak kryminaliści spod znaku TuSSka masowo ukrywają przestępców zza biurek, to jakoś nikt nie idzie siedzieć. W tak w MORDę katolickim kraju...
 • --------------KTO !!!! zabija polski Naród
  http://www.youtube.com/watch?v=9aQnBnmYpug
 • @ninanonimowa 23:07:37
  .
  8-))))
  Nooo..!
  Ninoczka wreszcie wleilas jakies rozsadne wlasne zdjecie , teraz podaj grzecznie adres , telefon i bedziemy w kontakcie .
  Ladna fryzura.
  Dla Ciebie moge byc nawet wikingiem ..
 • Mr. Ryszard Opara 21:52:51CET
  .
  List Otwarty , jak widac.

  Szanowny panie Opara,
  wzruszylem sie glebia tematyki notki , figurami stylistycznymi, ilustracja fotograficzna i pointa czyli puenta konczaca zrecznie ujety temat . Czas Najwyzszy panskiego serdecznego przyjaciela JkM by rozpoczac kolejna debate :
  ---Kto rzadzi w Polsce i dlaczego ?
  Napiecie wynikajace z oczekiwania na kolejna odslone dramatu greckiego ( sic!) w polskim wydaniu ,prosze tylko nie mylic z miloscia grecka , rozladowalem ogladajac serie zdjec , ktöra niesmialo Panu polecam szanowny Ryszardzie .
  http://www.liveleak.com/view?i=4f3_1406688604
  Polityczny taniec na rurze to specjalnosc wybitnych osobniköw do ktörych Pan niewatpliwie nalezy.
  Bez urazy.
  Nic osobistego .

  Pozostaje w uklonach .

  Max Otto von Stirlitz .
 • Polska i Polacy znowu „wkręcani” w gówno przez Amerykanów !
  Mieliśmy już amerykańskie więzienia CIA w Polsce / Andrzeja Leppera , który to pierwszy ujawnił okrzyknięto wariatem/. Sprawa tych więzień ciągnie się za Polską i Polakami do dzisiaj , psując nam i tak już zepsutą opinię w świecie /przypomnę tzw. „polskie obozy śmierci” /. Tymczasem główni odpowiedzialni za to Aleksander Kwaśniewski i Leszek Miller śmieją się w głos Polsce i Polakom, sami nie ponosząc za ten czyn żadnych konsekwencji.

  Jeszcze nie ucichła ta afera, a już dowiadujemy się o nowym zaangażowaniu władz Polski w szkolenie na terenie naszego kraju cudzoziemców jako przyszłych kadr do rozsiewania w świecie tzw. „pomarańczowej rewolucji”, która jest niczym innym jak działaniem o charakterze dywersyjno –ideologicznym z zakresu wojny informacyjnej wobec innych krajów i ich rządów.

  Według informacji Centrum międzynarodowego dziennikarstwa i badań, a także azerbejdżańskiej witryny informacyjnej haggin.az oraz agencji Regnum, na terenie naszego kraju w Warszawie w uczelni pod nazwą „Studium Wschodniej Europy” , będącej oficjalnie w strukturach i podporządkowaniu Uniwersytetu Warszawskiego szkoleni są przyszli dywersanci z krajów Europy Wschodniej / Białoruś, Rosja, Ukraina/ , krajów nadbałtyckich, a także Azerbejdżanu i Mołdawii do działań w zakresie prowadzenia dywersji ideologicznej we własnych krajach.

  Jest tajemnicą poliszynela , iż uczelnia ta jest ściśle związana z amerykańskimi i polskimi służbami specjalnymi oraz to, iż jest finansowana przez CIA. Uczelnia ta powstała w Polsce w latach 80-tych . Jej założycielami byli aktywni członkowie „Solidarności” Andrzej Ananicz, Jan Malicki / dyrektor tej uczelni/ i Tadeusz Majda.

  Studium to realizuje jednocześnie kilka programów . Jednym z nich jest „Program Rasulzade” przeznaczony dla słuchaczy z Azerbejdżanu zdecydowanych do organizacji na terenie własnego kraju „pomarańczowej rewolucji” i rozprzestrzenia jej na cały tamtejszy rejon , docelowo z rozlaniem się na Rosję. Kolejny program tzw. „Stypendium Krzysztofa Skubiszewskiego” przeznaczony jest dla słuchaczy z krajów nadbałtyckich, wschodniej Europy, Bałkanów, Centralnej Azji, Kaukazu i Rosji. Jego celem jest szkolenie młodych i perspektywicznych ludzi z tych krajów tzw. europejskich wartości tj. „praw człowieka, demokracji itd.” . Funkcjonuje też tam „Stypendium Leina Kirklenda” / AFL-CIO/ . Jego celem jest szkolenie specjalistów w sferze reformowania ekonomiki według liberalnych zasad. Osobne miejsce zajmuje „Program SENSE- Strategic Economic Needs and Security Exercise.”


  http://3rm.info/49495-polsha-gotovit-kadry-dlya-oranzhevoy-revolyucii-v-azerbaydzhane-i-belorussii.html

  http://rusvesna.su/news/1406539731
 • @Ryszard Opara 21:52:51
  Fakt, kto rządzi w naszym kraju widać.
  Natomiast uważam ważniejszy problem trójki zapisany w Konstytucji jest całkowicie sprzeczny z Polską Racją Stanu. Dodam jest sprzeczny z prawami matematyki, fizyki, statystyki itp.
  Tragedią jest brak honoru nauczycieli popierających „Wielką szulernię politycznej potęgi trójki asów z całkowitą pogardą, dla społecznej karety dwójek”.
  Równowaga zapisana dla liczby nieparzystej w najwyższej ustawie stanowi, zgodnie z takim prawem pijaną równowagę państwa i fałszuje Polską Demokrację.
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ed/Royal_straight_flush.jpg/250px-Royal_straight_flush.jpg
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Poker
 • -------Pan Opara
  Pamięta Pan kiedyś swój komentarz o P.Jaworowicz ?? -odpisałam wówczas Panu .Mam swoje długie doświadczenia w temacie SKARBÓWY i UKŁADU ZAMKNIĘTEGO .Istnieje on na każdym poziomie jakiejkolwiek władzy -WZDŁUŻ/ WSZERZ od góry do samego dołu .

  nawiasem mówiąc -z wszystkich katolików działających w biznesie ,których znam osobiście ! najmoralniejsza jestem ja :)) -jak Pan myśli ? dlaczego katoliczka stała się antyklerykałem ??
 • "To co się ostatnio dzieje w Naszym Kraju"
  Ostatnio?! To się nie dzieje "ostatnio", tylko od jakichś 25 lat (około). Dziwnie jest Pan niedoinformowany.
  No i nie wiem jaki związek ma fałszywy alarm bombowy z tym, co majestacie atrapy prawa wyrabia u nas atrapa wymiaru sprawiedliwości. Gdyby ten alarm był prawdziwy, to by przynajmniej ten związek był.
 • miss bez kropki 08:13:34
  .
  Dziewczyno wyluzuj , feldmarszalek Riczard von Koala zwanym swojsko Rysiem misiem Opara dopiero sie uczy trudnego, odpowiedzialnego "zawodu" The BOSS -- Kasyna_Leon23 .
  Robi chlopina postepy , juz i zdjecia nauczyl sie wklejac , czyta wiecej nie tylko scenario .Widac , ze pracuje ostro by Polska rosla w sile a ludzie zyli dostatnio .
  Nawet notki z defetystycznych przechodza mozolna transformacje w optymistyczne .
  Wez pod uwage ,ze latka leca i by utrzymac sie w formie Feldmarszalek ima sie röznych zajec by zarobic na chleb , mam na mysli aktorstwo w Wajdawood Company Production Ltd.
  Jest w formie i oby tak dalej bo jak nie daj Boze cos sie chlopaczynie stanie to kto bedzie placil rachunki ?????
 • zdziczenie
  Gangsterzy z Urzedu Miasta Warszawa Wawer wystawili 4 metry od okien wysoki na 8 m mur zaslaniajac tym samym doplyw swiatla. To za kare ze smiem ich nazwac zlodziejami, zbrodniarzami i skorumpowanymi oszustami. UDOWODNILI MI ze WSZYSTKO IM WOLNO. MAMY PIEKLO POWSTANIA WARSZAWSKIEGO Z 1944 ROKU W 2014 W WARSZAWIE WAWER, GDZIE BURMISTRZ DALA GWARANCJE OPRAWCOM, ZE MAJA PRAWO ZABIC UPATRZONA OFIARE A ONA GWARANTUJE ZE UNIKNA ODPOWIEDZIALNOSCI Karnej ZA TO KOLEJNE ZGLADZENIE CZLOWIEKA W IMIE ZLODZIEJSTWA KORUPCJI W URZEDZIE MIASTA WARSZAWA WAWER. Teraz Urzednik ma prawo wydawac wyrok smierci. Tak przynajmniej uwaza Burmistrz z Wawra.
  Wojna i Powstanie czy napewno w Polsce skonczyly sie. Ja jestem dowodem ze NIE. Pisze to w dniu 70 rocznicy Powstania Warszawkiego 1.08.2014 Dla mnje wojna i jej pieklo trwa.....
 • @Rudolf 09:25:14 Śmieć NIEWINNYCH Pomówiomych
  Szkoda tylko, że ALARMUJACE ARTYKUŁY powstają po śmierci ofiar-pokrzywdzonych przez bezkarnych wrogów Polaków - jakimi są urzędnicy polscy, którzy kradną bezczelnie dla kumpla czy sasiada . Wrog Polakow, Polski Urzędnik kpi sobie ze wszystkiego i wszystkich. Nie możemy dalej pozwalać, aby nas dziesiątkowano, mordowano, bo ZŁODZIEJ NA URZĘDZIE , bezwzględnie niszczy i żywi się nieszcześciem ludzkim. Urzędnik, nigdy nie jest na bezrobociu, i On ma co jeść, więc z nudów, zabawia się , "po drodze" jeszcze kogoś zlikwidować, tak "na deser", żeby było o czym rozmawiać z kumplami tego samego pokroju co on.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031