Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 2197 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

Agent Ryszard? - NEon24.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mój pobyt w kraju od kilku lat, przekonał mnie, jak sytuacja w Polsce jest niewłaściwa. Żyłem w krajach, gdzie panuje prawo, równość, demokracja obywatelska.

Polska jest krajem trudnym, dziwnym i niezrozumiałym, pełnym bezprawia, gdzie decyduje o wszystkim pieniądz. Ten, kto ma pieniądz może ustanowić prawo.

Żeby zmienić rzeczywistość w naszym kraju, w 2010 roku, razem z grupą entuzjastów, założyliśmy portal, który miał być z założenia bez cenzury i tak rzeczywiście było. Nowy Ekran bezpośrednio transmitował Marsz Niepodległości i pokazał, jaki ten marsz jest. Okazał się on olbrzymim sukcesem medialnym.

Wieli sukces Nowego Ekranu stał się zagrożeniem dla układu medialnego i politycznego. Dlatego pojawił się atak ze strony innych mediów i ugrupowań politycznych, które chciały w zarodku zniszczyć potencjał Nowego Ekranu. Dlatego zaczęły się pojawiać dezinformacje i artykuły na mój temat i moich rzekomych powiązań „agenturalnych” oraz problemów finansowych. To był czarny PR obliczony na to, aby zniszczyć mnie i rodzący się, nowy ruch obywatelski, oparty o media.

Ostatnio moja działalność sprowadza się do tego, że próbuję doprowadzić do porozumienia między grupą pracodawców, a więc małymi i średnimi przedsiębiorstwami z pracobiorcami. Próbowałem ich porozumieć, zrobić porozumienie między podziałami. Próbowałem rozmawiać ze związkami zawodowymi. Od razu pojawiły się artykuły na temat mojej działalności wywiadowczej, niewiadomego pochodzenia moich pieniędzy.

Proszę pokazać jakikolwiek dowód, przecież jest to bardzo łatwe. Takie gadanie jest bezsensowne. Jak ja mogę uwodnić, że kimś nie byłem? Tekstów pojawiło się kilkanaście i nie wiadomo, kto jest ich autorem, gdyż są pisane pod pseudonimem.  

Będę musiał wejść na drogę prawną, aby te artykuły zostały usunięte albo niech ktoś pokaże dowody. To jest obliczone, aby zdyskredytować Neon24.pl (Nowy Ekran) i moją osobę, żebym nie próbował się wychylać i zrobić czegoś pozytywnego w naszym kraju.

Nigdy nie byłem członkiem służb i nie podpisywałem żadnych dokumentów, nie działałem też na szkodę naszego państwa! Jestem patriotą!

KOMENTARZE

 • Agent nie agent...
  - Przyznam sie, ze to mnie nie bardzo interesuje. Za to bardziej interesuje mnie jaka role spelnia Pan dzisiaj, a wlasciwie jaka role spelnia Neon24? Mozna by powiedziec, ze po owocach ich poznacie; a to poznawanie linii programowej Neonu24 jest dosyc proste: jak najbardziej dowalic Kaczynskiemu i chwalic Putina. Do tego zwalczanie Kosciola Katolickiego i promowanie herezji. Przy najbardziej ordynarnej cenzurze - za poglady. Niezorientowanym wyjasniam, ze w nocy usunieta zostala moja kolejna notka wykazujaca oszustwo Wojtasa i jego herezje.
  To niestety nie jest odosobniony przypadek. Dwa dni wczesniej wykasowano mi okolo dwadziescia komentarzy, prawie wszystkie z danego dnia. Oczywiscie bez powiadomienia, wyjasnienia, ostrzezenia, itd. Takie praktyki sa na porzadku dziennym, a wlasciwie nocnym. Jak akcja rozbijania demonstracji na Majdanie. Co z tego wynika? Przede wszystkim to, ze nie jest to portal Narodowy, Katolicki, bez cenzury.
  Panie Opara, jaka role tak naprawde spelnia Neon24?
 • @Autor
  Niedawno pisał Pan:
  "Rozmaite osoby przekonują mnie- ostrzegają, przed Polakami. Czy rzeczywiście jest aż tak źle, czy MY Polacy, jesteśmy już zgubieni, skreśleni przez historię. Czy daliśmy się już tak zniszczyć, zdeprawować – że nie ma dla Nas szans"
  ------------------------------------------------------------------------------------
  Dzisiaj znowu:
  "Polska jest krajem trudnym, dziwnym i niezrozumiałym"
  -------------------------------------------------------------------------------------
  Chciałoby się powiedzieć, że żyją tu głównie ludzie pokroju „3g – gówniarze, głupki i gnoje”, ale Pan jest oczywiście patriotą, z wykrzyknikiem! Przecież ludzie pokroju 3g nie mogą być patriotami, są zagubieni i skreśleni przez historię, trzeba na takich uważać i dlatego właśnie takich jak Pan ostrzegają przed nimi
 • a na co komu jest portal katolicki?
  Polska - jak nazwa wskazuje, jest Polską. A Watykan, jak nazwa wskazuje - jest Watykanem.
  Watykan ma swojego szefa nazywanego papieżem, ale rządzić chce ów papież całym światem. Nikt nie może osiedlić się w Watykanie. Ale Watykan pcha do każdego państwa swoich agentów.

  Jeżeli Polska ma być wolna, to musi w pierwszym rzędzie uwolnić się od kościoła katolickiego.

  W naszym polskim sejmie, w którym obradują posłowie wybrani przez Naród, przez Polaków, nielegalnie ktoś zawiesił krzyż, symbol watykańskiej władzy. Ostatnio sąd zdecydował, że skoro ten krzyż wisi tam nielegalnie lat szesnaście, to przez to wiszenie nabrał legalności. A to jakim cudem?
  Nielegalnie powieszony w sejmie krzyż będzie zawsze nielegalny.
  Najpierw należało by ten krzyż stamtąd usunąć. Potem zrobić odpowiednie uchwały, pozwalające na to, żeby ten krzyż legalnie tam w sejmie zawisnąć mógł. I wówczas można by było ten krzyż tam powiesić i tylko wtedy byłby on legalny.
  Jednak Watykan obawia się, że Polacy jednak by nie chcieli tego krzyża tam mieć.
  Więc sąd, w sposób niezgodny z prawem - bo nie ma takiego paragrafu zezwalającego nielegalnie powieszonemu krzyżowi stać się po latach szesnastu legalnym - zdecydował, że teraz po wyroku sądu krzyż wisi w sądzie legalnie. A co to takiego jest ten sąd? Czy sąd wydaje ustawy? uchwala prawo? Nie!
  W polskim sejmie nielegalnie powieszony krzyż jest nielegalny i powinien być legalnie stamtąd usunięty. To byłoby zgodne z prawem. A potem należało by w ramach procedury prawnej umożliwić legalne zawieszanie krzyży w miejscach publicznych. Ale Polacy nie są aż tak głupi i to by nie przeszło, co? No to robi się sądowe sztuczki z zalegalizowaniem nielegalnych krzyży i tym samym robi się Polaków głupków, nie mających rzekomo pojęcia, co to jest prawo.
 • @Mind Service 17:00:04
  ----- o takich jak Pan -młodzież mówi !!

  --w morę -nożem i kopa -TO JESZCZE za MAŁO
 • dokładnie to SAMO
  co szanowny pan OPARA, nie tak dawno publicznie w telewizji wypowiedział pan CHRIS CIESZEWSKI ,niedługo trwało jak niejaki medialny szczujny SEKIELSKI zrobił z CHRISA ubeckiego agenta przedstawiając fałszywe dokumenty ,wkrótce z pana ktoś stamtąd albo i stąd oskarży pana o TO SAMO...!!! TAKA POLSKA ....bolszewickie pomioty zniszczyły wszelakie i z takim trudem osiągnięte WARTOSCI...bez których nie możę istnieć żadne państwo...
 • @nana 17:17:09
  trzeba mieć szambo we łbie aby móc promować takie poglądy...hi..hi..
 • @nana 17:17:09 i wszyscy
  Zwykle takich absurdalnych poglądów o wpływie hierarchii kościelnej na politykę w Polsce nie komentuję. Ośmieszają się same. Zrobię jednak w tym miejscu wyjątek, bo nie chcę, aby ludzie o katolickich poglądach czuli się osamotnieni. Mało tego, chcę, aby NE nie był utożsamiany z antyklerykalizmem i powyższymi poglądami. Zrozumiał to kiedyś Kwaśniewski i dzięki temu był prezydentem przez długie lata (ale to zły przykład).
  Włączyłem się w działalność NE, bo miał to być portal narodowy. W szeroko rozumianym ruchu narodowym od lat ścierają się poglądy katolicko-narodowe i laicko-narodowe. Nie da się ich połączyć i wcześniej czy później dochodzi do starć. Dobrze byłoby, aby NE wyklarował swój profil, chyba że chce być kolejną medialną wieżą Babel. Dla mnie sprawa jest prosta - człowiek o poglądach narodowych, patriota, ale niewierzący (ateista), może być nazwany narodowcem, antyklerykał NIE ! W poglądach twórców ruchu narodowego nie było antyklerykalizmu, choć był twardy racjonalizm.

  Pozdrowienia dla wszystkich.
 • @slawomis 18:46:55
  ---------- OK ! podeślę 5 katolików- leżących krzyżem w kościele a -których to nazwiska odnalazłam na liście Wildsteina -- moja mama a wdowa po zakatowanym przez UB mężu Oficerze AK -stwierdziła !!
  ------------ TO ONI !! donosili na twojego Ojca

  -------WSPÓLNY MIANOWNIK -POLSKA i tak !! dużo jak dla niektórych !!
 • Panie Ryszardzie
  czemu nie moderuje pan wpisów na swoim blogu? To już kolejny raz kiedy zamiast merytorycznej dyskusji odbywa się jakiś chocholi taniec, prawie zawsze z udziałem Marka Lipskiego. Jego komentarze nie wnoszą niczego sensownego do dyskusji, moim zdaniem służą głównie do rozpierduchy, podejrzewam też internetowe ADHD. To samo można powiedzieć o "ninanonimowa". W kółko te same grepsy ni przypiął, ni wypiął.

  Odnośnie zarzutów o agenturalność.
  Nie musi pan udowadniać, że nie jest wielbłądem. Albo ktoś ma dowody albo za pysk i won.
 • @ranger 19:50:06
  ----PRZEDSTAWIAM !!! Polaka -PATRIOTĘ !! CZŁOWIEKA przez duże -CZ- -wez Pan z niego ------------------przykład !!!!!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=kMR6cc9i1Ho
 • Mili Rodacy,
  czy nie przypominają Wam niektóre komentarze lub posty dyskusji , jakie odbywają się w czasie rodzinnych spotkań ???

  Anty coś , pro tamtoś...a przecież i tak spotkamy się jutro, za miesiąc ,
  za rok...Możemy milczeć , możemy mówić...Każdy wybiera , to co mu pasuje...
  Pozdrawiam

  X X X

  Zapraszam http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/09/czy-naprawde-wiemy-czego-chcemy.html
 • @gallux 20:01:01
  --ma Pan prawo do oceny własnej !
  --PRAWDA ! piszę w kółko -- jak nie ja ? -TO KTO ??? ZAMIATAM TYLKO swój -kawałek podłogi
 • @Mind Service 17:00:04
  no cóż, Pan Opara nigdy nie chciał jasno przedstawić zasad działania witryny, docelowych zasad,

  z czego wynika jasno, jest jak ten MicroSoft,

  który zachęca użytkowników do współuczestnictwa w udoskonalaniu swoich usług,

  pomysły użytkowników patentuje,

  a potem każe pomysłodawcom za nie płacić.
 • Panie Opara, nie interesuje mnie, czy był Pan, czy Pan nadal jest agentem,
  ale interesuje mnie Pana uczciwość względem społeczności autorów,

  a na tym polu od czasu do czasu zdarzają się zarzuty,

  ja tymczasem zarzucam Panu brak dobrej woli w przekonstruowaniu witryny na rzetelną, najwyraźniej Pan nie chce, i jak każdy zamordysta
  woli Pan rządzić ręcznie.

  Mimo wszystko życzę Panu powodzenia.
 • Autor
  Panie Opara, za dużo pan się wciąż tłumaczy. Ja także próbowałem kiedyś powrócić do kraju i wiem co jest grane. Wytrzymałem półtora roczku. Jednak ZAWIŚĆ ludzi pożarła wszystkie dobre intencje. Dokuczający nie są żadnymi z obcych służb ani agentami rządowymi a zwykłymi rodakami przesyconymi jadem, zazdrością i moralnością Dulskiej. Z takimi Pan nie wygra. Jak nie przypną latki obcego agenta to żyda albo anty kleryka.
  Wszystko jedno co, aby tylko z zawiści dokuczyć. Nie ma sensu się
  z niczego tłumaczyć a jeżeli ktoś personalnie ubliża wycinać z NE bez pardonu i robić swoje. Szkody nie ma a i na blogach kulturalniej się zrobi.
  Regulamin blogosfery musi być podstawą.
 • @nana 17:17:09
  pisze Pani wspaniałe teksty,

  ale po tym widzę, że jest Pani zadaniowana,
  bowiem nikt normalny (palikociarnia to nienormalni)
  nie mógłby napisać tego, co napisała Pani,

  takiego bezsensownego ujadania na poziomie przedszkolaka
  dawno nie czytałem.
 • ---------------dobranoc
  http://www.youtube.com/watch?v=l6Na29_2FW8
 • @slawomis 18:46:55
  ktoś, kto komentuje wiarę innych ludzi,
  nie zasługuje na miano cywilizowanego,

  być może pod pseudonimem "nana",
  kryje się cały sztab oficerów,
  z których każdy ma coś mądrego, lub głupiego, do powiedzenia.
 • @gallux 20:01:01
  Moderacja, to zabieranie głosu,
  wycinanie uwag to cenzura.
 • @andrzej661 20:04:16
  w tej witrynie króluje chaos,
  ponieważ tak miało być,
  Pan Opara, do spółki z Łażącym Łazarzem, nas zdradził,
  i stworzył witrynę opartą na oprogramowaniu,
  które nie daje możliwości prowadzenia i moderowania dyskusji,

  nie zrobili tego z głupoty, zrobili to celowo,
  wystarczyłoby prześledzić początki, gdy wszystkie sensowne
  postulaty i uwagi odnośnie funkcji witryny ignorowano.
 • @Stara Baba 20:35:19
  a czemu się Pani dziwi ?

  jak ktoś wyjechał na zmywak, to niech tam siedzi,

  a nie wybiera nam prezydenta, a potem wraca
  i psuje nam rynek swoimi judaszowymi groszami uzbieranymi na saksach.
 • @Marek Lipski 16:41:31
  Panie Cipski.

  Zmiłuj się Pan.

  Biedna ta Pana żona - dziesięcioro (podobno) dzieci i jedna zapracowana kobitka.

  Pan natomiast, zamiast jej pomóc (bo taka gromadka dzieci to nie w kij dmuchał), bijesz Pan pianę na portalu pana Opary, licząc że miłosiernie coś tam Panu skapnie.

  Weź się Pan do uczciwej pracy.

  Bo jak nie wywiążesz się Pan z obowiązków względem "nowoekranowego mesjasza", to zarobisz Pan kopa w .... (domyśl się Pan sam w co) i pana dzieciątkami zajmie się jugendamt.

  pozdrawiam

  PS. Mam nadzieję, że liczba pańskich dzieci będzie rosła w takim samym postępie jak Pana obecność tutaj - dwudziestka powinna być coś około marca.
 • @interesariusz z PL 20:39:55
  Moderacja, to usuwanie głupkowatych, nic nie wnoszących komentarzy. Dopóki jeden z drugim nie nauczy się komentować merytorycznie niech ćwiczy w damskiej ubikacji.
 • @gallux 20:59:08
  każdy cenzor do cenzury się nie przyznaje,

  moderacja to nadawanie kierunku dyskusji poprzez swoje wypowiedzi, które inspirują pozostałych,

  a nie zamykanie ludziom mordy.
 • Mili Rodacy,
  pamiętacie o jak szeroką miedzę kłócili się Pawlak i Kargul ???
  Emocje "morderców" o szerokość dwóch palców...

  "My Naród" Wałęsy 1989 roku i "My Naród podzielony" Wałęsy 2013
  przez 24 lata ciągle o dwóch palcach.... i nie zauważyliśmy , że inne narody rozszerzają swoje terytoria ...
  A rozszerzają nie o ziemię do orania , a o głębiny oceanów, o powierzchnię Antarktydy i arktyczne szerokości geograficzne, o kosmiczne orbity,
  o rządzenie częstotliwościami...., o działki na Księżycu i Marsie. To są obszary narodowych nowoczesnych rywalizacji geopolitycznych ... To są współczesne Ameryki Kolumba ...A nad Wisłą ciągle sen-marzenia lenia , że Matka Boska ma za Polaków załatwić to, o co nawet Watykan nie ośmiela się prosić ???

  Polacy uwolnijcie Polaków od sporów o dwa palce...
  Co się stało , to się nie odstanie..

  Czy nie ambitniejsze jest zostawić naszym wnukom państwowość ,
  z której nie będą kpić inne narody ???
 • @interesariusz z PL 21:16:01
  Jak odróżnić Polaka od "polskojęzycznego"?

  Po znajomości języka polskiego.

  Cztery wiersze, a błędów z dziesięć.
  Najbardziej charakterystyczny to podwójne przeczenie.
 • @nonscolar 21:29:40 && @interesariusz z PL 21:16:01
  Na wszelki wypadek, gdyby nauczyciel języka polskiego gdzieś się zapodział, to podpowiem, bo pan sam raczej się nie domyśli.

  Cytuję -

  "każdy cenzor do cenzury się nie przyznaje".

  Żaden polak tak nie powie, ani nie napisze.
 • @Mind Service 17:00:04
  odezwał się najbardziej pokrzywdzony, który sam z pasją cenzurę na swoim blogu stosuje.
 • @nonscolar 21:29:40
  czyje cztery wiersze ?

  słuchaj no angolu, w polskim podwójne przeczenie to norma.
 • @nonscolar 21:40:10
  niestety, jak widać, napisze,
  nie jest to typowe zdanie z przeczeniem,
  ponadto, dużo wolniej się pisze, niż mówi,
  w związku z tym, pisze się często to, co czego się nie powie,

  Podzielam, że całość z żaden brzmiałaby zgrabniej,
  ale sens pozostaje uchwytny,
  nie jest to przykład na wypaczenie sensu,
  jak np.„Nigdy miał czas”
 • DZIĘKI RYSZARDOWI OPARZE SENDECKI MOŻE PUBLIKOWAĆ W INTERNECIE
  Nie jestem tutaj cenzurowany, mogę pisać co myślę, spotykać się na płaszczyźnie intelektualnej z ciekawymi ludźmi, zamieszczać filmy TELEWIZJI NARODOWEJ, stawiać odpór infiltracji WASP-owskiej w polityce polskiej, opowiadać o proroctwie Bartłomieja Kurzeji, zwolywać ludzi na zgromadzenia przed sądem w obronie Prezesa Jana Kobylańskiego i robotnika polskiego Albina Siwaka walczących z antypolonizmem.
  O, właśnie dzisiaj byłem na Lesie Smoleńskim i natychmiast zalinkowałem filmy na NEon24.pl. A pojutrze się wybieram pod willę Jaruzelskiego i tam nagrane filmy - też zalinkuję tutaj. To jest bardzo dobre - żeby porzadni ludzie, prawdziwi Polacy mieli swoją płaszczyznę informacyjną.
 • @interesariusz z PL 21:51:54
  Nie.

  Po prostu jest Pan tylko "polskojęzyczny".

  Każdy język ma pewne cechy charakterystyczne (oboczności, idiomy etc, etc...), których żaden cudzoziemiec, nawet jeśli od "małego" miał kontakt z danym językiem, nigdy nie przyswoi.

  Podwójne przeczenie jest dla języka polskiego (i chyba ogólnie dla języków słowiańskich) "papierkiem lakmusowym".

  pozdrawiam

  nonscolar
 • @Brat Żorża 22:48:46
  Ojejku

  Ja tylko tak z nudów.

  Serdecznie przepraszam i obiecuję poprawę (proszę nie mówić o tym cioci Przełęskiej).

  pozdrawiam

  nonscolar

  PS. Wszystkim matołom stawiam zawsze za przykład Zbigniewa Brzezińskiego.

  Można powiedzieć, że nigdy w Polsce nie mieszkał (kilkanaście miesięcy jako mały chłopiec), a polszczyzny mógłby mu pozazdrościć niejeden polonista.
 • @andrzej661 22:08:19 - TYTUŁOWANIE WIELKIMI LITERAMI TO TRADYCJA CYWILIZACJI ŁACINSKIEJ
  Pan się wyraża nieściśle i zdradza nieznajomość polskiej kultury. Po pierwsze - nie "dużymi literami", lecz "wielkimi literami". Po drugie - szacunek do cywilizacji łacińskiej tak właśnie nakazuje tytułować. A po trzecie - oskarżanie uczciwych i pracowitych ludzi, że piszą "bzdety" postawiło Szanownego Pana poza nawiasem. Podsumowując - zaburzył Pan rzeczową dysputę, obraził, zdradził przynależność do cywilizacji obcej. Bardzo mi przykro.
  ==========
  [ @Eugeniusz Sendecki 21:55:26 To niech Sendecki tytułów nie wali dużymi literami tylko lepiej mniej bzdetów pisać. Jak kto nie ma gdzie pisać to se myśli: "o, żebym tylko miał gdzie, to bym mądre rzeczy pisał. A później jak ma gdzie to wypisuje bzdety !!" nadużycie link skomentuj andrzej661 10.12.2013 22:08:19 ]
 • @Marek Lipski 23:52:10
  Cipski - nie męcz się dłużej.

  Idź spać.
 • @Marek Lipski 00:14:11
  "tastatura" - (tym razem bez karydalnych błędów(mała tastatura))
  ------------------------------------------------------------------------
  Chłopie.

  Zajmij się dziećmi.

  Lepiej Ci to pono wychodzi.

  PS. kardynalnych
 • @Marek Lipski 19:15:14
  Panie Lipski, widzę, że w pisowni języka polskiego poczynił pan ogromny postęp, (czyżby nastąpiła jakaś podmianka w szeregach NEONOWYCH LIPSKICH?), jednak to nie zmienia faktu, że ciągle piszecie państwo banialuki, ponieważ od 1989 roku w Polsce nigdy nie rządzili polscy narodowcy, tylko pana demokraci, liberałowie, komuniści, lewactwo, socjaliści, socjaldemokraci, żydokomuna, żydostwo, katolicka lewica oraz tzw. patrioci z nadania oraz koncesjonowana prawicowa opozycja, inaczej cała okrągłostołowa menażeria.

  Niech pan zaprzestanie atakować polskich narodowców, polski młody ruch narodowy, który tak naprawdę odrodził się z nicości, ponieważ jak na razie polski ruch narodowy nie ma swojej partii politycznej.

  Jeszcze, i dlatego nie przedstawia swojego programu politycznego, istnieje on tylko w zarysie, na pewno będą państwo mogli już wkrótce się z nim zapoznać, przed zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego.

  http://www.youtube.com/watch?v=zIwayAkFDJU
 • @Marek Lipski 00:20:47
  Kiedyś jeden umiał czytać a drugi pisać, widocznie podmienili Lipskiego z tego, który umiał czytać na tego, który umie pisać.

  Lipski, piszcie w takim razie na zmianę, i jeszcze weźcie jakiegoś, który będzie czytał ze zrozumieniem. :))))
 • @Marek Lipski 01:25:18
  A mieliście już Lipskie nie pisać na temat polskiego ruchu narodowego, przecież grzecznie prosiłem?!
 • @andrzej661 22:04:35
  czym innym jest popełnianie błędów,
  czym innym świadome zaniechanie.
 • @nonscolar 22:14:31
  a owe "nie" do czego się odnosi?

  ciekawe, że w tej witrynie wszelakie anglicyzmy tępi tylko ów "polskojęzyczny",

  zresztą, od urodzenia.

  Chciałbym też wiedzieć, skąd cudzoziemiec, mający kontakt od małego z danym językiem, ma wiedzieć, że jest cudzoziemcem?

  Ja np. nie o tym nie wiem. Co prawda rodzice pochodzili ze Lwowa, no ale może my jakieś ruski, albo żydy ?
 • @Brat Żorża 22:48:46
  witam wariata,
  Tyle zdań, aby tylko mi dopiec ? I to w intencji, aby ktoś inny nie tracił czasu!

  Ponadto, zgadł Pan, jestem chrześcijaninem i nawet w mordę nie walę, nie wspominając o czynach gwałtowniejszych, do których zdolni są wariaci.
 • @night rat 03:51:37
  http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/tradycje/winicjusz-kossakowski-takie-sobie-gadanie/czy-slowianie-zmienili-boga-w-czasie-chrystianizacji/
 • @ninanonimowa 12:54:26
  ---PODWÓJNA MORALNOŚĆ Polaków -jest efektem WŁAŚNIE !!! tej lekko przez Pana potraktowanej grzeszności -która śmiertelnie przekłada się na ! traktowanie Polaka przez Polaka / wilk/ jak i PAŃSTWA /OJCZYZNY
 • ------------------ BARDZO WAŻNE !!!!!!!!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=84tdn3Gx3K4
 • @ All Komentatorzy
  Jestem zadziwiony ilością odpowiedzi Autora na wasze komentarze . Ktoś Was olewa. Pozdrawiam Was wszystkich. PS. Gdzie jest T-rex ?.
 • :-)
  http://www.youtube.com/watch?v=ZzqHodfszrU
 • @Janet 21:55:52
  Witaj .Ukłony. :) http://youtu.be/FdaMkel2plg
 • @Janet 01:11:37
  Trzymaj nutkę. Ukłony.http://youtu.be/Haff7420bbo
 • @Janet 01:11:37
  Dla Ciebie nutka . :) http://youtu.be/8B6jOUzBKYc

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031