Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
413 postów 2180 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

Nowyekran.net

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, a wyroki nieba - są jak zwykle nieodgadnione. I tak jak stare przysłowie mówi: „Lepiej z mądrym zgubić – jak z głupim znaleźć”.

W obecnej sytuacji, kwestię własności domeny nowyekran.net, musimy zostawić do decyzji Sądów. Nie mam żadnych wątpliwości jaka ona będzie, ale to już bez znaczenia. Polska jest niestety krajem bezprawia i osoby, które w tym systemie funkcjonują od lat, potrafią z tego faktu doskonale korzystać. Zwłaszcza w formie destrukcji. Osoby te to w dodatku „straceńcy” a skarżenie ich jest pozbawione sensu. Cóż z tego bowiem, że za kilka lat, jak dobrze pójdzie (przy znanej efektywności Polskich Sądów), uzyskamy satysfakcję wygranej. Nikt nie zapłaci żadnego odszkodowania, (chyba ich komornicy) - bo Oni nic nie mają. Skarżenie tych osób da im tylko „paliwo do działań i amunicję do strzelania pustymi frazesami o niesprawiedliwości”.

Tymczasem „life must go on”, życie musi iść do przodu, a świat nie toleruje próżni medialnej. Rozmaite, wszędzie rozgłaszane plotki o przedwczesnej śmierci Nowego Ekranu są niezgodne z prawdą. Działania Tomasza Parola i Ski, którzy od paru miesięcy, próbują przejąć funkcje i działania medialne NE, mogę podsumować wyłącznie jako bezsensowną destrukcję i sabotaż. Stało się - jak się stało. Dobrze, że teraz nie później. Wreszcie poznałem tych ludzi – dla nich liczą się tylko pieniądze. Ideologia, prawda, wartości - są bez znaczenia, jedynie pretekstem do zdobycia kasy. Stało się też oczywistym: Oni potrafią tylko niszczyć, zrobić zadymę – ku uciesze własnej i gawiedzi - na zasadzie: „ale mu przy….łem”. Trzeba przyznać, że w tym są całkiem skuteczni (o ile destrukcja i skuteczność mogą iść w parze). Bo przecież na tym, nic pozytywnego zbudować się nie da. (Nawet - jak się przedtem da…).

Ale to jest Polska – właśnie.

Wiem, że wielu blogerów i czytelników NE, ma do mnie osobiście pretensje, ma tego dosyć - wyrażając swoje niezadowolenie pisemnie, albo nogami…, ale proszę też mnie zrozumieć.  Nie jestem z „pokolenia internetu”, a do 2011 r. nawet nie wiedziałem, co znaczy mieć bloga. Dopiero teraz… zaczynam rozumieć potęgę i przyszłość sieci, świata wirtualnego. Ale uczę się bardzo szybko. Tymczasem: „Life must go on” – trzeba budować, tworzyć nowe alternatywy, w oparciu o doświadczenia z przeszłości, uczyć się na własnych błędach. Tomasz Parol i S-ka, mieli wielką szanse zrozumieć sens wspólnych działań. Nie skorzystali. Widocznie tak kazała im zrobić ich własna mądrość i pragmatyzm. Niestety, niektórzy Polacy są nieuleczalnie (i pozostają) przed i po szkodzie głupi. (Mam szczerą nadzieję, że tym razem jednak się mylę).

Prawda jest okrutna i jedna. Nikt, działając w pojedynkę, nie ma żadnej szansy na sukces. Walczymy przecież przeciw dobrze zorganizowanym siłom Układu Republiki Okrągłego Stołu. Układu, który ma media, pieniądze – wszystko. Jedyna rzecz, która jest nieprzewidywalna to Ulica - reagująca w sposób nieobliczalny i spontaniczny na sytuację gospodarczą, rynku pracy i bieżących potrzeb życiowych. Jeżeli jednak Ulica nie będzie zorganizowana i nie będzie też żadnej alternatywy – Układ przejmie nad nią szybko kontrolę. Historia zatoczy swoje koło z czasów Solidarności. Mamy więc obecnie naprawdę, kolejną i wielką dziejową szansę.

Tymczasem MY – dajemy się zwyczajnie i po prosu manipulować. Czy jest na to rada. Czy mamy wyjście alternatywne – a może jesteśmy skazani na siebie. Przyszłość pokaże.

Nie ulega wątpliwości:  jeżeli łączą nas określone wspólne wartości musimy działać RAZEM. Musimy wspólnie zrozumieć wszystkie zagrożenia i niebezpieczeństwa – dla Naszego Kraju, bo przecież Nasz Kraj – to MY.

Wierzę głęboko, że w ostateczności: prawda, dobro, wiara i wspólne wartości poparte wspólnymi działaniami – mają szansę zwyciężyć ZŁO – wszelkiej maści, wszystkich nacji. Deklaruję, że będę zawsze walczył o lepsze jutro, o zmianę rzeczywistości, w jakiej my wszyscy Polacy- spoza Układu żujemy i funkcjonujemy. Najgorszym rozwiązaniem - takim, które obecnie jest forsowane przez media „mainstreamowe” Układu OS – jest aby przegrać i poddać się bez walki. To kompletna zguba dla nas wszystkich – i dla Naszego Kraju.

 Mam więc nadzieję, że będziemy razem walczyć i że nie stanie się tak, że kiedyś tam nawet po przegranej bitwie o przyszłość – nie staniemy, nad gruzami Rzeczpospolitej -(może nawet razem z Tomkiem i Pawłem) i powiemy: „Popatrz – jaka piękna katastrofa”.

Przegraliśmy – ale po wielkiej, wspólnej i honorowej walce.

KOMENTARZE

 • @Nathanel 18:00:08
  Nathanel - nie znasz się na prawie ...

  Ktoś może mieć Nazwę Ekran, a ja mogę mieć "Wielki Ekran", a np. Nikander "Śmieszny Ekran".

  Nie da się zawłaszczyć słowa ...

  Co więcej !!!

  Jeżeli ktoś będzie miał portal Nowy Ekran, to nie znaczy, ze ja np. nie mogę mieć stoczni jachtowej Nowy Ekran itd. itp.

  Słowo "Ekran" ma zresztą wiele znaczeń:
  - ekran akustyczny
  - ekran elektromagnetyczny
  - ekran przeciwwilgociowy
  - ekran LCD
  - ekran kineskopu
  - ekran kinowy
  i wiele innych ...

  Ważne jest jedynie to, co zapisano w umowach, a póki co treści umów nie znamy.

  Zgodzę się z RO, że sprawa jest tak naprawdę prosta i sąd nie będzie miał problemów z podjęciem decyzji ...

  ******************************************

  I druga sprawa: POTĘGA INTERNETU ...

  To jest chyba coś najważniejszego: internet obudził miliardy ludzi do działania, do pracy, do wymiany idei, dóbr itp.

  Zauważcie, że dawniej biedacy mogli żyć w Indiach czy Chinach i nie mieli pojęcia, że na świecie żyje się inaczej.

  Dzisiaj dzięki internetowi te MILIARDY LUDZI wiedzą TO SAMO i RÓWNOCZEŚNIE !!!!!!!!

  To jest NIESAMOWITE !!!!!

  Stary system władzy się jeszcze broni, ale właściwie to już jest martwy ...

  Na jego gruzach powstanie coś na pewno tysiące razy lepszego.

  Wbrew narzekaniom zwolenników NWO ja uważam, że nadchodzące zmiany będą bardzo pozytywne ...
 • Panie Opara,
  bieżąca sytuacja jasno pokazuje, że wielu zrażonych do zakulisowych targów i interesów ludzi, już chętnie nie popracuje dla cudzej sławy,

  najwyższa pora podjąć męską decyzję i wprowadzić namiastkę wpółuczestnictwa autorów,

  jeśli ŁŁ łudził nas fraktalnością, to może Pan ją wprowadzi.

  Niech ekran zawiera niezależne strony autorów, tak że w przypadku podobnych zawirowań rozpadnie się na witryny poszczególnych autorów. Każdy będzie pracować dla sławy nE, ale też i swojej. Będzie mieć gwarancję, że pracuje na swoim w społeczności nE. Same korzyści, ale trzeba się pożegnać z nieograniczoną władzą nad autorami.


  Co Pan na to?
 • @Nathanel 18:00:08
  ...taa...a w Stanach to już nie ma Vikingów...to cywilizowany lud ..Polska cały czas była, jest i będzie w Europie ...nie rozumiem stwierdzenia , ze powina dorównywać standardom europejskim i wtedy będziesz 100 % europejczykiem ...większego pitolenia nie słyszałem...dzięki polskiej mentalności jeszcze żyjemy ..niemcy czy inne francuzy by już skakali z okien , bo to są nadęte balony, to samo jest z amerykanami ...niestety tam też jest scenariusz polski ...wybierają na przywódców bandziorów, którzy potem najeżdżają ubogie kraje i łupią ich bogactwa ...ja Ci już kiedyś pisałem ...nie sztuka pouczać rodaków siedząc przed kompem na bujanym fotelu w Chicago lub innym Waszyngtonie ...trzeba być tutaj i współcierpieć z Rodakami...wtedy poczujesz polskość, polską gościnność, pomimo ubóstwa , tą polską wiarę ojców , zapach polskiej ziemi oranej przez zmęczonego rolnika ...to wszystko umyka ..to wszystko właśnie "swiatli" europejczykowie chcą wyśmiać...
 • RAZEM
  Jakie nowe pomysły, dojście pan proponuje. Proszę zauważyć zaczynamy od ZERA dla robotów googla. Google PageRank (PR) na dzisiaj dla domeny nowyekran.net to 0- czyli ZERO!!
  Domena nowyekran.pl miała przy końcu działalności PR=4

  Wychwyciłem z FB pana propozycje do Tymochowicza, czy to nie za późno. Najpierw potrzebna jest bezbłędna REPUTACJA.
  http://iddd.salon24.pl/503627,nowy-ekran-koniec#pos4

  Czy lojalność do NE nie powinno być kryterium walki?
  Trzeba zauważyć ucieczkę nowoekranowych lemingów z tonącego okrętu NE na "zieloną wyspę" 3obiegu. Czy warto ich napiętnować? Np. takiego Nathaniela..

  Ja mam dla dzielnych i lojalnych Nowoekranowiczów propozycję do omówienia, zastanowienia się wspólnie nad fenomenem, na który zwróciła uwagę pani circonstance - Iza Rostworowska.
  Wyrzucona z wyrosłego na trudnościach Nowego Ekranu portalu Ekspedyta,jak to się mówi: na zbity pysk na ulicę, przyszła i przyniosła na powitanie ekstremalnie ważny dla NE przypadek, warty szerszej dyskusji
  http://circ.nowyekran.net/post/91713,wielki-sukces-polskiej-masonerii-i-men

  Filmik na Youtube "CzyliSatyra -- Testy gimbazjalne część matematyczno-przyrodnicza/ www.czyliwiesz." od 24 kwietnia, czyli w ciągu 6 dni obejrzało ponad 2 miliony 300 tysięcy osób (2.368.041)

  Jak można w krótkim czasie zmobilizować tyle młodzieży, jakimi kanałami? Ciekawe, czy pana dzieci wiedzą o tym filmiku. Skąd ta popularność? Jak to się robi?

  RAZEM
  AKT WOLI NARODU
  http://www.petycjeonline.com/akt
 • Szanowny Panie Doktorze, Drogi Kolego Ryszardzie... (pięć punktów pocieszenia)
  Po pierwsze pamiętaj, że jesteś polskim lekarzem, a tacy się nie załamują, a zatem - nie martw się!
  +
  Te wszystkie dobra, które przez lata zainwestowałeś w Polsce w kampanię Generała Wileckiego, Nowy Ekran, Klub Inteligencji Katolickiej, Marsz Niepodległości i inne przedsięwzięcia patriotyczne - są Twoim kapitałem niezbywalnym i nikt Tobie tego nie zabierze. Wielu niegodziwych ludzi zrobi wiele, żeby Twój wkład umniejszyć, szczególnie z-dezawuować w oczach Polaków. Nasi Rodacy są często ludźmi łatwowiernymi i chętnie dającymi posłuch plotkom, dającymi się prowadzić WASP-om, sowietom i nazistom - a zatem spodziewaj się, ze Twoja czarna legenda będzie trwała długo i szczęśliwie, niestety...
  Mam dla Kolegi jednak i tę dobrą wiadomość, że wśród prawych Polaków w najlepsze szerzy się prawda o Dobrym Doktorze Ryszardzie Oparze, mamy szacunek za to jak dużo dla Kraju zrobiłeś i cieszymy się, że przetrwałeś tę ostatnią i wszystkie poprzednie próby niszczące.
  Twoja postać musiała się kiedyś zmierzyć i doświadczyć codziennej polskiej skrzeczącej pospolitości, zawiści, kombinatorstwa! Zmierzyłeś się i teraz wyjdź z tej próby zwycięsko - a zatem nie martw się (po raz drugi Ci to mówię)!
  +
  Po trzecie - pocieszę Cię, że ci pazerni ludzie, którzy się od Ciebie odwrócili, a którzy się do Ciebie przez lata ustawiali w kolejce po pieniądze na swoją prawicową, patriotyczną działalność są szczególnego rodzaju niegodziwcami, bo TAK NAPRAWDĘ przyjęli założenie, że jesteś złodziejem z WSI i że biorąc forsę od Ciebie - grabią "nagrabliennoje". Jak oni mogli pogodzić to założenie z mniemaniem o sobie i swojej działalności - tego nie wiem, ale chciałbym sobie kiedyś przeczytać Twoją LISTĘ PŁAC. To będzie nie tylko pocieszające - ale również ROZWESELAJĄCE. Pośmiejemy się razem z tych ambicjonerów o komuszych duszach!
  +
  Po czwarte - pocieszę Cię i namawiać będę, żebyś nie rozpaczał za tymi, którzy Ciebie opuścili. Nie ma kogo żałować. Z każdym rokiem i miesiącem, gdy się będzie kończyła umowa na najem, papier na ksero i ulotki, wódkę i zakąskę - będzie na tych ludzi przychodziło otrzeźwienie. Będą wracać i przepraszać.
  +
  Po piąte, pozwól że ja też upiekę w tym miejscu swój półgęsek ideowo-patriotyczny. Jak kiedyś owi Twoi wrogowie przyjdą błagać o litość, a Ty będziesz serdecznie chciał któregoś z tych niegodziwców kopnąć w d***pę - błagam zapytaj się mnie o poradę. Z moich ustaleń wynika, że są to Ci sami gnojczykowie, którzy zanim zaczęli opluwać Ciebie, gdy się pojawiłeś z Nowym Ekranem - opluwali mnie i moją TELEWIZJĘ NARODOWĄ na pro-WASP-owskim forum Fronda.pl i Rebelya.pl, jakże często zakładając maskę katolicyzmu, prawości, epatując gojów słucham=niem Radio Maryja i Mszą Trydencką. Straszni to są oszuści, zapiekli antypolacy ze Służb Bertone i Innych, Jeszcze Gorszych. Bardzo chętnie wymierzyłbym im solidnego kopa w d***pę jak Ty to będziesz robił! Oczywiście nie namawiam Cię do stosowania przemocy, nie chcę niczego konkretnego inspirować tutaj. Ale jakby co - to proszę wspomnij niniejsze słowa i mnie zawołaj. Sprawiedliwość należy wymierzać gremialnie.
 • @adevo 18:37:39
  > Jakie nowe pomysły

  Tak na początek to ja bym proponował zaprzestanie działania na podświadomość: Rezygnuję, Rezygnuję, .... Rezygnuję,
  Czy jest ktoś, kogo nie wkurza konieczność rezygnowania z badania przy każdym wyświetleniu strony?
 • @Jerzy Wawro 19:04:41
  Ja tych problemów nie mam. Od dawna używam pewnych add ons jak Ghostery i adblock lite i potrzebowałem trochę czasu by zaskoczyć o co chodzi.
 • @Jerzy Wawro 19:04:41 MOBILIZACJA - 2 miliony w ciągu 6 dni
  Widzę, że Twoja odpowiedź była podpuchą.
  W tym momencie o wiele ważniejsze i dla blogerów NE interesujące jest odpowiedzieć na pytanie co się stało u tych dzieci i jak taka mobilizacja funkcjonuje.
  http://ryszard.opara.nowyekran.net/post/91833,nowyekran-net#comment_802597
 • @gallux 19:41:59
  Dobry gallux, lubię Ciebie.
 • @adevo 18:37:39
  >Wyrzucona z wyrosłego na trudnościach Nowego Ekranu portalu Ekspedyta,jak to się mówi: na zbity pysk na ulicę, przyszła i przyniosła na powitanie ekstremalnie ważny dla NE przypadek, warty szerszej dyskusji
  http://circ.nowyekran.net/post/91713,wielki-sukces-polskiej-masonerii-i-men
  --------------------------------------------------------------------------
  To nie jest prawda. Portal ekspedyt (kropka) org był formalnie własnością tej pani, później został przepisany na inną osobę. Nikt jej nie wyrzucał jak piszesz jej na zbity pysk. Tamtejsi moderatorzy/administratorzy mieli zupelnie inne względy dla niej, niż dla reszty tamatejszej społecznośći. Dalej nie rozwijam tematu, kto chce, sam poszuka i sprawdzi.

  Natomiast prezentowany filmik jest dzielem Mieleckiego Portalu Informacyjno - rozrywkowego. Dlaczego taka oglądalność? Bo trafia do młodych ludzi, jest zabawny. Można też się dziwić dlaczego bliżej nam nieznany koreanski zespół Psy ze swoim przebojem jest na pierwszym miejscu (1,569,091,314) przed innymi gwiazdami.
 • @adevo 19:46:32
  Czniam takich jak ty. Jakby ci diabeł wystawił dupę, to też byś na niej pisał, łkając przy tym rzewnie, że robisz to dla kraju. Tego kraju.
 • a Pan Opara puścił sobie notkę, i milczy
  http://interesariusz.nowyekran.net/post/91818,jedno-pytanie-do-pana-opary
 • @gallux 19:41:59
  ...nie wiem o co Ci chodzi ..zaglądnąłem tam przed otwarciem ...napisałem, że miło zaglądnąć...ALE nie spasowało mi , że moje notki ktoś przestawia ..napisałem, moją opinie, że liczyłem na to, że 3o i NE będą dostępne w necie..zobaczyłem w co gra Parol, że chce przejąć rząd dusz i zatopić bezpowrotnie NE, stwierdziłem , że nie będę tam nic pisał...pojawiła się opcja, ze NE będzie jednak chulał, więc czekałem na reaktywację ..daj spokój, to, że pare razy coś tam skomentowałem to nie znaczy, ze mi się podobało...spokojnie Gallux
  ...to samo napisze Ci Grazss, jeśli się pojawi...reszta, którą przytoczyłeś to masz rację...reszta niestety szuka żeru ...pozdrawiam niepoprawnie
 • @interesariusz z PL 19:55:00
  A czego oczekujesz? Że się będzie naparzał w kisielu? Napisał, wyłożył jasno i klarownie, to co miał do powiedzenia i szlus. Wysłał ci depeszę: Nowy Ekran pracuje. Stop.
 • @trybeus 19:56:11
  Jestem wkur**** na maksa. Wydaje się Wam, że mnie to nie zabolało, że mi Parol wszedł w paradę? Ale ja dałem sobie parę dni czasu, odwrotnie do Was.
  Jedno jest dla mnie oczywiste. Ten kto tam będzie wchodził, publikował i komentował, dla tego tutaj nie powinno być miejsca.
  Nawet gdyby nE miał zniknąć, to do tej świni bym nie poszedł. Cenię sobie możliwość publikowania w Internecie, ale w ślad za Zofią Nałkowską powiem: wszystko ma swoje granice. A Parol ją przekroczył. Miał w dupie Wasze prawa, Waszą prace i na koniec Was. Mnie też, żeby to było jasne. Miał to w dupie. Sorry, ale poszliście go tam pocałować w dupę, zgodnie z jego oczekiwaniami:-P
 • @adevo, leoparda
  Proszę nie używać mojej osoby w kontekście plotek i zmyślonych interpretacji.
  Zajmijmy się dobrem naszego kraju na płaszczyźnie wspólnej nam wszystkim prawdy, zamiast tworzyć urojone podziały.

  Prawdą ma tę cechę, że porządkuje do dobra obiektywnego.
 • @circonstance 20:16:28
  Proszę zwrócić uwagę Adveo, ja odniosłam się do jego komentarza, ktory w swojej wymowie jest tendencyjny.
 • @Nathanel 20:16:45
  Nie pisz mi tu o zaufaniu, bo nie o tym pisałem. Akurat co do ciebie, to wiem, że tobie jest wszystko jedno gdzie wklejasz te swoje "njusy".
  Nie natknąłem się na Nowym Ekranie na coś co byłoby wyłącznie wynikiem twojej własnej pracy, efektem zdolności myślenia, poznawania i wykrywania zależności między postrzeganymi rzeczami, zjawiskami oraz formułowania sądów.
  Bierność i wtórność, tymi słowami można scharakteryzować takich jak ty. Nie wnosząc nic własnego, w sumie nie wnosisz nic w tym miejscu. Gdzie indziej też. Równie dobrze mógłbyś wklejać tu teksty z kalendarzy ściennych, tak modnych swego czasu. Raz przepis na zupę z brukwi, raz dowcip o Jasiu, a innym razem poradę o skutecznym wywabianiu plam z atramentu.
  Kumasz już bazę?
 • @night rat 20:38:54
  I zachował się lojalnie w stosunku do osoby, dzięki której mógł się tu przez bite dwa lata produkować, raz lepiej, raz gorzej:-P
 • @Nathanel 20:46:28
  Masz rację koleś. Chlew i ściółka to twój poziom. Kiedy nie masz gotowca pod ręką, to zaczynasz lecieć własnym, chlewnym tekstem. Właśnie spruła się fastryga twojej sztucznej poprawności.
  Teraz, nareszcie, jesteś sobą:-)
 • Ja napiszę w tym temacie, tylko tyle i aż tyle
  1 .Wśród ludzi honoru, takie zachowanie nie przystoji .
  2. Kto z kim przystaje taki się staje.
 • @Nathanel 21:12:36
  No widzisz, cieciu z hamerykańskiej prowincji, na obamowskim zasiłku:-) Piszesz, że jesteś Polakiem? Nie, ty jesteś polskojęzycznym cieciem bez Ojczyzny.
  Burak? Widzę żeś się nawet nie zasymilował w tych USA. Tam nie piszą o takich ćwokach jak ty burak, tylko dynia.
  MISTER PUMPKIN. Tym jesteś, i tam i tu:-)
 • Pomogę ci pumpkinie
  Tomasz Parol
  27 kwietnia 2013 o 15:23

  Witaj Nathanelu, mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba :-)


  Nathanel Nathanel
  27 kwietnia 2013 o 15:54

  Nie moglem się doczekać. Kibicuję od pierwszego dnia. Zapowiada się znakomicie.
  Pozdrowienia i gratulacje dla calego zespołu.
 • @gallux 20:05:35
  "Ten kto tam będzie wchodził, publikował i komentował, dla tego tutaj nie powinno być miejsca." - a ten komu bezprawnie przekopiowano blog to powinien...
 • @leoparda 19:51:20
  Dlaczego piszesz to jest nieprawda. Jak Ty coś nie wiesz to nie znaczy, że tego nie ma. Trochę skromności. Gdy mówisz nieprawda To mnie obrażasz. Wystarczyło spytać się o dowody. Mam całą notkę skopiowaną, gdyż widzę, co oni tam wyprawiają to bardzo podły portal. Więcej w update5 pod linkiem
  http://www.iddd.salon24.pl/503627,nowy-ekran-koniec

  -----------------------
  Do Asadowa kontra circ:

  Asadow
  24 kwietnia 2013 godz. 00:43 - w odpowiedzi do: circ 00:24
  http://www.ekspedyt.org/karoljozef/2013/04/16/11260_przygody.html#comment-20498

  To już jest żmijowe gadanie w każdym znaczeniu.
  (…)
  Dość tego, wracaj sobie na NE, lub znajdź inne miejsce dostające do Twojego poziomu.
  -----------------------

  Dla mnie "Dość tego, wracaj sobie na NE, lub znajdź inne miejsce dostające do Twojego poziomu.", to brutalne wyrzucenie. Po tym zdaniu nie zauważyłem żadnych wpisów circ na Legionie.
  No Leoparda głupio Ci, to przeproś...
 • @gallux 21:40:03
  ...a widziałeś to...

  ...Nathanel
  27 kwietnia 2013 o 22:05

  Mam na poniedziałek napisaną notkę dedykowaną zespołowi 3 obiegu , odnoszącą się w pewnym stopniu do Waszego przedsięwzięcia.

  Czeka na inaugurację.."

  ...wazeliniarstwo jak się patrzy...:)))
 • @gallux 19:57:59 czyli pochwalasz arogancję, a mnie ona zniechęca
  nE pracuje jak dotąd,

  no to ja, gdy nic tu się nie zmieni, tj. prawa własności w regulaminie oraz organizacja techniczna, mam go za słup ogłoszeniowy, a nie swoją przystań, nad której urządzeniem również pracuję.
 • @Jerzy Wawro 19:04:41
  "Tak na początek to ja bym proponował zaprzestanie działania na podświadomość: Rezygnuję, Rezygnuję, .... Rezygnuję," - cierpliwości panie Jerzy, cierpliwości. - to nie piekarnia.

  Jeśli w jakimś projekcie uczestniczy tylko jedna firma, wtedy chyba jest zdecydowanie łatwiej ustawić przewrócony domek z kart, ale jeśli ten domek będzie stawiało więcej osób, komuś będą się trzęsły ręce, ktoś będzie pracował z doskoku, a ktoś będzie się pojawiał jak zostanie wezwany wtedy jest trudniej odbudować domek.

  Oczekuje pan przywrócenia do pełnej sprawności w przeciągu kilku godzin portalu który został unieruchomiony, do którego albo dokumentacja jest szczątkowa, albo firmy których różnego rodzaju narzędzia są zaimplementowane podczas gdy osoba władna z takowych firm może być na wyjeździe, może nie mieć czasu, lub może nie mieć chęci aby pomóc.

  Ramka zostanie poprawiona, ta usterka została zgłoszona w chwilę po tym jak Nowy Ekran został przywrócony do życia pod nowym adresem.
  Cierpliwości panie Jerzy, cierpliwości.
 • @gallux 19:52:52
  Mały wzrost nie pozwolił zobaczyć ci kumpla z Gdyni, który produkuje się na 3obiegu pod nazwiskiem Kamiński.
 • @adevo 21:53:33
  "Zajmijmy się dobrem naszego kraju na płaszczyźnie wspólnej nam wszystkim prawdy"

  To jest zdanie osoby, ktorej bronisz, z jej komentarza. Ja odpowiedziałam na jej komentarz, Ty odpowiedziałeś na mój komentarz. Na tym koniec dyskusji.

  To wątek pana Opary i należy skupić się na jego notce.
 • @Nathanel 22:11:32
  ...a co, tobie już zbrązowiał od wtykania Łazarzowi...czemu nie uczestniczysz w maratonie 36 biegu prawników..? tylko przyleciałeś w te pędy ..a ja, proszę ja ciebie mogę się podlizywać komu chcę ...tobie nic do tego...
 • @Pluszak 21:50:22
  Skłócenie się środowiska blogerów jest bardzo niekorzystne.

  Przeciwnik jest mocny i skonsolidowany.

  Prędzej czy później trzeba będzie zapomnieć o konfliktach i zasypać wszystkie rowy. Z tego powodu lepiej pamiętać, że nie jest najważniejsza rywalizacja między portalami i podgrzewanie nieporozumień, choćby pretensje były jak najbardziej uzasadnione, ale walka o zmiany w Polsce.
 • Najważniejsza jest przyszłość
  Szanowni Państwo,

  Dziękuje najserdeczniej za wszystkie komentarze - pozytywne i nie.
  Rozumiem i szanuję wszystkich opinie. Szkoda tylko, że niewiele komentarzy odnosi się do myśli zawartych w moim artykule / notce.

  Naprawdę szczerze żałuję, że stało się tak jak się stało. No cóż, nie ja byłem sprawca całego zamieszania - ale niestety ponoszę za to odpowiedzialność.

  Wszyscy popełniamy błędy - najważniejsze aby się z nich uczyć, wyciągać właściwe wnioski. Jestem niepoprawnym może optymistą, ale mam nadzieję że w niedługiej przyszłości wszyscy znów będziemy razem.
  Nieważne są bowiem nasze emocje i indywidualne odczucia.

  Najważniejsza jest przyszłość - dla której wszyscy razem powinniśmy pracować. Dla dobra Naszej Ojczyzny.

  Z narodowym pozdrowieniem

  Ryszard Opara
 • @ Autor
  Napisał Pan:
  "Wreszcie poznałem tych ludzi – dla nich liczą się tylko pieniądze. Ideologia, prawda, wartości - są bez znaczenia, jedynie pretekstem do zdobycia kasy."
  A chwilę wcześniej sam Pan pisał:
  ""SKARŻENIE ICH JEST POZBAWIONE SENSU. Cóż z tego bowiem, że za kilka lat, jak dobrze pójdzie (przy znanej efektywności Polskich Sądów), uzyskamy satysfakcję wygranej. NIKT NIE ZAPŁACI żadnego ODSZKODOWANIA, (chyba ich komornicy) - BO ONI NIC NIE MAJĄ."

  W takim razie dla kogo liczy się tylko kasa?

  Sądzę, że umiejętności dyplomatyczne tym razem Pana zwiodły.

  Lubię kiedy ktoś potrafi wypowiadać się grzecznie, ale gdy ktoś jest wściekły (być może stąd wynika powyższa sprzeczność) wtedy dyplomatyczne wypowiedzi brzmią strasznie fałszywie i stawiają tego, który je wypowiada w bardzo złym świetle. Człowiek zastanawia się, że może on cały czas kłamie? A może jest kłamcą wyrafinowanym, który wie jak prawdę zaprzęgnąć do swoich celów? Jeżeli tak, to jest człowiekiem znacznie bardziej niebezpiecznym niż cham-prostak czy kłamca-prostak.
  Boję się zwłaszcza kłamców wyrafinowanych - takich jak właśnie P. Tymochowicz, któremu właśnie zaoferował Pan współpracę - również w kwestii wykorzystania przez niego Nowego Ekranu jako medium.
  Pan Tymochowicz znany jest właśnie jako "super wyrafinowany kłamca", dla którego jedynym chyba celem jest skuteczność (choć kojarzony jest z lewicowym Ruchem Palikota, to Tymochowicz jest tak lewicowy jak Palikot - to wyrafinowani kłamcy, posługujący się ideologiami jak rękawiczkami).
  Jak bumerang wraca pytanie: czym jest dla Pana Nowy Ekran? Jaka ma być rola w nim słynnego manipulatora P. Tymochowicza?

  Przyznam, że wściekłem się kiedy dowiedziałem się, że wchodzi Pan w alians z Tymochowiczem (rozumiem, że może pomóc Julianowi Assange, ale co ten "lewak" i manipulator ma mieć za misję na nowym ekranie?).

  Jest Pan zbyt inteligentny (w to akurat wierzę), żeby dawać misję "walki o prawdę" osobie, która od zawsze twierdzi (jak kiedyś sofiści), że ma gdzieś takie wartości jak prawda!!!!
  A zatem: co jest ma być faktycznym celem tego sojuszu z Tymochowiczem?

  Skuteczność? W czym? W przekonywaniu ludzi z wrażliwością patriotyczną? Czasem przyjmowanie zbyt wielu kreacji na raz powoduje niewiarygodność każdej z nich (a najgorzej, gdy są wzajemnie sprzeczne) - wie o tym doskonale Pan Tymochowicz, Pan też powinien.

  Można zadać jeszcze kilka pytań, ale po co?
  Odpowiedź będzie piękna, doskonała czy prawdziwa? ... a może wcale jej nie będzie?

  Ps. Lepiej się czuję w obronie niż w ataku, ale nie pozostawia mi Pan żadnego wyboru.
 • Panie Opara
  Prosze mi wybaczyc, ale po przeczytaniu tekstu poczulem sie nie mal jak bym "sluchal W. Gomulke" ;)

  Ot taki miszmasz o wszystkim i o niczym... o zlym systemie i innych zlych mocach, oraz wspolnym zwyciezaniu dobra ;)

  A tutaj nie ma nic z zlych mocy ;) trzeba tylko biznes prowadzic z glowa i miec wszystko podparte odpowiednimi umowami... ...bo bez tego jak to mowia "mozna w zimie w kapciach chodzic".

  Generalnie duzo musi Pan zmienic od strony formalnej prowadzenia firmy, jak i od strony technicznej. Bo daleko niestety Pan na czyms takim nie zajedzie - a konkurencja jak to pisalem jest spora.
 • @Nathanel 00:42:55
  Wiesz co ja bym okreslil to slowami wypowiedzianymi w Seksmisji "Ja tu widze niezly b...." ;)

  Po prostu jak sie za biznes biora osoby nie kompetentne to tak to sie konczy. Natomiast 3obieg padnie szybciej niz sie wydaje bo im przy malym ruchu juz serwer pada (a na cos lepszego nie maja raczej kasy) :) nie wspominajac o nieporozumieniach w ich spolce, kopii danych z NE itd.

  Sil wyzszych niestety ja bym sie w tym calym zamieszaniu nie dopatrywal... bo nawet zabranie domeny nie uczynilo by wielkiej szkody jak by IT bylo dobrze zorganizowane... A tutaj Pluszak wyprowal sie co zrobic nie majac dostepu do skryptu innej domeny itd.

  Sorry ale tak sie nie robi jak chce sie prowadzic duzy portal w dodatku tak aby nie przynosil strat...

  Choc przyznam najlepiej tlumaczyc swoja nieudolnosc agentami, masonami, zydami itd. w sumie lepsze niz przyznanie sie do bledow :)
 • @Nathanel 01:46:07
  Wiesz taki portal to sie nie robi na jednym dysku i backupu na drugi :) Generalnie aby to dobrze zrealizowac to kupa pracy, sam skrypt i serwer to za malo na cos wiekszego :) Od tego jednego serwera mozna zaczynac ;)

  Juz dawalem ten link ale poczytaj jak sie organizuje duze portale - a tylko takie maja racje bytu utrzymac sie na rynku...

  http://www.computerworld.pl/artykuly/335478/Szybka.sciezka.wzrostu.html

  Natomiast jak nie wykluczasz agentow to musisz poszukac ich u Pana Opary :) tzn. znalezc osobe ktora nie wymogla na LL cesji domeny na spolke przed tym calym bajzlem (z tego co wiem pierwszy byl gdzies na poczatku roku) i zostawila ja na jego osobe (paranoja ze pracownikowi zostawia sie cos co jest bardzo istotne w biznesie internetowym).

  Kolejna osoba bedaca agentem to zapewne tak ktora po odejsciu LL nie zadbala o zabezpieczenie serwisu, majac swiadomosc ze LL moze domene odzyskac jesli NE S A nie ma na nia pisemnej umowy. Juz w tym czasie portal powinien miec alternatywna domene...

  Szukamy dalej agentow ? ;)

  I wiesz dlaczego ja nie lubie szukac agentow ? Bo w PL sporo osob zamiast powiedziec "dalismy dupy" - pora wyciagnac z tego wnioski, wola zwalac wine na agenture, kosmitow czy co tam jeszcze...

  Ja moge powiedziec ze nie ma w PL przyzwoicie zrealizowanego prawicowego portalu, wszytko to amatorszczyzna i tyle... A przykra prawda jest taka ze amatorszczyzna tak sie konczy... ...tutaj nawet agenci nie musza sobie tylka zawracac, bo maja zapewne specjalistow ktorzy wiedza ze samo sie rozleci predzej czy pozniej :)

  Powiem ci ze ja do prywatnych niekomercyjnych celow mam lepiej zorganizowana platforme IT niz Pan Opara ktory wlozyl kupe kasy czy LL ktory kupil jakis tani hosting virtualny, a mimo to mial bym na niej powazne obiekcje stawiac duzy portal... ...Dlaczego ? Bo wiem jak to sie powinno robic aby mialo to rece i nogi :)
 • @trybeus 18:22:29
  Widzę, że od od kilku tygodni agresja Cie nie opuszcza, nie wiem który
  to trybeus ???? ten przed kilku miesięcy przez duże T czy ten z ostatnich
  tygodni tryb-eus????
  Ile niesmaku, prowokacji, indywidualnych ataków nie związanych z tematem
  i to nie tylko pod ta notką!!!!!
  Ulżyło ???? Mam pytanie ??? Sądzisz, że po takich wpisach z galuxem
  zaczniecie błyszczeć na NE?????
  Może jednak zamiast pisać dalej odmówię RÓŻANIEC za kogoś i w intencji ...........??????
 • @Marek Lipski 02:10:53
  Nie wiem czy celowe, ale widac ze mysla bo LL faktycznie ta kopia danych z NE moze narobic spolce 3obieg powaznego syfu... ...tutaj to glupota az kipi... nie wspominajac ze dzialanie na szkode spolki jest karalne...
  W sumie bedac na miejscu prezesa to ja bym sie ewakuowal z takiego syfu, bo spotkania z prokuratorem do najmilszych nie naleza :) Niestety to co zrobil LL (robiac kopie bazy danych z NE) to juz podpada pod KK... a to brzydko pachnie... W sumie mozna to jeszcze podciagnac pod ustawe o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji... oj oj brzydko to pachnie... bo to juz nie sprawa cywilna o domene...

  Zreszta ja sie nie dziwie bo mialem juz przeboje z Panem LL i Pietkunem - gdy opublikowali tutaj pewne instrukcje (ktore przekazalem pewnej Pani ale z zastrzezeniem ze nie sa do publicznej publikacji - miala to byc ewentualna pomoc dla bieglych sadowych).

  W sumie nawet jak by je rzetelnie opublikowali to bym nie mial nawet moze obiekcji (ot stalo sie), ale zrobili tania sensacje rodem z Faktow i Mitow ;) w dodatku tlumaczac dokumentacje chyba google translatorem i komentujac nie majac zielonego pojecia o sprzecie ktory opisuja.

  Generalnie chcieli chyba wywolac u ludzi kolejna paranoje... Ot wtedy pokazali mi swoj pelen "profesjonalizm" ;)
 • @Mariusz R.Fryckowski 21:21:52
  Przyłączam się. Pluszak okazał się dla NE bezcenny. Polecam go więcej słuchać i dać mu większe uprawnienia.
  Udowodnił, że zna się na rzeczy, a człowiek nawet nie ma dostępu do skryptu !!!???
 • @adevo 21:53:33
  Mylisz się.
  Circ spokojnie komentuje na Legionie, jak gdyby nigdy nic.

  Nie sięgasz głęboko, to nie wiesz, że Asadow, wychowanek Circ, prowadzą ze sobą takie gry planszowe już od dawna, od paru lat.
 • @adevo 22:02:59
  Ale pieprzysz!
  Niejednemu psu burek człowieku.
  A Kamiński to jedno z najpopularniejszych nazwisk.
  Ja już tam nawet dane profilu zmieniłem, żeby nie mogli korzystać.

  Dosyć płytki jesteś, choć zadziorny. Jak ratlerek
 • @ToM.UD 02:09:46
  Kompletna i zupełna - pełna zgoda. Tak niestety w kraju się dzieje ze wszystkim.

  Pozdrawiam
 • @Marek Lipski 03:51:31
  Słuchaj no kundelku. Pisałem już wcześniej, ale po południu powtórzę. Przypomnę ci mój wpis: "Markowi Lipskiemu wydłużył się nos". Ty masz chyba demencję starczą.
  Nigdzie nie publikowałem jednocześnie, ani na S24, ani na żadnym innym portalu. Komentowałem na S24 i zakończyłem jeszcze przed powstaniem Nowego Ekranu.
  To część z was ma problemy z tożsamością i opowiedzeniem się jasno i wyraźnie. Ja mam Parola za złodzieja własności intelektualnej i manipulatora. Poleciałeś do niego, to był twój własny wybór, mnie w to nie mieszaj.
  I nie pisz nic o dobru Ojczyzny, bo aż tu śmierdzi hipokryzją.
 • @Frezja 03:18:57
  ..przykro mi Frezja, że się zawiodłaś na mnie ...ja nie jestem chłopczykiem z zaczesaną na bok grzywką ...mam swoje nerwy ...nigdzie nie chcę błyszczeć...ja po prostu nie znoszę lewactwa, chamstwa i trollowania ...widzę to od dwóch tygodni ...i nie będę robił za łosia na portalach...powiem tak, odechciało mi sie pisać...wiem , że ktoś to pewnie aranżuje (awantury)...i pewnie osiąga już swój cel a w grę wchodzą jeszcze duże pieniądze , które przynoszą piszący blogerzy...więc walki poddywanowe trwają , a mnie to po prostu już wyprowadza z równowagi...dlatego idę do ogrodu się wyciszyć...pozdrawiam niepoprawnie
 • @Nathanel 22:51:22
  ..tak, Gallux ma dużo racji ...nie spostrzegłem się , ze ktoś wyciąga łapska po coś co nie jest jego ...dotyka to wielu blogerów...żałuje , że tam komentowałem...to wszystko co ma do powiedzenia ...

  ps Jeśli czujesz się urażony, to bardzo Cię przepraszam...nie będę Ci wchodził w drogę...
 • Krótko, www.nowyekran.net
  Po co bić pianę .....
  Najważniejsze, że Nowy Ekran powrócił pod www.nowyekran.net

  Obejrzałam to co proponowano w zamian i stwierdziłam;.
  Mizerny serwer, forma czas logowania długie, mało praktyczne.
  Jednym słowem do niczego.

  „CIERPIAŁAM” zdziwiona zmianą na gorsze.

  Dziękuję bratniej duszy która 01/05/2013 roku powiadomiła , że istnieje dalej, pod
  www.nowyekran.net

  A więc do roboty, zamiast przelewać „z pustego w próżne”, powiadamiajcie innych którzy tak jak ja poczuli się „opuszczeni” i którzy potrzebują takich stron internetowych oraz możliwości WOLNEGO WYPOWIADANIA SIĘ , jakie ofiaruje nam stronami internetowymi Pan Ryszard OPARA.

  „Lajkujcie” „Lubcie” www.nowyekran.pl również na Facebook.com

  Warto.............................

  Elżbieta Dębska-Paczka „Rudolf”
 • @Nathanel 18:00:08
  Polska leży w środku Europy, czy tego chcemy czy nie. Nie idealizowałbym też samej Europy jako takiej, bo nie ma czego - w świecie jesteśmy (Europa) chyba tylko przed Afryką (i to nie do końca) i Antarktydą. Co do socjalizmu to kwitnie w całej Europie.
 • @Ryszard Opara 22:37:25
  przed budową nowej Polski,
  może jednak zbudować nE na jakiś uczciwych zasadach.

  pisałem wyżej.
 • @interesariusz z PL 12:16:49
  Najpierw to Pan Opara powinien pomyslec nad zmiana modelu biznesowego aby portal choc na siebie zarabial, a nie tylko przynosil straty.
  Nie sa tutaj wyjsciem datki czy oplaty przez blogerow :) Wzorcow jest wiele to powinno wygladac na zasadzie Onetu, WP... z tym ze z niezaleznymi redaktorami. Moze niezlym pomyslem byla by darmowa poczta jaka wiekszosc portali oferuje - tutaj mozna dolaczac reklame do poczty i zarabiac (ja to robia inni). Generalnie duzo zmian trzeba wprowadzic i rozwinac portal do takiego poziomu by byl atrakcyjny dla potencjalnych reklamodawcow.

  @Marek Lipski

  Jesli chodzi o "Keywords" to juz chyba malo ktora przegladarka na to zwraca uwage. Natomiast skrypt to W3Blog firmy W3Media - podobno firme tworza byli pracownicy Onetu (tak podaja na stronie)...
 • Skończcie wojenki, to zawsze psuje wizerunek
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=562035270484600&id=560809410607186
 • @All
  Poprzedni komentarz skasowałam i wysłałam do Pluszaka i Andariana przez PW.
 • @Marek Lipski 15:33:00
  A widziales kod tego skryptu ?

  To co my widzimy po naszej stronie (przegladarki) to tylko CSS+JS+HTML wiec trudno po tym oceniac czy ten sam skrypt.

  Natomiast Firma W3Media przedstawia go jako autorski :)
  Co nie wylucza ze uzywaja w nim np. rozwiazan OpenSource - po stronie JS widac wykorzystanie jQuery itd.

  Do tego w porownaniu do socialengine.com skrypt na NE jest lepiej zrobiony, jest rozbicie na rozne subdomeny co pozwala np. rozlozyc calosc na kilka serwerow (osobno czesc statyczna, osobno zdjecia itd.)... do tego ladowanie sie strony w przegladarce przy takim rozbiciu jet o wiele szybsze bo przegladarka rownoczesnie generuje wiecej zapytan.

  Zreszta jakie to ma znaczenie. Jak sie mysli o duzym portalu to masz wiecej problemow do rozwiazania aby to dobrze dzialalo niz "skrypt".
  Tutaj dochodza problemy z replikacja baz danych, memcached, proxy, balancery itd. temat rzeka :)

  Jak wspominalem jak ktos jest chetny to jest troche artykulow na temat naszej-klasy jak zaczynali jakie byly problemy, czego uzywaja itd.

  W sumie sam sobie tak zaczelem teraz analizowac co i jak mozna by zrealizowac odnosnie duzego portalu i juz jest tego na prawde sporo :)
  Prawde mowiac to taka powtorka z rozrywki - bo kiedys ze znajomymi myslelismy o duzym portalu randowym ;) ale pomysl padl z braku funduszy :) jak zrobilismy analize co bedzie potrzebne :)
 • @czujne oko 07:13:35
  Mylisz się.
  Circ spokojnie komentuje na Legionie, jak gdyby nigdy nic.
  Nie sięgasz głęboko, to nie wiesz, że Asadow, wychowanek Circ, prowadzą ze sobą takie gry planszowe już od dawna, od paru lat.
  @czujne oko 07:13:35
  ----------------------------

  Pana komentarz jest niemile subiektywny: spokojnie by znaczyło, że komentuje a ona robi reklamę dla portalu NE.

  Circ nie komentowała na portalu Legionu polskich niewolników:
  od 24 kwietnia 2013 godz. 00:43
  do 1 maja 2013 godz. 10:58
  Okres 6 dni to jednak jest obiektywnie duża przerwa, (jak na circ).

  Tu jej nowy komentarz z portalu Legionu Polskich Niewolników i odpowiedź sugerująca, że jest niemile widziana:

  circ
  1 maja 2013 godz. 10:58

  Nowy Ekran jest pod nowym adresem
  http://www.nowyekran.net/
  ----------------------------------
  ----------------------------------
  1 maja 2013 godz. 12:55 - w odpowiedzi do: circ 10:58

  O Circ, jak miło, że wpadłaś :) A cóż słychać dobrego na Nowym Ekranie? Warto tam zaglądać? (Pomijając Twoje notki?)
 • @czujne oko 07:17:59
  Ale pieprzysz!
  Niejednemu psu burek człowieku.
  A Kamiński to jedno z najpopularniejszych nazwisk.
  ------------------------------------------------
  Obok nazwiska była fotografia jazgdyni.
  Wczoraj jazdyni został wyrzucony z hukiem z portalu 3obieg niby za reklamę nowegoekranu.net

  Coś mi to śmierdzi. Jazgdyni był jednym z pierwszych, który opuścił NE.pl dla 3obiegu i tam się zarejestrował. Widziałem jego notki. Teraz się wycofał.
  ...........
  Pan profesor "czujne oko" sam opuścił NE z hukiem, by teraz powrócić. Witamy:)
 • @interesariusz z PL 12:16:49
  Popieram
 • Dla Pana Opary wyszczególnienie największych szkód
  Jak kto rozdaje tak mu się staje. Liczne zablokowane blogi, pomimo że wystarczyłoby wykluczyć autora fałszywej notki to jeden z najpoważniejszych błędów R. Opary.

  Spowodowało to rykoszetem dotkliwe szkody dla blogosfery i zwycięstwo po-wskiej dywersyjnej agentury T. Parola.

  Dla Pana Opary wyszczególnienie największych szkód zrobionych nam wszystkim - blogerom i internautom:

  1. Nowyekran.net zaczyna od ZERA - Google PageRank = 0 (równe zero)

  2. Artykuły leżące na nowyekran.pl ZALINKOWANE na innych stronach w internecie lub na FB są niedostępne, gdyż adresy linków są NIEAKTUALNE.

  3. Teksty z dwuletniej pracy setek blogerów są dla czytelników NIEDOSTĘPNE, gdyż nie są rozpowszechnione pod adresem nowyekran.net.

  4. Poprzez przekierowanie blogerzy i czytelnicy wędrują na 3Obieg -jest to masowa KRADZIEŻ PUBLICZNOŚCI BLOGERÓW publikujących średnio od 2-ch lat na nowymekranie.pl

  5. Czytelnicy nowegoekranu.pl NIE SĄ własnością Parola!

  RAZEM
  AKT WOLI NARODU
  http://www.petycjeonline.com/akt
 • @trybeus 09:38:59
  Ja tylko zapytałam???? tak szybko nie zmieniam zdania o ludziach!!! zwłaszcza w takich sytuacjach. Sama widzę że dzieje się coś niedobrego
  na niezależnych portalach i dlatego prawie nie komentuję. Szczególnie
  atakowani są najpopularniejsi i dobrze piszący blogerzy i to nie tylko na tym portalu. Tak dzieje się również na Niepoprawnych. A szkoda bardzo
  szkoda. TRYBEUS - PISZ!!!!!! Idzie Ci naprawdę dobrze!!!!! masz swoich wiernych czytelników i to najważniejsze!!!!!! Musze Ci się przyznać ze
  ostatnio teżwięcej przebywam w ogródku z kwiatkami, nawet dziś kupiłam cebulki frezji na taras ha!!!
  POOOOOOOOOOOOOZDRAWIAM MAJÓWECKOWO!!!!!
 • @Marek Lipski 20:13:38
  Co do podawania autorow skryptu to moze byc czasem problematyczne :)

  Praktycznie takich autorow moze byc bardzo duzo, a ekipa moze sie zmieniac z biegiem czasu :) Natomiast zgadza sie ze skrypty dla salon24 itd. robila ta sama firma.

  Niestety takie czasy - dobra aplikacja webowa to niestety rozbudowany system.
 • @Frezja 20:57:11
  Nie mart się ja go obudzę:
  "„Ta dobra nowina o królestwie będzie głoszona po całej zamieszkanej ziemi” (Mateusza 24:14)."

  http://iddd.de/rys/swiadkowiejhw.jpg
 • POZYTYWNA REKLAMA dla Nowego Ekranu
  POZYTYWNA REKLAMA dla Nowego Ekranu

  strony do 29/04/2013 www.nowyekran.pl
  ............................................obecnie
  strony od 01/05/2013
  ----------------------------www.nowyekran.net

  Od stycznia 2013 asystowałam w dwóch próbach "przejęcia - likwidacji"

  Coś co jest DOBRE......................................... WYTRZYMA WSZYSTKO
  rezultatem jest to, że na dzień dzisiejszy mamy

  POZYTYWNĄ REKLAMĘ dla NOWEGO EKRANU

  Jest to EWIDENTNE ZWYCIĘSTWO UCZCIWYCH INTENCJI
  dla Kierownictwa NOWEGO EKRANU

  Gratuluję

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031