Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 2270 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO NARODU?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiadomo, kto tak naprawdę wygrał wybory AD 2011. Być może eksperci od fałszerstw liczenia głosów...

... być może pro-unijni biurokraci/socjaldemokraci czy też inna anty-polska swołocz, kontrolująca „Polskie” środki masowego przekazu - manipulująca opinią społeczną. Nie ważne. W historii zapisane jest - prawdziwe lub fałszywe przyzwolenie na kontynuacje rabunku/rozbiorów Rzeczypospolitej. Aktualny SYSTEM ma legitymację społeczną.A przecież właśnie teraz rozgrywają się losy i przyszłość Naszego Kraju. Czy NIKT tego nie rozumie?.

Nie wiadomo kogo i czyje interesy naprawdę reprezentuje Pan Premier Tusk i jego Platforma tzw. Obywatelska. Kogo reprezentują koalicjanci a czyje interesy inne partie wchodzące w skład obecnego Parlamentu. Z pewnością wszyscy liderzy na pierwszym planie stawiają własne pozycje, potem swoje kanapowe, hierarchiczne ugrupowania. Dwa główne priorytety to: przekroczenie 3% progu wyborczego, gwarantującego finansowanie z kasy państwa, potem 5% - jak wiadomo, miejsca w Sejmie... Pisałem uprzednio, że głównym ijedynym programem wyborczym „Polskich” partii politycznych jest… jak wygrać wybory!

Jedyną, wymierną korzyścią ostatnich wyborów, to fakt, że niewiele trzeba zmieniać, bo dotąd tradycyjnie - po wygranych wyborach, zwycięska koalicja przejmuje kontrolę mediów publicznych, potem najważniejszych spółek i administracji Państwa. A tohorrendalne koszty wymiany kadr (odprawy - na koszt podatników) i brak ciągłości struktur państwowych. Kontrolując media, spółki i administrację Państwa, partie mogą manipulować elektoratem na swą korzyść. W ten sposób polaryzuje się w sposób trwały, szkodliwy polskie społeczeństwo. W imię własnych, partyjnych interesów. A, która partia tak naprawdę kieruje się w swoich działaniach interesami Narodu? Kogo tak naprawdę obchodzi Polska???. I oczywiście nie chodzi tutaj o slogany czy też „spoty” wyborcze!!!

Jeżeli „Polskie” elity polityczne, w swojej naiwności i braku zrozumienia obecnej rozgrywki na szachownicach Europy/światowych - kierują się wyłącznie „prywatą” to jeszcze chyba wybaczalne „pół biedy”.Jeżeli zaś świadomie reprezentują niepolskie racje stanu – to ZDRADA, ZDRADA, ZDRADA!!!. I biada nam - Narodowi, Polakom.

Tak jak drzewiej pisano - Polska nierządem stoi! Każdy może zebrać byle jaką partię i gardłować - a jak liberum veto nie wystarczy - to szabelkami wyrąbiemy sprawiedliwość. Na nic nam prawo i porządek.

Słuchałem uważnie ostatniego„expose” Pana Premiera. Nie ważna treść, której praktycznie nie było, nie ważna nawet forma – określana przez wielu jako bełkot. Pan Premier sprawiał wrażenie, żealbo nie wie co mówi albo po prostu zwyczajnie nie wierzy w to co mówi !!!

To z pewnością ostatnie podrygi PO/Premiera. Rodzi się jednak pytanie. Kim naprawdę jest, kogo reprezentuje i najważniejsze czy Pan Premier jest/czuje się Polakiem?

Nie widzę żadnej przyszłości dla partii PO, PSL, PiS, SLD, RPP czy też innych. Tylko kwestia szybkości, sposobów dogorywania struktur.Panie Pośle Ziobro – daj se Pan święty spokój!!! Partie polityczne w Naszym Kraju - nie mają dłużej racji bytu. Tylko około 50% Polskiego społeczeństwa chodzi na wybory wyłącznie - aby spełnić swój obowiązek obywatelski. Ale tak naprawdę (poza oczywiście członkami i betonem partyjnym oraz przekupionymi urzędnikami administracji państwowej) Polacy nie ufają żadnym partiom. Nie mają jednak też alternatyw.

Polska, Polacy nie nadają się do systemu nieokiełznanejdemokracji parlamentarnej. Ostatnie kilkaset lat naszej historii to nie kończące się pasmo zaborów i okupacji, wojen i powstań narodowych odbywających się w atmosferze wewnętrznej destrukcji: waśni i sporów - to Targowica i Konstytucja 3-ciego Maja; to zantagonizowani liderzy zrywów narodowych; to Piłsudski vs Dmowski; to komuniści, agenci Moskwy vs Naród; to zryw Solidarności a potem Okrągły Stół; to PO vs PiS vs inne partie – to ciągła wojna Polsko-Polska.

Kontynuacja de-struktury organizacji Państwa i witalnych sił Narodu nie może odbywać się bezkarnie. Tym bardziej w dzisiejszym skonfliktowanym świecie rozmaitych interesów, gdzie każdy nasz wróg czyha na słabości Naszego Kraju. Problem czasu zmian - jest zasadniczy. Obecna, bezpardonowa Niemiecka wojna o dominację w Europie – wojna za pomocą pieniądza i przy aktywnym poparciu imperium Rosji – może w bardzo szybkim czasie zakończyć się utratą niezależności gospodarczej, finansowej i terytorialnej RP.

Dzisiejsza Unia Europejska Wielkich Niemiec to wypisz – wymaluj- "euro-dom wariatów”.Dyrygują bankierzy świata a pierwsze skrzypce gra tercet „Pu-Me-Kozy”. I odbywa się taniec chocholi ze stadem bezwolnych orłów, upojonych amokiem pozorów demokracji ostatnich 22 lat,bądź obezwładnionych absolutnymi powrozami obojętności i niemocy.Bezmyślny spektakl Unicestwienia – tylko Wesela już nie będzie.  

Czy Polska jest więc skazana na zagładę – na byt a raczej wegetację – bez poczucia godności, wartości, wspólnoty kulturowej i dziedzictwa – w ramach bez narodowej, bezideowej struktury Unii Europejskiej. Czy Polacy godzą się aby ich Ojczyznę przekształcano w folwark/fabrykę, taniej siły roboczej dla Unii Europejskiej Wielkich Niemiec. Nie-wiary-godny, kompletny absurd.

Pytam więc i wołam: czy obecnie odbywa się ostatni akt historii Polski?

ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO NARODU?

KOMENTARZE

 • wiadomo czyje interesy Tusk reprezentuje
  interesy UE i Rosji sa na pierwszym miejscu.
  Dla Polski to on na pewno nie pracuje.
 • @assun
  A Kaczyński?
 • ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO NARODU?
  tak się wygrywa bezkrwawą wojnę.
 • do jednego wielkiego wora ich,
  od lewa do prawa, wszystkich bez wyjątku !
  zdrajca jest zawsze zdrajcą !
 • @WojtekCy.
  no cóż w wiecznej przebudowie, podobnie jak Donald.

  http://dosc.nowyekran.pl/post/41062,kaczynski-list-napisal
 • @Andrzej Słonawski
  Ba, zapomniał Jarosław jak to zbawiał Polskę sam desygnując takich "premierów"?

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Goldman-Sachs-doradza-Kazimierz-Marcinkiewicz-1911443.html
 • @
  PO wygrywa bo nie ma silnej opozycji
  http://vrota.pl/2011/11/kto-ma-internet-niech-patrzy-rafal-a-ziemkiewicz/

  http://vrota.pl/2011/11/28-nowych-obietnic-donalda-tuska/
 • do autora i komentujących
  jak czytam ten artykuł i większośc na NE
  to widzę co jeden to mądrzejszy a do cholery do roboty
  bo pisać ,krytykować łatwo połączcie te wszystkie kanapy
  pokażcie na co was stać !!!!
 • @autor
  Daje 5 gwiazdek.
 • @ Ryszard Opara
  Proszę Pana, to zależy , jak daleko to zaszło i jak zapętlono Polskę.
  Jeśli idzie o ustawienie oficjalnej sceny politycznej - to rzeczywiście jest to beton. Nie ma na co liczyć - już nawet spory o Jarosława Kaczyńskiego robią się bezprzedmiotowe, gdyż PiS - jest to jałowy bieg dla Polski. Jeżeli ziobryści nie przedstawią programu radykalnie narodowego, katolickiego, z naciskiem na polską własność /w co wątpię/ - to również nie ma o czym mówić.
  Naturalnie, nie godzimy się na anihilację Polski. Zbiorowe samobójstwo ani nam w głowie. To raczej wygląda na zbiorowe morderstwo... Połączone z rabunkiem. Czy to będzie Mitteleuropa, UE, Rosja - na jedno nam wychodzi.
  Marsz Niepodległości wywołał STRACH. Teraz trwają usiłowania, by wskoczyć na czoło tego marszu. Jedna z tych "usiłujących " sił - już się ujawniła /vide: wywiad Doroty Kani z Dawidem Wildsteinem/. Sądzić można - że nie będzie to jedyna siła pretendująca do opanowania marszu Polaków do niepodległości...
  Ale - już przecież czegoś nauczyliśmy się, choćby przez ostatnie 22 lata.
 • Ryszard Opara i wszyscy
  Niegdysiejszy doskonale rzecz ujmuje:

  http://niegdysiejszy.nowyekran.pl/post/28391,zdrajcy

  Tylko(?) - co dalej? Jak? Kto? Kiedy?
 • @hugo
  pracujemy nad tym spokojna "Twoja" rozczochrana ;)))
 • Niestety, tylko garstce Polaków zależy jeszcze na Polsce
  inni, co się mienią być Polakami, mają to państwo w d....

  przykładowe stwierdzenie takich "Polaków" jest np. takie,

  a niech ta PKP wreszcie zbankrutuje, będzie kolej niemiecka i wreszcie będzie można jeździć.

  Już dawno pogodzili się z upadkiem państwa, i jego resztki najwyraźniej im przeszkadzają.
 • autor
  To nie jest moim zdaniem typowe samobójstwo, lecz wyrachowane i dokonane z zimną krwią, zaplanowane morderstwo. To doprowadzenie d stanu bezbronności ofiary i popychanie jej w kierunku przepaści. Bo skoczyć będzie musiała ona sama by nie skalać "czystych rąk" oprawcy.
  To takie "światowe" :(
 • Milczenie polskich owiec
  porażające - chyba pierwsze w dziejach milczenie ich pasterzy.
 • "Najwiekszym świętem Polaków...
  jest święty spokój". 50% społeczeństwa zastanawia się, jak dotrzeć z jednej pracy do drugiej, doczołgać się do domu, ogarnąć bałagan pieleszy i po prostu się wyspać. Robią z nas niewolników, którym brakuje nawet czasu na to, by usiąść i pomyśleć o wszechobecnym politycznym bagnie. Jesteśmy bardzo przyziemni, na transcendencję i rozmyślanie o życiu z pełnym brzuchem stać już tylko nielicznych.
 • @olgacaryca
  robią?. czy bezwolnie się nimi stajemy?. Ojcom, dziadom czy ich przodkom, również nie stało wszystkiego.
 • Autor
  Tak się zastanawiam......kpina? Czy pytanie o drogę???
 • Do auto@ra baz cukru i wazeliny
  Nie wiadomo, kto tak naprawdę wygrał wybory AD 2011. (?)

  Przecież wygrała Pana trzecia noga przedwyborcza! @jaki skromny.
  Głosy trzeciej nogi,to było samobójstwo!(każdy odany głos na 3-cią nogę)
  Teraz @ rzuca hasło- ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO NARODU?
  Zapamiętajcie blogerzy- @ rzuci nie długo hasło poszkodowany przez TU154SKA, Grześ Schetyna na Premiera. Jedyny ratunek przed
  ZBIOROWym SAMOBÓJSTWem NARODU,gdy ludzie wyjdą na ulice.
  WSI z FSB rządzi trzyma z dala w zamrażarce kolesia Baraniny.
 • @olgacaryca
  "..Robią z nas niewolników,."

  To już do takiego lenistwa doszło że, ktoś musi za nas samych to robić?? Sami z siebie robimy niewolników, swoim lenistwem i abnegacją. Pzdr
 • Link: YouYube ci to wyjasni
  http://www.dlapolski.pl/11/21/jak-korporacje-przejmuja-kontrole-nad-swiatem-i-ludzmi/


  Aby TO i ICH zrozumieć jest to niemożliwe dla zwykłego zjadacza chleba.
  Komu oni pracują raczej sami nie wiedzą.
 • Czy to już koniec ambicji politycznych NE?
  Moje próby wyzwania na udeptaną ziemię czy to uzurpatorów, czy namaszczonych, są raczej mizerne. Czy tu ktoś ma jakąś wizję, której by się nie wstydził w formie spisanej? Na think tanku http://partia50plus.pl od dwóch tygodni nikt się nie zarejestrował.

  Czy naprawdę nikt niczego nie ma do zaproponowania prócz babskiego biadolenia?
 • To nie wojna polsko- polska.
  To wojna Polaków z milczącymi psami o przekupionych duszach.
 • @andrzej61
  Myślałem raczej, że ktoś coś tu ma do powiedzenia.
 • @Arius Adolf Nowak
  Próbowałem wejść. Pierwsze schody to "treści ukryte".
 • @andrzej61
  Jeśli jest tak jak piszesz to składajmy wniosek o zaoranie NE.
 • @nikander
  Jasne :)
 • @Arius Adolf Nowak
  Na moim portalu nic nie będzie banowane. Mają tam być głownie postulaty legislacyjne. Na lanie wody miejsca nie przewidziałem.
 • @ Autor
  "....dotąd tradycyjnie - po wygranych wyborach, zwycięska koalicja przejmuje kontrolę mediów publicznych, potem najważniejszych spółek i administracji Państwa."

  Absolutnie nieprawda. Nigdy partie prawicowe`like nie zdobyły mediów,
  ani wymienionej reszty. Inaczej byśmy wiedzieli o tym sądząc po zchoawniu się mediów, a tak nie było. Owszem pozory były wtedy tworzone
  ale były one niczym wobec brutalnej, a skutecznej obróbki lewicowej.

  Ta dziwna niechęć rządzacych "prawic" do zagarnięcia medialnego (i nie tylko) tortu, świadczy o fakcie, że mieliśmy i mamy prawice tworzone
  i sterowane przez jeden ośrodek władzy.

  Niech w końcu ta 20 letnia powtarzalność, czegoś nas wkońcu nauczy.
  Niech nauczy nas rozumienia prawdziwych metod władzy opartych na indoktrynacji i propagandzie.
 • Ludzie zaczynają się wkurw...
  http://www.wykop.pl/ramka/951109/krotko-i-na-temat-polska-rzeczywistosc/
 • @Ryszard Opara
  Cytując Myszkę and Miki:
  "chociaż są tacy co mówią, że Polak dopiero zacznie walczyć jak w sklepach wódki zabraknie."
  .
  Może dlatego ceny wódek "dla ludu" (przynajmniej) STOJĄ praktycznie twardo od wielu miesięcy...?
  "Ćwiartka" (0.2l), taniej, ale nie jakiegoś "wynalazku" to nadal 8zł (tani sklep nie w Wwie)...
  A CHLEB zdrowy, razowy z ziarnami 3.60zł za 0.5(!)kg...
 • niestety ma pan racje
  ale prosze powiedziec jak wygrac z klmacami ? przeciez wygrali wybory ukrywajac bankructwo Polski - w pare dnie po ogloszeniu wynkikow agentury ratingowe -obnizyly nasz status do niepewny. Minister finasow przyznaje w tv, ze ukrycie prawdy bylo potrzebne do wygrania - co bedzie za 4 lata ?

  Kto nas uratuje przed Rostkowskim ?
 • @andrzej61
  "trollarnia do kwadratu"
  .
  Fakt, ostatni miesiąc (trochę więcej?) wyraźnie więcej tych "żyjątek", ale przecież nie da się porównać do innych "wiodących" portali...
  .
  Aż dziwnie cicho...
 • Ryszard Opara
  Wspanialy,prawdziwy komentarz.Ma Pan racje,to sa ostatnie kroki kolejnego rozbioru kraju.Rozbioru,w ktorym Polska zniknie z mapy.
 • @wasylzly
  "4 lata"????
  .
  Ponoć giełda JUŻ daje "czerwoną kartkę"...
 • Jestem pod wrażeniem.
  Nie spodziewałam się .
  Bardzo dobra chociaż gorzka analiza.
  A tu odpowiedź na "expose":)))
  http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201111/1321827625_by_dawid1015_500.jpg
  Pzdr.
 • Premier Tusk nie krył swojego stosunku do Polski,dla niego
  polskość to "nienormalność"! Nie można mieć pretensji o to,że ze swoją ekipą realizują plan by pozbyć się tej ciążącej "polskości"!
  Jeśli mamy tak otumanione społeczeństwo,które nie dostrzega związku
  między obaleniem legalnego rządu premiera Olszewskiego i powrotem
  "nocnej zmiany" na scenę polityczną to już pozostała modlitwa;
  "Boziu daj troche rozumu bym zrozumiał"......
  Jeśli z trybuny sejmowej ostrzega się PIS;"wyginiecie jak dinozaury",
  a minister Sikorski obiecuje,że;"dorżniemy watachy"to czego można się spodziewać? Przecież to nie p.Tusk jest rozgrywającym.......są ważniejsi
  "trzymający" stery władzy/majątku/.
  Co to za kraj,który wyprzedał i wyprzedaje konsekwentnie do zera
  majątek narodowy?Co się stało z tymi pieniędzmi z tzw."prywatyzacji"?
  Bo społeczeństwo od planu Balcerowicz ciągle jest zmuszane do zaciskania pasa!Więc pytam,co z tymi pieniędzmi się stało?
  Jakimi inwestycjami możemy się pochwalić po 89r?Jaką dziedzine życia
  doprowadziliśmy do normalności?Jaką młodzież wykształciliśmy?
  Jednak okres międzywojenny bogaty w polską inteligencje-patriotyczną
  a nie cynicznych cwaniaków to zupełnie inna rzeczywistość!
 • @all
  Większość z was po prostu pyszczy i troluje, zamiast zacząć działać na rzecz Polski.
 • @Polak, Patriota, Humanista
  Witam!

  Widzę, że się Panu wali światopogląd, panie Ryszardzie. Jako humanista wierzył pan w człowieka. Jako Polak, patriota wierzył pan w Polskę.

  Ja wierzę w Boga a nie w człowieka. Moja Ojczyzna jest w niebie.

  Znalazłem parę fragmentów w księdze Jeremiasza. W jego czasach ostatecznie upadło Królestwo Izraela. Mam nadzieję, ze znajdzie pan w tym pociechę.

  ---Jer. 17:5-10----->>>>-----
  Tak mówi Pan: Przeklęty mąż, który na człowieku polega i z ciała czyni swoje oparcie, a od Pana odwraca się jego serce!
  Jest on jak jałowiec na stepie i nie widzi tego, że przychodzi dobre; mieszka na zwietrzałym gruncie na pustyni, w glebie słonej, nie zaludnionej.

  Błogosławiony mąż, który polega na Panu, którego ufnością jest Pan!
  Jest on jak drzewo zasadzone nad wodą, które nad potok zapuszcza swoje korzenie, nie boi się, gdy upał nadchodzi, lecz jego liść pozostaje zielony, i w roku posuchy się nie frasuje, i nie przestaje wydawać owocu.

  Podstępne jest serce, bardziej niż wszysko inne, i zepsute, któż może je poznać? Ja, Pan, zgłębiam serce, wystawiam na próbę nerki, aby oddać każdemu według jego postępowania, według owocu jego uczynków.
  ---------
 • Obawiam się, że aby w Polsce nastąpiły poważne zmiany, musi odbyć się operacja militarna.
  Tylko kto ja przeprowadzi? NATO, Rosja, a może sami Polacy?
 • @Wintergreen
  "To nie wojna polsko- polska.
  To wojna Polaków z milczącymi psami o przekupionych duszach."

  .
 • ---FUNDAMENTALNA sprawa !!!!!!!!!!!!!!!! rozdział kościoła od Państwa
  --RDZEŃ Narodu polskiego -został ZAATAKOWANY -wżarł się tasiemiec uzbrojony w ORGANIZM -wyżera mleczko pokarmowe -ubrał się w ornat -nie tylko że dzwoni na mszę ale i patriotę udaje --tak nierozpoznany przez POLAKOKATOLIKÓW niszczy cały organizm --- a imię jego nie tylko żyd ale i purpurat - też żyd --WOJNA POLSKO / POLSKA -w imię krzyża -który już nic !!!! wspólnego -z Polską NIE MA !!!! została jedynie zwierzęca ufność Polan --Polakom złamano KRĘGOSŁUP w latach 1989-1999--głód / bieda/ bezrobocie / samobójstwa/ degrengolada/ pauperyzacja / -----------ZCHN -----------religia w szkołach / wynarodowienie z polskości / na rzecz katolickości , którą to PRZYMUSOWĄ !! młodzież też ODRZUCIŁA !!!!! --------------KAŻDY !!! ZDRAJCA w swoim interesie --dla Narodu --------------------------NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polaków już nic nie przekona -zostali zdradzeni przez tych -którym ufali --dzisiaj już tylko czekają na --ROK 2012
 • @ Ryszard Opara i wielu innych
  Panika i emocje .
  Ci , podobno , beznadziejni Polacy kupują bilety lotnicze
  lub autokarowe i bez wsparcia radzą sobie wszędzie tam ,
  gdzie wyjeżdżają .
  Zastanówmy się , dlaczego w innych państwach nie słychać
  o " zbiorowym samobójstwie Polaków "? Nawet w Niemczech ?
  Polacy są uśmiechnięci , pracują i nie chcą gadać o Rzeczypospolitej .

  Na Nowym Ekranie są różne propozycje działania .
  Ale skoro nawet blogerzy nie rozumieją ewentualnych korzyści ze zwycięstwa wielkiej-narodowo-katolicko-prawicowo-patriotycznej-lewicowo-społecznej-zjednoczonej kanapy politycznej , to nie dziwimy się reszcie Polaków , że woli odsunąć się na bok i poczekać , aż sytuacja ulegnie rozjaśnieniu.
  Może w między czasie Niemcy pokłócą się z Francuzami lub Brytyjczykami , a Rosjanie z Amerykanami etc.etc.

  A ja robię to , o czym jestem przekonany . I na nikogo się nie oglądam .
  Zapraszam do KONKRETNEJ współpracy .

  Pozdrawiam i życzę dobrych snów.
  Ps.
  Nie myślę o samobójstwie . Może więcej Polaków lubi życie ?
 • A ja zaryzykuję stwierdzenie że , jest to celowa Polityka Ludobójstwa
  na narodzie Polskim .

  Co do " taniej siły roboczej " to Polacy są już od dawana niewolnikami u siebie , we własnych domach . Okradani przez korporacje-państwo ze wszystkich marzeń i nawet należnej zapracowanej uczciwie emerytury . Nie szanuje się ludzi i powiązanym z tym pojęciem kapitału ludzkiego . Nie mówiąc o przywiązaniu do tradycji i historii (no chyba że do siermiężnej tradycji: sierpa i młota , kto mi powie skąd teraz wieje wiatr ? k ... ze wschodu ) .

  Wesela nie będzie bo zaczyna świtać nie tylko w głowach . A pętla długu zaciska na życiu niewolniczej populacji coraz mocniej swe żądania . No i cóż , nawet z prze reklamowanego sloganu " Miałeś, chamie, złoty róg ... " żadna oczywista puenta się nie pojawi trzeba było LiSA nie gonić , a spłodzić syna wybudować dom i posadzić drzewo .
  Jasnowidza już tu dzisiaj nawet nie potrzeba by przyszłość przepowiadał "(...) Tak się tajnia tych koni odkryła przed światem; Kłócą się nad obrokiem, godzą się pod batem." tak to już jest dane z natury nie którym populacjom . A czy się kolejny raz powtórzy się krwawy romantyzm w narodzie ? Nie mnie tu wieszczyć .
 • @Arius Adolf Nowak
  Co ty taki uczulony na "A za to że nie wysłali solidaruchow jeśli nie do Auschwitz, to choć na Kamczatke. ".
  Spójrz prawdzie w oczy kręcili lody ze swoimi . I swoich mieli batożyć .
  Panowie POukladali się jak należało w w warstwach społecznych .
  I bija dutki na aferach i przekrętach , a kto za to płaci ...?
  O grzechem by było nie wspomnieć ze wszyscy tacy byli . Nie .Naiwnych nie sieja oni się porostu rodzą .Tak wiec miarkuj swoje gorzkie żale .Nie wszystkich do jednego wora bo wór za ciasny .
 • @Arius Adolf Nowak
  Umiesz liczyć ,licz na siebie .

  A W.Jaruzelski powiedział do swoich zwolenników
  " partia ta sama , ale nie taka sama "

  Niedługą poumierają wielcy tamtego okresu
  i zacznie się wojna " młodych wilków " o schedę .

  Dlatego proponuję nie myśleć o samobójstwie .
  Tworzymy naszymi myślami dużo czarnych chmur .
  Przecież był nawet taki serial w mojej młodości o wojnach ze Szwedami.
  Przeżyliśmy potop szwedzki , przeżyjemy i bankierski ...

  ....a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój ....
 • Panie Opara
  W wyborach Prezydenckich , ma Pan mój głos
 • Tyle możemy zrobić co chłopstwo w końcu XVIII wieku
  Czyli nic, nie mamy ŻADNEGO wpływu na toczące się wydarzenia. To nie jest zbiorowe samobójstwo Narodu Polskiego, ale EGZEKUCJA resztek którzy jeszcze czują się Polakami.

  Co trzeba zrobić? Wykreować prawdziwego Suwerena, który odkręci to co napsuło m.in i nasze pokolenie. Zatem zadanie na dekady, pokolenia. Bieżąca dynamika wydarzeń nie jest aż taka ważna jak trendy długofalowe. PO przeminie, PiS zostanie zastąpiony przez inne siły patriotyczne o bardziej zróżnicowanym programie, będzie wzrost znaczenia ruchów prokatolickich.

  Wojny? Po wojnach jakoś Polska nie zginęła. Przetrwamy.
 • Nowy Ekran... nie zachęca
  "Nie wiadomo, kto tak naprawdę wygrał wybory AD 2011. Być może eksperci od fałszerstw liczenia głosów..."

  Brawo geniuszu, nie trzeba zaprzęgać superkomputerów by dojść do takiego wniosku. Przecież to jest TAAAAAK oczywiste, ze dyskusja na ten temat jest zbyteczna (no chyba ze pomiędzy wierzącymi w te niby wolne wybory a mającymi jakieś wątpliwości co do ich "wolności")
 • @Arius Adolf Nowak
  Jak trwoga to do Boga. Katolicyzm nie upadnie w przeciwieństwie do niektórych upadłych hierarchów wspierających diabelską Platformę Obywatelską i ich oś z Palikotami, SLD, ludowymi sowietami.
 • @Arius Adolf Nowak
  Śmieszne.

  Z Panem Bogiem znamy się już 23 lata, a ty mi mówisz że Go nie ma?? Głupi jesteś.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930