Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 2270 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

Zamach na Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polsce zagraża Zamach Stanu – BANKOWY. Polska stacza się PO równi POchyłej w NIEBYT jako kraj niepodległy. Na dowód kopia interesującego artykułu Paula Watsona z USA. Bardzo realny scenariusz.

 Bankowy zamach stanu: Goldman Sachs przejmuje Europę.

Dokładnie jak ostrzegaliśmy przez lata, ci sami finansowi terroryści odpowiedzialni za kryzys gospodarczy teraz wykorzystują go aby pozować na wybawicieli i nadzorować bankowy zamach stanu, w którym obecnie Goldman Sachs przejmuje Włochy i Europejski Bank Centralny.
Celem zamachu jest wykorzystanie kryzysu zadłużenia euro jako narzędzia, dzięki któremu zostanie stworzone europejskie federalne superpaństwo, które przeniesie wszystkie pozostałe formy kontroli nad sprawami państw do Brukseli. Globaliści już rozpoczęli ten proces, wybierając dwie marionetkowe postacie, które mają zastąpić demokratycznie wybranych premierów w Grecji i we Włoszech.

Silvio Berlusconi był pułkownikiem Kadafim Europy. Pomimo jego parszywego charakteru, Berlusconi okazał się być przeszkodą w bankowym zamachu stanu. Został on szybko zwolniony, jednakże nie z woli ludzi, ale jak wyjaśnia
Stephen Faris z Timesa, przez działanie grup, które kontrolują rynki:„W poniedziałek, inwestorzy wydawało się, że podjęli wspólną decyzję, że nie mogą już mu dłużej ufać jako osobie na czele trzeciej co do wielkości gospodarki Europy, windując koszty kredytów dla Włoch do kryzysowego poziomu. Pod koniec tygodnia, nie tylko Berlusconi zakończył swój polityczny żywot, ale również idea demokratycznych wyborów nowej głowy państwa. Rynki przemówiły, i nie podoba mi się pomysł zwrócenia się do wyborców.” „Kraj potrzebuje reform, a nie wyborów”, powiedział Herman Van Rompuy, prezydent Rady Europejskiej podczas piątkowej wizyty w Rzymie.

Osoba, która zastąpi Berlusconiego
jest marionetką globalistów, jest nim były komisarz Uni Europejskiej Mario Monti,który również był międzynarodowym doradcą Goldman Sachs, przewodniczącym Europejskiej odnogi Komisji Trójstronnej Davida Rockefellera jak również wiodącym członkiem Grupy Bilderberg. Monti jest zaufanym człowiekiem globalistów, gotowym na następny etap bankowego zamachu stanu, kiedy to kryzys euro jeszcze bardziej się zaostrzy i pozwoli na skoncentrowanie władzy w rękach ludzi, którzy spowodowali kryzys w pierwszej kolejności.

”To jest banda kryminalistów, która przyniosła nam katastrofę finansową. To jest jak wzywanie podpalaczy do ugaszenia pożaru „,
powiedział Alessandro Sallusti,redaktor Il Giornale, gazety z Milanu, która jest własnością rodziny Berlusconiego.

Podobnie, gdy premier Grecji George Papandreu odważył się zasugerować, żeby obywatele Grecji mogli się wypowiedzieć w referendum, w ciągu kilku dni był zdjęty ze stanowiska i zastąpiony przez Lucasa Papadimosa, byłego vice-prezesa Europejskiego Banku Centralnego, profesora Harvardu i starszego ekonomisty Bostońskiej Rezerwy Federalnej.

Papadimos i Monti zostali powołani jako niewybrani przywódcy wyłącznie z powodu tego, że „nie podlegają bezpośrednio pod opinię publiczną”, zauważa Faris, ponownie ilustrując zasadniczo dyktatorski i niedemokratyczny fundament całej Unii Europejskiej.

W piątek, również podkreślana z naporem retoryka sądnych dni i upadku strefy euro może być tylko kolejnym fortelem koncentrującym jeszcze więcej władzy w rękach Unii Europejskiej w jej dążeniu do stworzenia scentralizowanego europejskiego rządu gospodarczego, który mogłyby dyktować decyzje finansowe wszystkim państwom członkowskim. I w takim kontekście jest teraz promowany, Europejski Bank Centralny jako
podmiot „ratujący strefę euro” poprzez ratowanie Włoch, Francji i Hiszpanii.A kto obecnie został powołany na prezesa Europejskiego Banku Centralnego ipromowany jest jako „zbawca Europy”? Nikt inny jak Mario Draghi -były wiceprezes Goldman Sachs International.

Czy zaczynacie Państwo dostrzegać trend?

Oczywiście, zobowiązania zawarte w tym dofinansowaniu dokonają dokładnie to czego przez cały czas chcą eurokraci, to jest powiązanej „unii politycznej” jak to
kanclerz Niemiec Angela Merkel ujęła, stworzenie federalnego superpaństwa, które wyrwie ostatnie formy niezależności i suwerenności państw europejskich oddając je w ręce Brukseli.

Cały kryzys zadłużenia UE jest nie mniej ni więcej tylko rażącym zamachem stanu przeprowadzonym przez bankierów w celu wzmocnienia ich pozycji, mimo że są oni w pełni odpowiedzialni za początkowe załamanie się rynku w 2008 r. podczas którego nagle wycofali ogromne ilości kredytów z rynku.

Oszuści, którzy stworzyli bańkę w pierwszej kolejności teraz uważają się za bohaterów, którzy przychodzą na ratunek, aby zapobiec światowemu kryzysowi - kosztem europejskich państw narodowych oddając kontrolę nad ich gospodarkami niewybranym dyktatorom Unii Europejskiej, takim jak Herman Van Rompuy i José Manuel Barroso.

Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com

Polska powinna jak najszybciej opuścić tonący statek Unii Europejskiej Niemiec i rozpocząć budowę jedynej możliwej, silnej alternatywy. Budowy Federacji Krajów Europy Centralnej. Oparty początkowo o inicjatywę Grupy Wyszehradzkiej – zawierający kraje: Polska, Ukraina, Białoruś, Węgry, Czechy(?), Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Bułgaria, Rumunia i Gruzja(?). Wspólna kultura, wspólne wartości, obrona wspólnych interesów. To przecież połowa Europy.

To jedyna szansa obrony interesów i niepodległości Polski i krajów Federacji Europy Centralnej. I jedyna przeciwwaga dominującej pozycji Niemiec. I Chin.

KOMENTARZE

 • @autor
  Bardzo ciepło i chętnie o zacieśnieniu współpracy jakiś czas temu przy okazji sprzedaży przez Francję okrętów Mistral Rosji wypowiadali się Skandynawowie. Szwecja wysłała bardzo silny sygnał, że są bardzo chętni.
 • @ RYSZARD OPARA
  Idea czy projekt polityczny ?
  Jeżeli idea , to ładna .
  Jeżeli projekt , to jaka szansa realizacji ?
  Rosja bierna ? Chiny bierne ? USA bierne ? Izrael bierny ? No i UE też bierna?
  TO KTO BĘDZIE SPONSOREM TAKIEGO PROJEKTU ?
  I co my mamy konkretnie zrobić , aby przybliżyć się do urzeczywistnienia
  tego projektu ?
 • To jest jedyna opcja dla Polski możliwa do zaakceptowania
  Powstaje natomiast pytanie ile jeszcze narody Środkowej Europy bedą musiały dostać po d...e żeby to zrozumiały i żeby ten pomysł zaowocował konkretami.
 • Pomysł ma przyszłość i niesie realne korzyści dla Europy Centralnej.
  Ale także niesie szereg ryzyk. Taka Unia państw musiałaby poszukać sojuszy zagranicznych a tu... no właśnie...jak Pan myśli, kto?

  Sprawa druga: musiałaby się zmienić władza nie tylko w Polsce, ale praktycznie w każdym państwie (może poza Węgrami i Czechami), żeby taki scenariusz miał szansę na inicjację polityczną. Rzecz dziś niewyobrażalna. Political fiction.
 • Autor
  "Oparty początkowo o inicjatywę Grupy Wyszehradzkiej – zawierający kraje: Polska, Ukraina, Białoruś, Węgry, Czechy(?), Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Bułgaria, Rumunia i Gruzja(?). Wspólna kultura, wspólne wartości, obrona wspólnych interesów. To przecież połowa Europy."

  I wspólny Wołyń. I wspólny Bandera. I wspólny Kwaśniewski z Pinczukiem.

  etc.
 • to nie jest jedyna szansa aczkolwiek
  na taki bardzo realny i zagrażający Polsce scenariusz polskie elity /czyli nie politycy/ powinni przygotować antyscenariusz WIELOWARIANTOWY w tym również w.w. zaprezentowaną opcję.

  Ale do tego potrzeba wzmocnionego i świadomego Narodu.
  Aktualnie duża cześć polskiego społeczeństwa jest kompletnie naćpana medialną papką.
  Redakcji NE proponuję pijarową dystrybucję gazety Nowy Ekran. Nakład może być mały i spełni rolę ulotki o nowym produkcie na rynku informacyjnym
 • @Piotr F. Świder
  Sojusz z Turcją ułatwia sprawę, my im gwarantujemy spokój na północy, i mają wolną rękę w kierunku południowo wschodnim.
  Wbrew pozorom, Turcja jest kolejnym dużym graczem, których chętnie by widział takie rozwiązanie.
 • @Piotr F. Świder
  Turcja jako cichy sojusznik. Lokalny gracz o potężnym potencjale militarnym. Grecji nie zabieramy na pokład, więc OK.
 • Cieszę się, że sponsor NE dostrzegł wreszcie światowy syjonizm
  dziwię się, że nie widział tego będąc jeszcze w Sydnej. Centalna Europa bez wsparcia o Chiny nie da rady sama. Ale bez ogłoszenia neutralności (wyjście z NATO) oraz bez dyplomacji najwyższego sortu (dzisiaj już w rękach syjonistów), której nigdy w historii Polska nie miała, projekt ten nie ma szans, zamach na Polskę już się dokonał dawno.
 • @Mariovan
  ;)
 • zbrojne ramię bankowego syjonizmu, usa i nato
  przy pomocy mendialnych psów i suk w czerwonym, może wszystko,
  vide Libia.
  mimo wszystko trzeba zaryzykować.
 • @Mariovan@O.R.K.S.
  Słusznie. Ale Turcja to za słabo.
  Trzeba spojrzeć na sprawę globalnie.No to mamy w głowach glob a na nim mapy państw, możliwych sojuszy i interesów...pytanie: z kim możliwa byłaby naturalna współpraca takiego bloku państw?

  Oczywiście, rozważamy to czysto hipotetycznie.
 • x
  Sojusz z Turcją? Nie pasuje, bo już od dawna Erdogan naciska Merklową, żeby przyjęła Turków do UE.
  Nooo, chyba, że zmienią tam premiera ;)
  A w mediach niemieckich powoli słychać propagandę dobrobytu niemieckiego, który zaleje Europę, jeśli ta zgodzi się na reformy proponowane przez Niemcy. Wszyscy będziemy wówczas żyli w Raj(ch)u ;) )
 • re
  "Polska powinna jak najszybciej opuścić tonący statek Unii Europejskiej..."

  powinna, jak najszybciej... pobożne życzenia, tylko kto je zrealizuje? komorowski? tusk? .... co robil kaczyński za swoich rządów? negocjował pakiet klimatyczny?

  Na niebieskiej mapce brakuje Turcji, która zamykałaby Międzymorze, to by była prawdziwa alternatywa, ale wą tpie by kiedykolwiek powstała...

  Niestety
 • Kluczowy problem
  Należy o nim rozmawiać jak najczęściej.
 • Inicjatywa oddolna nie wystarczy.
  Polska powinna jak najszybciej opuścić tonący statek Unii Europejskiej Niemiec i rozpocząć budowę jedynej możliwej, silnej alternatywy. Budowy Federacji Krajów Europy Centralnej. Oparty początkowo o inicjatywę Grupy Wyszehradzkiej – zawierający kraje: Polska, Ukraina, Białoruś, Węgry, Czechy(?), Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Bułgaria, Rumunia i Gruzja(?). Wspólna kultura, wspólne wartości, obrona wspólnych interesów. To przecież połowa Europy.
  ============================
  Zamierzenia super! Jednak z realizacją może być o tyle trudno, że decydujący głos w tworzeniu takiej alternatywy nie jest po stronie ludu, a jego wszechmocnych władców.
  Nie wystarczy inicjatywa oddolna w głoszeniu i nadaniu tonu do tworzenia Federacji Krajów Europy, bo ta może okazać sie zbyt wątła, tylko dlatego, że lud przestał też wierzyć w swą moc sprawczą...tak samo jak przestał wierzyć politykom. Co widać choćby po frekwencji wyborczej...a Węgrzy ciągle pamiętają jak ich okłamywano

  Ukraina jest wprowadzana w stan rozkładu, Słowacja stała sie jednym wielkim "Ośrodkiem Pomocy Społecznej", Białoruś zamiast wchodzić w niepewne nowe rozwiązania pragnie uwolnić sie od Łukaszenki, Węgry są miotane od ściany do ściany.... tak wygląda obraz w/w krajów śledząc doniesienia medialne...

  Jak można to zgrać aby "pokonać" ludzi nadzorujących i wprowadzających jedynie słuszny ład i porządek namawiając jednocześnie mieszkańców w/w krajów , że Federacja Krajów Europy Centralnej to najlepsza rzecz jaka może ich spotkać?

  Irlandczycy i Holendrzy próbowali odrzucić Traktat UE i jakoś im "sie nie udało" , a teraz liczy Pan na "pokojowe" pozwolenie wyjścia z UE udzielone choćby Nam, Polakom? I kto miałby tego zażądać? Cały Sejm jest "unijny"...na Nasze nieszczęście...
 • @Piotr F. Świder
  Jak od wieków - przychylność (sojusz) sąsiadów tych, którym powstanie takiego podmiotu najbardziej nie na rękę. Czyli na pewno Chiny...
 • @Opara
  To nie tylko bankowy zamach na Polskę ale gospodarczy rozbiór Polski
  http://vrota.pl/
 • @Piotr F. Świder
  A jak Turcja, to i USA w pakiecie (moze przypomni sobie o naszym regionie, jesli Barak wtopi)
 • @vrota.pl
  Nie ma rozbiorów, gospodarczych czy innych, dopóki Naród trwa.

  100 tysięcy ludzi skrzykniętych w krótkim czasie przez narodowców do Warszawy, pokazuje że Naród trwa i wie, co jest ważne.

  Troska o świadomość narodową to najważniejszy sposób na wszelkie zamachy.

  Polska to kraj z tak wielkimi bogactwami naturalnymi, że wystarczy wola narodowa usunięcia stąd złodziei i paserów oraz ich obrońców i propagandzistów, abyśmy ponownie zbudowali Polskę godną naszych najpiękniejszych tradycji.
 • ...Federacji Krajów Europy Centralnej
  „….Budowy Federacji Krajów Europy Centralnej. Oparty początkowo o inicjatywę Grupy Wyszehradzkiej – zawierający kraje: Polska, Ukraina, Białoruś, Węgry, Czechy(?), Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Bułgaria, Rumunia i Gruzja(?).”
  …..
  Są inicjatywy idące w tym kierunku…
  http://henrykpolcik.nowyekran.pl/post/37141,polaczenie-wodne-baltyk-adriatyk-morze-czarne-szansa-rozwoju-gospodarczego-polski-cz-2
 • "Polska powinna..."
  Może najpierw ją odzyskajmy
 • @Ryszard Opara - Najpierw media
  Swietny pomysl Panie Ryszardzie, ale do jego realizacji potrzebne jest najpierw przejecie wladzy politycznej w Polsce, a tego nie da sie osiagnac bez posiadania mediow.

  Na zalozenie kanalu telewizyjnego nie mamy szans, ale gazete zalozyc bysmy mogli. Wiem, ze do tego tez sa potrzebne powazne srodki, ale jesli mogli sobie na to pozwolic wcale nie tacy wielcy oligarchowie jak Leszek Bubel i Tomasz Sakiewicz, powinno udac sie i nam.

  Co Pan na to?
 • @ Wszyscy
  .
  Po kolei. Wszystko pięknie, ale trzeba najpierw stwierdzić jak długo działa ta grupa przestępcza.

  Ja obstawiam, że co najmniej od 89 roku. Pamiętam owo pasmo zaciskania nam pasa, pod pretekstem świetlanej przyszłości. Tymczasem mit runął, okazał się tylko przykrywką przestępstwa na społeczeństwie. Finezyjnego, stopniowo przez lata realizowanego przestępstwa.

  Obecnie ów „zamach banków” jest jakby próbą rozmydlenia istoty głównego przestępstwa. Takie przykrywanie oszustwa jeszcze większym, aktualnym wobec którego, zblecnie to poprzednie, wsączone po kropli przez lata.

  Jeżeli coś wyłącznie opiera się na kłamstwie, można pokryć to tylko większym kłamstwem. Klasyczna technika oszustów.

  Zatem najpierw prawda, a potem budowanie.
 • @Demaskator.
  Prawda, zamach na Polskę już się dokonał dawno. Prawda jeszcze Polska jeszcze nie zgięła dopóki żyją Polacy i nie fałszywi przyjaciele Polaków. Ciężkie czasy nadchodzą, posadzone na żyznych polach zalesienia, nie wyżywią Narodu.
 • @H.Połcik
  "Realizacja koncepcji Mitteleuropy przez współczesne Niemcy" - wykład dr Izabeli Goworowskiej-Burzyńskiej w Gdańskim Klubie Myśli Politycznej. Można znaleźć na You Tube.
 • @H.Połcik @ All
  Tamże, tejże autorki : "Cywilizacyjna tożsamość Rosji".

  Bardzo wszystkim polecam te wykłady!!!

  Są również na tvg9, Klaudiusza Wesołka.
 • @Ryszard Opara
  "I Chin."
  .
  Im to juz nie "smakuje", bylo "tu" o ksiazce Chinczyka, ktorej "boi sie EU i USSA), demaskujacej "banksterstwo"...
  Nie koniecznie przyjaciel (nie zrozumiemy ich... :( ) ale MOZE sojusznik?
  (sry za literowki, pisze 1 reka).
 • Białe plamy.
  Serbia, Chorwacja, Słowenia, Bośnia-Hercogowina, Macedonia.
 • Słyszałem, że bedzie nowa wielka siła polityczno
  narodowa ? Jeżeli by zebrali wszystkich którzy zostali zwolnieni od Giertycha, od PiS-u i innych organizacji Narodowo-Chrześcijańskich to by mogła powstać naprawde siła ! Jest tylko jeden mały problem, by znowu nie wzieła górę nasza chrześcijańsko-narodowa "gorąca krew" i się nie pokłócili o "bzdety"...! Pozdrawiam i Z Bogiem Panowie !
 • @
  "Polska powinna (...) rozpocząć budowę jedynej możliwej, silnej alternatywy. Budowy Federacji Krajów Europy Centralnej. Oparty początkowo o inicjatywę Grupy Wyszehradzkiej – zawierający kraje: Polska, Ukraina, Białoruś, Węgry, Czechy(?), Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Bułgaria, Rumunia i Gruzja(?). (...) To przecież połowa Europy."

  co tak skromnie? dlaczego tylko połowa?! powiedzmy, że trzy czwarte - więcej osób da pięć gwiazdek!
  jakby sobie pan Opara zliczył ludność wymienionych państwa, to doszedłby do wniosku, że sporo im brakuje do stanowienia nawet jednej czwartej ludności Europy. podobnie jeśli chodzi o powierzchnię... (chyba, że wg Opary Rosja to Azja - ale w takim razie po co wspomina o Gruzji?) nie wspominając o gospodarkach - łączny nominalny pkb wymienionych państw jest porównywalne z pkb... Hiszpanii. (ach jasne, pkb to ściema, a Polska jest piątą gospodarką świata)

  a tak poza tym - zgoda z waldemarem.m. bliski sojusz z Ukrainą jest ze względów historycznych równie sensowny co sojusz z Moskwą. dopóki Ukraińcy kochają Banderę, niech spadają na drzewo
 • autor
  To juz kolejny zamach?
  Ojoj kiepsko to widze ajajaj i ajwaj
  biada
 • @Tomasz Urbaś
  "Serbia, Chorwacja, Słowenia, Bośnia-Hercogowina, Macedonia."

  Jeśli do was w gości przyszło 10 osób, a u was jest tylko 8 widelców do homarów - to nie pozostaje nic innego tylko pozazdrościć wam waszych problemów!
 • @gąszcz
  To policzmy:
  Polska + Ukraina = 83 mln ludzi. (Niemcy dla przypomnienia 81 mln)
  Łącznie zakreślone kraje(bez Grecji) miałyby:
  ok. 143 mln ludzi. (Rosja również ma 143 mln)

  PKB łączny ok:
  Rosja: 1480 mld USD.
  Niemcy: 3414 mld USD
  Łącznie kraje bez Grecji: 857 mld USD

  Przy rozsądnym programie i polityce błyskawiczna sprawa do nadrobienia. Przy czym jak Tomek Urbaś napisał. Dołożyłbym Chorwację, Macedonię, Serbię, Bośnię.

  Każdy naród musi mieć swoich bohaterów. Ukraińcy ich na siłę szukają, kogo innego mogliby wskazać? Chmielnickiego? To są zasłony dymne.
 • Dobra mapka, choć do skorygowania...
  Pan Opara chyba zagląda w mój kajet.....

  A już bardziej poważnie -

  W USA oficjalnie trąbią o ataku na Iran
  Grecy od miesięcy okopują się na granicy z Turcją
  W południowej Polsce odbyły się próbne alarmy p.lotnicze.


  Będzie wojna i to również w Europie.

  PO 11 11 11 doszedłem do wniosku, że oficjalne przejęcie władzy w Polsce przez niemcy ma nastąpić na zasadzie: my wam teraz (znowu) pokażemy.

  Może w tv będzie to wyglądać na bratnią pomoc, ale na ulicach zamierzają nas walić po mordach i pluć na nasze świętości.

  Jest to możliwe, polecam mój tekst "werwolf".


  Może w tej sytuacji z bratnią odsieczą przyjdzie Białoruś?

  Po ostatnich wypowiedziach nt. "obecnego" establiszmentu w Polsce, można wywnioskować, że Prezydent Łukaszenko zdaje sobie sprawę, że niepolacy rządzą Polską, zaś główny wróg siedzi w berlinie.

  To nie polskie służby prowadzą dywersję na terenie Białorusi, tylko wilcze....  A może Turcja?

  Jeśli zaatakują Grecję, to znaczy, że zacznie się prawdziwy run na Europę.

  Co by nie było, w niemczech mają 3 milionowy swój własny turecki werwolf.....
  Choć co prawda, moim zdaniem, dopiero od 10% udziału w społeczeństwie zaczynają się prawdziwe problemy...

  Polacy podobnie jak niemcy nie brali udziału w atakach na Libię, co było znakiem dla Roberta Gatesa, że teraz stanowimy własność adolfiny...


  W przypadku wojny w Europie Polacy dostaną rozkaz podłożyć się w obronie niemców.


  Ach, gdyby Turcja wcześniej mogła temu przeszkodzić.....
 • @gąszcz
  Jeszcze jedno należałoby się przyjrzeć jak wykreowany jest PKB Niemiec i skąd się bierze i Rosji.
  I sytuacja zaczyna być ciekawa.
 • @autor
  i wlasnie dlatego Lech Kaczynski musial zginac - bo chcial tego samego.


  A kto bedzie rozmawial z Grupa Wyszehradzka i innymi panstwami Srodka, skoro wladze dzierzy zaprzaniec Tusk?
 • @
  I co niby teraz mamy zrobić? Przecież tego chcieliśmy. Taką drogę wybraliśmy sami.
 • @Rebeliantka
  ///100 tysięcy ludzi skrzykniętych w krótkim czasie przez narodowców do Warszawy, pokazuje że Naród trwa i wie, co jest ważne.///

  Coś jednak jest nie tak. Skoro ten naród idzie jak barany tam gdzie prowadzą ich rzeźnicy.
 • @Tertia
  Z Lecha nie da się zrobić męczennika, o tym dziś lub jutro na moim blogu.
 • @Rebeliantka
  Gdyby Narod poszedl do urn wyborczych w swoim czasie, sprawa by inaczej wygladala..
 • Dać im po pasiaku i po pensji pielęgniarki :)
  herheheheheheh albo zaludnić nimi stadiony i dla przykładu wypuścić parę lwów.. ;) ahahahaahahah jakieś nowe pomysły?
 • @Mariovan
  Chyba jesteś ślepy i Bóg cię opuścił.
 • @nakon
  Ani jedno, ani drugie :)
  Stwierdzam to obiektywnie na ile się da coś określić obiektywnie.
 • @ ZOBACZ ILE RZĄD WEŹMIE PIENIĘDZY Z NASZYCH KIESZENI - budżet 2012
  http://vrota.pl/2011/11/budzet-2012-zobacz-ile-pieniedzy-rzad-wezmie-z-naszych-kieszeni-forsal-pl/
 • @ SKANERY NA LOTNISKACH POWODUJĄ RAKA!
  http://vrota.pl/2011/11/skanery-na-lotniskach-powoduja-raka-business-insider/
 • @ZAWODY PRZYSZŁOŚCI!
  http://vrota.pl/2011/11/przyszlosciowe-zawody-rp-pl/
 • @ JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ NOWY TEST NA PRAWO JAZDY?
  http://vrota.pl/2011/11/tak-bedzie-wygladal-nowy-test-na-prawo-jazdy-tylko-10-sekund-na-odpowiedz-gazeta-prawna/
 • @
  http://vrota.pl/2011/11/palikot-ustalalem-z-tuskiem-ataki-na-kaczynskiego-wiadomosci-polskieradio-pl/
 • @ POLICJANT UDERZA W KROCZE!!! - marsz niepodleglości 2011
  http://vrota.pl/2011/11/marsz-niepodleglosci-policjant-uderza-w-krocze-youtube/
 • Taak,tylko,że po drodze mamy Tuska.
  A w przypadku lokalnego buntu na jaki Nas stać, zostaniemy starci na miazgę tak jak Kadafi.Jest już za późno,jedynie budowa silnych niezależnych struktur społecznych,które w przyszłości mogłyby stać się silną partią polityczną może nas jeszcze uratować.Równolegle warto zbudować coś na wzór opozycji podziemnej, tak jak kiedyś mieliśmy "AK",bo nie wiemy co nas czeka,a to czego się domyślamy jest za silne na otwartą konfrontację.Na jednym ze spotkań z polakami w Wielkopolsce,profesor Szeremietiew przedstawił naukowe i teoretyczne dowody na słuszność istnienia w Polsce drugoobiegowych sił samoobrony.Mnogość argumentów za powstaniem takich struktur jest wystarczająca,aby przekonać do tego Naród.Wiem,że takie siły niezależne od władz centralnych tworzą się w Rosji.
 • @Mariovan
  Masz jakieś filtry na tym obiektywie.
 • @Ptasznik z Trotylu
  to jest faktycznie jedyna sensowna opcja, teraz potrzeba tylko porozumienia z Europa Srodkowa.
 • "To jedyna szansa"
  To fakt.. na powrót RWPG..
  ..budynek wprawdzie chwilowo zajęty ale towarzysze moskiewscy ratusz może przeniosą w inne miejsce.. przyda się na RWPG II
  http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:WiezowiecRWPGwMoskwie.jpg&filetimestamp=20100620160453  Panie Opara... czy Pan oszalał..???

  NIemcy.. rzeczywiście strasznie nam zagrażają...

  ..najważniejszy nasz partner handlowy z którym mamy dodatni bilans płatniczy, gdzie idzie 1/3 polskiego exportu...


  ..jeśli ktoś chce zrujnować Polskę to Pański pomysł jest w sam raz.
 • Na tym obrazku
  http://s2.img.pl/fARfrFb.jpg

  dobrze widać że Polska choruje. Kiedy ten wrzód zostanie przecięty?
 • @nakon
  "Fortuna variabilis. Deus mirabilis"
  A co do Tuska to "dłużej klasztora niż przeora".
 • @Ryszard Opara
  "Polska powinna jak najszybciej opuścić tonący statek Unii Europejskiej Niemiec i rozpocząć budowę jedynej możliwej, silnej alternatywy. Budowy Federacji Krajów Europy Centralnej. Oparty początkowo o inicjatywę Grupy Wyszehradzkiej – zawierający kraje: Polska, Ukraina, Białoruś, Węgry, Czechy(?), Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Bułgaria, Rumunia i Gruzja(?). Wspólna kultura, wspólne wartości, obrona wspólnych interesów. To przecież połowa Europy.

  To jedyna szansa obrony interesów i niepodległości Polski i krajów Federacji Europy Centralnej. I jedyna przeciwwaga dominującej pozycji Niemiec. I Chin."

  Wiadomo że otwarcie postuluję opuszczenie UE i chętnie byłbym za taką opcją jako parlamentarzysta, czy obywatel zwykły w referendum. Popieram też Międzymorze, ale tu jest wiele opcji i klasyczne pomysły są już INFANTYLNE. Misja niewykonalna.

  Białoruś, Ukraina na razie odpadają. Bałtów nie ma sensu brać, bo to żadne wzmocnienie, a KŁOPOT. Oni dojść muszą dużo później i kiedy Litwa zmądrzeje, bo buraki są nie do zniesienia!!! Dlaczego tak jest? Powodów wiele, m.in agentura różnych lobbies antypolskiej u władzy i wcale nie tylko nacjonalizmu czysto litewskiego, taki akurat uważam za racjonalny, uzasadniony. Historia, trauma, kompleksy, aspiracje. Tam jednak działa i nwo, michnikowszczyzna ichnia, lobbies UE-Niemiec, oraz dosłownie wszędzie sowieci.

  Gruzja odpada bez Ukrainy i innych państw wokół nich. Nie ma sensu zwodzić ich i siebie. Będzie to kolejne nieszczęście większe niż w 2008.

  Grupa Wyszehracka? Prędzej i dodałbym Grecję, Turcję, całe mnóstwo poważnych państw z których każde ma większą armię od Polski z ową grupą łącznie. Serbia nam śmierdzi? Kosowo można olać, ale inne kraje Jugosławii byłej należy zebrać, odebrać Niemcom.

  Zacząłbym jednak od mocnej Skandynawii. Wtedy zaczną się do nas przyłączać kraje południa. Należy szukać sojuszników, partnerów na całym świecie. Potrzebny nam parasol atomowy konkretnych państw, a przecież trudno liczyć na USA, zatem może Wielka Brytania? Francja odpada, to już cwele Niemiec i Rosji jak zawsze.

  Co możemy zrobić jako opozycja? Sporo. Apelujmy do tych narodów wprost, apelujmy do ich władz, kontaktujmy się z ich mediami, organizacjami, ich opozycją także. Orban chyba nas zrozumie. Jobbik tym bardziej, a to siła nr 2 na Węgrzech już.

  Trzeba założyć odpowiednią organizację POLSKIE MIĘDZYMORZE GLOBALNE. Filie w krajach które chcemy mieć w konfederacji. Trzeba wyjść z Europy Centralnej, bo inaczej staniemy się celem, tarczą strzelniczą. Trzeba nam sojuszników na całej Ziemi i w zaświatach, ale mowa o legionach Boga, a nie tych którym służy grupa new world order.

  Twórzmy ruch katolicki, ale to nieco inna kwestia. Sojusz nie może być czysto katolicki, bo znowu staniemy się celem. Stąd mowa o zbliżeniu się do Turcji, w ogóle do islamu. Dlaczego nie? Stopniowo można szukać przyjaciół naprawdę na całej Ziemi. Nie możemy być grupką otoczonych państw, taka sytuacja geostrategicznie jest BEZNADZIEJNA. Nie przetrwamy otoczeni grupą niemiecko-rosyjską do której zaliczam kraje WNP i fikcyjnie niepodległych Bałtów.

  A co do Chin, to lepiej się zaprzyjaźnić z chuliganem silniejszym od całej Europy łącznie z Rosją. Chiny mogą być naszym gwarantem, umiem sobie taki układ wyobrazić. Daliby prztyczka Niemcom, Rosji, USA jednocześnie, a dla nas interes. Mocarstwa na wyścigi wtedy zaczęłyby się do nas przymilać. W razie wojny zostaniemy pominiętą jak w proroctwach enklawą, Chiny nam darują warunkowo. Trzeba trochę pomyśleć... Będziemy nowym hegemonem Europy na gruzach Niemiec i Rosji, upadającym całym zachodzie z ich zepsutymi elitami, koncepcjami, zdegenerowanym społeczeństwem targanym wojną domową z islamem, lewakami, nacjonalistami, sekciarzami nwo. Zachód nie zna już jak boli kryzys gospodarczy, nie znają głodu, chłodu, braku wszystkiego. Nie poradzą sobie w sytuacji ekstremalnej. My będziemy się śmiać z takich niedogodności. Kupi się ocet i balanga ;)
 • @O.R.K.S.
  "Turcja jako cichy sojusznik. Lokalny gracz o potężnym potencjale militarnym. Grecji nie zabieramy na pokład, więc OK."

  Właśnie że zabieramy oba wrogie sobie kraje i tym samym stabilizujemy stosunki między nimi tak jak to realizuje teraz coraz słabiej NATO, USA, UE. Oba kraje razem to naprawdę potęga militarna z którą każdy musi się liczyć. Grecja będzie szukać sposobu na bankructwo i RESET długów do zera, zmianę waluty, partnerów handlowych, źródeł importu potrzebnych im surowców, towarów. Muszą mieć ochronę. Tam należy gadać ze związkami zawodowymi i wojskiem. Wszystkie partie jak wszędzie skorumpowane, zdegenerowane nwo. W ten sposób docieramy na Bliski Wschód, będą możliwe ciekawe szlaki handlowe, komunikacyjne i tranzytu mediów energetycznych. To co marzyło się Niemcom... możemy sami realizować.

  Gnoje wyłączają szlaki tranzytowe przez Polskę. To przygotowania do wojny oczywiście. My możemy nawet z pominięciem Ukrainy stworzyć przez kilka krajów i Morze Czarne, dalej przez Turcję całkiem nowe gazociągi, ropociągi. To jest idea! I połączyć to z Bałtykiem, bo taki nasz interes!
 • @H.Połcik
  Zbudujmy dwie nitki kanału do Dunaju. Jedną od Odry, drugą od Wisły z okolic Krakowa możliwe skrótem na południe bez krążenia na zachód. To większe wyzwanie, ale na drugi etap. Wisła powinna być żeglowna dla potężnych barek, przynajmniej 1000 ton i kanały oczywiście też.

  Takie przewozy nie są śmieszne przy stałym wzroście kosztów transportu kolejowego i kołowego. Byle nie były to małe barki, stateczki i tu jest problem, nasze rzeki są malutkie, płytkie, pełno mielizn, przeszkód, a kanały tym bardziej chyba na jachty budowane, a nie zespoły barek.

  Całą Polskę powinna pokrywać sieć kanałów i docelowo połączenia towarowe z wschodnimi sąsiadami także. Stare kanały to zabytki, być może jednak do przebudowy, śluzy można przenieść całe do muzeów, czy na boczne jakieś odnogi żeby tam dalej "pracowały".
 • @Ptasznik z Trotylu
  Polska ma wielki wrzód na sobie który ją ciągle zatruwa, ale wrzód jest tylko próbą pozbycia się syfu który Polskę toczy i dowodem na to że Polska nie ma siły aby się tego pozbyć bo jest stale wysysana z sił.
 • Te wszystkie działania...
  które znajdują się w treści notki to tylko składowe większej całości, czyli New World Order. Plan od lat w realizacji nabrał ostatnio tempa. O tym temacie pisze na swoim blogu antymaterialny, m.in. ten wpis http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/31507,onz-vel-new-world-order
  Bardzo pouczająca lektura.

  Pozdrawiam
 • --przygody koziołka matołka ---
  --że DEMOLUDY wespółzespół --to mówiłam już 15 lat temu -w radiu dzwoniąc podczas audycji - w której brali udział POLAKOKATOLICY z ZCHN - z rysiem czarneckim na czele -WYŚMIALI mnie !! że niby co ?? tacy zacofancy jak my -mamy niby być mądrzejsi od GENIUSZY KARPAT z zachodu ?? przecież zachód to nowe technologie / Caringtonowie no i -NAJWAŻNIEJSZE uwolnimy się od Moskwy -mamy produkować na zachód -oni mają wieksze wymagania -i zmuszą nas Polaków bylejakościowy motłoch do podciągniecia się w jakości produkcji --jak nas postawią w pozycji SMIRNA RUKI PA SZWAM - to my motłoch polski -a jakże nie tylko się wyprostujemy -ale przegniemy się w drugą stronę aby geniusze karpat zobaczyli -jacy to giętcy jesteśmy --o żydach SOROSACH żaden PRAWICOWIEC nie wspominał !!!! nikt kurwa nie mówił , że polscy inżynierowie -będą chińskie majtki w blaszakach sprzedawać - a dzieci tychże na zmywakach u analfabetów zagranicznych -pracować będą --potrzeba ostrzeżenia jakiegoś dupka z USA -bo my Polacy za tępi jesteśmy -i nie widzimy co się dzieje w naszej Ojczyznie ---NIECH BĘDZIE POCHWALONY Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica -- bez wypowiedzenia tej formułki -MOTŁOCHU POLSKI nie jesteś Polakiem --następny tresuje ---POLAKU BĄDZ DUMNYM z faktu ,że jesteś Polakiem -nikomu nie przechodzi przez gardło --geszeftu tu nie ma !!!
 • Autor
  Dziękuję za tą śmiałą wizję. To ma sens. W przyszłość musimy patrzeć odważnie bo nasza sytuacja jest niezwykle trudna. To jedna z możliwych i całkiem realnych dróg wyjścia z matni, w którą zostaliśmy jako naród wpędzeni podstępnie. Wszystkie państwa Europy centralnej są w tej samej sytuacji i nie mają innego wyjścia, chyba że zgodzą sie na utratę swej tożsamości. W tej walce my Polacy mamy najwięcej do zaoferowania i musimy swą prace wykonać bezbłędnie. Problem tkwi w zrozumieniu sytuacji przez masy, reszta to kwestia czasu i mądrych decyzji, żeby było jasne krótkiego czasu, bo nie ma co się łudzić, że "moce" łatwo odpuszczą i pogodzą się z utratą takiego kąska. Pracujmy nad tym, budujmy fundament, przede wszystkim powszechne zrozumienie i poparcie społeczeństw. Bez takiej akceptacji, wiedzy o sytuacji i grożącej katastrofie niestety nie wygramy. Pozdrowienia.
 • @Autor
  Bardzo ważny tekst.
  Pozdrawiam
 • @WojtekCy.
  >Nie wystarczy inicjatywa oddolna w głoszeniu i nadaniu tonu do tworzenia Federacji Krajów Europy, bo ta może okazać sie zbyt wątła, tylko dlatego, że lud przestał też wierzyć w swą moc sprawczą...t

  =====
  Wystarczyloby gdyby Polska miala jednego madrego i odwaznego polityka.
  Wystarczyloby gdyby zastosowal polityke Talleyranda z Kongresu Wiedenskiego.
  Po prostu olał Wielkich i Silnych zwycięzców panoszących się nawet w jego stolicy ale spokojnie dogadywal się ze sredniakami. Zaczął od średniutkiej Hiszpanii zostawiając zwycięzców z ich problemami samych. Z pograzonej na politycznym, ekonomicznym i demograficznym dnie Francji zrobil panstwo liczace sie i szanowane w Europie.
 • @Tertia
  Tak??? Wątpię.
 • A co będzie?
  W Grecji i we Włoszech NWO ustanowiła swoich ludzi na stanowiskach premierów. Co będzie, jeśli ci ludzie sobie nie poradzą? Raczej na pewno sobie nie poradzą. Mianowani z góry, nie mając oparcia na dole, na co są skazani w razie porażki?
 • te....golgman
  ty nie znać zdolności Polaków. Oszukają cię , okłamią, okradną i wypną się na ciebie. A jak nie to sasza wynajmie jakiegoś snajpera.
 • @Analityk
  ...na spalenie rzymu, zgodnie z proroctwem.
 • @Rebeliantka&Łażący Ł
  "Wola narodowa usunięcia stąd ...". Jak to wytłumaczyć, chociażby tylko blogerom NE, że bez zmiany systemu wyborczego żadna wola narodowa nie jest w stanie się zmaterializowąć? Jeśli nawet ludzie wyjdą na ulice, to aby takie "wyjście" coś sensownego przyniosło, to muszę wiedzieć PO CO wychodzą na te ulice? Jeśli tylko po to, zeby powiedzieć, ze im się nie pododa, to najwyżej spalą jeszcze kilka samochodów. Najwyżej, jak to sprytnie zauważa p. Opara, miejsce Tuska, jak w Grecji czy Italii, zajmie inny przedstawiciel światowego establishmentu. Chyba pora to wreszcie zrozumieć? Na NE to przedsięwzięcie beznadziejne do tego stopnia, że nawet Rebeliantka się poddała?

  Pozdrawiam,
 • @konserwatystka
  to tylko rynek zbytu konserwatystko :)
  znajdzie sie inny ... jesli nie zagrazaja to nie wiem za co tusk dostaje medale niemieckie, jeden po drugim... nie widzisz drugiego dna? innej strony medalu?
 • Berlusconi wybrany demokratycznie???
  Chyba sobie autor raczy zartowac. Berlusconi nie zostal wybrany demokratycznie, wiekszosc glosow na niego oddano po przekupstwie lub wrecz zastraszeniu. Szczegolnie od Rzymu w dol. Porownanie go do Kadafiego to rowniez wolne zarty- Berlusconi rojnuje Wlochy dzien po dniu od lat dziewiecdziesiatych urabianiem legislatury dla wlasnych korzysci, wspolpraca z mafia i wywozeniem pieniedzy do rajow fiscalnych. Jesli chodzi o struktury - edukacje, sluzbe zdrowia, infrastrukture Wlochy po prostu leza szczegolnie na poludniu, a Libia kwitla pod rzadami Kadafiego. Monti jest z cala pewnoscia marionetka globalistow, ale nie znaczy to,ze il cavaliere nim nie byl. I to, ze nie jest juz premierem tez nie jest rownowazne z jego odejsciem od polityki lub w zapomnienie ( przypominam, ze Berlusconi zdymisjonowal w 1994 r ze stawiska premiera i jak widac, nie duzo czasu mu bylo potrzeba, by powrocic). uprzejmie prosze sie doinformowac
 • @robhood:"to tylko rynek zbytu "
  To proszę znaleźć inny u tych proponowanych gołodupców.

  Taka propozycja to oczywisty zamach stanu na Polskę.
  Na szczęście nikt poważny i propolski nie da się nabrać i nic z tego nigdy nie będzie.

  A Papandreu i Berlusconi to najprawdpodobniej ludzie Moskwy.. Rosja ich wycofuje z obiegu tak jak i odpuściła wspieranie Kadafiego a wcześniej przestała wspierać Mladića a i Dalajlama przeszedł na emeryturę.. a i Soros.. ruski agent też się wycofuje.

  Baskowie tez zaprzestali działalności terrorystycznej.

  Widoczne jest, że Rosja poważnie potraktowała chęc zbliżenie z Zachodem. Ale swojej strefie wpływów... czyli między innymi nam i dawnym demoludom.. nie zamierzają odpuścić.
 • Nowy Ekran alternatywą dla mainstreamu????? fuck what?????
  "...Polska stacza się PO równi POchyłej w NIEBYT jako kraj niepodległy. ..."
  to już sobie darowałem resztę... jeszcze ta maniera pisania słów z literami po z wielkiej...
  jak znam zycie to bedzie jakis niedojebany gimbus, niemający pojęcia o czym pisze
 • Jakie to polskie
  W takim razie żeby nie tworzyć wspólnej Europy, my stworzymy wspólna środkową Europe (i wtedy nie stracimy niepodległości ???). Bo tu nie będzie Niemców i my będziemy ważniejsi. Idąc dalej to może Rumunia by nie tracić niepodległości stworzy centralna południowa Europe :?

  Albo zostajemy narodami, albo uważamy ze jako narody jesteśmy słabi w świecie. Nie lobię Europy w jej obecnej formie, ale nie mam nic przeciwko Europie jako jeden kraj łączący wszystkie jej pierwotne narody.
 • gimbus z wykopu
  NIE ŚPIĘ BO BANUJE NA WYKOPIE

  w wolnych chwilach napi#$@am na drutach

  www.wykop.pl/ludzie/elfik32/
 • Niemcy nie są zagrożeniem
  Ironicznie, Niemcy są jedynym ratunkiem przed GS i przejęciem władzy przez banksterów.
  Niemcy nie chcą oddać władzy Brukseli i nie chcą płacić banksterom za dlugi, w które wprowadzili kraje ZSRE.
  Tylko dzięki oporowi Niemców nie mamy przejęcia władzy przez ECB.
 • Bardzo piękna
  ale w 99,99% niemożliwa utopia, a ten 0,01% - to margines na cud

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930