Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
555 postów 3594 komentarze

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

THE END – Nadchodzi Koniec Świata. Część 6

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Produkcja szczepionek, to obecnie najlepszy interes na świecie... I taki interes musi się kręcić! To absolutnie najważniejsza sprawa... Dobro człowieka i ludzkości jest bez znaczenia. To sprawy drugorzędne.

 

Tak jak już pisałem w poprzednim artykule:

Przeciwciała powstałe w wyniku wstrzyknięcia szczepionki mogą pogorszyć chorobę, poprzez tzw. zjawisko ADE (Antibody Dependent Enhancement – wzmocnienie zależnych przeciwciał), które w rezultacie zamiast bronić przed infekcją; zamiast walczyć z wirusami, zaczynają z nimi „współdziałać” oczywiście i całkowicie na niekorzyść osoby zainfekowanej.
W rezultacie pogarszają jej stan zdrowia i oczywiście absolutnie „nie chronią” przed infekcją.

Wszystkie dane kliniczne dotyczące tego potencjalnie śmiertelnego efektu, znanego jako „wspomaganie wirusów”, (zależne od produkcji przeciwciał ADE), zostały i nadal są, przez producentów szczepionek ignorowane, bagatelizowane, odrzucane jako „czysto teoretyczne”. Zjawisko takie, zaobserwowano już wcześniej - w przypadku szczepionek przeciwko innym wirusom, ale ogólnie - uważa się je za bardzo rzadkie.
Niestety tak właśnie dzieje się w przypadku szczepionek przeciwko infekcji Covid-19.

Analizując opublikowane dowody dotyczące efektu ADE, dwaj amerykańscy eksperci stwierdzili, że w przypadku wirusa Covid - to nie jest teoria a bardzo przekonywujące fakty.

Otrzymanie szczepionki może całkowicie zmienić fizjologię organizmu osoby, która mogłaby mieć łagodną
postać infekcji -„w kogoś, kto w rezultacie będzie miał bardzo ciężki przebieg choroby, większą zachorowalność,
a nawet dużą wiekszą możliwość śmierci – z powodu zmian krzepliwości krwi”.

Wielu naukowców, wirusologów wiedziało i mówiło tym, że efekt ADE jest możliwy, prawdopodobny już przed rozpoczęciem kampanii szczepionkowej, ale, oczywiście, Oni, natychmiast zostali wciągnięci na „czarną listę” przez WHO, międzynarodowe organizacje; bardzo szybko ocenzurowani w mediach społecznościowych, odebrano im możliwości wypowiedzi w światowych mediach i dodatkowo - np. wykluczeni z Facebooka, Twittera...etcetera...|
Dlatego, w sumie tak niewiele osób... kiedykolwiek słyszało o tym zjawisku - czyli efekcie ADE.
Wiele osób nadal nie wie, że coś takiego istnieje. A ci co wiedzą, boją się o tym mówić...

Wszystko to, wydaje się być conajmniej dziwne? Przecież każdy powinien doskonale to wiedzieć, być poinformowany o potencjalnych zagrożeniach, zanim wyrazi zgodę na szczepionkę?
Trudno uwierzyć, że nasz rząd – jak i rządy, administracja światowa, świadomie autoryzowali programy, które mogłyby doprowadzić do cierpienia ludzi całego świata – nie mówiąc nawet na temat potencjalnych zagrożeń – oraz śmierci.
Ale jak można inaczej wyjaśnić, to wszystko co się obecnie dzieje?
Dzieje się tak, pomimo faktu, że wiele międzynarodowych grup lekarzy i naukowców opublikowały też różne wnioski, apele do rządów, organów regulacyjnych i producentów szczepionek, na całym świecie - o wstrzymanie programów masowych szczepień do czasu rozwiązania problemów związanych z ich bezpieczeństwem, zwłaszcza efektu ADE. Grupy te twierdzą, że biorąc pod uwagę wysoki odsetek działań niepożądanych,
istnieje potrzeba lepszego zrozumienia korzyści i zagrożeń.
Szczególnie w tych częściach społeczności, które zostały wykluczone z większości badań klinicznych. Obejmowały one osoby starsze oraz osoby z wcześniejszą ekspozycją na SARS-CoV, wirus powodujący Covid19. Zdaniem wielu naukowców ta sprawa jest szczególnie niefortunna, ponieważ zrezygnowano (być może celowo?) - z możliwości uzyskania niezwykle istotnych informacji, dotyczących efektów poszczepiennych ADE u osób, które już miały przeciwciała przeciwko SARS-CoV-2.

Bez dostępu do wszystkich danych patologicznych (u ludzi w różnym wieku oraz ekspozycji na wirusy)
dokładna analiza i monitorowanie efektów ADE w różnym czasie, jest w całości niemożliwa a wszelkie objawy uboczne spowodowane przez szczepionkę, byłyby nie do odróżnienia od ciężkiego Covid-19”!
Tak się też stało. Interpretacja efektów ubocznych – jest niezgodna z rzeczywistością, z powodu braku podstawowych danych...( przypadki efektów ubocznych ADE lub podobnej patologii immunologicznej spowodowanej przez szczepionkę są obecnie traktowane jako poważne komplikacje infekcji Covid-19).

W rezultacie wszystkie efekty uboczne poszczepienne takie jak: zaburzenia krążenia, zatory, zapalenie mięśnia sercowego (i inne długoterminowe) oraz oczywiście i zgony - obecnie są i prawdowpodobnie będą traktowane, jako komplikacje infekcji np. inną mutacją wirusa Covid (a nie samej szczepionki). Będzie to całkowicie niezgodna ze stanem faktycznym interepretacja, kłamstwo; ponieważ objawy są prawie identyczne.

Jak wykazały ostatnie badania przeprowadzone przez Instytut Salka (San Diego/USA), Covid-19 jest przede wszystkim chorobą naczyniową.
Innymi słowy, Virus Covid powoduje zmiany zachodzące w układzie krążenia; krwiobiegu człowieka:
stany zapalne, zakrzepy, zatory i krwawienia.
Takie działania wirusowe - zabijają ludzi.
Covid-19, nie jest wirusem działającym głównie na układ oddechowy.

Niestety, jak się okazuje związki chemiczne, zawarte w szczepionkach, wnikają do komórek wyściółki naczyń krwionośnych, wytwarzając tam Białka Kolców (Spike), które są...bardzo podobne do Białek Kolców wytwarzanych przez Covid-19. Następnie, te Białka Kolców, „przyciągają” płytki krwi, które powodują skrzepy krwi lub prowadzą do krwawienia (po zużyciu płytek) albo też wytwarzają odpady, które są atakowane przez limfocyty organizmu, a następnie uszkadzają naczynia krwionośne i narządy. Krwawienia, zakrzepy krwi, rozmaite choroby naczyniowe i autoimmunologiczne, są automatycznym następstwem. Każdy z tych stanów chorobowych jest bardzo prawdopodobny - po szczepieniu.

Przecież celem każdej szczepionki jest, powinno być, pobudzenie układu odpornościowego człowieka
w celu zablokowania infekcji.
Tymczasem...

Obecnie stosowane Szczepionki „współpracują” – z wirusami Covid-19 – aby zabić człowieka!!!

Oto więcej informacji z „obecnie ocenzurowanej” - naukowej prasy brytyjskiej:
Istnieją przytłaczające dowody potwierdzające, że Białko Kolcowe SARS-CoV-2 (które jest również syntetycznie wytwarzane przez szczepionki Covid) - jest zasadniczą przyczyną zachorowalności jak i śmiertelności z powodu infekcji SARS-CoV-2, a zatem jest również ryzykiem szczepionka.

Jeśli chodzi o rozmaite probemy krzepnięcia krwi, to ryzyko komplikacji w następstwie infekcji Covid jest
znaczenie większe - u osób które otrzymały szczepionkę niż u niezaszczepionych.
Publikacje na w/w temat były dostępne do publicznej wiadomości, przed wypuszczeniem szczepionek przeciw Covid”. Obecnie bardzo trudno je odnaleźć.
(„Clotting and Covid Vaccine „Science”, dr Mike Williams, UKColumn) „Przytłaczające dowody”?

Realia rzeczywistości są przerażające:
Kampania propagandowa masowych szczepień bardzo szybko się rozwija w większości krajów świata,
pomimo, że lista dowodów potwierdzających negatywne efekty uboczne ich stosowania, wciąż rośnie.

Autopsje osób zmarłych na infekcję Covid-19, nie znalazły wyraźnych dowodów na efekty uboczne w mózgach pacjentów, co skłania naukowców do rozważenia alternatywnych wyjaśnień, w jaki sposób SARS-CoV-2 powoduje rozmaite objawy neurologiczne. Jeżeli nie jest to infekcja wirusowa, co może powodować uszkodzenia rozmaitych narządów ciała – w rezultacie infekcji Covid-19?

Najbardziej prawdopodobnym „winowajcą” - jest Białko Kolców COVID-19 uwalniane z zewnętrznej powłoki wirusa do krążenia. Badania te udokumentowały, że Białko Kolcowe wirusa - inicjuje kaskadę zdarzeń, które powodują uszkodzenie różnych narządów u pacjentów z COVID-19.
Problem polega na tym, że obecne szczepionki Covid (po wszczepieniu), stymulują organizm człowieka
do produkcji – takich samych Białek, które asymilują się z białkami wirusów, przez co infekcja może się bardzo nasilić – okazać się zabójcza...

Oczywiście, jak dotąd NIKT, w obozie propagatorów i producentów szczepionek jeszcze nie dostrzegł potencjalnych zagrożeń efektów ADE - związanych z masową, globalną akcją szczepień.
Dlaczego tak się dzieje?
Dlaczego np. Dr. Fauci zawsze milczał w kwestiach o takim znaczeniu?

Oczywiście odpowiedź jest i może być tylko jedna...
Produkcja szczepionek, to obecnie najlepszy interes na naszym świecie...I taki interes musi się kręcić!
To absolutnie najważniejsza sprawa...
Dobro człowieka i ludzkości jest bez znaczenia. To sprawy drugorzędne.

A poza tym – masowa globalna depopulacja świata – jest przecież priorytetem Liderów Ludzkości...

Koniec Odcinka 6

Dr Ryszard Opara
 

KOMENTARZE

 • Tymczasem do dzis nie znam nikogo co mialby jakakolwiek grype,
  covidowa lub zwykla w przeciagu ostatniego roku. Nasz powiat zostal w gazetach chigowskich okreslonyy jako ognisko covida. Podobno na 282572 dusz, na kowida zmarlo 536 osob do dzis. To jest 0.189%. Strach sie bac.
 • Tematyczne sedno !
  Konstatacja i sentencja wypływająca z zamieszczonego zdjęcia w aspekcie faktów w artykule wskazanych jest zaiste przygnębiająca, poniżająca oraz porażająca swą edukacyjną wymową wizualną i werbalną !
  Dla wspomagającego mego identyfikowania się z powyższym wpisem, niech posłuży opublikowana już wcześniej internetowa przypowiastka :
  "pacjentka pyta lekarza o czasowy okres trwania pandemii i otrzymuje od niego następującą odpowiedź - nie wiem, polityką się nie zajmuję"

  Rodzi się zatem pytanie zasadnicze !: czy poza aspektem czysto medycznym nie należało by też baczniejszej uwagi skierować na legislacyjną organizację i uwarunkowania życia społecznego ?

  Z życzeniami WSZYSTKIEGO DOBREGO w tej traumatycznej rzeczywistości ...

  zawiedziony obywatel - BEZCZESZCZONEJ RZECZYPOSPOLITEJ !!!
 • Szanowni Państwo
  Post Scriptum,

  Jeżeli ktoś nie zna niemieckiego - słowa na zdjęciu:

  PFIZER LABORLEITER - oznaczają - Kierownik Laboratorium Pfizera.

  Pozdrowienia i Uszanowanie,
 • Kasa
  Jest w tej całej paranoi ważna, ale chyba drugoplanowa. Prawdziwe cele podał w ONZ Boris Johnson . To transhumanizm i praktyczne przekształcenie pozostałych przy życiu ludzi w bioroboty. Link do przemówienia jest u Niny. Oczywiście wszystko jest ładnie wytłumaczone dla gawiedzi, że to dla ich dobra.
 • @Ryszard Opara 5! pzdr! i co pan na to...
  Na razie są wirusy, potem będą bakterie a jeszcze potem grzyby. Grzyby są najgorsze bo nasze organizmy nie radzą sobie z infekcjami grzybowymi. Robią to za nas bakterie, które konkurują z grzybami w naszych ciałach.
  Podejrzewam, że już w tej chwili możliwe jest np. zrobienie grzyba odpornego na wszystkie znane fungicydy, który pasożytuje na powiedzmy ryżu.
 • a
  Końca świata to ja się nie boję; w końcu już kilka ich przeżyłem.
  Ale co będzie, jak zgaśnie nasz Neon uwielbiony?

  Tego nie umiem sobie wyobrazić. Nic, zero, null i ciemność powszechna...
 • Szlachtowicz: Mamy wszechobecną cenzurę na tematy pandemiczne
  Moje wywiady stanowią przekrój całego roku i składają się na ciekawy zapis tego, co się działo. To, co jeszcze niedawno wydawało się być science fiction, stało się faktem. Łamie się nasze prawa i konstytucję, a wolność słowa jest już tylko wspomnieniem mówi w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl Piotr Szlachtowicz, dziennikarz wRealu24, autor książki „Pandemia cenzury”.

  https://dorzeczy.pl/opinie/188593/szlachtowicz-mamy-wszechobecna-cenzure-na-tematy-pandemiczne.html


  Ps..Brawo panie Piotrze ! Nawet za PRL-u nie było takiego zamordyzmu! To smutna prawda... wolność słowa jest już tylko wspomnieniem...Powiem to wprost i bez ogródek...ta cała KOMUSZA Unia Europejska jest tak potrzebna Polsce jak prostytutce dziecko....UE to przechowalnia starych czerwonych pierdzieli. To czerwoni Pionierzy utorowali drogę do utworzenia UE by na stare lata przyssać się do koryta unijnego i nadal opowiadać pierdy dla naiwnej gawiedzi.....I tak na koniec....polscy "politycy" od 30 lat to tylko pacynki w tym światowym widowisku...Przykre ale tak zawsze się kończy, kiedy Polska broni cudzych interesów, a nie swoich....Chorzy ludzie nami rządzą. To mafia gorsza od sycylijskiej. Taki Niedzielski to Ukończył Wydział Ekonomii i Wydział Metod Ilościowych i Systemów Informatycznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2003 roku uzyskał doktorat z nauk ekonomicznych w Instytucie Ekonomiki Polskiej Akademii Nauk. To co on wie o zdrowiu? Wywalić to na pysk! Sprawdzić konta zagraniczne!
 • @Ryszard Opara 06:36:24
  Śmiertelność Covid-19(84) wynosi ok. 0,24% (IFR), zobacz

  https://swprs.org/facts-about-covid-19/
  Test PCR z ct>30 jest w 98% fałszywie pozytywny. Pacjentom i zmarłym przypisują Covid-19(84), bo to znaczy więcej forsy za nic. Ile ludzi umiera w Polsce? Zobacz

  https://www.indexmundi.com/g/g.aspx?v=26&c=pl&l=en
  Przy śmiertelność prawie 1,1%, to kwestia demografii, jest to więcej jak 1100 zgonów dziennie, codziennie. Ta statystyka z powodu Covid-19(84) ani nie drgnie, w końcu grypa jakoś znikła. Ale jakie konsekwencje będą miały działania naszych rządów, włącznie z eksperymentem genetycznym p.t. "szczepienia"? Czas pokaże. Pozwoliliśmy im. Chłopaki nie płaczą. Oni nawet łgać nie potrafią
  +2 878 466 łączna liczba wszystkich zakażeń - 74 782 zmarły oczekujący na wyniki testu)
  - 2 649 879 wyzdrowiało =153.805 ? zakażonych obecnie

  +63 472 na kwarantannie (czyli zakażeni + oczek. na wyniki testu) + 1 634 chorych w szpitalach = 65 106 wszyscy chorzy i zakażeni + oczek. na wyniki testu.
 • @staszek kieliszek 05:10:55
  Ja natomiast znam dwie - jedna z nich trafiła nawet do szpitala, bo gorączkowała ponad trzy dni, obyło się jednak bez respiratorów itp. natomiast drugą osobę bolała głowa, wieczorem miała podwyższoną temperaturę, na drugi dzień objawy minęły ale test był "pozytywny" - najciekawsze, że od początku obserwuję FB na którym praktycznie nie ma filmików czyli relacji ozdrowieńców ze szpitala - a "znajomych" na FB mam koło 5 tys.
 • Antibody Dependent Enhancement
  "wzmocnienie zależnych przeciwciał" ?
  Dependent Antibody Enhancement

  Wzmocnienie zależne od przeciwciał

  Wzmocnienie uwarunkowane przeciwciałami
  Nasilenie choroby uwarunkowane przeciwciałami
  Wzmocnienia infekcji wirusowej zależne od przeciwciał,
 • 5*
  Dodam dwa zdjęcia jako ilustracje do tekstu Autora:

  https://evc61.pcloud.com/dpZbE07DXZGIiAe0ZDlqXZZw94mv7ZNVZZcb0ZXZtKngQrrcK30PcvPdGJwk1Sbm4ICV/th-4663993809-640x352.jpg

  I wersja do kliknięcia, bo linki bezpośrednie automagicznie znikają:

  https://e.pcloud.link/publink/show?code=XZDjMVZ4mvgXYQCUzpqyASwuUkXlFLWpyN7

  Oraz druga fotografia:

  https://evc103.pcloud.com/dpZkI07DXZnNiAe0ZDlqXZZug4mv7Z3VZZcb0ZXZshprC2VONszrewSR2tqTA8C7xubk/th-4663993908-640x427.png

  I odnośnik zapasowy:

  https://e.pcloud.link/publink/show?code=XZ9jMVZsO0wUuF5wKyw8Xjw2Q5eT43NIEYy
 • Problemem nie są koncerny
  problemem są amoralni, pozbawieni skrupułów lekarze,
  ograniczający się do korygowania wyników badań laboratoryjnych zamiast przystąpienia do leczenia pacjenta, lub choćby tylko do łagodzenia objawów choroby.

  Znam przypadek, gdy lekarz pneumolog osobie mającej niedotlenienie po covidzie zalecił wybrukowanie serca stentami zamiast chociażby wypróbowania maszyny wspomagającej oddychanie (takiej na bezdech senny).

  Lekarze to w znakomitej większości szkodliwi paranoicy. Niczym się nie różnią od oszołomów zasiadających w sejmie.
 • @interesariusz z PL 07:56:52
  "problemem są amoralni, pozbawieni skrupułów lekarze..."

  I naród, bo akceptuje ten stan rzeczy.
 • @interesariusz z PL 07:56:52
  //osobie mającej niedotlenienie po covidzie//

  A ten "covid" to skąd się wziął? Jak go wykryli? Patykiem RT-PCR w nosie pacjenta go wygrzebali?... Dobre sobie.

  //problemem są amoralni, pozbawieni skrupułów lekarze,//

  Nie mniejszym problemem są małe wszy (łoniaki) trojańskie, które w Internecie podsycają wydumaną faszystowską PLANdemię, opartą o "wirusa", który istnieje tylko jako symulacja (IN SILICO) kilkudziesięciu par zasad białkowych, poskładanych jak klocki w grze komputerowej.

  I te wszy będą tak samo wyiskane, jak wszyscy inni faszystowcy ludobójcy Sekty Covida!
 • @Kmieć 08:13:05
  Podstawą rozpoznania i nazwania choroby jest zestaw objawów, o czym kmiecie nie wiedzą.
 • Wygląda na to, że hucpa z globalnym
  szprycowaniem została przemyślana przez czarci pomiot ze szczegółami.
  Wnisek?
  O powyższym świadczy globalny charakter tej makabrycznej w skutkach hucpy. Ale to nie wszystko - bo hucpa ta powinna ludziom uświadomić, że oto znaleźli się w globalnym obozie koncentracyjnym typu KL (koncentracjon lager) - z którego nie ma ucieczki.
  Dlatego mamy tylko tę alternatywę - stanąć do walki na śmierć i życie zachowując w ten sposób do końca swoje człowieczeństwo - albo skończyć jak zaszprycowane szatańskim g*wnem bydlę w ludzkiej skórze. Należy pamiętać, że oprócz szprycowania - mamy otwartych przez czarci pomiot mnóstwo innych frontów na tej jednostronnej wojnie czarciego pomiotu z ludzkością. Nadchodzą czasy - gdzie trzeba będzie Bogu udowodnić, że jest się człowiekiem - co będzie mieć wpływ także po drugiej stronie lustra.
 • @Kmieć 08:13:05
  "Nie mniejszym problemem są małe wszy (łoniaki) trojańskie, które w Internecie podsycają wydumaną faszystowską PLANdemię..."

  Dokładnie tak jak Pan napisał.

  Dodatkowo w swoich notkach/komentarzach przemycają informacje, co mafijni psychole mają w planach - przygotowując tym samym mentalnie odbiorców informacji - takie działania powinny być podwójne tępione.

  I nasuwa się tutaj pytanie - dlaczego miałoby mnie interesować, co tuski, kaczyńskie zaplanowały dla mnie ? Chociaż tutaj poszłabym dalej i zadała pytanie: Dlaczego miałoby mnie interesować jakie plany względem Polski mają hitlery, merkelowe itd.

  Ich plany to nie moje plany, nie mój problem. Problemem są ich płatne trolle, które próbują przeforsować w umysłach odbiorców zamierzenia globalnej mafii.
 • @demonkracja 08:51:22
  Sądząc po komentarzach, mamy podział już nieodwracalny. Niewiele ponad połowa to niewolnicy, część zagubionych, tylko reszta, to wolni jeszcze ludzie. Ktoś bardzo wpływowy oszalał i dąży do zagłady ludzkości. Nawet inteligent bez szkoły podstawowej wie, że nie da się na dłuższą metę żyć na kredyt, ta bańka pęknie i komornik zapuka do drzwi.
 • @interesariusz z PL 08:21:20
  //Podstawą rozpoznania i nazwania choroby jest zestaw objawów, o czym kmiecie nie wiedzą.//

  A podstawą propagandy jest bełkot.

  P.S. Do tej pory internetowi "specjaliści" nie podali na podstawie których "objawów" sekciarze odróżniają medialnego covida od zwykłej grypy, która nota bene została w 2020 roku definitywnie ale bez rozgłosu i ogłaszania "sukcesu" pokonana i zniknęła jak kamfora... Chyba wspomagają się magiczną koszerną różdżką pod nazwą "test rt-PCR":|

  https://bacologia.files.wordpress.com/2021/05/falszywetesty.jpg

  wykorzystując ów cymes patyk w sposób znany od czasów zamierzchłych:

  https://bacologia.files.wordpress.com/2021/05/egipt.jpg


  Jak się zrobi z sekciarzami porządek, to i grypa wróci... i będzie rozpoznawalna bez hutzpiarskiego patyka PCR.


  I jeszcze jeden obrazek, patent lorda Rotszyla na owe atestowane w zatęchłej koszernej norze testy. Lord, jak jasnowidz Jackowski, już w 2015 roku wiedział, że zostanie "OGŁOSZNONA" plandemia o nazwie "COVID-19" - prorok, kurwa!
 • @Kmieć 09:01:04
  https://bacologia.files.wordpress.com/2021/05/rothschild-patent-covid-19.jpg
 • @Kmieć 08:13:05
  Uwaga dziś w Warszawie parada LGBT ... Tak, chcemy się obnosić! Parada Równości 2021 już w sobotę
  https://static.polityka.pl/_resource/res/path/c4/2d/c42d1f7e-139c-4922-a974-3ef0e0d941f1


  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2123105,1,tak-chcemy-sie-obnosic-parada-rownosci-2021-juz-w-sobote.read?src=mt
 • @demonkracja 08:51:22
  Nie mam kont na żydowskich portalach, nie używam żydowskich komunikatorów, w ogóle staram się unikać wszystkiego co pochodzi od tej nacji. Niestety rządzą już prawie wszędzie, wszędzie są już ich macki i coraz mocniej zaciskają się na gardle wolności słowa bo nikt ale to nikt nic nie może im zrobić. Mordując swoich chazarskich ziomków załatwili sobie nie tykalność na niespotykaną skalę. Wystarczy sobie wyobrazić że wspomnienie słowa "holokaust" działa tak samo na każdym kontynencie i prawie w każdym kraju. Miejmy nadzieję, że jednak "bydło" jak nazywają gojów w końcu się ocknie i przepędzi tych morderców własnego Boga!
 • @Kmieć 09:02:45
  Koronawirus. Co czwarty pacjent z niedoborem tej witaminy umarł. Co czwarty hospitalizowany pacjent z Covid-19 z niedoborem witaminy D umarł wynika z izraelskich badań. Ustalenia opisuje portal Times of Israel. Izraelscy naukowcy odkryli, że pacjenci z niewystarczającą ilością witaminy D są również 14 razy bardziej narażeni na zgon lub znalezienie się w ciężkim lub krytycznym stanie. W badaniu przeprowadzonym w Galilejskim Centrum Medycznym 26 proc. pacjentów z niedoborem witaminy D zmarło z powodu zakażenia koronawirusem, podczas gdy wśród innych pacjentów odsetek ten wynosił 3 proc. "To bardzo, bardzo znacząca rozbieżność, która stanowi znaczący sygnał, że zachorowanie w sytuacji bardzo niskiego poziomu witaminy D w organizmie prowadzi do zwiększonej śmiertelności i cięższego przebiegu choroby" powiedział portalowi endokrynolog, członek zespołu badawczego dr Amir Baszkin.

  "Witamina słońca"
  Przez większość czasu trwania pandemii koronawirusa wielu naukowców sugerowało, że "witamina słońca" może pomóc ludziom w walce z chorobą. "Krótko mówiąc, po przeprowadzeniu tego badania powiedziałbym ludziom, że podczas tej pandemii na pewno chcą się upewnić, że mają odpowiednią ilość witaminy D, ponieważ jeśli zakażą się koronawirusem, ona im pomoże" powiedział kierujący badaniami dr Amiel Dror. Przeprowadzono wiele badań nad związkiem pomiędzy poziomem witaminy D a infekcją SARS-CoV-2 i ich wyniki są niejednoznaczne. Większość z nich mierzyła poziom witaminy D, gdy pacjenci byli już chorzy, co może komplikować interpretację wyników.

  Pozytywny wpływ
  Scentralizowany system prowadzenia dokumentacji medycznej w Izraelu zapewnił badaczom z Uniwersytetu Bar-Ilana łatwy dostęp do danych dotyczących poziomu witaminy D u pacjentów przed infekcją. Informacje te doprowadziły do realizacji ważnego badania w zeszłym roku, które pozytywnie oceniało perspektywy stosowania witaminy D w walce z Covid-19, a także do nowego studium. "To badanie jest ważne ze względu na wyniki i ze względu na fakt, że wykorzystuje dane sprzed przyjęcia (do szpitala), a także dlatego, że odizolowaliśmy wszystkie czynniki, takie jak wiek i cukrzyca powiedział Dror. Zobaczyliśmy, że niedobór witaminy D jest niezależnym czynnikiem, który znacząco wpływa na stan pacjenta". Wskazał, że fakt, iż tak duży odsetek pacjentów miał niedobór witaminy D w Izraelu, pomimo obfitości słońca w tym kraju, podkreśla wartość monitorowania i ewentualnego podnoszenia poziomu witaminy D.

  Ps...Jest to sprawdzony fakt, że nawet po lecie ludzie mają za mało tej witaminy. Słońce to życie, lecz trzeba umieć z tego korzystać.
 • @kula Lis 69 09:19:15
  "Nie mam kont na żydowskich portalach, nie używam żydowskich komunikatorów..."

  Ale zamieszcza Pan informacje pochodzące od sprzedajnych polaków - wdraża Pan odbiorcą ich plany - próbując mentalnie przygotować do wyznaczonej przez nich roli. Dlaczego Pan to robi ?
 • @Kmieć 09:02:45
  Ekspert: Najlepiej zaszczepić się w wakacje. Upały w tym nie przeszkadzają. Najlepiej zaszczepić się przeciw COVID-19 w wakacje, kiedy zakażeń jest mało mówi prof. Ernest Kuchar z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188584/prof-kuchar-najlepiej-zaszczepic-sie-w-wakacje.html
  Ps...Ciekawe czy ten ekspert dostał wirusa na konto, czy w gotówce! Cyt.."wirus ulega dezaktywacji po około czterech minutach ekspozycji na słońcu." Jeżeli pamiętacie zamierzchle czasy z roku pańskiego 2020 - tamta zacofana nauka, nie wiedziała jeszcze nic o wirusach... tłumaczono wtedy bidnym ludziom, że z całą pewnością "wirus utrzymuje się na powierzchniach godzinami a nawet tygodniami"..ale nic straconego, niech pan ekspert nam teraz powie, jeżeli słońce w lecie zabija wirusa w 4 minuty, to ile to samo słońce, padające pod nieznacznie innym katem, na tego wirusa, zabiera aby go zabić w zimie? no...? 4 i pół minuty? 5 minut? 6 minut? słucham! Cyt..że "szczepionki chronią przed zachorowaniem na COVID-19, a w przypadku pojawiających się nowych mutacji koronawirusa przed ciężkim przebiegiem choroby i śmiercią".
  Gdzie to wyczytał! Gdzie kupił tytuł! Szczepionka chroni tak samo, jak " bezobjawowy chory"! nie wierzcie korposzczurom! Poproszę o przedstawienie dowodów na to co pan mówi panie profesorze i oświadczenie: Szczepionki są przebadane do końca i w związku z tym bezpieczne, biorę za to pełną odpowiedzialność. Poniosę wszelkie konsekwencje łącznie z karnymi jeśli jest inaczej. Ja jestem jedną z osób odpowiedzialnych za ten eksperyment. Jak na razie wszyscy państwo sugerują, że zakażają się niezaszczepieni, więc jakie są podstawy tych twierdzeń? Bez wzięcia odpowiedzialności wszystko można powiedzieć.
 • @kula Lis 69 09:15:56
  "Uwaga dziś w Warszawie parada LGBT ..."

  Jaką wartość pozytywną ma mieć ta informacja ? I dlaczego Pan zakłada, że mogłoby nas to zainteresować ?

  A może Pan wszystko robi aby odwrócić uwagę odbiorców od spraw naprawdę istotnych dla naszego życia ?
 • @kula Lis 69 09:34:02
  "Ekspert: Najlepiej zaszczepić się w wakacje. Upały w tym nie przeszkadzają. Najlepiej zaszczepić się przeciw COVID-19 w wakacje, kiedy zakażeń jest mało mówi prof. Ernest Kuchar z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego..."

  Dla kogo i według kogo ten Pan jest "ekspertem" ? ( ha ha ha )
 • @werka1321 09:34:17
  ------------------
  "Uwaga dziś w Warszawie parada LGBT ..."

  Jaką wartość pozytywną ma mieć ta informacja ? I dlaczego Pan zakłada, że mogłoby nas to zainteresować ?'
  ------------------
  Hucpa z sodomitami na ulicach i hucpa ze szprycowaniem to dwa odcinki frontu na tej samej - jednostronnej na razie - wojny czarciego pomiotu z ludzkością.
  Wniosek?
  Ludzie musza być powyższego świadomi - aby w ogóle myśleć o obronie.
 • @kula Lis 69 09:19:15
  -----------------
  " Miejmy nadzieję, że jednak "bydło" jak nazywają gojów w końcu się ocknie i przepędzi tych morderców własnego Boga!"
  -----------------
  To jest warunek konieczny - aby na tej ziemi - pozostać nadal człowiekiem.
  Wniosek?
  Człowiek i jego człowieczeństwo - to jak szlachectwo - zobowiązuje. Zobowiązuje wobec Boga wobec innych ludzi i wobec czarciego pomiotu.
 • @demonkracja 09:56:13
  Czy Pan zakłada, że tutejsi użytkownicy neonu24 to idioci, którzy nie widzą, co się dzieje ?
 • Jeśli Covid 19 epidemia to fikcja,...
  ...a Chiny są państwem suwerennym, to dlaczego biorą udział w tym globalnym spektaklu?

  -Niech pogdybam:

  Pewnik – Kolektywny Zachód, pod wodzą USA, chce zniszczyć Chiny. jako rywala, w walce o prymat nad światem. Zaś broń biologiczna, to alternatywna - wobec nuklearnej, broń do eliminacji chińskiego przeciwnika. Zwłaszcza, wobec -porównawczo –korzystniejszej bo bardziej zróżnicowanej charakterytyki genetycznej reszty świata. Czy nie może być zatem tak, że inicjalnie użyto tej broni – w osłabionej postaci- wobec CHRLD testowo, w przygotowaniu, a te – świadome własnej wrażliwości - odwinęły się pięknym za nadobne, “eksportując” zmodyfikowane wirusy na tzw. Zachód? I teraz być może, mamy tymczasowy bałagan, w postaci wysypu różnych “szczepionek” obronnych(?) w oczekiwaniu i przygotowaniu do rzeczywistego starcia na ostro. Byłoby interesujące pzeanalizowanie geograficznego rozprzestrzenienia chińskich i zachodnich “szczepionek” i obserwowanej wzajemnej nieufności wobec cudzych preparatów.
  Również interesujące, że kap.-zachód- krwiopijca (gdzie zysk?), wziął się za tak niesłychaną akcje charytatywną. Wszędzie szprycują za friko. I co i rusz przeciw istniejącej lub przewidywanej mutacji (amunicji?)... Jakoś Chiny mi się nie widzą w ew. Morderczym partnerstwie z Zachodem w podejrzewanym spisku dla wyludnienia świata. Mają za dużo do wygrania i do stracenia.
  A przede wszystkim, historycznie mają nieomalże czyste konto wobec judeo-zachodnich morderczych skłonności i praktyki.

  Chciało by się powiedzieć – pożyjemy, zobaczymy.
  Pewności jednak nie ma...
 • @1abezmetki 10:18:57
  Wspólnym czynnikiem dla USA, Chin i reszty świata "zachęcającym" do eksterminacji może być chęć redukcji emisji CO2, bądź wiedza o zbliżającej się globalnej katastrofie która spowoduje niedobór tlenu w powietrzu. Jedno drugiego nie wyklucza.
 • @werka1321 07:47:12
  5000 znajomych? A znasz ich?
 • @kula Lis 69 09:34:02
  //Ekspert: Najlepiej zaszczepić się w wakacje. Upały w tym nie przeszkadzają.//

  Pewnie!
  Jak świeżo upieczony "szczepan" zejdzie podczas opalania (chociaż inne dyżurne koszerne "eksperty" na każdą pogodę odradzają "szczepanom" opalanie!), to będzie można zrzucić na "udar słoneczny"...

  Bo przecież covidowa trutka na szczury to taki cymes, że nawet nie trzeba przez "zażyciem" ulotki czytać ani konsultować z konowałem, jak np. w przypadku wszelakich stręczonych cymes "suplementach diety" i "produktach leczniczych".

  Na sznur! z szemranymi polskojęzycznymi ekspertami - faszystowskimi kryminalistami!
 • @1abezmetki 10:18:57
  Jak pokazał ostatni rok już bardzo dobitnie, nad całym światem czuwa pewna karząca ręką wielkiego pieniądza i to ona rozdaje karty ponad granicami państwowymi. Stąd cały świat sunie w jednym kierunku.
  Ps. W Chinach trwa walka pomiędzy władzą, a wielkim chińskim kapitałem który ma wspólne cele z ponadnarodowym kapitałem zachodnim. Stąd ten kociokwik i trudność w zrozumieniu zachodzących procesów.
  My jako ludzie nie mamy wspólnych interesów z globalna mafią finansową. Na dzisiejszym poziomie technologii jesteśmy w większości na Ziemi zbędni.
  Oni chcą cały glob dla siebie. Tylko tyle...
 • @zadziwiony 13:11:21
  Burzy Pan moje pobożne życzenia. Sądziłem, że KPCH, pełna sukcesów, w tym walce z ubóstwem, przy wszystkich demonstracyjnych procesach sądowych i pokazowych egzekucjach skorumpowanych, sprawuje niekwestionowaną władzę w Chinach. Czyżbym miał się mylić?
  Będę musiał podłubać. Dziękuję za komentarz.
 • @Kmieć 13:00:34
  Jak widać, szczepionki to kiepski towar, dlatego tak nachalnie jest wciskany ludziom na całym świecie. Ministerstwo Zdrowia żąda naszych telefonów | PL1.TV
  Masz się ZASZPRYCOWAC ASTRĄ I ZDECHNĄĆ.

  https://youtu.be/0booU2BOCyU
  INDIE: Osoby niezaszczepione będą miały blokowane karty SIM w telefonach
  https://nczas.com/2021/06/13/osoby-niezaszczepione-beda-mialy-blokowane-karty-sim-w-telefonach/


  Po szczepionce

  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/86e8c7ebbc4e858aee9bba81290decf0b0cc0a70.jpg
 • @Kmieć 13:00:34
  Śmierć po SZCZEPIONCE!
  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/3adfc3b3a3d169470089b53b31b6fd29a0edda4f.gif
 • @1abezmetki 10:18:57
  Sądzę, że afera covid 19 , to element składowy nadchodzącej wojny z Chinami.
 • @Kmieć 13:00:34
  Michael Yeadon – były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer: DEPOPULACJA przez SZCZEPIENIA

  https://stowarzyszenierkw.org/video/30/dr-michael-yeadon-byly-wiceprezes-i-dyrektor-naukowy-firmy-pfizer-wywiad-planet-lockdown-napisy-pl/


  Wariant Delta groźniejszy dla zaszczepionych? Według danych opublikowanych przez Public Health England śmiertelność z powodu wariantu Delta COVID-19 jest sześciokrotnie wyższa wśród osób w pełni zaszczepionych, niż wśród osób, które nigdy nie otrzymały szczepionki.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188614/koronawirus-wariant-delta-grozniejszy-dla-zaszczepionych.html

  Ps...Szczepionkowy "sukces goni sukces", teraz nowe szczepionki i kolejne mutacje epsilon, dzeta, eta,... koszerna zabawa nigdy się nie skończy.. Wiatr wieje, deszcz pada, słońce świeci, wirusy mutują: Zabraknie literek greckiego alfabetu; alpha beta gamma delta epsilon zeta eta theta iota kappa lambda mu nu xi omicron pi rho sigma tau
  Jak już delta tak groźna, to co dopiero z epsilon zeta eta theta iota kappa lambda mu nu xi omicron pi rho sigma tau ..."Jak człowiek przestaje wierzyć w Boga to uwierzy w byle co", tak G. K. Chesterton 100 lat temu. W 21. wieku jak najbardziej w "naukowe" zabobony, jak kiedyś Rassenkunde i eugenikę a dzisiaj dalej w eugenikę, genderyzm, klimatyzm i Covid-19(84). POstępowe to i .Nowoczesne, pany kasę liczą. Jak widać zaczynają się sprawdzać słowa naukowców, lekarzy, że szczepienia mogą spowodować większą śmiertelność wśród zaszczepionych. Ci naukowcy z tytułami profesorskimi lub doktora byli wyśmiewani, zwalczani, robiono z nich oszołomów. A teraz co? Hasło:
  Zaszczep się - łagodnie przechorujesz ale masz mniejsze szanse na przeżycie niż niezaszczepiony, staje się więcej niż prawdopodobne.
  Pytanie teraz jakie działania zaczną robić rządzący, bo zabrnęli już na ok. 10 mln. w pełni zaszczepionych za daleko, nie wspominając o ile za daleko na całym świecie. Czas zacząć leczyć a nie szczepić i wyciągnąć surowe konsekwencje względem wszystkich doradców medycznych. Obawiam się jednak, że to pójdzie w zupełnie innym bardziej dystopijnym kierunku, o czym zdaje się mówił pan Wojciech Eichelberger w Polsatnews. Dodajmy do tego, że wyszczepieni generują nowe warianty wirusa. Zatem, tak jak mówił Fauci, najważniejszy jest szlachetny wirus, dopieszczony za pieniądze Amerykanów i Chińczyków, który jest obecnie podsycany przez pasożytnicze mikstury aplikowane nieszczęśnikom na zasadzie: zobaczymy co się stanie i co uda się wyhodować.
 • @Kmieć 13:00:34
  Przeziębienie chroni przed COVID-19. Ekspozycja na rinowirusy, najczęstszą przyczynę przeziębienia, może chronić przed zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, wywołującym COVID-19. Potwierdzają to kolejne badania, o których informuje „Journal of Experimental Medicine”. Jak wykazali naukowcy z Yale, rinowirus uruchamia aktywność genów stymulowanych przez interferon, białko wczesnej odpowiedzi w układzie odpornościowym, które może zatrzymać replikację wirusa SARS-CoV-2 w tkankach dróg oddechowych zakażonych wirusem przeziębienia. Zapobiega infekcji
  Jak wyjaśnia Ellen Foxman z Yale School of Medicine, wyzwolenie tych mechanizmów obronnych na wczesnym etapie infekcji COVID-19 daje nadzieję na zapobieganie lub leczenie infekcji. Jednym ze sposobów jest leczenie pacjentów interferonami, które są również dostępne jako leki. Jednak skuteczność takiego leczenia zależy od podania interferonu w odpowiednim momencie. Wcześniejsze prace wykazały, że na późniejszych etapach COVID-19 wysokie poziomy interferonu korelują z cięższym przebiegiem choroby i mogą pobudzać zbyt gwałtowną odpowiedź immunologiczną. Jednak ostatnie badania genetyczne pokazują, że również geny stymulowane interferonem mogą mieć działanie ochronne w przypadku zakażenia COVID-19.

  Chronią też przed grypą
  Zespół Ellen Foxman chciał zbadać ten system obronny na wczesnym etapie infekcji COVID-19. Wcześniejsze badania naukowców z Yale wykazały, że wirusy przeziębienia mogą chronić przed grypą, dlatego też postanowiono zbadać, czy rinowirusy miałyby równie korzystny wpływ na wirusa COVID-19. Na potrzeby badania zainfekowano wyhodowaną w laboratorium ludzką tkankę dróg oddechowych SARS-CoV-2. Przez pierwsze trzy dni miano wirusa w tkance podwajało się co sześć godzin. Jednak replikacja wirusa COVID-19 została całkowicie zatrzymana w tkance wystawionej na działanie rinowirusa. Jeśli obrona przeciwwirusowa zostałaby zablokowana, SARS-CoV-2 mógłby replikować się w tkance dróg oddechowych wcześniej wystawionej na działanie rinowirusa.

  Te same mechanizmy obronne spowalniały infekcję SARS-CoV-2 nawet bez rinowirusa, ale tylko wtedy, gdy dawka zakaźna była niska, co sugeruje, że miano wirusa w momencie ekspozycji ma wpływ na to, czy organizm może skutecznie walczyć z infekcją. Naukowcy zbadali również próbki wymazów z nosa od pacjentów zdiagnozowanych blisko początku infekcji. Znaleźli dowody na szybki wzrost SARS-CoV-2 w ciągu pierwszych kilku dni infekcji, po którym nastąpiła aktywacja mechanizmów obronnych organizmu. Zgodnie z ich odkryciami, miano wirusa zazwyczaj gwałtownie wzrastało w ciągu pierwszych kilku dni infekcji, zanim uruchomiła się obrona gospodarza, podwajając się co około sześć godzin, jak w laboratorium. U niektórych pacjentów wirus namnażał się jeszcze szybciej.

  "Wydaje się, że na początku zakażenia COVID-19 istnieje wirusowy "sweet spot", podczas którego wirus replikuje się wykładniczo, zanim wywoła silną reakcję obronną" wskazała Foxman.

  Leczenie interferonem
  Chociaż terapia interferonem jest obiecująca, jej realizacja może być trudna, ponieważ najbardziej skuteczna byłaby w dniach bezpośrednio po zakażeniu, kiedy wiele osób nie wykazuje żadnych objawów. Teoretycznie leczenie interferonem może być stosowane profilaktycznie u osób wysokiego ryzyka, które miały bliski kontakt z innymi, u których zdiagnozowano COVID-19. Próby stosowania interferonu w COVID-19 są w toku i jak dotąd wykazują możliwą korzyść we wczesnej fazie zakażenia, ale nie w przypadku późniejszego podania. Jak mówi Foxman, nowe odkrycia mogą wyjaśniać, dlaczego w tych okresach roku, kiedy przeziębienia są powszechne, wskaźniki infekcji innymi wirusami, na przykład grypy, są niższe. Istnieją obawy, że w miarę zmniejszania się dystansu społecznego wirusy przeziębienia i grypy które były uśpione przez ostatni rok powrócą z większą siłą. „Istnieją ukryte interakcje między wirusami, które nie do końca rozumiemy, a te odkrycia są elementem układanki, na którą właśnie patrzymy”
  powiedziała Foxman.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188619/nowe-badania-przeziebienie-chroni-przed-koonawirusem.html

  Ps... Czy aby nie wynika z tego logiczny wniosek i postulat, by zamiast modyfikować ludziom DNA za pomocą preparatów eksperymentalnych, lepiej znacznie oraz zdrowiej byłoby masowo zarażać ich przeziębieniem?
  Tak tylko pytam...Niedawno odkryto, że niespokrewnione ze sobą Enterococcus i streptococcus przekazują sobie informacje genetyczne "ucząc" się nawzajem odporności na nowe antybiotyki.
 • @1abezmetki 13:46:21
  Choćby po ostatnich wyborach w USA widzimy kto ma faktyczną władzę. I nie jest to prezydent , a właściciele gigantów technologicznych mających monopol na prawdę. W Chinach zaczyna się dziać podobnie. Władza ma rózgę nad kapitałem, ale tylko do pewnego poziomu. Powyżej, to złoto rozdaje już karty. W Chinach ponoć ostatnio rozegrała się wojna pomiędzy nowobogackimi ( to są już fortuny ponad 50mld USD, a rządząca partią. Póki co ponoć partia jeszcze wygrała, ale to kwestia czasu kiedy kasa przejmie całkowitą władzę. Taka jest po prostu siła pieniądza, że nic się jej nie oprze w dłuższej perspektywie czasu. A wielki kapitał na całym świecie ma takie same cele. Są one całkowicie rozbieżne z naszymi. Nasza nadzieja, że pożrą się między sobą.
  Na naszą niekorzyść działa jeszcze fakt, że budowany system oligarchiczno- państwowy potrzebuje jeszcze administratorów krajowych-regionalnych. Dlatego te pacynki na rządowych posadkach współdziałają , bo wiedzą, że w nowym systemie władzę i powiązane z nią koryto odebrać im może już tylko psychol z rządu światowego. Podłączony pod AI niewolnik nie będzie żadnym zagrozeniem. Taka jest moja ocena wydarzeń zbudowana na logice zaistniałych faktów , znajomości ludzkich słabości i odporności na wiedzę przysłowiowego Kowalskiego.
 • @kula Lis 69 09:15:56
  " Realia są takie, że 70 proc. nastolatków LGBT w Polsce ma myśli samobójcze. Co drugi z nich objawy depresji. To są młodzi ludzie, którzy żyją w tym kraju. Musimy o nich zadbać."

  Zadbać? Koniecznie! Miejsca w szpitalach psychiatrycznych czekają, pielęgniarki ze szprycami "na covid" też. Te nastolatki mają tylko myśli, czy jakieś wykształcenie, pożądany społecznie zawód, chęć do pracy, ambicje życiowe, religię, normy moralne? Obawiam się, że oni nic prócz postaw roszczeniowych i obsesji seksualnych nie mają.
 • @Kmieć 13:00:34
  Produkcja szczepionek przeciw COVID-19 w Polsce możliwa jeszcze w tym roku.
  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188622/szczepionka-na-covid-19-w-polsce-jeszcze-w-tym-roku.html


  Ps... Koniec pandemii nie jest przewidziany w ciągu najbliższych dwóch lat. Biorąc pod uwagę nakłady jakie poczynili, obawiam się że to może być stała procedura (niektórzy porównują to do aktualizacji Windows - ten sam komuch za tym stoi). Na jesieni będzie kolejna fala i lockdoun. Ale już ponoć kombinują nad obowiązkowymi szczepieniami (Gadowski podał takie informacje jakiś czas temu). Nie będzie żadnego wychodzenia. Za chwile kolejne "Fale". Eurokomuchy z UE już podpisały z Pfizer, zamówienie na dostawy szczepionek cyt: " "Ursula von der Leyen z jej Komisją Europejską Unii Europejskiej i Pfizer Inc. z jej prezesem zarządu Albertem Bourlą planują… koronawirusowe tsunami w latach 2022-2023. Na stronie internetowej Pfizer Polska Sp. z o.o. podano 20 maja 2021 r.: „Pfizer Inc. (NYSE: PFE) i BioNTech SE (Nasdaq: BNTX) ogłosiły dzisiaj podpisanie nowej umowy z Komisją Europejską (KE) na dostawę dodatkowych 900 mln dawek COMIRNATY®, szczepionki firm przeciw COVID-19, dla Unii Europejskiej (UE). Nowa umowa przewiduje możliwość zwiększenia ich liczby o dodatkowe 900 mln. Nowa umowa zwiększa liczbę 600 mln dawek do tej pory zamówionych przez UE na 2021 rok. Przewiduje się, że dodatkowe 900 mln uzgodnionych dawek zostanie dostarczonych zgodnie z harmonogramem miesięcznym od grudnia 2021 roku do roku 2023. W ramach umowy, KE ma również możliwość zwiększenia liczby dostarczanych dawek nawet o dodatkowe 900 mln sztuk, co zwiększa łączną liczbę potencjalnych dawek dla KE aż do 2,4 mld w ramach wszystkich zawartych umów." Materiał Zbyszka (w opisie link materiałów źródłowych): https://youtu.be/mpHw1G-vd9c
 • @viridiana 14:21:43
  Sądzę, że większość jednak nie ma obsesji seksualnych, a jedynie nazbyt rozbudzone żądze z powodu oglądania erotycznych treści. I tych kurewskich programów telewizyjnych w których zgromadzeni w luksusowych hotelach młodzi i piękni wymieniają się w ekspresowym tempie partnerami seksualnymi. To celowe działania.
 • @kula Lis 69 14:31:10
  Biznes to biznes. Jestem ciekaw ile wynosi prowizja dla zamawiających. To jest po prostu wyprowadzanie publicznych pieniędzy na prywatne konta - kradzież doskonała.
 • @viridiana 14:21:43
  https://img.dorzeczy.pl/img/parada-rownosci-w-warszawie-2019/34/89/3750d0cf0d56878b5af4815a056f.jpeg
  To szokujące jak centrum tak wielkiego Narodu Polskiego zostało opanowane przez pederastów spod znaku Czaskowskiego i reszty lewackiej bandy trojga. Nasze władze powinny wprowadzić ustawy komisaryczne i odsunąć kolorowych od zarządzania naszymi miastami. Polska musi być biała, katolicka oraz zdyscyplinowana. Inaczej zginiemy. Zauważcie jak dużo jest żydów wśród homosiów w Polsce to co drugi. Oni już od miesięcy się nawołują żeby zboki przyjeżdżali do Warszawy. To zbieranina zboczonych świń z całej Europy oni tu specjalnie tylko na paradę przyjeżdżają i zaraz uciekają bo się boją. Nie wierzcie w bajki, że to są Polacy. Może 5% to są Polacy a reszta to zboczone świnie z całej Europy i świata. Zwożą ich autokarami i po paradzie zabierają żeby ich nie pobili, odwożą ich na parkingi i na dworce, lotniska. Oni ze strachu srają po nogach. Znaczy się terror Zboko Harem/ nie mylić tęczowych z islamskimi Boko Haram/ na ulicach warszawki, ma pełne poparcie miejscowego judenratu i "sojuszniczych "ambaSSad, ..a powinno się do tego strzelać jak do każdych terrorystów...To nie Warszawa. Warszawa już tylko na Powązkach Wojskowych i Starych. To zlepki kału a nie Warszawianie, bo tylko zlepek kału był zdolny wybrać tak zdemoralizowaną jednostkę na prezydenta miasta, miasta gdzie nie wbijesz łopaty tryska krew. Nikt w Polsce nie rusza nie bije homoseksualistów jak tego nie demonstrują tylko sczepiają się jak kundle w swoich norach rynsztokach śmietnikach. Publicznie jest zakaz i oni o tym wiedzą i mają spokój. Jak znany amerykański profesor lekarz seksuolog wystąpił w telewizji i powiedział że wyleczył z homoseksualizmu tysiące pacjentów, to stał się wrogiem numer jeden zboczeńców w USA. Jak cały świat się dowiedział, że to z homoseksualistów są pedofile to zaczęli zmieniać swoją nazwę na LGBT. Ale to jest ten sam kindybał zboczony tylko w innym opakowaniu. W Polsce homoseksualiści kryją się pod przykrywkami kobiet niby żon kochanek dziewczyn. Tak robił Piasek, Nergal, Tym, Wojewódzki i wielu innych. Podejrzewam że Czosnek też jest w odbytnicę pakowany. 10 najohydniejszych najokropniejszych mordów na dzieciach w dziejach Polski dokonali homoseksualiści pedofile. Trynkiewicz ten co zgwałcił udusił zarżnął nożem 4 chłopców był znanym homoseksualistą. Nie ma w Polsce tolerancji dla zboczeńców pedofilów homoseksualnych i nigdy nie będzie. 17 lat jesteśmy w UE i dopiero pod ochroną policji w biały dzień parówa niepolski bo 95% tych w paradzie to zagraniczni cwele, może wyjść z drugim parówą trzymając się za ręce. W Warszawie to jest nie do pomyślenia żeby ktoś taki wyszedł wieczorem z kolesiem bo od razu jest bity kopany. Cyt.."szerzyć idee wolności, równości i tolerancji"

  Czyli w ich rozumieniu jest to m.in. obraza uczuć religijnych innych ludzi oraz profanacje świętych dla nich symboli i mszy świętej. Dodatkowo wzywanie do "zdobycia Jasnej Góry", urządzenia tam "potopu 3.0", nawoływanie do zamachu na demokratycznie wybrany rząd, a na końcu ataki na policję strzegącą porządku, po tym wszystkim ogłaszanie, że Polska jest krajem totalitarnym, bo policja odważyła się zareagować jak to powinna robić w każdej identycznej sytuacji agresji w ich kierunku.

  Ponieważ sądy, kierując się zresztą prawem, zezwalają na parady dewiantów i ich zwolenników, powinna zostać uchwalona ustawa zakazująca takich zgromadzeń. Powody to usprawiedliwiające są dwa. Pierwszym są nagminne podczas takich imprez profanacje, prowokacje skierowane w stronę wierzących oraz nagminne deptanie wrażliwości kulturowej Polaków. Drugi powód to ogromne zagrożenie jakie niesie za sobą propagowanie dewiacji w społeczeństwie. Dziś nikt nie ma wątpliwości, że szerzenie pewnych ideologii jest groźne. Tak jest w przypadku nazizmu czy marksizmu-leninizmu. Podobnie powinien być traktowany genderyzm i to, co z nim związane. Jestem zdania, że jeśli ktoś ma ochotę w swoim domu na ścianie powiesić portret Stalina, czy flagę ze swastyką, to jego sprawa. Uznam oczywiście takiego człowieka za idiotę lub fiksata zafascynowanego przemocą, ale jego dom i jego prawo. Podobnie jest z dewiacjami. Można być wobec nich tak długo tolerancyjnym, jak długo nie pojawiają się one w przestrzeni publicznej i praktykowane są w zaciszu domowym. A skoro są siły, które bezczelnie pchają aberracje przed oczy społeczeństwu, powinno pojawić się prawo, które to uniemożliwi.
 • @viridiana 14:21:43
  Przychodzi pedał do lekarza z problemem jelitowym. Po badaniu lekarz radzi: musisz zjeść jednorazowo michę bigosu, popić litrem maślanki, przegryźć ogórkiem kiszonym i na deser pół tortu. I to mi pomoże pyta pedał? Pomoże, dowiesz się szybko do czego służy tyłek.

  Na paradzie spotkało się dwóch pedałów. Co tam u ciebie słychać-pyta jeden. A, wiesz jestem taki zakochany, że nie mam kiedy się wysrać.
 • @viridiana 14:21:43
  Żadna parada "równości", a parada "dumy" (pride)! Kiedy parada dumy złodziei, pedofilów, zoofilów, nekrofilów, gwałcicieli i morderców?
 • @werka1321 09:31:04
  Odbiorcom nie odbiorcą, jak już, odbiorcą może być listu etc... naucz się pisać.
 • @zadziwiony 14:19:01
  Czarna lecz sugestywna diagnoza. Zgasić światło, zamknąć drzwi za sobą i pójść- dokąd?
  Czy może jak Stachura zostawić je na ościerz otwarte i też pójść ale daleko i bezpowrotnie…
  “Dziś do siebie przyjść nie mogę”...
  Ale jutro, jutro wrócę do siebie i znów pod górę na skuśkę, pod hajrem, na szagę w plener, póki jak co dzień, jutrzejsza jutrznia nieostatnia…
 • @1abezmetki 15:20:20
  Mam ciągle nadzieję, że istnieją na świecie siły zdolne do odwrócenia tego zła mimo perfekcyjnie przygotowanej wojny przeciwko ludziom. A potrzeba tak niewiele, ale jednocześnie tak dużo. Zdrowy rozsądek i powszchny choćby bierny opór. Siły zła były by bez szans.
 • @zadziwiony 14:47:01
  Gowin broni LGBT: Ataki prawicy szkodzą Polsce

  https://dorzeczy.pl/opinie/188668/gowin-ataki-prawicy-na-lgbt-szkodza-wizerunkowi-polski.html

  To Gowin jest częścią problemu, a tym jest atak i agresja LBGTQIAZDF+ na normalność, a nie próby samoobrony. Zupełnie mnie to nie dziwi. Gdy Gowin był ministrem nauki na uczelniach rozpanoszyło się lewactwo i ideologia LGBT i gender, studia genderowe, a prawicowych naukowców zwalniali za poglądy. Za to wszelkie Hartmany i Senyszyny miały jak pączki w maśle. Dobrze, że minister Czarnek zaczął sprzątać tę stajnię Augiasza. Człowieku, co się z tobą dzieje, trudno nawet powiedzieć, że został ci się jeno sznur. Napisz może książkę pt. "jak w rok z postaci w polskiej polityce stać się nikim, na dodatek żałosnym nikim".
 • @zadziwiony 14:47:01
  https://img.dorzeczy.pl/img/prezydent-warszawy-rafal-trzaskowski-podczas-wystapienia-dla-mediow/c3/a2/362a1ece3028f16ded53fa4f3089.jpeg

  Trzaskowski do uczestników Parady Równości: Będą was wyzywać od najgorszych.
  https://dorzeczy.pl/opinie/188637/trzaskowski-beda-was-wyzywac-atakowac-i-oskarzac.html "święto otwartości, tolerancji i szacunku".

  Mówisz Towarzyszu o:
  1- profanacji Maryi Matki Syna Bożego?
  2- braku tolerancji dla czczących Najświętszy Sakrament i Jego profanowanie?
  3- parodiowaniem Mszy Św.?
  4- braku szacunku dla ludzi kulturalnych i atakowanie ich obsceną?
  5- epatowaniem pornograficznymi obrazami?
  6- włażenie pornografią do kościołów podczas Mszy?

  To jest ta "otwartość, tolerancja i szacunek" wśród dewiantów? Tak mają szabesgoje wychowankowie żyda Geremka, pomioty ub-eckie. Na tegorocznym Marszu Równości najbardziej podobała mi się bardzo liczna ekipa GOOGLE Polska, następnie Siemens Polska, kolorowa ekipa w stringach z Ambasady USA i Ambasady Niemiec. Pozytywnie wyróżniło się też Przedstawicielstwo UE w Polsce przebrane w tęczowe prezerwatywy. Zauważalny był brak studentów Szkoły Orląt z Dęblina oraz załogi pociągu Intercity Podhale.... Parlament Węgierski przyjął ustawę o zakazie propagowania homoseksualizmu! BRAWO! Tak się rozmawia z bandytami, podpalaczami kościołów, terrorystami chcącymi wymusić przywileje ze względu na rodzaj uprawianych zboczeń, pedofilami, mordercami dzieci, którzy kobiety chcą sprowadzić do roli surogatek.
 • @zadziwiony 14:47:01
  Konwencja stambulska: Czas przerwać parlamentarną obstrukcję. Na Litwie społeczeństwo masowo występuje przeciw ratyfikacji genderowej konwencji stambulskiej. Węgierski parlament uchwala ustawę przeciw propagandzie homoseksualnej w szkołach. Tymczasem w kraju ciągle musimy apelować, aby zebrały się dwie komisje sejmowe (zagraniczna i sprawiedliwości), by kontynuować prace nad ustawą „Tak dla Rodziny, nie dla Gender”, przekazującą prezydentowi upoważnienie, by mógł konwencję stambulską wypowiedzieć.
  https://youtu.be/ZpU9mi37LNk
  https://dorzeczy.pl/opinie/188586/konwencja-stambulska-czas-przerwac-parlamentarna-obstrukcje.html
  Ps..Jeden z niewielu polityków, który ma mój szacunek. Wypowiedzieć konwencję stambulską. Natychmiast. Lecz miękiszony z PiS nie mają odwagi. Tylko jak wszystkie kraje środkowo wschodnie się postawią i wypowiedzą tą konwencję jest szansa, że to się zatrzyma na dobre.
 • @zadziwiony 14:49:56
  Mutacja za mutacją, fala za falą, od delta do omega całkiem sporo literek. Zabawa pewna. Po greckim alfabecie zacznie się łaciński czy hebrajski? Strategia dezinformacyjna rady medycznej przy premierze:

  https://www.mdpi.com/2076-393X/9/2/109

  Wedle prawdziwych i nie zależnych lekarzy , wirologów ,imunologów ....jak np dr Wodarg,dr.Schiffmann,dr. Michael Yeadon,Prof. Dr. Dr. Christian Schubert,Sucharit Bhakdi oraz naukowvów: Roxana Bruno (1) , Peter McCullough (2) , Teresa Forcades i Vila (3) , Alexandra Henrion-Caude (4) , Teresa García-Gasca (5) , Galina P. Zaitzeva (6) , Sally Priester (7) , María J. Martínez Albarracín (8) , Alejandro Sousa-Escandon (9) , Fernando López Mirones (10) , Bartomeu Payeras Cifre (11) , Almudena Zaragoza Velilla (10) , Leopoldo M. Borini ()1 , Mario Mas (1) , Ramiro Salazar (1) , Edgardo Schinder (1) , Eduardo A Yahbes (1) , Marcela Witt (1), Mariana Salmeron (1) , Patricia Fernández (1) , Miriam M. Marchesini (1) , Alberto J. Kajihara (1) , Marisol V. de la Riva (1) , Patricia J. Chimeno (1) , Paola A. Grellet (1) , Matelda Lisdero (1) , Pamela Mas (1) , Abelardo J. Gatica Baudo (12) , Elisabeth Retamoza (12) , Oscar Botta (13) , Chinda C. Brandolino (13) , Javier Sciuto (14) , Mario Cabrera Avivar (14) , Mauricio Castillo (15) , Patricio Villarroel (15) , Emilia P. Poblete Rojas (15), Bárbara Aguayo (15) , Dan I. Macías Flores (15) , Jose V. Rossell (16) , Julio C. Sarmiento (17) , Victor Andrade-Sotomayor (17) , Wilfredo R. Stokes Baltazar (18) , Virna Cedeño Escobar (19) , Ulises Arrúa (20) , Atilio Farina del Río (21) , Tatiana Campos Esquivel (22) , Patricia Callisperis (23) , María Eugenia Barrientos (24) , Karina Acevedo-Whitehouse... KORONA WIRUS POWODUJE KAŻDEJ JESIENI OD ZARANIA DZIEJÓW 15%-20% WSZYSTKICH CHORYCH NA GRYPE . Także wystarczy wybić wszelkich doradców i ekspertów na rządowych i farmy etatach i pandemia zniknie bezpowrotnie!

  Ps...Izraelowi prawie udał się wspaniały geszeft - 1 milion szczepionek Pfizera ma stracić ważność niedługo, więc zrobili "deal" z Palestyńczykami, że ten milion jedzie do nich a Izrael dostanie 1 milion nowiutkich od żyda z Pfizera. No ale się wydało, i geszeft przepadł..No i gdzie ten milionik może trafić ostatecznie..... bo przecież się nie zmarnuje...A tymczasem główny winowajca pandemii ma się dobrze. Synalek Bidena nawet robi z nim deale..Wirus tak czy siak zostanie zmutowany przez nasze organizmy. Mutacje to jest totolotek, nie ma w nich żadnej logiki. Przymus szczepień i segregacja powinny być zabronione w tym cała rzecz. Dlatego trzeba przestać liczyć fale i zacząć leczyć oraz żyć normalnie. Już nie ma co sprawdzać leków sprawdzonych.
 • @zadziwiony 14:49:56
  Ja się nieśmiało spytam to po chuj te szczepienia? Toż to zwykłe nabijanie kasy firmom farmaceutycznym i szeroko pojętej służbie zdrowia. A w MZ już teraz trwa przepychanka kto załatwi respiratory i na nich zarobi.
 • @zadziwiony 14:49:56
  Naukowcy: Monitorowanie ścieków może pomóc w walce z COVID-19..Sekwencjonowanie genomów zawartych w ściekach wirusów może być podstawą systemu wczesnego ostrzegania o pojawiających się wariantach SARS-CoV-2, niezależnego od badań zidentyfikowanych przypadków klinicznych uważają eksperci z USA.
  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188634/naukowcy-trzeba-monitorowac-scieki-pod-katem-koronawirusa.html

  Badanie ścieków wykazało wysoki stopień konsumpcji kokainy w City of London...No i jak tam ścieki Czaskowskiego, mają wpływ? sprawdzono ilu chorych umarło przez niekompetencję nieudacznika?
 • @zadziwiony 14:49:56
  Polska wyczekuje na 100 milionów zamówionych szczepionek. Minister zhakowany Dworczyk uspokaja, że zamówiliśmy tyle ze świadomością, że oddamy nadwyżki innym, potrzebującym krajom. Ja jednak myślę, że to takie tłumaczenie jak to, którego użyła Unia, by wykazać zasadność zamówienia 1,8 do 2,4 mld szczepionek, czyli po ok. 4-5 sztuk na głowę. Też to zrobili w imię ratowania ginącej (?) Afryki. W rzeczywistości i Polacy, i Unijni zrobili to po to, by być przygotowanymi na kolejne szczepienia zaszczepionych. Już bąka się o trzecim Pfizerze w tym roku i powtarzaniu procesu co sześć miesięcy. Myślę, że wszystko, mentalnie, nie epidemiologicznie, rozstrzygnie ewentualna czwarta fala. Jak przyjdzie to wraz z paniką, że trzeba się doszczepiać, bo niedorżnięci foliarze roznoszą Deltę czy wtedy już Betę. Polska wycofała się z Astra Zeneki. To znaczy druga dawka będzie podana tym co wzięli pierwszą, zaś nowych już nie podajemy. Powód oficjalny to to, że producent nie jest w stanie zapewnić ciągłości dostaw. Tak samo postąpiły inne europejskie kraje. W dodatku szczepionkę dopadł czarny PR (a może fakty?) i postanowiono zmienić jej nazwę, by ludzie się nie wzdragali. Teraz będzie się nazywała Vaxzevria i wszystko będzie dobrze.
 • @Kmieć 13:00:34
  Hm, no bo jeśli ktoś zaszczepiwszy się boi się spotykania z niezaszczepionymi, to, znaczy, sam uważa, że to jego szczepienie jest nic nie warte i nie chroni. To po cholerę chce do niego zmuszać innych?
 • @zadziwiony 14:47:01
  https://img.dorzeczy.pl/img/ideologia-transplciowa-zdjecie-ilustracyjne/7f/74/bd0c7a693a427a684789c71e5149.jpeg

  Młodzi ludzie skrzywdzeni przez "transbiznes". Wstrząsający reportaż stacji CBS rozwścieczył amerykańskie środowisko LGBT. Krytycy stacji przekonują, że nie powinno się nagłaśniać historii ofiar „transbiznesu”, ponieważ jest to woda na młyn „transfobów” W amerykańskiej telewizji „60 -Minutes” to jeden z najbardziej cenionych magazynów. Od końca maja twórcy tego programu stali się jednak dla amerykańskiej skrajnej lewicy synonimem zacofania i transfobii. Wszystko przez odcinek, w którym reporterzy magazynu postanowili się przyjrzeć rosnącej społeczności osób po „detranzycji”, czyli ludzi, którzy źle się czuli ze swoją biologiczną płcią, przeszli interwencję chirurgiczną, ale po operacji ich życie było jeszcze trudniejsze, więc wrócili oczywiście na tyle, na ile to było możliwe do swojego pierwotnego wyglądu.

  https://dorzeczy.pl/swiat/188016/mlodzi-ludzie-skrzywdzeni-przez-transbiznes.html
  Bóg stworzył nas Mężczyzną i Kobietą i nie poprawiajmy tego bo to się źle skończy. Każdą osobę należy kochać bo to od tego jak bardzo kochamy nasze dzieci i jak dużo czasu z nimi spędzamy zależy ich szczęście i pewność siebie. My rodzice jesteśmy odpowiedzialni za wychowanie naszych dzieci, ulica ani propagatorzy dziwnych filozofii tego nie zrobią za nas. Genderowe oszustwo i profanacja człowieka przez tych zboczonych bandytów źle się dla nich skończy! Bo nie da się oszukać normalnego człowieka na lgbt trans gender aborcja itd.. Łapią się na to genetyczni głupcy i dewianci, im szybciej znikną tym lepiej. A czy jest lepszy sposób niż lgbt trans gender aborcja itd..

  Tak, zaburzenia identyfikacji płciowej to nie lada problem. I niezłym sadyzmem jest przedstawianie inwazyjnej terapii chirurgiczno- hormonalnej jako pięknego i uwalniającego aktu transformacji. Ostatnia wygrana trans modelki w konkursie typu "fashion" w Niemczech miała taki charakter. Ten chłopak/dziewczyna miała szczęście- szczególna aparycja sprawiła, że wygląda jak dziewczyna. W 99% przypadków nie da się osiągnąć takiego efektu. A nawet jeśli, zmiana hormonalna wykańcza pracę organizmu. Sami zaś koryfeusze ruchu, "po godzinach" mają gdzieś różne takie dziwolągi i szaleją po dyskotekach z normalnymi i to nie byle jakimi towarami, dyskryminują ich często nie gorzej niż zaściankowi faszyści. Ta droga jest dla poważnych i zdecydowanych ludzi, jest ich bardzo niewielu. Dla tych co propagują hormony w necie, to interes, mają gdzieś zmagania tych ludzi. Dobre określenie: trans biznes. W zachodnich rajach wolnościowych nie usłyszysz o problemach ludzi po zmianie płci. Temat jest zamilczany całkowicie. Problemem nie są genitalia i fizyczne atrybuty męskości czy kobiecości. To jest problem szeroko pojętej chemii mózgu. Niestety nie znajdziesz wielkich ośrodków badawczych zgłębiających ten problem. Nie ma ogromnych funduszy na prowadzenie tego typu badań. Są za to środki miliardowe na krzewienie katedr gender pseudo "naukowczyni" Edith Butler, której wywody może ośmieszyć każdy wykładowca logiki z prowincjonalnego nawet uniwersytetu (jeśli mówić już językiem wielkiego świata). Dlatego - wracając do tematu - po tranzycji te osoby nadal czują się obco. I nie chodzi nawet o środowiskowy brak akceptacji. Problem hormonów, enzymów nadal nie zostaje rozwiązany. Jeśli zaczynam opowiadać, że jestem Napoleonem Bonaparte czy Stefanem Batorym to wysyła się mnie do psychiatry, który aplikuje mi silne środki. Nikt nie zaczyna ze mną rozmowy w kontekście zmiany danych w dowodzie. Czy też miałbym zacząć wymagać by świat traktował mnie jak króla Anglii bo od dziecka mam przekonanie że jestem Henrykiem VIII? A udowodnijcie mi, że nie jestem...
 • @kula Lis 69 14:51:41
  miałbyś rację, tyle że ja uważam kapitalizm-liberalizm za dewiację, a nie marksizm-leninizm.

  Trzeba odróżniać prawdziwe dewiacje od praw biologicznych, od odstępstw od jedynie słusznej polityki.
 • Szanowni Państwo
  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie dziękuję za liczne odsłony i komentarze...
  oraz bardzo ciekawe linki...

  Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że mój artykuł jest na temat szczepionek oraz Pandemi Covid-19.

  Nie bardzo jednak rozumiem komentarzy na temat LGTB, które moim zdaniem nie mają wiele wspólnegvo z moim artykułem...

  Przesyłam pozdrowienia i wyrazy szacunku
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:15:43
  Szanowny Panie Krzysztofie,

  Dziękuję za komentarz i aluzję...
  Pan przeżył już kilka "końców świata" - a więc dla Pana to nie pierwszyzna.
  Gratulacje - jestem pełen nadziei, że przeżyje Pan kolejny koniec świata...

  A co to bedzie jak nasz "Pana" uwielbiony Neon zgaśnie...
  To rzeczywiście może być problem...
  A jedyna rada - zróbmy wszystko co możliwe, aby utrzymać Neon24.pl - do końca świata...
  Niedługo będą też pewne zmiany skryptu naszego portalu, które byc może pomogą nam w istnieniu Neonu.

  Mam wielką nadzieję, na wsparcie wszystkich blogerów - w miarę ich możliwości... Będę o tym jeszcze pisał.

  Przesyłam pozdrowienia i wyrazy szacunku
 • @Ryszard Opara 03:46:30
  To nie dzieci powinny być tarczą ochronną dla dorosłych a dokładnie odwrotnie!

  https://ordomedicus.org/list-otwarty-od-lekarza-w-obronie-polskich-dzieci-sumienie-ktore-nie-pozwala-milczec/
 • @zadziwiony Rzygać się chce jak człowiek widzi tych zboczeńców z pod pseudotęczowej szmaty.
  Jeszcze jeden dowód na to, że chodzi o promowanie zboczeń, dewiacji, a nie żadne równouprawnienie. Celem jest rozwalenie wszystkiego, na czym opiera się humanizm. Zboczeńcy na leczenie! Zboczenia seksualne to choroba psychiczna taka sama jak alkoholizm, czy narkomania… Zboczeńców seksualnych, alkoholików i narkomanów trzeba leczyć. Jednak propagowanie zboczeń seksualnych i manipulacji osobowości małych dzieci oraz zgnilizny moralnej, trzeba tępić tak samo, jak propagowanie alkoholizmu czy narkomanii, a tym bardziej, jeśli propaganda ta posługuje się przemocą i naruszaniem porządku publicznego…Jak nie zatruwanie środowiska poprzez „zrzuty” do Wisły, to zatruwanie umysłów dzieci i dorosłych. Jak można tolerować tego poubeckiego łajdaka Trzaskowskiego na takim stanowisku, przecież Warszawa jest STOLICĄ Polski! A ciekawe właśnie, czy Trzaskowski też swoją żonę na smyczy prowadza? Bo to jest teraz taka zachodnia moda, prosto z Berlina przywieziona, a Rafał jest Berlinem zafascynowany.

  https://media.wplm.pl/thumbs/dfb/OTYwL3VfMS9jY19iMzc3ZC9wLzIwMjEvMDYvMjAvMTIwMC84MDAvZGRmNjVjZGM5ZDM5NGI1ZmEzNGJiOTdjMmRjNGQwOGEuanBlZw==.jpeg
  https://pbs.twimg.com/media/E4TqjwqXIAI0BGN?format=jpg&name=medium
 • @zadziwiony 14:47:01
  Oburzające sceny na paradzie LGBT! Kwaśniewski: "Eksponowanie patologicznych zachowań wobec dziecka zasługuje na pilną interwencję".. Na warszawskiej paradzie równości nie brakowało szokujących momentów, jak chociażby udzielanie „ślubów” wszystkim chętnym przez stołecznego radnego Lewicy Marka Szolca. Ale Jerzy Kwaśniewski, prawnik, prezes zarządu Ordo Iuris, zwrócił uwagę na scenę uwiecznioną na fotografii. Jak podkreślił, takie zachowania wymagają pilnej interwencji.


  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/555509-oburzajace-sceny-na-paradzie-lgbt-patologiczne-zachowania
 • @Ryszard Opara 03:46:30
  Mają panie Ryszardzie bo jak szczepionki są narzucane przez pomioty diabła.
 • @Ryszard Opara
  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188614/koronawirus-wariant-delta-grozniejszy-dla-zaszczepionych.html

  Śmiertelność wyrażona procentowo jako 4ta liczba po przecinku. 0.00636. Podzielić sobie 26/4087..Czy ten wirus jest śmiertelnym zagrożeniem dla populacji?
 • @Ryszard Opara 03:46:30
  Maleje zainteresowanie szczepieniami. "O około 15 procent". W krakowskich szpitalach i poradniach, a także w punktach powszechnych, maleje zainteresowanie szczepieniami przeciwko COVID-19. W stosunku do poprzedniego miesiąca zainteresowanie szczepieniami zmalało o ok. 15 proc. powiedział PAP Łukasz Bartkowicz, dyrektor Miejskiego Centrum Opieki w Krakowie, które nadzoruje szczepienia w trzech punktach powszechnych w mieście.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/188719/krakow-maleje-zainteresowanie-szczepieniami-na-covid-19.html


  Ps...Przecież premier mówił, że jesteśmy na ostatniej prostej. Ludzie widza ze to dęta pandemia. Tak jest w całej Polsce! Ludziska zauważyli, że to groźny dla zdrowia przekręt firm farmaceutycznych, które nie są za nic odpowiedzialne i zarabiają setki miliardów $$$ na frajerach. Parę dni temu, ekspert Naczelnej Rady Medycznej stwierdził, że jak się zaszczepi 80% po 60 roku życia, to nie zapchają szpitali - tylko cmentarze. Szczepionka i maski chronią przed wirusem, jak siatka ogrodzeniowa przed komarami. Tymczasem paszport Covidowy to kolejna lipa. Co w zasadzie wnosi do sprawy taki paszport?, jak zaszczepieni aby utrzymać ważność paszportu Covidowego, będą musieli co roku się szczepić i nadal stwarzają sami sobie zagrożenie bo wciąż mogą chorować na Covid 19 i zarażać innych Covid 19, oraz także muszą zachować wszelkie zasady reżimu sanitarnego czyli dezynfekcja, dystans, maseczka co już zaraz po szczepieniu sobie to uświadomili. Nie wspominając o NOP czyli niepożądany odczyn poszczepienny. Niektórzy zaszczepieni i tak nigdy nie będą podróżować po UE i świecie bo ich nigdy nie będzie stać na to, a jedyną podróż jaką odbyli i będą odbywać, to do punktu szczepień przeciwko Covid 19, chyba, że też będzie potrzebny paszport Covidowy, aby taką podróż odbyć? Skoro więc paszport Covidowy to cud?, dlaczego więc zaszczepieni panicznie boją się niezaszczepinonych? Więcej, ci zaszczepieni nie są przecież zaszczepieni na zawsze, więc łatwo będą mogli wypaść z uprzywilejowanego grona jeśli nie przyjmą kolejnych dawek, przypominających, działających na nowe warianty wirusa itd. Miliardy szczepionek znów zostaną sprzedane z zyskiem. Mało tego, ci zaszczepieni którzy zrezygnują z kolejnych szczepień będą przedstawiani jako jeszcze gorsi od początkowych antyszczepionkowców, zgodnie z odwiecznym prawem sekty- człowiek opuszczający sektę jest wrogiem większym niż ten zwykły wróg.
 • @zadziwiony 14:49:56
  Wirus stał się groźny z tej prostej przyczyny, że służbie zdrowia zabroniono stosowania skutecznych w tym przypadku leków, typu amantadyna czy iwermektyna. Będące skutkiem braku prawidłowego leczenia zgony propagandowo wykorzystywano do kreowania zapotrzebowania na szczepionki. Dodatkowo zalecano zachowania typu "zostań w domu, unikaj kontaktów", skutkujące obniżeniem odporności, podobnie jak ciągłe straszenie widzów wszelkich telewizji "śmiercionośnym" wirusem. Opisywano nawet przypadek osoby, u której test PCR dał wynik dodatni, a ta wiadomość wywołała u niej zawał i w konsekwencji śmierć.
 • @kula Lis 69 15:03:34
  Błędy w pisaniu czy w mowie świadczą o tym, że jestem człowiekiem, a nie botem.

  Ale uwagę przyjmę z pokora, bo faktycznie od dziecka mam problemy z końcówkami "ą","om" . Może kiedyś uda mi się zapamiętać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930