Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
428 postów 2268 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

Obłęd, Patologia, Nonsensy Współczesności. Cz. IV

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Globalna Pandemia CoronaVirusem (Covid-19) – jest preludium do najblizszej, może ostatniej już wojny światowej. Stawką tej wojny – jest całkowita kontrola nad światem i ludzkością. To jest: Stawka większa niż życie!

Quo Vadis Homine? Część IV.

„Cel uświęca środki”- jak mawiał Macchiavelli, wielki filozof i myśliciel epoki Odrodzenia...ale,
Czy jest to prawda uniwersalna; czy może to być zgodne z interesem większości - nie jednostek walczących o kontrolę - nad absolutną większością...?
Moje refleksja: „Im dłużej żyję – tym coraz bardziej staję się filozofem” – (Ryszard Opara).

Oczywiście USA po wygranej II WŚ, nie miała jeszcze wyłączności na sukces i monopolu na „mocarstwo wybrane” naszgo świata. Na drodze tych ambitnych planów Jankesów i Żydów – stanęły od początku inne kraje, które były przeciwne globalnej supremacji Ameryki, ale mając własne problemy – nie były gotowe do walki. Przykłady:

1. Rosja - ale, tam panował Stalin; totalitaryzm komunistyczny, poprzez służby KGB - jeszcze gorszy od pozornej, udawanej „demokracji” amerykańskiej.
2. Chiny - były w stanie reorganizacji, zbyt osłabione - przed rewolucją kulturalno-przemysłową.
3. Niemcy, Francja i Wielka Brytania - też były w początkach rekreacji - poprzez struktury UE.
4. Reszta ŚWIATA - w stadium „dekolonizacji” i odbudowy, po dwóch wojnach światowych.
(Oprócz Indii, Brazylii oraz roponośnych krajów arabskich - ówcześnie jednak bez znaczenia).

Z upływem czasu głównym i „nieuleczalnym” problemem USA, stał się fakt, że osiągając status największej potęgi - mocarstwa światowego -Ameryka zaczęła się powoli niejako psuć - od środka.
Te "zmiany mentalności", były po mistrzowsku „sprzedawane”, przez Fabrykę Marzeń – Hollywood!

Amerykanie zaczęli spoczywać na laurach dobrobytu, osiągnięć przodków Ameryki, przestali swą potęgę budować w oparciu o pracę; zaczęli przekształcać swoje życie, w konsumpcjonizm; przekształcając się społecznościowo -
z „dawców na biorców” - dóbr wszelakich oraz nabytych.

Żydzi amerykańscy, też nie bardzo chcieli pracować...Oni chcieli tylko zarabiać miliony i dolary, poprzez rozmaite kombinacje rynkowe; manipulacje kapitałowe, walutowe; spekulacje handlowe.

W końcowym rezultacie, obecnie, za walutą USA - nie stoi już produkcja i gospodarka, ale raczej handel, szeroko pojęta konsumpcja, turystyka i oczywiście Giełda – czyli spekulacje papierami „bezwartościowymi”; obligacjami, długami i innymi... wirtulanymi instrumentami finansowymi!
To był też jeden z głównych powodów rezygnacji z priorytetów funkcjonowania dolara w oparciu o parytet złota!

Nie można już było kontynuować/budować dalszej potęgi mocarstwa Ameryki, w oparciu o pracę (i złoto) – zaczęto finansować dalszy rozwój Ameryki – Kredytem. W różnej formie, postaci.
Najczęściej długami, obligacjami m.in. Skarbów Państwa...a więc, kreacją wirtualnego pieniądza.

W rezultacie, obecnie Ameryka, jest praktycznie krajem wielokroć zbankrutowanym – wysokość rozmaitych długów i zobowiązań – absolutnie przekracza zdolność państwa i obywateli, pokrycia kosztów rozwoju kraju w najbliższych stuleciach – zwykłą pracą (umysłową) i kreatywnością. Podobnie jak i większość krajów świata.
Taka jest prawda, choć tego raczej otwarcie się jakoś nie mówi.
Takie też są właśnie realia gospodarki - opartej głównie na pieniądzu (kreowanym wirtualnie).

Powstała więc sytuacja „absurdów błędnego koła” – w takim świecie właśnie obecnie żyjemy.

Jedynym praktycznie rozwiązaniem „w realu dla USA” jest wygrana III globalna wojna światowa (finansowa).
Przy okazji anulowanie wszystkich długów, zobowiązań. Oczywiście, rozmaitych atutów technologicznych USA - Ameryka, ma jeszcze wiele, ale szans wygrania wojny globalnej - żadnych.
Zrozumiały to chyba już dobrze Elity Liderów USA, dlatego przez ostatnie lata – wszyscy ONI - (elity/władcy USA) – szukają rozmaitych alternatywnych rozwiązań.
Jedynym pragmatyczną opcją na dziś - jest wojna finansowa: podjazdowa i medialna – wszystkie warianty (technologiczno; biologiczne, informatyczne, komputerowe) – są przecież możliwe...Prowadzone są badania...
 
Oczywiście, jak wspomniałem USA dysponuje jeszcze znakomitymi technologiami IT: uzbrojenie Broń Masowego Rażenia, ale, tak naprawdę Ameryka jeszcze nigdy, żadnego konfliktu zbrojnego nie wygrała bezpośrednio. Powodów może być wiele, są one różne...domyślne.
(Być może Ameryka nie ma żołnierzy ani dowódców – z prawdziwego zdarzenia. Czynnik ludzki odgrywa istotną rolę w każdym zbrojnym konflikcie. Nawet w obecnym świecie.
A...Amerykanie - to „karierowicze” – myślą kategoriami nie dobra państwa – ale głównie własnych korzyści.)
Dlatego też USA, w najbliższej przyszłości – będzie unikać rozwiązań militarnych.

Jedyną...dlatego szansą, na przetrwanie Ameryki, jako światowego mocarstwa - jest całkowita, przeprowadzona planowo, bez żadnych skrupułów... „kolonizacja monetarna” wszystkich innych krajów; na początek finansowa destrukcja, zniszczenie, potem całkowite podporządkowanie fiskalne - sobie czyli USA - całej reszty świata.
(Obecnie Ameryka prowadzi różne ogólnoświatowe konflikty militarne, ale głównie dlatego, by handlować bronią
a podatnicy mogli płacić za produkty światowych koncernów zbrojeniowych) – ale przecież żadnej właśnie wojny nie może wygrać. Jak wspomniałem: Nie ma odpowiedniej siły ludzkiej – żołnierzy. Powoli więc wycofuje swoje wojska – w zamian, po prostu handluje bronią... oczywiście zawsze dla wszystkich stron konfliktów...
Najważniejszy i najbardziej dochodowy interes - na  swiecie - to jest handel... A...

USA jest na rozdrożu: pomiędzy ostatecznym konfliktem światowym a samozniszczeniem...

Liderzy Światowych Elit, zdecydowali więc wywołać ogólnoświatowy kryzys gospodarczy, oraz kryzys zaufania. Zaczynając od Chin, (tam najbezpieczniej) - potem będzie UE i reszta świata.
Oczywiście, Kryzys ten, nie ominie USA. Ale, nie może być wygranej wojny, bez strat własnych!

Niedługo, będziemy świadkami, niespotykanego dotąd w historii, krachu na Giełdach światowych - to już się właściwie wszędzie dzieje...To początek wojny; wartość „papierów wartościowych” i wielu różnych aktywów, spadnie do blisko ZERA. Niepokój finansowy został już, bardzo skutecznie zasiany!
To dobry, kontrolowany wstęp - do rozgrywki - wszystkimi aktywami ludzkości! 

Potem, kiedyś tam, w zależności od decyzji Elit; wszysko...z powrotem, powoli zacznie wzrastać.
Ale to już kwestia - bezględnie zaplanowanej Strategii Rynkowej.
Wiadomo – Rynek Finansów – ma zawsze rację!!!
Wiadomo też, zresztą nie od dzisiaj: najlepsze pieniądze zarabia się w czasie...kryzysów światowych.

Większość inwestorów giełdowych – musi wpierw zbankrutować, aby mogli zarobili Ci, którzy kontrolują Rynek -
są przy sterach – całej wirtualnej machiny finansowej...ONI sterują rynkiem!

I tutaj przechodzimy do meritum sprawy...
Idealnym medialnie/propagandowo rozwiązaniem – przyczyną totalnego kryzysu gospodarczego
i Krachu na Giełdach światowych – będzie i jest...właśnie globalna epidemia - CoronaVirus...
Któżby bowiem, przypuszczał, podejrzewał „o złą wolę” lub „działania na szkodę ludzkości”...w działaniach wirusa czy jakiejś bakterii, istoty.... Takie są przecież tylko właśnie „prawa natury”.
Tego wirusa nie można postawić w stan oskarżenia; wsadzić do więzienia czy ukarać grzywną.
Wiadomo też – wirusy - to istnienia, które zawsze działały na szkodę ludzkości. Od wieków...

Globalna Pandemia CoronaVirusem – jest preludium do najblizszej, może ostatniej już wojny światowej. Stawką tej wojny – jest całkowita kontrola nad światem i ludzkością.

To jest "stawka – większa niż życie"!

QUO VADIS HOMINE?

Ryszard Opara
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Co do tła - zgoda.
  Ale efekty?
  Myśli Pan standardowo.

  Moim zdaniem sytuacja rozwinie się po linii żywności. Zaczną pojawiać się braki, a wobec zablokowania komunikacji (zamykanie granic) i kontrola transportu (niedawno pisałem o paszportach roślinnych) - wystąpią braki w zaopatrzeniu.
  Krach na giełdach spowoduje ograniczenie dostaw paliw - a obecne rolnictwo na ropie stoi. (II WŚ - to jeszcze konie).
  Musi to spowodować zmiany społeczne - stare pokolenie w miastach musi umrzeć - koronawirus jest tu humanitarną metodą. Inni zginą z głodu.
  Przetrwają ci, którzy będą potrafili sami wyprodukować żywność.

  To nie jest proces natychmiastowy. Są zapasy - czyli potrwa to 2 - 3 lata. Ale proces wygląda na nieuchronny.
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:54:32
  Kurcze. Jestem pewien że niedawno czytałem Pana wywody (artykuł blogerski) że nic szczególnego się nie dzieje i że można śmiać się z tego wszystkiego. A tu naraz taka zmiana!?
 • @Oracz 07:01:29
  Od czasu do czasu - trzeba zaorać. Pan powinien to wiedzić.
 • Mamy III wojnę światową.
  "
  ...jest preludium do najblizszej, może ostatniej już wojny światowej. Stawką tej wojny – jest całkowita kontrola nad światem i ludzkością. To jest: Stawka większa niż życie!
  "
  Ta III wojna światowa się toczy praktycznie od czasów tzw zimnej wojny a po zapaści w ZSRR na chwilę się skończyła ...ale Rosja podniosła się z kolan ..i wojna znowu ruszyła.
  Z konieczności jest to wojna proxy bo obie strony mają broń atomową która zdolna jest do zniszczenia życia na ziemi..(to przesada bo glony i bakterie oraz życie w oceanach pozostaną a z tego wyewoluują kolejne wyższe formy życia)...za kilka milionów lat... przeżyją też pewnie jakieś rośliny...wyginą tylko duże zwierzęta a ludzie to też duże zwierzęta.

  III wojna się toczy... najpierw była to forma zimna i drobne choć krwawe konflikty na tle dekolonizacji Narodów..
  Po upadku ZSRR natychmiast rozpoczęto proces re kolonizacji świata pod pretekstem walki z terroryzmem (Jugosławia, Irak, Libia, Syria..)
  Rosja ten proces zatrzymała w Syrii.
  Inną forma walki jest masowe stosowanie embarga w celu załamanie gospodarek krajów jeszcze nie skolonizowanych.
  Embarga i "walka z terroryzmem" nie przyniosły spodziewanych efektów.
  To sięgnięto po następne narzędzie proxy czyli po broń biologiczną.
  Jesteśmy na tym etapie III wojny światowej.

  Jak widać strona idąca po władzę nad światem (globalna mafia żydowska) nie przestrzega żadnych zasad prawa międzynarodowego zresztą zgodnie z Talmudem który wprost głosi że prawo ma służyć żydom (i służy co widać gołym okiem) a nie ich ograniczać w relacjach z gojami.

  Czy globalny agresor ma w dyspozycji jeszcze jakieś "niespodzianki" dla świata ?
  Wiemy że broni atomowej raczej nie użyje tak jak Hitler nie użył broni chemicznej choć ją miał ..nie użył w obawie o odpowiedź drugiej strony ...
  Nie darmo Rosja głosi od kilku dni że zbroi się nie po to by na kogoś napadać ale po to by nikomu do głowy nie przyszła myśl o ataku na Rosję. .. to jest wprost publiczne przesłanie do globalnej mafii żydowskiej...jawnym tekstem to brzmiało by chyba tak..."nawet nie próbujcie bo zginiecie wszyscy".

  Mafia ma problem ... każdy jej atak na władzę nad światem kończy się od kilku lat niepowodzeniem.... brak sukcesów takich jak za czasów upadku ZSRR (Jugosławia, Irak, Libia...rozszerzenie NATO, Ukraina...)
  Ten front stanął w miejscu... a zasoby do dalszej walki się kurczą
  a zasoby przeciwników rosną z każdym dniem (Rosja, Chiny..).

  Myślę że odparcie przez Chiny ataku biologicznego można porównać
  do odparcia przez Rosjan ataku Hitlera pod Kurskiem.
  To przełomowy moment w tej III wojnie światowej.

  Globalny agresor zostanie mocno uderzony odpryskiem swojej broni czyli epidemią w USA. Globalnej mafii wisi życie Amerykanów nie żydowskiego pochodzenia ale dobija ją związany z wirusem globalny kryzys ekonomiczny...zerwanie łańcucha dostaw z Chin przede wszystkim... to zabija gospodarkę USA.. spadek cen ropy zabija przemysł łupkowy który był ostatnio głównym podmiotem wymuszanego na wasalach eksportu z USA.
  Bez łupków USA z eksportera staną się importerem surowców energetycznych..
  Zamiast miliardowych wpływów będą dodatkowe miliardowe wydatki... to bardzo dotkliwy cios dla gospodarki USA...i jaki proekologiczny przy okazji.

  Moim zdaniem od teraz globalna mafia oraz ich największy i najsilniejszy wasal czyli USA będą się już tylko cofać na globalnej scenie III wojny światowej.
 • Pełna zgoda z autorem listu !
  Panie Opara pełna analiza dzisiejszych czasów , tylko ameryki mi szkoda że stacza się na dno pod rządami żydów !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:50:02
  Ja oram tylko nieużytki. By nadawały się dla Siewcy.
  Rozumiem że to przyznanie się do błędu. W porządku.
 • @ele 09:09:27
  Tak realizowany jest wyrok na wspólczesne Królestwo Babilonu!
 • Szanowny Autorze
  Podzielając intencję i ogólną wymowę przesłania, równocześnie nie podzielam różnych meandrów pańskiego wywodu, ale nie będę ich prostował, jak wiadomo w szczegółach tkwi diabeł.

  Dla nas, szaraczków, najważniesze jest pytanie, które zagrożenie jest najniebezpieczniejsze dla naszego życia: epiedemia wirusa, załamanie społeczno-gospodarcze, czy przyszłe szczepionki. Jak kolejno przeżyć te zgrożenia? Być może powinniśmy się zbuntować, odmówić szczepień i samo-leczyć zgodnie z poradami "konowałów".

  W każdym bądź razie potrzeba samoorganizacji jest widoczna. Witryna neon takiej idei nie służy. W dobie kryzysu nie warto tracić na nią czasu.

  https://interesariusz.neon24.pl/post/153624,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze

  https://www.youtube.com/watch?v=7aZQgP0j7ic&feature=youtu.be
 • Owszem - wojna trwa - ale
  jest to jednostronna wojna dzieci Złego z ludźmi stworzonymi przez Boga. Wojna ta doprowadziła do kompletnego ubezwłasnowolnienia tychże ludzi przez czarci pomiot. Teraz mamy czas operacji na ubezwłasnowolnionej ludzkości - gdzie czeka nas depopulacja o miliardy istnień - natomiast ludzie, którym pozwoli się żyć dalej będą usytuowani poniżej muchy owocówki - i staną się uniwersalnymi przedmiotami do wykorzystania przez czarci pomiot.
  Wniosek?
  Wszystko to - co wyprawia tutaj z ludzkością - światowy czarci pomiot - to jest to tak naprawdę - też na razie jednostronna - wojna Szatana z Bogiem - gdzie chłopcem do bicia jest człowiek stworzony przez Boga, który musi dzielić Ziemię z dziećmi Złego - chociaż w swojej większości jest tego nieświadomy. Jest nieświadomy - pomimo pobytu na Ziemi Jezusa Chrystusa, który tę świadomość w ówczesnych ludziach obudził - bo po to głównie przybył On wtedy na Ziemię.
 • @Oracz 09:14:48
  Żaden błąd.
  Odniesienie było do koronawirusa, a nie sytuacji wynikłej z tej prowokacji.
  Przecież to pretekst.
  Pierwszym krokiem ograniczania swobody wymiany ludzi i informacji był terroryzm. Teraz etap bardziej zaawansowany.

  Przecież obecne obostrzenia są gorsze niż stan wojenny. Jaruzelski to pikuś przy Morawieckim. A opozycja dodatkowo nagania kasę dla firm farmaceutycznych - bo skoro nie ma szczepionki to chociaż na testach mają zarobić.
 • NWO
  Całkiem składne przemyślenia Ryszardzie. Wojna proxy jako ostateczne rozwiązanie . NWO w natarciu, to dzieje się na naszych oczach.
  I popatrz kochanieńki, tyle energii poświęciliśmy onegdaj na gromadzenie i pomnażanie majątku, a trzeba NAM było pyry, buraki i marchew w ogródku sadzić i bimber pędzić, żeby przetrwać.
  Pozdrawiam
  TzW
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:54:32
  No paczta państwo. Wybudził się jaźwierz z zimowego letargu. A tak się jeszcze kilka dni temu naśmiewał, tak bagatelizował i podsrywał.
  A tu proszę, niedotlenienie mózgu ustąpiło i z infantylnego optymisty, szybki zjazd po równi pochyłej do schyłkowego pesymizmu.
  Niestabilna psychika, bardzo niestabilna.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:48:00
  No przecież sam na ten PiS głosowałeś.
  Wiedziały gały co brały.
 • @tańczący z widłami 11:12:01
  każdy może zbłądzić ... ważna jest umiejętność wyjścia na prostą..
  w zakresie oceny sytuacji jest podobnie.

  być może wszyscy błądzimy i wirus nas wszystkich pogodzi...
  w charakterze nawozu dla swobodnie już rosnących roślin..
  bez ludzkiej toksycznej cywilizacji.
 • @Oscar 11:51:42
  Owszem, wszyscy błądzimy, ale nie wszyscy potrafią przyznać się do błędu i powiedzieć : błądziłem, źle oceniłem sytuację, przyznaję rację moim adwersarzom, przepraszam.
  Obawiam się, że wirus nas nie pogodzi, wręcz przeciwnie, poróżni nas totalnie. Będziemy wyrywać sobie rolkę papieru toaletowego i mrożony szpinak w markecie i wzajemnie oskarżać o zarażenie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:48:00
  Ciekaw jestem, kto zapoznał się z wynikami symulacji pandemii pod auspicjami Bila Gatesa.
 • @tańczący z widłami 12:01:12
  oby nie...
  ja w każdym razie swojej rolki papieru toaletowego nie oddam ...

  a może już czas by zaprenumerować Gazetę Wybiórcza..
  to dobry papier dla tych celów i wiele stron do dyspozycji...
 • @Oscar 12:24:02
  Do tych celów Wybiórcza zdaje się być idealna. W ostateczności można ją zmielić, zamoczyć i wyprodukować toaletowy papier czerpalny.
 • Sciema z korona wirusem juz wychodzi jak szydlo z worka.
  Zwykla grypa. Sa juz relacje od uzdrowionych.1 dzien goraczki, tydzien lezenia lub 7 dni jak kto woli. Witamia C w duzych ilosciach pomaga i witamina D. Jak dlugo mozna ciagnac ta afere? Tydzien? Dwa tygodnie? Pandemia? Kon by sie usmial. Kilka tysiecy zarazonych w USA, kilkadziesiad starszych osob zmarlo wczesniej o miesiac to nie pandemia jakkolwiek by jej nie promowac. Trzeba bedzie wymyslic nowy temat dla mas. Swiatowy brak soli na przyklad bo dziura ozonowa juz byla, ropa w zatoce meksykanskiej juz plynela, woda pitna juz sie konczyla, globale ocieplenie juz bylo, zmiana klimatu juz byla, upadek dolara juz byl i goraczka zlota.
 • @staszek kieliszek 14:39:46
  Świat po kieliszku wygląda całkiem inaczej...
  spróbuj popatrzeć na świat bez kieliszka...
  opisz wrażenia..
 • @Oscar 14:52:41
  Wlasnie opisalem. Acha ,zapomnial bym. W latach 60 tych ubieglego wieku pomidory byly rakotworcze przez 1 sezon i za darmo ich nikt nie chcial.
 • @staszek kieliszek 14:39:46
  Też uważam, że3 bez kieliszka dobrej nalewki (większego) nie da się zgłębić polityki jaką prowadzą nasi prześladowcy.

  PS. Oni są cały czas w stresie i to oni wykupują papier toaletowy.
  My na luzie, to i można się napić.
 • domniemywam;
  Mając na uwadze nietypowość Covid-19 (geneza, rozprzestrzenianie, oprawa medialna) rozważam 2 potencjalne scenariusze powodów jego implementacji.
  1. Sanhedryn czując od kilkunastu lat gojowskie oddechy na karku, ogólne niezadowolenie mas wynikające z tyranii i wyzysku ekonomicznego, oraz zaczątki przebudzenia w narodach, postanowił przystąpić do ostatecznego rozwiązania kwestii gojowskiej. Algorytm sekwencji zdarzeń i narzędzia były przygotowane wiele lat temu i tylko czekały na odpowiedni moment. Jeśli mamy tu do czynienia z tym scenariuszem to w następnym etapie należy oczekiwać przymusowych szczepień depopulacyjnych.
  2. Przebudzone obywatelskie grupy oporu (z USA) czując zbliżające się w/w rozwiązanie kwestii gojowskiej same dokonały wyprzedzającego ataku wirusem aby w chaosie zaskoczony sanhedryn pokazał swe prawdziwe zbrodnicze oblicze i sporowokował tym ogólnoświatową rebelię w celu obalenia go.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:06:07
  "My na luzie, to i możemy się napić".............no i papier nam nie potrzebny, bo mamy przecież palec, prawda kochanieńki ?
  A jakby zabrakło kochanieńkiemu palcy, to widłami podetrę
 • @Nibiru 15:41:01
  "Sanhedryn czując od kilkunastu lat gojowskie oddechy na karku, ogólne niezadowolenie mas wynikające z tyranii i wyzysku ekonomicznego, oraz zaczątki przebudzenia w narodach, postanowił przystąpić do ostatecznego rozwiązania kwestii gojowskiej."

  Epidemie są czymś naturalnym, i towarzyszą ludzkości od tysięcy lat.

  "W latach 1348-1350 Europę nawiedziła epidemia dżumy, tzw. "czarna śmierć", która spowodowała śmierć prawie jednej trzeciej ludności kontynentu (zmarło około 25 milionów ludzi). Był to punkt kulminacyjny pogromów Żydów europejskich. Oczywiście o wywołanie zarazy oskarżono Żydów. Mówiono, że plan wymordowania chrześcijan uknuli Żydzi hiszpańscy, którzy dysponowali olbrzymi środkami i wpływami. Z Toledo w Hiszpanii miano rozesłać truciznę z instrukcjami do wszystkich gmin żydowskich w Europie. Trucizna miała się składać z mięsa bazyliszków, pająków, żab, jaszczurek, serc chrześcijańskich i ciasta przeznaczonego na hostię. Wywołało to falę pogromów Żydów w całej Europie."
 • @Nibiru 15:41:01
  A przy okazji rządy poczyszczą sobie wszystkie niewygodne sprawy, przetrzebią obciążających państwowe budżety emerytów i chorych, zlikwidują nawisy inflacyjne i giełdowe, bańki spekulacyjne, wyczyszczą rezerwy magazynowe z przeterminowaną żywnością, przykręcą prawa obywatelskie, przetestują zachowanie mas na wypadek kryzysu, itd, a na koniec wstrzykną każdemu w dupala jakiegoś chipa w szczepionce, .........same korzyści.
 • @Pedant 15:52:58
  Czytałem o tym. Jest w tej historii pewne przekłamanie. Podobno, nie było w tej mieszance serc chrześcijan, lecz jądra chrześcijan i karmelizowane napletki żydowskie .
  Reszta to oczywista prawda.
 • @tańczący z widłami 16:01:53
  "Czytałem o tym. Jest w tej historii pewne przekłamanie. Podobno, nie było w tej mieszance serc chrześcijan, lecz jądra chrześcijan i karmelizowane napletki żydowskie ."

  Co na pewno wywołuje dżumę ;) Jaka mieszanka wywołuje koronowirusa? Wracamy do średniowiecza.
 • deszcze niepokojne potargały sad;
  Jeszcze nie skończyły się dwie poprzednie wojny: z terrorem i ze zmianami klimatu, a tu już jakiś upośledzony Brzęczyszczykiewicz ropętał następną - z wirusem. Jak tu walczyć na trzech frontach na raz. Jakby tych wojen było mało to na tyłach toczą się jeszcze potyczki z: mową nienawiści, z antysemityzmem, z molestowaniem, z chrześcijaństwem, z antygenderyzmem, męskim szowinizmem, itp. wrogami ludzkości. Przy tylu wrogach trudno nawet wybrać jakąć konkretną "folkslistę", dlatego dla zdrajców stworzono amalgamat tych folkslist i określono mianem lewactwa.
 • @Nibiru 16:07:38
  Zapomniałeś o Ojcu Dyrektorze, który atakuje nas po kieszeniach ?
 • @Pedant 15:52:58
  cyt. 'Epidemie są czymś naturalnym, i towarzyszą ludzkości od tysięcy lat."

  Prawda, ale w tej jest sporo zatajanych przez władze detali. Mimo zaawansowanych narzędzi nie ujawnia się populacjom istotnych danych, które mogłyby wpłynąć na przebieg pandemii. Ponadto obecnie w laboratoriach można łatwo wygenerować wirusy o z góry zadanych cechach. Dodatkowo ludzkość nie ufa więcej rządom wysługującym się grandziarzom finansowym.


  cyt. "W latach 1348-1350 Europę nawiedziła epidemia dżumy, tzw. "czarna śmierć", która spowodowała śmierć prawie jednej trzeciej ludności kontynentu (zmarło około 25 milionów ludzi). Był to punkt kulminacyjny pogromów Żydów europejskich. Oczywiście o wywołanie zarazy oskarżono Żydów. ...."

  Może to prawda, a może nie całkiem. Jeśli już sięgamy do tak zamierzchłych czasów aby odświeżyć urazy, to nie żałujmy sobie i cofnijmy się jeszcze dalej:do piątego wieku przed naszą erą kiedy to żydzi podstępnie dokonali pogromu 75 tysięcy Persów. Może głupie goje po prostu od tamtej pory zachowują pewną czujność i nieufność w stosunku do żydów?
 • @tańczący z widłami 16:20:02
  Tata Dyrektor to cienki bolec na globalnym firmamencie, (tak mi się przynajmniej wydaje). :-)
 • @staszek kieliszek 14:39:46
  To po co ten cyrk?

  Też myślałem, że po prostu badania (testy) pokazują co innego, z umiarem, aby pozytywnie wychodziło tylko niektórym,

  a starych ludzi po prostu zabijają starymi metodami, w Polsce większości szpitale fundują .... zapalenie płuc najprostszą metodą - wstawiając chorych do lodówki,

  no ale ofiary dowodzą, że chyba coś jest na rzeczy.
 • @Nibiru 15:41:01
  też najbardziej obawiam się przymusowych szczepień.
 • @Pedant 15:52:58
  No, za coś takiego to od razu tę swołocz na stos. Do imentu.
  Pedantycznie.
 • The Walking Dead?
  >Globalna Pandemia CoronaVirusem – jest preludium do najblizszej, może ostatniej już wojny światowej. Stawką tej wojny – jest całkowita kontrola nad światem i ludzkością.
  ----------------------------------------------
  Szanowny Panie Opara kontrolę nad ludzkością osiągają "władcy" bez wojny stopniowo elektronicznie. Jest już prawie że przymus podawania numeru swojej komórki przy rejestracjach w Internecie. Trzeba z komórek rezygnować i nie podawać własnych numerów do Google, FB itd. Jest to możliwe.

  Wprawdzie zadłużenie USA w roku 2018- 21, 45 bilionów US-$ przekroczyło dochód, ale to nie powód by wywoływać jakąś militarną wojnę światową.

  Dzisiaj w Niemczech w związku z kryzysem wywołanym przez Corona wirus ogłoszono otwarcie państwowej linii kredytowej dla wszystkich firm dużych i tych najmniejszych działających w Niemczech. Kredyty mogą być spłacane przez 25 lat, (czyli na wieczne oddanie).

  Do dyspozycji stoi na początek 500 miliardów €, czyli pół biliona Euro! Jeżeli miałaby być wojna to by tak pieniędzmi nie szastali.

  W aktualnej pandemii SARS-CoV-2 / Covid-19 raczej chodzi o doskonalenie technologii roznoszenia wirusa. Aktualna jest skuteczna. Wszyscy już jesteśmy zarażeni, ale wirus jest łagodny, łagodniejszy niż wirus grypy. On potrzebuje teraz wywołacza. Będzie nim szczepionka "przeciw". Uważam, że trzeba zrobić wszystko by nie pozwolić na przymus szczepionkowy. Każdy kto wybiera ludzi, którzy przegłosowali przymus szczepionkowy jest winny przyszłej epidemii w Polsce.

  W pierwszych odcinkach the Walking Dead z 2010 roku, pokazano prawdopodobny scenariusz rozwoju skutecznej śmiertelnej pandemii przez szczepienia.

  https://iddd.de/rys/theWD.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031