Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
275 postów 1487 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Polak. Patriota. Humanista.

Spisek wszech czasów. NWO Nowy Porządek Świata?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grupa Bilderberg; Skull & Bones. Iluminaci. CIA. FBI. Czy te organizacje wraz z rządami i tajnymi służbami tworzą sieć oplatającą cały glob? Tak uważa wielu obserwatorów współczesnej polityki.

Spisek wszech czasów. NWO - Nowy Porządek Świata?

Nowy porządek świata - czy faktycznie istnieje coś takiego jak spisek dziejów?

Poniżej przytaczam zbiór informacji na temat źródeł oraz celów działań – Grupy Biderberga oraz “Skull & Bones (Czaszka i Kości) – światowych organizacji, próbujących stworzyć Nowy Porządek Świata - NWO – czyli ogólnie rzecz biorąć – przejąć kontrolę nad Światem.

Wiem, że są to informacje powszechnie znane – ale może warto jeszcze raz to podsumować oraz przedstawić do powszechnej dyskusji. A napewno jest o czym porozmawiać.

Pytania są bowiem zasadnicze:

1. Kto tak naprawdę rządzi Naszym Światem i jaka jest w tym wszystkim rola Polski?

2. Czy ten Układ jest dobry dla przyszłości Świata i Naszego Kraju?

3. Czy My Polacy wogóle możemy cokolwiek w tym temacie zrobić?

Grupa Bilderberg; Skull & Bones. Masoni. Iluminaci. CIA. FBI.
Czy te organizacje wraz z rządami i tajnymi służbami tworzą sieć oplatającą cały glob?
Tak uważa wielu obserwatorów współczesnej polityki.

Przedstawiam teorię spisku, który wpływa na losy świata mocniej, niż jesteśmy to sobie w stanie wyobrazić. Zacznijmy od krótkiej historii.

Jest maj 1776 r. W bawarskim mieście uniwersyteckim Ingolstadt wrze. Zainspirowany wojną niepodległościową amerykańskich kolonii profesor prawa Adam Weishaupt skupia wokół siebie studentów wyznających ideały oświecenia.
Zakładają Bund der Perfektibilisten: związek zmierzających ku doskonałości. Ich cel to rewolucja przez infiltrację Dobrze wykształceni studenci mają dostać się do ważnych urzędów niemieckich monarchii, by przejąć władzę.

Kilka lat później do stowarzyszenia przystępuje Baron von Knigge, od razu obejmuje przywództwo.
Występujące pod nazwą Iluminatów bractwo szybko staje się “solą w oku” rządzących, a jego rozbicie nie jest dla możnych trudnym zadaniem.
Członkowie rozpraszają się po całym świecie, lecz organizacji udaje się mimo wszystko przetrwać. Podobnie jak jej nazwie: Iluminaci, czyli Oświeceni...

Prawie 200 lat później, kampus Uniwersytetu Yale w USA. Tajne zgromadzenie i czaszka, która jest po brzegi wypełniona krwią. Wypity z niej łyk pozwala Georgeowi W. Bushowi stać się członkiem organizacji Skull&Bones (Czaszka i Kości).
To samo zrobił wcześniej jego ojciec i 800 innych najpotężniejszych ludzi amerykańskiej polityki i gospodarki.

Picie z czaszki wodza Apaczów Geronimo to tylko jeden z rytuałów tego elitarnego tajnego związku, czerpiącego wzory z lóż masońskich.

Dla Busha ów łyk krwi to symboliczny moment rozpoczęcia kariery, która zaprowadziła go do Białego Domu, ponieważ Czaszka i Kości - to kuźnia elit rządzących USA. Kampania wyborcza prezydenta - to operetka.
Jego ojciec, również prezydent USA, należał do związku. Ojciec George’a seniora- Prescott Bush – ponoć własnoręcznie wykopał czaszkę wodza Indian i podarował ją Skull & Bones...

Jeśli wierzyć ekspertom od tajnych związków i pisarce Alexandrze Robbins, ten elitarny klub to najpotężniejsza organizacja w USA. Potężniejsza niż CIA, przemysł zbrojeniowy, nawet sam rząd - jej członkowie zajmują ważne pozycje we wszystkich tych instytucjach.

Co to wszystko ma wspólnego z Iluminatami?

Mimo porażki Weishaupt wygrał mówi historyk Jeffrey Simmons.
Jego idee rozprzestrzeniły się po świecie niczym ziarno.
Weishaupt stworzył strategię sięgania po władzę poprzez infiltrację. Dziś istnieją różni spadkobiercy Iluminatów.
Ci spod znaku Czaszki i Kości to tylko jedni z nich mówi Simmons.

Grupa Bilderberg – budowniczowie nowego świata?

Tyrol, czerwiec 2015 roku. Miasteczko Telfs przypomina twierdzę. Co pięć minut ląduje helikopter, a mężczyźni w czarnych garniturach znikają w holu 5-ciogwiazdkowego hotelu. Wśród nich - byli rządzący ze szczytów władzy, szefowie CIA, najpotężniejszej tajnej służby na świecie i ponad sto innych osób z awangardy światowej gospodarki i polityki.
Cóż to za podejrzane spotkanie elit? – To coroczne zebranie Grupy Bilderberg – najpotężniejszego tajnego związku na świecie – wyjaśnia znawca tematu Daniel Estulin, dziennikarz, który przez 15 lat zbierał materiały na temat tych tajemniczych konferencji.Hotel Telfs, Tyrol - tam w 2015 r. odbyło się spotkanie grupy Bilderberg. Przez 4 dni członkowie Grupy Bilderberg dyskutują o przyszłym kursie polityki światowej, określają kierunki w gospodarce i są tym samym prawdziwymi budowniczymi Nowego Porządku Świata (New World Order) – mówi Estulin.

Jeśli dokładniej przyjrzeć się listom uczestników, spotkania mogą się wydawać – podobnie jak w przypadku tajnego związku Skull & Bones – trampoliną w karierze - do polityki, bankowości, zarządzania.

Na przykład Bill Clinton pierwszy raz odwiedził konferencję Grupy Bilderberg w 1991roku, a w 1992 r. został prezydentem USA.

George Robertson wziął udział pierwszy raz w 1998 r. Rok później objął stanowisko sekretarza generalnego NATO.
Romano Prodi, kilka miesięcy po pierwszym udziale w konferencji został przewodniczącym Komisji Europejskiej

Obecnie członkowie Grupy Bilderberg kierują bankami centralnymi, państwami, są w stanie wyznaczyć poziom światowego zabezpieczenia finansowego, stopy procentowe i cenę złota oraz ustalić, które państwa dostaną kredyty – uważa Daniel Estulin.

CIA – imperium cieni ameryki
Poszukiwania powiązań tajnych stowarzyszeń, rządów i CIA prowadzone są przez badaczy tematu nie tylko w tak oczywistych miejscach, jak Waszyngton, Rzym czy Berlin. Czasem tropy prowadzą ich nawet w głąb Czarnego Lądu. Jak w lutym 1975 roku, kiedy w leżącej w południowo-zachodniej Afryce Angoli szalała krwawa wojna domowa.
Rząd US obawiając się, że władzę w Angoli przejmą komuniści, zaplanował wsparcie grup rebeliantów w walce przeciw „czerwonemu zagrożeniu”. Główną odpowiedzialną była CIA.
Tajna służba szkoliła rebeliantów, zaopatrywała ich w broń, wszystko na zlecenie ówczesnego sekretarza stanu USA i członka Grupy Bilderberg - Henry’ego Kissingera.

Kiedy w następnym roku doszło do eskalacji rozlewu krwi, zarówno John. R. Stockwell, kierujący oddziałem CIA w Angoli, jak I ówczesny dyrektor CIA William Colby wyrazili wobec Kissingera wątpliwości co do sukcesu tzw. operacji IA Feature.

Kilka miesięcy później obydwaj zostali zwolnieni. Nowym dyrektorem CIA został George H.W. Bush, wpływowy członek Skull & Bones I późniejszy prezydent USA.
Wg wtajemniczonych Stockwell został zaś zastąpiony przez „marionetkę Busha”.

Krwawa wojna domowa, która kosztowała życie 500 tysięcy cywilów, skończyła się dopiero 27 lat później. CIA obaliła funkcjonujące demokracje konstytucyjne w ponad 20 krajach. Manipulowała wieloma państwami, organizowała opór mniejszości narodowych; zachęcała do rewolt na obszarach kryzysowych, wyjaśnia były pracownik CIA Stockwell. I dodaje:

Wskutek tajnych działań militarnych CIA zabito w sumie 6 milionów ludzi- za pieniądze amerykańskich podatników. Bush, Skull & Bones, Grupa Bilderberg – w dużych operacjach CIA pojawiają się wciąż te same nazwiska/organizacje. Zdaniem badaczy tajnych związków nie ma w tym nic dziwnego - “dążą one do jednego, wspólnego celu: zachowania własnej władzy i rozbudowy tajnej sieci wspierającej wprowadzanie NWO - Nowego Porządku Świata.

To jak puzzle; części oglądane pojedynczo nie mają sensu, dopiero kiedy zostaną połączone, tworzą zrozumiałą całość, mówi ekspert ds. tajnych organizacji, Daniel Estulin.
Jego zdaniem problem tkwi w tym, że dzięki sieci o światowym zasięgu elitarne gabinety cieni są już zbyt potężne i wszechobecne, żeby mówiono o nich publicznie.

Jedyny sposób na ułożenie puzzli to sprawdzić drobiazgowo każde nazwisko, każdą organizację i każde pojedyncze połączenie w ukrytym systemie sojuszy. Tak powstałby zrozumiały obraz...

Pozostaje pytanie, jak niebezpiecznie jest stanąć poza siecią, a tym bardziej ją zaatakować.

Nawet gdy zasiada się w Białym Domu i jest się najpotężniejszym człowiekiem w USA. Jeśli przyjrzeć się życiorysom wszystkich 43 prezydentów USA, to okazuje się, że jedynie trzech nie należało do tajnego związku, takiego jak masoni czy Skull & Bones.
Nazwiska tych prezydentów to: Abraham Lincoln (zabity w zamachu), John Fitzgerald Kennedy (zabity w zamachu) oraz... Barack Obama.

Archiwa terroru

Żadne inne tajne służby nie są tak potężne, jak CIA. Budżet agencji wywiadowczej nie jest ujawniany, ale przypuszcza się, że wynosi ponad 40 miliardów dolarów!!!
To ponad czterokrotnie więcej niż roczne wydatki na całą polską armię!

Jej oficjalny cel to zagwarantowanie bezpieczeństwa USA.
A rzeczywista misja? Czerpanie zysków w cieniu wojny.

Tak przynajmniej formułuje to politolog Alfred W. McCoy, prof Uniwersytetu Wisconsin, w książce: “CIA i heroina”.
Wkroczenie żołnierzy USA np. do Afganistanu otworzyło drogę do lukratywnego handlu narkotykami między USA i talibami. Za to, by na miejscu wszystko przebiegało sprawnie, odpowiedzialna jest CIA.

https://www.youtube.com/watch?v=s_b-zpSnoHs
Czy tak wyglądają spotkania tajnych organizacji?

Sieć rodzinnych klanów

Ich majątek jest szacowany na wiele miliardów dolarów, posiadają udziały - kontrolują największe koncerny energetyczne na świecie, są prezesami największych banków i jednocześnie członkami obu najpotężniejszych tajnych związków na naszej planecie: Skull & Bones oraz Grupy Bilderberg.

Europejska rodzina Rothschildów i amerykańska dynastia Rockefellerów od ponad 200 lat wpływają na rozwój Nowego Porządku Świata.

Jakie są cele obu potężnych klanów? Mayer Amschel Rothschild już w 1790 r powiedział: – Dajcie mi kontrolę nad pieniędzmi kraju, a nie będzie mnie obchodzić, kto ustanawia prawa.

Tajna sieć władzy. Lista uczestników.
Według znawców polityki, działalność wielu mniej lub bardziej tajnych organizacji układa się w logiczną całość.

USA. Rok założenia: 1776.
Prezydent: Barack Obama. Ludność: 314 milionów. PKB: ponad 15 bilionów dolarów.
Cel: dominacja w polityce i gospodarce światowej. Wojsko: około 1,4 miliona żołnierzy.

MASONI. Rok założenia: 1717. Cele: wolność, równość, humanitaryzm.
Członkowie: 6 milionów na całym świecie, m.in. mężowie stanu, szefowie koncernów. Mason Jerzy Waszyngton zostaje w 1789 r. pierwszym prezydentem USA.
Zdaniem ekspertów wszyscy prezydenci USA – oprócz Lincolna, Kennedy’ego i Obamy – należeli do tajnych bractw. Z masonów wyłonili się Iluminaci.

ILUMINACI. Rok założenia: 1776 w Ingolstadt (Niemcy) przez Adama Weishaupta.
Zakaz prowadzenia działalności: 1785. Cele: oświecenie. Członkowie: ok 4000 na całym świecie.

FBI.Rok założenia: 1935. Budżet: 6 miliardów dolarów. Dyrektor: James B. Comey. 70 placówek zagranicznych na całym świecie. FBI szantażowało kilku prezydentów informacjami z ich życia prywatnego.

CIA. Rok założenia: 1947. Dyrektor: John O. Brennan (od marca 2013 r). Budżet: $ 40 mld Były dyrektor (m.in.): George H.W. Bush. CIA finansowała spotkania Grupy Bilderberg.

SKULL & BONES. Rok założenia: 1832, Yale. Cel: władza.
Członkowie: 800 osób z elity politycznej i gospodarczej. Członkowie robią karierę w CIA i władzach USA.

KLAN ROCKEFELLERÓW. Założony: w XIX wieku przez Johna D. Rockefellera. Majątek: wiele ponad $10 mld. Członkowie rodziny mają udziały w firmach na całym świecie.

KLAN ROTHSCHILDÓW
. Założony: w XVIII w. przez Mayera Amschela Rothschilda.
Majątek rodzinny: wiele ponad 30 mld dolarów (szacunkowo). 50 biur w 30 krajach.

Grupa BILDERBERG. Założona w 1954r. Cel: forsowanie interesów finansowych państw uprzemysłowionych. Uczestnicy: ok. 150 na każdym spotkaniu - z całego świata. Wśród tej grupy kilku “Polaków”:. Andrzej Olechowski, Jacek Rostowski, żona Radka Sikorskiego, Hanna Suchocka (czł. Komisji Weneckiej), Aleksander Kwaśniewski.

Na marginesie PS:

George Soros- miliarder; działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata, przyznał otwarcie do popierania Komitetu Obrony Demokracji w Polsce. Jak sam przyznał, finansował KOD kwotą 150.000.000 złotych. Większość z nas wiedziała o tym od dawna, ale w końcu mamy niepodważalny dowód:

KOD żadną oddolną inicjatywą nie jest.

Źródła:
//odbudowarp.pl/soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod/

//naszaprawda.blog.pl/przeslane-przez/panowie-zycia-i-smierci-rzad-swiata-bilderberg/
//wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

//www.prisonplanet.pl/polityka/co_powinienes_wiedziec_o,p11589205

Ryszard Opara

KOMENTARZE

 • ---- CIĄG DALSZY // teorii spiskowej //
  https://www.monitor-polski.pl/obama-przygotowuje-narod-do-wprowadzenia-dyktatury-na-wypadek-wydarzenia-kosmicznego/comment-page-1/#comment-259396
 • ostrzeżenie
  W sprawie poruszonej w poprzedniej notce: ponieważ nie widzę żadnego sprostowania Portalu w opisanej sprawie - sugerowałbym jednak umieszczenie takiego tekstu w formie odrębnej notki. Ubolewanie z powodu nie zamierzonego błędu publicystycznego, zdawkowe przeprosiny - i starczy. Wytrąci to drugiej stronie choćby pretekst do dalszego ciągnięcia tej sprawy

  Jego brak, NA PEWNO zostanie zinterpretowany jako rozmyślne działanie na szkodę JKB, naruszanie jego dobrego imienia i dóbr osobistych, uchylanie się, lub nadmierna nieuzasadniona zwłoka - spowoduje usztywnienie stanowiska strony potencjalnie powodowej i w dalszej perspektywie eskalację żądań.
  A prawników nasze elity mają bardzo sprawnych - i dobrze zaprzyjaźnionych z innymi prawnikami. Afera reprywatyzacyjna świetnym przykładem - jednym z setek.
  Po prostu skórka za wyprawkę się nie zwróci w tej w sumie błahej sprawie - nie warto tego zaogniać

  komentarz proszę usunąć wedle uznania

  pozdrawiam
  AT
 • "Grupa Bilderberg; Skull & Bones. Masoni. Iluminaci. CIA. FBI."
  Gdzie w tej układance NWO jest KGB i GRU?
  Czy nie jest tak, że nowy porządek światowy wprowadza Rosja?
  Stary Porządek upada - będzie teraz rosyjski, a gdzie będzie wtedy Polska - w rosyjskiej strefie wpływów, razem z bratnią Ukrainą?
 • @Talbot 14:20:38
  Rosja stoi na czele piramidy Tajnej Władzy Świata.
  Ponad piramidą unosi się Putin wydając polecenia telepatycznie nieświadomym takiej manipulacji niewolnikom.
  Putinowi oczywiście podlegają wszyscy przywódcy reszty świata.
  USA znajduje się wiele poziomów poniżej Rosji udając agresję wobec Kremla choć w rzeczywistości jest oczywiście na usługach KGB.
  Każdy wie, że Hilaria Clinton w rzeczywistości jest agentem GRU.
 • @Talbot 14:20:38
  Przepraszam, ale muszę spytać:

  czy Pan jest aż tak głupi, czy tylko udaje?

  Przecież niezależnie od sympatii/antypatii dla jednej lub drugiej strony fakty, nawet te prezentowane w powszechnych żydowskich mediach, są na tyle obiektywne, że nie sposób błędnie wskazać winowajców zbrodniczej polityki.
  ______________________________

  Przykład z dzisiejszego dnia:

  Władze USA i Wielkiej Brytanii rozważają nałożenie nowych sankcji gospodarczych na Syrię i Rosję za ich działania w Aleppo.
  W niedzielę w Londynie szef amerykańskiej dyplomacji John Kerry podkreślił: Dochodzi do zbrodni przeciwko ludzkości (chodzi o rosyjskie bombardowania terrorystów - D.Kosiur)
  za: http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wojna-w-syrii/aktualnosci/news-wojna-w-syrii-mozliwe-sankcje-wobec-rosji-za-aleppo,nId,2291489

  A przecież od początku wojny w Syrii zachodni politycy - głównie USA nawoływali do bombardowania Syrii i eliminacji Asada.
 • Rola Polski w tym wszystkim jest taka, że...
  wciąż jeszcze duża a nawet wzrastająca Wiara Polaków w Świętym Apostolskim Kościele Powszechnym, może te palny zburzyć. Stąd tak agresywne finansowo działania Fundatora Batorego (tak go nazwijmy) w naszym Kraju.
  Wielu ludzi nie wierzy w realną moc sprawczą szatana a jest już wiele przekazów świadczących, ze na samej górze wspomnianych wyżej tajnych bractw dzieją się już rzeczy paranormalne, materializują się demoniczne siły zła, które nadają moc sprawczą tym wszystkim satanistycznym działaniom tych tajnych bractw.
  Jak widać działanie te są bardzo skuteczne na pogańskim, sprotestantyzowanym i islamizowanym gruncie.
  Jak więc mamy się bronić bez jedynego w tej sytuacji Oręża, jakim jest nasz Pan Jezus Chrystus.
  To dlatego na Polskę jest teraz tak silny atak, bo to tutaj jeszcze polska Ziemia jest omodlona i tak łatwo nie poddaje się w tej walce.
  Mieliśmy wczoraj właśnie Wielką Modlitwę Polaków na Jasnej Górze wraz egzorcyzmem księdza-egzorcycty. W czasie Zaborów, po 120 latach niewoli, Polacy także tłumnie zebrali się Jasnej Górze na modlitwach błagalnych o odzyskanie niepodległości i jak wiemy, po 3 latach Polska odzyskała niepodległość.
 • @Rzeczpospolita 15:16:13
  "czy Pan jest aż tak głupi, czy tylko udaje?"

  Co mój komentarz ma wspólnego z Aleppo?
  Martwię się o Polskę, a nie o Rosję.
 • @Rzeczpospolita 15:16:13
  No właśnie ! Wygląda , że globaliści atlantydzcy są tak zdesperowani do powstrzymania sukcesu putinowskiej Rosji, że gotowi są przekroczyć granice absurdu. Te oskarżenia Londynu to już jest szczyt szczytów. Wszystko więc wskazuje , że Putin gra w innej drużynie.. Oglądałem chyba wszystkie możliwe ujęcia wideo jakie można znaleźć z Putinem w roli głównej. Trudno uwierzyć , żeby był aż tak dobrym aktorem i tak naprawdę współtworzył struktury NWO...On po prostu zachowuje się po ludzku... i NIE WYGLĄDA NA ZŁEGO CZŁOWIEKA.. A OWOCE JEGO DZIAŁAŃ MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE... PUTIN TO PRAWDZIWY MĄŻ STANU, PATRIOTA , DOBRY GOSPODARZ..Polecam film :

  http://www.cda.pl/video/218244cb

  Zresztą to NWO to istny majstersztyk psychologiczny... ale tak naprawde nie ma dowodów na jego istnienie... Myślę , że istnieje tylko w sieci i ma służyć w przyszłości do przemodelowania Świata ( NWO - WRÓG NR JEDEN LUDZKOŚCI !!! - OBALMY TO!!! ) PRZEZ REALNĄ WŁADZĘ...
  Dlaczego tak twierdzę? Dlatego ,że gdyby byli supertajną strukturą , silniejszą od rządów to nie było by tylu informacji na ich temat w necie... Natomiast dziś już chyba wszyscy słyszeli słowo illuminati... To mam być NWO ??? To jakaś podpierducha... Tylko nie wyjeżdżajcie mi z tekstami , że to zasługa wolnego internetu - że nie ma w nim cenzury... Hehe... REALNA WŁADZA JEST DUŻO SPRYTNIEJSZA OD ZWYKŁYCH LUDZI ... I WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE NWO TO WIELKA MEDIALNA MISTYFIKACJA... Po kiego chuja puszczają o illuminatach w TV ? TAK ,W GODZINACH WIECZORNYCH NA DWÓJCE SZŁO O ILLUMINATACH !!! NIE JEST TO DZIWNE??? ... Od razu widać , że całe to NWO to jakaś zmyłka dla mas... A W CIENIU TEJ ZMYŁKI...hmmm ...pożyjemy zobaczymy...
 • @Jan Paweł 17:37:02
  Jak widać z naszej Historii, nie wolno nam Polakom ani na krok zatrzymywać się w modlitwie, zostawiać w ten sposób przyczółka tym demonicznym siłom zła. Te przedwczorajsze modlitwy z całą pewnością były widoczne TAM u GÓRY, ale oby nie był to znowu pojedyńczy zryw a potem cisza.
  Powinniśmy tworzyć domowe grupy modlitewne, które regularnie spotykałyby się na modlitwach. Jest w internecie wiele kazań odpowiedzialnych księży jak chociażby Ks Natanek, czy Ks Glass (który przedwczoraj właśnie dokonał egzorcyzmu w Częstochowie) których przy okazji takich spotkań można wysłuchać.
  Ja właśnie wczoraj byłem na takim domowym spotkaniu u znajomych.
  Z tego co wiem, jest to zwyczaj który zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. Zamiast siedzieć przed telewizorem i ulegać ogłupiającemu działaniu na podświadomość, tej teraz współczesnej telewizji, chyba lepiej spotkać się u znajomych na modlitwach w intencjach naszych, ale także a może przede wszystkim, naszej Ojczyzny.
  Chyba lepiej teraz, zawczasu modlić się o swoją Ojczyznę, niż potem z bronią w ręku zkonieczności walczyć na wojnie o nią.
 • @ Autor
  Masz Pan 5* za poruszenie tematu.

  Ale czemuż to, ach czemuż na liście zabrakło Rotary Klab? Aaaa?

  Co, niewygodne pytanie?

  Jakby co, to usilnie uzdrawiam.

  I co teraz?

  Ban?
 • @Jan Paweł 17:52:03
  "Chyba lepiej teraz, zawczasu modlić się o swoją Ojczyznę, niż potem z bronią w ręku zkonieczności walczyć na wojnie o nią."

  Ciekawe czy Szanowny Autor potrafi się modlić...

  Załączam serdeczności.
 • @Rzeczpospolita 15:16:13
  Napisał Pan do Szanownego Talbota:

  "czy Pan jest aż tak głupi, czy tylko udaje?"

  Otóż chciałbym tylko zwrócić Pańską uwagę na pewne dodatkowe poza głupotą możliwości jakie wiążą się z tym co napisał Szanowny Talbot. Są nimi:

  - zadaniowanie (AOFI?)
  - bycie zmanipulowanym (do tego nie potrzeba głupoty - wystarczy brak dywersyfikacji źródeł informacji)
  - Pańskie i moje niezrozumienie przekazu Szanownego Talbota (jakaś ironia, sarkazm czy coś podobnego)

  Możliwości łącznie z głupotą są zatem przynajmniej cztery, bo być może coś w swej ułomności przeoczyłem. Wiem, że dzielę włos na czworo (nomen omen) ale kieruję się miłością bliźniego (w tym wypadku Szanownego Talbota) i zwykłą logiką. Ciekawe do czego przyzna się Szanowny Talbot...

  Udawanie moim zdaniem odpada. No bo niby po co? ;-)

  Takiem to oto sposobem pochyliliśmy się nad Szanownym Talbotem. Ciekawe co on na to...

  Ukłony
 • @Talbot 17:45:57
  "Martwię się o Polskę, a nie o Rosję."

  Die Welt ist klein - jak mawiają Francuzi ;-)
 • @ All
  Boję się totalnego bana na NEonie, za pytanie o Rotary Club....

  Jakby co, to ratujcie.

  Mega pozdro!
 • @Robik 15:04:19
  "Ponad piramidą unosi się Putin..."

  Przejrzał Pan spiskowców! ;-) Dodam tylko, że do unoszenia się nad rzeczoną piramidą Putin ma specjalną deskorolkę z napędem anty-grawitacyjnym ;-)

  Trzym się!
 • @Jasiek 19:27:01
  "Die Welt ist klein - jak mawiają Francuzi ;-)"

  Watykan będzie przeniesiony do Jerozolimy, Izrael na Krym.
  Będzie jedna religia, jedna waluta i jeden ustrój - komunizm.
 • KTO JEST SIE W STANIE PRZECIWSTAWIC TEJ DIABELSKIEJ SILE
  Jak pisze autor,,pija krew z czaszki czlowieka,, sa wiec slugami szatana,przyznam przez wiele lat humorystycznie podchodzilem do takich pojec widzac w nich,folklor bardziej niz cos moze miec przelozenie na sfere ducha, dzis coraz bardziej jestem sklonny stwierdzic ze tam przebiega bÓj o przyszlosc swiata. a to co obserwujemy w sferze fizycznej to symptomy ciemnej mocy.Oni te struktury budowali przez setki lat,i na dzis sprawuja niepodzielna kontrole nad tym tworem,zadna destabilizacja nie odbiera im tej kontroli,wrecz ja umacnia.Po czesci dlatego ze maja tu pomocnikow i pomocnikow swych pomocnikow [ Lew Tolstoj -,,Odbudowanie Piekla,,] kupionych pieniadzem,,wygoda zycia,pozornym znaczeniem i pozorna wladza, pustym ego. Na naszym materialnym poziomie ci szanowni uznanii bedacy na swiecznikach ludzie stanowia wlasnie zaplecze kadrowe diemnej mocy. Kazdy kto wchodzi w szeregi staje sie sluga klamstwa bo ono jest istota ich wladzy. Niema wiec dzis zadnych ludzkich sil ktore moga sie wylonic i zagrozic ich wladzy by obalic ich panowanie. Ich rytualy sa tym samym bezprawiem wobec Boga jak starozytnych Izraelczykow.Czytamy w ksiedze ,,Jeremiasza[7-30] Albowiem synowie Judy czynili nieprawosc przed moimi oczyma- Wyrocznia Jahwe- umiescili swe bozki w swych domach nad ktorymi wzywano mojego imienia,by je zbeszczescic. I zbudowali wyzyne Tofet w dolinie Ben Hinnom aby palic swych synow i corki [ na ofiare dopisek moj] Czego nie nakazalem i co nie przyszlo mi nawet na mysli. Koncem ich wladzy bedzie uchwycenie szatana [Apokalipsa jana20] wtedy ich wladza rozsypie sie w pyl czytamy,, I pochwycil smoka,weza starodawnego ktorym jest diabel i szatan i zwiazal go na tysiac lat i wtracil do czulesci,i zamknol i pieczec na nim polozyl by juz nie zwodzil narodow ................................................................................................................
  Izajasz [2] I stanie sie na koncu czasow ze gora swiatyni Jahwe stanie mocno na wierzchu gor i wystrzeli ponad pagorki .wszystkie narody do niej poplyna i mnogie ludy przyjda i rzekna ,,Chodzcie,wstapmy na gore Jahwe do swiatyni Boga Jakuba .Niech nas nauczy dróg swoich ,bysmy kroczyli jego sciezkami
  Bo prawo wyjdzie z Syjonu a slowo Jahwe z Jeruzalemu.[wg Bibli Tysiaclecia]
  ............................................................................................................
  Ja ktoremu na imie Jahwe chwaly mojej nie odstapie innemu ani trzci mojej bozka pierwsze wypadki juz nadeszly nowe zapowiadam zanim sie wypelnia....oto sa rzeczy ktorych dokonam i nie zaniecham.[izajasz 42]

  CZY JEST KTOS KTO ZNAJDUJE INNE ROZWIAZANIE ..................
 • @Talbot 19:33:28
  "Watykan będzie przeniesiony do Jerozolimy"

  W to jeszcze uwierzę.

  "Izrael na Krym."

  Akurat! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  Dobre!

  "Będzie jedna religia, jedna waluta i jeden ustrój - komunizm."

  Chrześcijaństwo, BRICS i... takiego wała!

  Oczywiście dziękuję Panu za odpowiedź na mój komentarz.
 • @Jasiek 19:28:46
  Szanowny Panie,

  Zapewniam Pan, że bana na NEonie Pan nie dostanie.
  Przynajmniej za pytanie o Rotary Club.

  Sam kiedyś nawet byłem członkiem takiego klubu w Sydney - i wcale się tego nie wstydzę. Człowiek uczy się całe życie.

  A modlić się też potrafię, zapewniam Pana. Robię to co dzień rano.
  Pochodzę z katolickiej rodziny - do pierwszej komunii przystepowałem jak miałem siedem lat.
  Bierzmował mnie Kardynał Tysiąclecia - Stefan Wyszyński, który był częstym gościem w naszej Parafii w Zalesiu Dolnym - gdzie mieszkała siostra Kardynała. (Była nauczycielką, koleżanką mojej mamy).

  Z Panem Bogiem - Panie Jaśku.

  Pozdrawiam
 • @Ryszard Opara 20:10:00
  Bardzo dziękuję za odpowiedź na mój komentarz. Doceniam odwagę. Niemniej jednak będę kontynuował. I mam nadzieję, że nie tylko w swoim imieniu. Trudno ;-)

  "Zapewniam Pan, że bana na NEonie Pan nie dostanie.
  Przynajmniej za pytanie o Rotary Club."

  Sugeruje Pan, że są jakieś inne niewygodne pytania?

  "Sam kiedyś nawet byłem członkiem takiego klubu w Sydney - i wcale się tego nie wstydzę. Człowiek uczy się całe życie."

  "Człowiek uczy się przez całe życie"... czyli jednak w coś się "wdepło" - co zatem jest z tym "klabem" nie tak skoro "człowiek uczy się przez całe życie"? Proszę o uczciwe wyjaśnienie. Serio. Skoro to już przeszłość.

  "A modlić się też potrafię, zapewniam Pana. Robię to co dzień rano."

  Doprecyzuję zatem moje pytanie - i z góry przepraszam za brak litości, bo nie tylko o moją ciekawość chodzi - DO KOGO?

  "Pochodzę z katolickiej rodziny - do pierwszej komunii przystepowałem jak miałem siedem lat."

  Przepraszam, ale czy to ma o czymś świadczyć? Zapewne zna Pan zasadę powtarzalności zjawisk - nazwijmy to: "w przyrodzie" - i zna Pan powiedzenie o modłach pod Figurą (ja to piszę z wielkiej litery, bo wiadomo o jaką Figurę chodzi). Na tę wątpliwość proszę nie odpowiadać, bo Pański argument w omawianym kontekście jest kompletnie bez znaczenia. Oczywiście nie mam tu namyśli braku znaczenia kierowania się katolickimi zasadami przez Pańską i inne rodziny, ale to przecież jest na tym poziomie oczywiste. Chodzi tylko i wyłącznie o wartości merytoryczne argumentu. Więc tu proszę się nie fatygować z odpowiedzią.

  "Bierzmował mnie Kardynał Tysiąclecia - Stefan Wyszyński,..."

  Jak Pan sądzi, czy wiedział coś o aktorstwie Wojtyły? Pytanie stawiam na serio, bo po prostu ,i jak zapewne wielu nie wiem. I nigdy nigdzie takiego pytanie wcześniej postawionego nie widziałem. Więc pytam Pana - jako osoby z Parafii. Chodzi mi o Pańską wiedzę, ale także i (może przede wszystkim...) własne odczucia.

  "Z Panem Bogiem - Panie Jaśku."

  Jeśli Panu z Nim po drodze, to wzajemnie.

  Ps.

  Nadal brak bana?
  Jeśli brak, to dziękuję. Szczerze.
 • @Talbot 17:45:57
  //Martwię się o Polskę, a nie o Rosję.//

  Kochany Talbot, wiedziałem, ze na ciebie można liczyć :)))
 • @Jasiek 19:11:18
  Potrafi i modlił się właśnie wczoraj za Ojczyznę w towarzystwie jednego z bardziej zasłużonych, znanych w całej Polsce (i nie tylko) księży.
  Pozdrawiam
 • @Jasiek 20:46:05
  //Jeśli brak, to dziękuję. Szczerze.//

  Co? Zatkało kakało - jak by powiedział klasyk, Ferdek Kiepski :))))
 • A ilu ich właściwie jest?
  Pan jesteś milioner, panie Opara, i w dodatku w świecie obyty. Na pewno więc wiesz pan, ilu tych skurwysynów jest liczebnie. Bo takie tam ogólnikowe pitolenie o NWO to panu wszak nie przystoi. Nie po to żeś pan portal kosztowny zakładał, żeby takie banały płaskie, jak powyższy pański tekst, pomiędzy naród czytelniczy puszczać.

  Na pewno wiesz pan cuś konkretnie. Nas tutaj, na jednostce, najbardziej interesuje liczebność wroga. Więc wielu ich jest, tych motherfackerów od NWO? Jakie mają uzbrojenie? Mają zaplecze pośród plebsu? Piniądz mają, wiadomo, ale czy mają tak zwane szerokie poparcie i rząd dusz? Wiela tych żydków być nie może, boć to sama wierchuszka zła. Wierchuszka zawsze ma mały skład. Może dałoby radę w paru chłopa ich po cichu zlikwidować?

  Soros dziad stary, na to gówno kulki szkoda, sam wnet staruch kipnie. A na kampusie uniwersytetu w Yale pedały sodomickie w berka grają i wegetariańskie kebaby konsumują, jeśli tamój jest centrum zła, to i połowa naszego plutonu dałaby radę ścierwa spacyfikować. Pan byś ino musiał, panie Opara, dla kilkunastu ludzi bilet ekonomicznej klasy do Stanów wykupić. Materiał, broń i amunicję sami dalibyśmy radę przez Staw przerzucić.

  To jak, panie Opara, masz pan odwagę by losy Świata wraz z nami zmienić?
 • Autor
  Wyobrazam sobie strukture wladzy swiatowej jako klub 12(wiedza talmudyczna) skladajacy sie z wlascicieli pakietow wlasnosciowych najwiekszych bankow swiatowych( nie z dyrektorow ktorzy sa slupami)
  CIA,FBI,Masoni, inne organizacje jawne sa to tylko ogniwa posrednie majace skupiac zainteresowanie mediow i gawiedzi.
  Nad CIA,FBI widze organizacje wywiadowcze ktore ich kontroluja,podobnie jak Bilderberg i Illuminatow.
 • @Paulus.Aquarius 17:48:44
  " NWO to istny majstersztyk psychologiczny... ale tak naprawde nie ma dowodów na jego istnienie... "
  Jakich dowodów Pan Wodnik oczekuje? Ktoś z kręgu rządu światowego ma się przyznać? Za mało mamy poszlak? Począwszy od monumentu Georgia Guidestones znajdującego się w hrabstwie Elbert, w amerykańskim stanie Georgia, poprzez działania ludzi (Julian Assange, Edward Snowden)
  skończywszy na odrobinie wysiłku, żeby popatrzeć na chemtrails?
  "REALNA WŁADZA JEST DUŻO SPRYTNIEJSZA OD ZWYKŁYCH LUDZI "
  Nie jest. Ma tylko więcej możliwości, poza tym nie jest jednolita, nawet w opisywanych "tajnych" bractwach są różne frakcje. Ostatnio bardzo aktywna jest azjatycka White Dragon Society, będąca w opozycji do iluminati.
  "...pożyjemy zobaczymy..." Ani to, że pożyjemy nie jest pewne, ani to że zdążymy zobaczyć. Ale bądźmy dobrej myśli. Pozdrawiam.
 • @Pan podporucznik 22:53:20
  "Nas tutaj, na jednostce, najbardziej interesuje liczebność wroga."

  To raz. A dwa to identyfikacja "swój-obcy". Ale wątpię, żeby który przyznał się sam z siebie. Ktoś z wewnątrz musi ich sypnąć chyba.

  Czołem!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:24:24
  Ja na serio chciałbym wiedzieć o co chodzi z tym Rotary Club i dlaczego były członek podsumował to "człowiek uczy się przez całe życie". Zupełnie jakby coś było na rzeczy.

  Pozdro!
 • @Jan Paweł 22:21:37
  "Potrafi i modlił się właśnie wczoraj za Ojczyznę..."

  Modlić się a czynić to dwie różne sprawy. Kiedyś Szanowny SL zrobił wpis na temat wynagrodzeń dla adminów, którzy mają niezły zapierdziel jak potraktują robotę na serio. Odpowiedź PRO była o kant dupy potłuc (Wszystkiemu winny jest prezes!), a grzech wołający o pomstę do Nieba to nie przypadkiem brak zapłaty za pracę?
  Ale wiem, od Biblii to są protestanci i świadkowie Jehowy, a nie człowiek wychowany rodzinie katolickiej ;-(

  A Pan co sądzi na temat Rotary Club?

  Ukłony
 • @Jan Paweł 22:21:37
  "w towarzystwie jednego z bardziej zasłużonych, znanych w całej Polsce (i nie tylko) księży."

  Nie sądzi Pan przypadkiem, że do listy zrobionej przez PRO powinien się znaleźć i KRK?

  Jakim to sposobem? Oto przepis:

  1. Brzeziński i "konklawe"
  2. "Niech zstąpi Duch Twój!"
  3. Potem trochę się zawaliło - ale o tym Pan wie.
  4. "Santo Subito!"

  Jeśli doda Pan do tych czterech składników przyprawę w postaci "el banko de la" Ambrosiano to wyjdzie dość "treściwe" danie.
  Jak Pan to widzi?

  Szczęść Boże!
 • @rysio 00:32:52
  Dyskutować możemy godzinami...
  Mnie zastanawia dlaczego o illuminatach i innych stowarzyszeniach puszczono dokument w tv... w dwóch częściach... Co to , Tv w opozycji do władzy się znalazła...?? Jak dla mnie to jest tu coś nie tak. Być może istnieją pewne struktury, tajne stowarzyszenia a część z nich została "rozdmuchana" medialnie ale to nie oni rządzą...Ktoś nimi rozgrywa.. Wygląda tak jakby ktoś chciał żeby ludzkość w przyszłości obaliła to całe NWO i przyjęła jakiś inny nowy ład.. Tak ja to odbieram. Powtarzam zbyt dużo informacji w sieci aby było to realną strukturą -nie kupuję tego... To wszystko jest bardziej złożone niż nam wciska Alex Jones i jemu podobni...
 • @Jasiek 03:54:36
  Proszę Pana, jak już dzisiaj wiemy, szatan przeniknął już nawet do Watykanu. Ale to nie znaczy, że my wierni Świętego Kościoła Chrystusowego mamy się poddać i ten Kościół opuścić, jak sugerują także i tutaj niektóre osoby.
  Zaś do Pana zdania "modlić sią a czynić to dwie różne sprawy", powiem tylko tyle, że staram się żyć zgodnie z zasadą Ora et labora.
 • @Jasiek 20:46:05
  Szanowny Panie,

  Widzę, że moje odpowiedzi Pana nie zadowalają i nie przekonują.

  Trudno, nie będę więc odpowiadał, skoro Pan nie wierzy w moją szczerość.
  Pominę pytania milczeniem - bez względu na to jak Pan to zrozumie.

  Zapytam tylko - jak Pan sądzi - dlaczego i po co - od kilku (5 lat) prowadzę Nowy Ekran i NEon24.
  Przecież to dla mnie codzienne zajęcie i obowiązki.
  Dokładam do tego interesu również pieniądze?

  Odpowiadam Panu - robię to dlatego, ponieważ w życiu spotkało mnie i wielu z nas - wiele krzywd.
  Wszyscy żyjemy w bardzo trudnych czasach - trudnej rzeczywistości.

  Moją Misją - jest zmienić tę złą/fatalną rzeczywistość - dla Polaków.

  Poprzez otwarte forum dyskusji - NEon24.pl -próbuję wszystkim ludziom wytłumaczyć realia. Najważniejsze jest zrozumienie problemów.

  Potem, znajdzie się ktoś, kto tę rzeczywistość zmieni - na lepszą.

  Wiem, że zapewne Pan mi nie uwierzy. Ale to już Pana sprawa.

  Pozdrawiam serdecznie. Szczęść Boże.
 • @Pan podporucznik 22:53:20
  oj panie poruczniku panu takie myśli po głowie chodzą, a na kogo chce pan się zasadzać, na bajki, na opowiastki o duchach i zjawach?
  U nas Felek powiada, że ktuś musi rządzić, a wiadomo że nie będą rządzić ci co pod budką z piwem wystają i po murkach później sikają.
  Mądre ludzie muszą rządzić, ci co mają kasę i ci co im się chce, no nie?
 • Jan Paweł
  ..."Potrafi i modlił się właśnie wczoraj za Ojczyznę..."...
  I co wymodlił?
  Może długów odpuszczenie?
 • @Jan Paweł 09:04:10
  polecam

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2016/07/25/krzyz-jako-symbol-sekty-wrogow-nauk-z-nazaretu-jezusa/
 • @Paulus.Aquarius 08:50:03
  NWO - A może każdy sobie rzepkę skrobie. Gra idzie na wielu płaszczyznach, każdy chce się jak najwięcej nachapać, rządzić, panoszyć, dominować. Imperia się rodziły i upadały, królowie cesarze, kardynały i papieże, byle wyżej, byle innym na karku. Jak nie mieczem to błyskotkami, przekupstwem, zastraszeniem ogłupieniem bożkami i innymi bajaniami
  A dziś idzie gra o to czy USA utrzyma się jako superpałer i terrorysta nr 1 czy da się skopać ruskim na bliskim wschodzie. Czy USA obsunie się w dół, a na pierwsze miejsce wyjdą Chiny, Rosja, Indie. A może w USA tak się zakotłuje, że czarni zaczną rznąć białych, że powstanie kilka nowych państwa.
  A że ci co mają kasę, chody, dojścia i umiejętności spotykają się, kombinują, planuję co by zrobić by dalej nic nie robić a mieć wszystko co dusza zapragnie. Temu nie ma się co dziwić. Jedni spotykają się w pałacach, inni w hotelach a jeszcze inni na melinie u Żdicha.
 • @Oświat 09:40:56
  "Jedni spotykają się w pałacach, inni w hotelach a jeszcze inni na melinie u Ździcha."

  :)
  Tak , to ONI !!!... stoją za illuminati i NWO :) Meliny są przecież na całym Świecie ! :)
  pozdrawiam
 • @Oświat 09:29:00
  Żebyś Ty człowieku wiedział jaką ten nasz Chrześcijański Krzyż ma moc...
  Nasz Pan Jezus Chrystus właśnie na Krzyżu, poprzez swoją Mękę pokonał szatana i w związku z tym, wiesz jak szatan się tego Krzyża poświęconego przez Samego Jezusa Chrystusa, rękami Jego kapłana, boi?
  Kup sobie w sklepie z dewocjonaliami krzyż i poproś księdza, żeby Ci ten krzyż poświęcił. Zanieś go do swojego domu i módl się do niego...
  Poproś w szczerej modlitwie Ducha Św o przejrzenie, może przestaniesz w końcu pisać te Twoje głupoty.
 • @Oświat 09:29:00
  Oświat, posłuchaj sobie tego wykładu:
  https://www.youtube.com/watch?v=vZdsy83tRUU
  i zdaj sobie sprawę z tego, jaka Ty jesteś nędza...
 • 1
  sataniści
 • @Robik 15:04:19
  Daję pięć gwiazdek...
 • @Ryszard Opara 09:15:12
  "Odpowiadam Panu - robię to dlatego, ponieważ w życiu spotkało mnie i wielu z nas - wiele krzywd.
  Wszyscy żyjemy w bardzo trudnych czasach - trudnej rzeczywistości.

  Moją Misją - jest zmienić tę złą/fatalną rzeczywistość - dla Polaków."

  Niszowym portalem się żadnej rzeczywistości nie zmieni. Na początku za czasów NE i ŁŁ czuć jeszcze było rozmach, ale zabrakło wozów transmisyjnych, porządnych reklamodawców i sponsorów. Nie wiem dlaczego :-(
  Potem było motanie się na niskim poziomie.

  Moim zdaniem zmianę rzeczywistości można zrobić w Polsce tylko przez totalną lustrację. Polityków, sędziów, prokuratorów, dziennikarzy, duchownych i nawet lekarzy. Żeby to zrobić trzeba zdobyć parlament. Najlepiej większość konstytucyjną. Tylko jak.... Kuźwa, za Chiny nie wiem :-/
  Ale jakby co, to powodzenia w zmienianiu rzeczywistości na dużo lepszą - ja pomimo tego, że mnie Pan raz wk...ł nie będę przeszkadzał, bo to byłoby małostkowe i cholernie głupie. Za to mogę na miarę swoich możliwości wspaniałomyślnie pomóc. Tylko też nie wiem jak.
 • @Oświat 09:25:51
  "Może długów odpuszczenie?"

  A to, to już byłby cud co się zowie!

  Pozdro!
 • @Argo 16:36:47
  Sataniści? Nie wiem czy te półgłówki, które chcą rządzić całym świtem wierzą w cokolwiek. Jedno jest pewne - po kolei w głowie nie mają. Ale może masz rację.

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930