Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 2197 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

“Wędrówka Ludów XXI wieku”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

“Jeżeli Naród największych bohaterów - Naród Polski się nie obudzi - To Europa za 15 lat – będzie Islamska”. - Premier Węgier Victor Orban

Piękne słowa, które powinny napełnić dumą serca Polaków, przynajmniej jasno przemówić do ich godności narodowej i sumienia.

Dziwnym jednak trafem, te słowa nie są wogóle nawet cytowane w naszych mediach - a wprost przeciwnie - zostały całkowicie zignorowane, szybko zapomniane.
Wiadomo jednak, kto jest właścicielem “Polskich Mediów” - i w czyim interesie pracuje.

A przecież, już raz przynajmniej w historii takie zagrożenie istniało. Imperium Osmańskie w XVII wieku, próbowało przejąć kontrolę nad Europą Centralną, po opanowaniu Bałkanów, Mołdawii, doszło do decydującej rozgrywki z Francją i Habsburgami – panującymi niepodzielnie na terenie Austrii i rozbitych Niemiec.

Dopiero Odsiecz Wiedeńska, pod dowództwem Króla Jana III Sobieskiego, dnia 12 września 1683 roku – uratowała Europę i Chrześcijaństwo od zagłady muzułmańskiej.

Jak wiemy z historii Polakom i Królowi, nawet właściwie nie podziękowano za zwycięstwo – nie zapłacono im
za pomoc. Wprost przeciwnie, potraktowano ich chłodno a Cesarz Leopold I – główny beneficjent Odsieczy Wiedeńskiej, (któremu Król Polski uratował Cesarstwo i tron) -  nawet nie zdjął kapelusza przed zwycięzcą.

Król Jan Sobieski i jego dowódcy, byli bardzo oburzeni – ale zamiast zająć i okupować Wiedeń – zamiast stawiać warunki, domagać się rekompensaty – wrócili do kraju.

No cóż, Królowi było śpieszno do Marysieńki...a jego świta chciała wrócić do swoich włości I zbytków.

To jeden z wielu, (kolejny przykład z historii), świadczący o przywarach narodowych Polaków - oraz ich braku podstawowego instynktu wykorzystania swoich sukcesów i zwyciestw dla dobra Polskiej Racji Stanu.

Oczywiście, obecne realia są całkowicie inne.

Europa to nie jest już cały Świat - a Polska nie jest mocarstwem a krajem raczej peryferyjnym – używanym przez inne mocarstwa obecnego świata - dla własnych, rozmaitych, partykularnych interesów.
Najczęściej sprzecznych z Polską Racją Stanu.

Obecny świat jest również areną wojny totalnej – o pieniądz.
Polska jest jednym z trybików napędowych – interesów globalnych korporacji.

Bezspornym jest jednak także fakt - “Wędrówki Ludów XXI wieku”. Czy to szansa historyczna???

Europę zalewa emigracja z Bliskiego Wschodu. Niektórzy przwidują wprost, że za kilkadziesiąt lat – cały nasz stary kontynent będzie Muzułmański.

W tym samym czasie, Polskę “zalewa” emigracja z Ukrainy. Jest to właściwie “nieoficjalne” - ale chodząc po ulicach większych miast, jeżdżąc środkami komunikacji miejskiej, trudno się oprzeć wrażeniu: wszędzie i coraz bardziej słychać ludzi rozmawiających po ukraińsku albo po rosyjsku.

Zdaję sobie sprawę, że Europa i Polska, stoi przed coraz większym problemem demograficznym – coraz mniej narodzin a coraz więcej ludzi w wieku emerytalnym.

Ale powstaje kilka pytań:

Czy emigracja jest właściwym/najlepszym rozwiązaniem kryzysu demograficznego – dla Europy i Polski?

W takim przełomowym momencie – “Nowej Wędrówki Ludów” warto się także zastanowić nad innym kluczowymi pytaniami:

1. Jakie są przyczyny niezwykłego zjawiska - masowej emigracji ludzi z Bliskiego Wschodu?

2. Co leży u podstaw “wędrówki ludów” - XXI wieku?

3. Kto ponosi odpowiedzialność za istniejący stan rzeczy?

4. Jakie są konsekwencje dla Europy, świata chrześcijańskiego/naszej cywilizacji – w najbliższej perspektywie czasu oraz nieco dalszej przyszłości?

5. Jaka będzie Europa – pod koniec XXI wieku. Oczywiście zakładając, że Europa w ogóle będzie jeszcze istnieć.?

6. Co można zrobić teraz – aby uniknąć problemów przyszłości.

I może najważniejsze:
„Czy wędrówka ludów XXI wieku – jest szansą dla Polski? - Czy będzie końcem Polski”?

Odpowiedź na te wszystkie pytania zostawiam Państwu, mam nadzieję na burzliwą dyskusję oraz liczne, merytoryczne komentarze. sent

Ryszard Opara

PS. W Warszawie zakończył się niedawno “Szczyt NATO”. Wiemy jakie były jego postanowienia oraz konsekwencje dla Naszego Kraju na najbliższą przyszłość.

Ciekawe dlaczego nie było na nim Premiera Victora Orbana. Przecież Węgry są członkami NATO

Ryszard Opara

 

 

 

KOMENTARZE

 • tak się zabawia "umiarkowana" islamska dzicz
  nie ma lepszej zabawy niż ucięcie głowy 12 letniemu dzieciakowi. islam jest cool, islam jest religią pokoju...

  https://www.almasdarnews.com/article/aleppo-rebels-behead-a-child/
 • @
  ...jakby Sobieski miał rozum, wszedłby w sojusz z Imperium Otomańskim - z którym zwykle mieliśmy bardzo dobre relacje - a raczej mielibyśmy gdyby nie usilne knucie wysłanników Watykanu.

  Europa składałaby się z Rzeczypospolitej, Sułtanatu i Rosji - i byłby spokój.
  Nie byłoby też naszych odwiecznych sojuszników, na których zawsze - o ile chodzi o zdradę - mogliśmy liczyć

  kto nie wie o czym rzecz, niech prześledzi historię relacji Władysława Warneńczyka - historię honoru, sojuszu, opieki, wsparcia, wielokrotnej zdrady, ponawianych knowań, sprawiedliwej kary wreszcie
 • Autor
  /zamiast stawiać warunki, domagać się rekompensaty – wrócili do kraju. /

  Jak widać taka była polska polityka, marnowanie zdobyczy wojennych:


  "Uczyniwszy pokój z Moskwą mizernymi kondycjami i dawszy im rzęsisty basarunek za to, cośmy ich potłukli, nie tylko ich własności nie naruszywszy, swego od nich, co nam przedtem pobrali, nie rekuperowawszy, ale jeszcze im przyczyniwszy i znaczne prowincyje apropryjowawszy,..."
  J.Ch.Pasek "Pamiętniki"

  pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 11:50:49
  Czyli chwalebne przypominanie wiedeńskiej wiktorii, to w rzeczywistości jest pochwała politycznej nieudolności
 • @roux 12:09:52
  sobieski nieźle machał szablą ale politykiem był miernym. wszystkie te nasze wielkie zwycięstwa militarne po pewnym czasie okazywały sie polityczną klapą i to od grundwaldu począwszy.
 • @Autor
  Wie Pan ta wędrówka ludów nie wszystkim wychodzi na zdrowie a szczególnie Polakom.
  Mam pewien żal do ludzi,którzy po 1980r uciekli czy wyjechali z Polski.Nie mogę zrozumieć do tej pory jak w czasach kiedy odradzała się nowa Polska można było zostawić ojczyznę matkę i kierując się względami czysto ekonomicznymi i finansowymi zostawić kraj na pastwę losu.
  Proszę zobaczyć inne nacje mieszkające w Polsce nie uciekały.Oni pchali się na siłę do samorządów ,sejmików ,sejmu i senatu i dlatego dziś mamy to co mamy,ze Polacy są znaczną mniejszością we wszelkich strukturach władzy.Polacy rozjechali się po świecie i nie widać chęci ich powrotu,chociaż co niektórzy wrócili i próbują coś robić dla kraju.
  Władze widząc ten wyludniający się kraj próbują zapełnić tą pustkę imigrantami z Ukrainy czy też z krajów arabskich ,ale to jest leczenie dżumy cholerą.Nigdy obcy nie będą tym czym Polak jest dla Polski.Będą tylko tak zwanym substytutem jakim są Polacy w innych krajach.

  Najgorsi są jednak ci Polacy,którzy wyjechali z kraju i teraz z obcej ziemi plują na Polskę i Polaków czego dowodem są niektóre wpisy na tym portalu.Z obcej ziemi narzucają nam jak mamy się rządzić i jak mamy żyć i to jest już bezczelność i skurwysyństwo. Jak już uciekłeś jak szczur z kraju to zamknij japę i siedź cicho i nie obrażaj i nie gardź tymi którzy zostali w kraju i próbują coś tu zbudować.
  Gdy ta wędrówka ludów się szybko nie zakończy czeka nas totalna zagłada kraju gorsza niż wojna.
 • @roux 12:09:52
  nie wdając się w szczegóły, nazwijmy to tak: sprawiedliwy wyrok za stulecia zaprzaństwa, kłamstwa, konformizmu zwanego czasem lizodupstwem, wyparcia się SWOJEJ i SWOICH PRZODKÓW wiary - ten sprawiedliwy wyrok wisiał - niczym miecz (jak ktoś chce, to miecz D.) - w powietrzu - i w końcu słusznie spadł.

  I - słusznie i zasłużenie - siecze nas do dziś....jak i całą Europę

  Nic się nie dzieje bez przyczyny - przyczyna w kłamstwie założycielskim...
 • @
  //....“Jeżeli Naród największych bohaterów - Naród Polski się nie obudzi - To Europa za 15 lat – będzie Islamska”. - Premier Węgier Victor Orban..//....enigmatyczny ten Orban , szkoda ,że nie wyjaśnił czego od nas oczekuje , poza tym skąd ta jego wiedza o naszej aktualnej pozycji , t zn ,że "śpimy" ?
 • Autor
  Rychu.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................nie pierdol
 • @Andrzej Tokarski 18:18:01
  miało być: "nie pierdol" serdecznie przepraszam
 • ....
  Szanowny Panie. Orban nigdy nie wypowiedział tych słów, to było oszustwo, mające skompromitować ludzi, którzy jakiś czas temu masowo to kopiowali, on sam zresztą się do tego przyznał. Pozdrawiam http://pikio.pl/zmyslony-cytat-z-obrana-robi-furore-w-sieci-nabral-sie-m-in-korwin-mikke/
 • Tu zamieszczam drobną część materiałów
  MĄDRE:Dlaczego przyjmowanie imigrantów nigdy nie rozwiąże problemu
  https://www.youtube.com/watch?v=wSmEkzQyT4I
  https://www.youtube.com/watch?v=Luewq2LP34g
  [A znaczna część z pozostawionych w nędzy i z innymi problemami ludzi jest podatna na wykorzystywanie ich przez religijnych "wybawicieli", więc są werbowani... - red.]


  Muzułmanom w Szwecji zabrano socjal - ich reakcja
  https://www.youtube.com/watch?v=Xjahtvyc9tw | 13.02.2016
  [Jak tak można! Zamiast dać Im jeszcze podwyżkę za proreligijne pranie mózgów, tworzenie religijnych zombie, fanatyków, za rozmnażanie się/produkowanie islamistów; przyszłych podrzynaczy gardeł itp. niemuzułmanom (podludziom/nieludziom), to oni, niewierne psy/podludzie/nieludzie, kasę im za tyle czynionego dobra zabierają... Więc trzeba ich, w imię Proroka, Allaha, ukarać... Bo Allah jest miłosierny i sprawiedliwy... - red.]


  SZOKUJĄCE: Syryjczyk ostrzega Polaków: nie brać imigrantów i jak zakończyć wojnę
  https://www.youtube.com/watch?v=2uLOs0S4f_s | 27.10.2015


  Islam religią miłości i pokoju? Była muzułmanka wyjaśnia
  https://www.youtube.com/watch?v=xpUMcnA56UA | 02.12.2015

  Muzułmanin się wygadał: Terroryzm w islamie
  https://www.youtube.com/watch?v=KgB5lApUolA | 12.10.2014

  Film dokumentalny: Religia Islamu (polski lektor)
  https://www.youtube.com/watch?v=YKfvDuECXfQ | 12.08.2014

  http://www.fronda.pl/a/porywaja-gwalca- ... 36324.html | 10.04.2014
  Co najmniej 700 chrześcijanek jest każdego roku zmuszanych w Pakistanie do ślubu z muzułmaninem. Zjawisko w dodatku przybiera na sile. Kobiety są przed ślubem często porywane i gwałcone.

  Podobny los spotyka także co roku blisko 300 hinduistek. Islamiści łącznie zmuszają więc do ślubu ok. 1000 dziewcząt. Zjawisko zostało nagłośnione przez raport, który przygotowały organizacje praw człowieka z Pakistanu.

  Zmuszane do ślubu dziewczęta są zazwyczaj w wieku od 12 do 25 lat. Ceremonia zaślubin wiąże się dodatkowo z koniecznością porzucenia dotychczasowej wiary. Dziewczęta pochodzą w dużej mierze z ubogich i niewykształconych rodzin, które są zastraszane i w ten sposób zmuszane do oddania córki.

  Jeżeli złożą skargę, policja i tak stanie po stronie muzułmanów.
  [Trudno, by było inaczej. Przecież to jest jedynie słuszne, dobre! A w nagrodę będą także po śmierci, jak i ich dzieci gwałcone przez samego Mahometa, czemu będzie przyglądał się i także cieszył sam Allah!!... - red.]


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zab%C3%B3jstwo_honorowe
  Zabójstwo honorowe
  Zabójstwo "w obronie honoru rodziny" popełniane jest przez męskich członków rodziny, tj. ojców, braci, wujów, kuzynów. United Nations Population Fund (UNFPA) szacuje liczbę takich wypadków na świecie na około 5000 rocznie (gdy ofiarami są kobiety), jednakże organizacje kobiece uważają, że liczba zabójstw honorowych jest znacznie wyższa. Zabójstwa honorowego nie należy mylić z zabójstwem popełnionym pod wpływem wzburzenia (w afekcie).

  [Niedługo wreszcie i Europejki będą honorowo traktowane... - red.]

  [Honorowo czy niehonorowo, w każdym razie w grobach będą lądować wszyscy, poza religijnymi gwałcicielami, rabusiami, mordercami, itp. - byle w związku z tym powoływali się na Proroka, Allaha, Wiarę... - red.]
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html | 07.05.2016
  Ponad 50 masowych grobów w Iraku na terenach wyzwolonych od Państwa Islamskiego


  Na tle religijnym jest mordowanych około 55-170 tys. (jedna osoba co kilka-kilkanaście minut) chrześcijan…

  _________________________________

  To, co jest złe trzeba ZDELEGALIZOWAĆ! Bez względu na to, jak to jest nazywane, traktowane!
  Sprawy, sytuację, ludzi diagnozuje, nazywa, określa się zgodnie z rzeczywistością!
  A nie szanuje, rozmawia z osobnikami za to współodpowiedzialnymi, odpowiedzialnymi, tego propagatorami, przedstawicielami, itp.! Ich, to uwiarygadnia! Itp.!
  --------------------------
  Całość: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!
  http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=226&start=75
 • Islam nie ma nic do rzeczy w obecnej sytuacji.
  Aby wywolac wojne religijna wystarczy gdzies podpalic kosciol katolicki i zwalic to na ewangielikow.Jednoczesnie podpalic kosciol ewangielicki i zwalic to na katolikow i mamy wojne domowa jak sie patrzy.Do czego jest zdolny kulturalny, europejski, narod niemiecki wszyscy wiemy.W Donbasie jest szyb kopalni 4/4, do ktorego Niemcy wrzucili 75-100 tys ludzi:

  https://www.youtube.com/watch?v=j_s7otJLt7s

  Z miasta liczacego 450 tys przed wojna po wojnie zostalo 150 tys.
  Obecne napuszczanie na muzulmanow jest planowe i celowe bo gdzie mieszkaja jest ropa.Uchodzcy muzulmanscy nigdzie pracy w Europie nie dostana bo kto w obecnej atmosferze muzulmanina przyjmie?Beda wiec getta, frustracja, przestepstwa, mordy.Jak mawial Rockeffeller:Najlepsze pieniadze sie robi wtedy gdy ulicami plynie krew.
 • @Autor
  /„Czy wędrówka ludów XXI wieku – jest szansą dla Polski? - Czy będzie końcem Polski”?/

  Będzie końcem nie tylko Polski,będzie końcem Europy.Procesy które trwożnie obserwujemy w postaci coraz to nowych i nowych fal emigrantów,są już tylko zwieńczeniem nieuchronności.Już w połowie XIX kiedy nawet nie śniło się o emigrantach,europejscy myśliciele np Nietzsche,Jung, dostrzegali to że z Europy jakby uchodziły siły życiowe,że słabnie,umiera i że na zmianę rachitycznych europejczyków przyjdą witani muzułmanie.
  W 1918 Oswald Spengler wydaje swoją słynną książkę "Der Untergang des Abendlandes" u nas znaną (nielicznym) pod nazwą "Zmierzch Zachodu"
  Przyczyną,podłożem,powodem,jest to że Europejczycy w epokach odrodzenie i oświecenia zniszczyli tradycyjne instytucje społeczne ale nie potrafili,może nie zdążyli,wypracować nowych.Zapanował nihilizm.I to nie teraz a wtedy- na przełomie XIX i XX w
  Większość (choć jednych to martwi innych nie) doskonale potrafi powiedzieć czego chcą muzułmanie.Ale mało kto,zwłaszcza jeśli jest inteligentny i szczery zarazem,potrafiłby odpowiedzieć czego właściwie chcą Europejczycy. Dużo mówi się o "tradycji" ale to tylko austryiackie gadanie.Wystarczy sięgnąć po statystyki żeby przekonać się że tak naprawdę chcą wyłącznie konsumować.
  PS
  Ciekawe ile dajmy na to tacy Irańczycy rocznie pochłaniają Prozacu?
 • @AgnieszkaS 22:29:47
  /Mam do Pana dwa pytania/

  A dlaczego do mnie? Klasyków trza czytać;Nietzschego (może przed nim Schopenhauera), Junga,Spenglera.Dla lepszego zrozumienia i wczucia się społeczną atmosferę początku XXw ,może "Czarodziejską Górę" T.Manna.
  A już w charakterze deseru 'Koniec historii" Fukuyamy i "The Notre Dame de Paris Mosque" Czudinowej
 • @AgnieszkaS 23:18:00
  /Jak się wysuwa pewną hipotezę, to trza ją potwierdzić dowodami.
  Wymienione przez Pana pozycje książkowe są mi dobrze znane./

  Więc jeśli czytała to tym bardziej powinna wiedzieć że to nie "moje hipotezy" a tylko w bardzo wielkim skrócie powtórzenie tego co pisali wymienieni autorzy.A że pisząc 120,100, 80 lat temu, bardzo trafnie prognozowali przyszłość,to akurat tego jesteśmy świadkami.
 • ...
  [Jak obcina się głowę młodzieńcowi, cieszy się z tego i drze mordę: allah akbar!(!!!)... - red.]
  http://www.liveleak.com/view?i=5ea_1381098599

  [Jak obcina się głowę 12 letniemu dziecku, cieszy się z tego i drze mordę: allah akbar!(!!!)... - red.]
  https://www.almasdarnews.com/article/aleppo-rebels-behead-a-child/

  https://forumemjot.wordpress.com/2014/08/10/holokaust-chrzescijan-w-iraku-krwawe-biesiady-ludobojstwo-na-niespotykana-dotad-w-historii-skale-krzyzowanie-scinanie-dzieciom-glowek-i-nabijanie-ich-na-pal-media-milcza/
  [img]https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/08/14075168461961_700-11.jpg?w=960&h=905[/img]
  Islamiści po zabiciu kobiety przez poderżnięcie jej gardła i zbierający jej krew do miski, trzymając jej głowę w taki sposób, że dosłownie wysysają jej życie z szyi. Takie formy mordów służą zastraszaniu innych.

  [img]https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/08/14075170681961_700-12.jpg?w=960&h=674[/img]
  Zrozpaczony ojciec w Syrii trzyma martwe ciało jego zdekapitowanej przez bojowników córki – ponieważ była z rodziny chrześcijańskiej.

  [img]https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/08/14075172271961_700-13.jpg?w=960&h=573[/img]
  Chrześcijańskie dzieci w Mosulu są systematycznie ścinane a ich małe główki umieszczane na słupach w parku, jako ostrzeżenie dla innych, którzy kochają swoje dzieci.

  http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan
  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/25-lipca-syria-raqqa-17-dyw-niejaki-abdulrahman.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/chrzescijanie.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/tikrit-2.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/1700-jencow-irackich-tikrit-egzekucje.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/tikrit1.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/1700-jencow-irackich-tikrit-egzekucje.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/ukryzowani-1.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/2014-08-11-2359.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/2014-08-12-0000-001.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/bpjudgcceaaew3p.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/jency-irak-czerwiec.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/podzynanie-seria.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/egzekucja.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/homs-syria-4.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/jency-lipiec-irak.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/masowe-morderstwo.jpeg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/pojmani-alawici-gdzies-w-syrii-lipiec-2014.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/village-of-bashir-1.jpg[/img]
 • ...
  Jeśli nawet naprawdę są umiarkowani islamiści, to ZAWSZE tylko do czasu (ich „uświadomienia”, „przebudzenia”, zastraszenia, podporządkowania, przekupienia (mogą („”)legalnie rabować, gwałcić, mordować i jeszcze spotka ich za to nagroda po śmierci)), CZY TEGO CHCĄ CZY NIE(...)…!!! A gdy nadchodzi ten czas, to radykalizują się nawet ateiści (każdy chce przeżyć. Więc nie zdziwcie się, gdy także oni będą podrzynać wam gardła w imię Allaha)…
  To nic nowego, a wręcz przeciwnie – oni są tylko uczniami/naśladowcami, bo podobnie wprowadzono tzw. chrześcijaństwo, faszyzm, komunizm, itp… A jeśli było gdzieś mniej brutalnie, to tylko dlatego, że nie było takiej potrzeby.
  Więc nie czekajcie na własną rzeź!!!

  Najpierw trzeba ich uświadamiać/wyzwalać ich umysły z pomocą odpowiednich materiałów, w tym z użyciem objazdowych kin.

  Następnie trzeba zdelegalizować działalność religijną!!!
  Do obrony m.in. przed islamem trzeba wykorzystać odpowiednik ich prawa: Za szerzenie - w jakiejkolwiek formie, w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek stopniu, bezpośrednio, pośrednio - religijności obowiązuje kara śmierci!
  A zatem nie mają także prawa istnieć, być tworzone państwa, organizacje religijne!
  Oczywiście każdy może sobie wierzyć w co chce, odprawiać co chce, byle tylko tego nie propagował, nie eksponował; nie rozpleniał!

  A do eksterminacji tych religijnych bestii, zombie/podludzi/nieludzi trzeba stosować broń chemiczną, mini tzw. czyste bomby neutronowe najnowszej generacji(...)!!!
 • @Redaktor1966 21:41:09
  FALSE FLAG !!!!!!!
  8-)))
 • @AgnieszkaS 21:42:25
  To nie moze byc prawda.
  8-)))
 • @AgnieszkaS 22:19:41
  //Okłamują nas bezustannie, codziennie, tydzień za tygodniem. A tak naprawdę chodzi o bombardowanie muzułmanów, bombardowanie Arabów, to ciągle się dzieje. Jesteśmy nakręcani, aby ich nienawidzić.//

  //Mają skorumpowane dusze, ciągłe kłamstwa tylko dla pieniędzy, dla awansu, dla kariery. Można zrozumieć ludzi, którzy rozciągają prawdę, bo służą jakiejś sprawie, na przykład wierzą, że socjalizm jest dobry, Asad jest dobry, cokolwiek. Oni mają ideologię. Ale dziennikarze – nie.

  Tu chodzi o wojnę z islamem. Islam nie aprobuje homoseksualizmu, islam nie aprobuje lichwy, oprocentowania. Dlatego nieustannie jesteśmy bombardowani anty-islamską propagandą.

  Jeden atak pseudo-terrorystyczny za drugim. Nie ma znaczenia, ile trzeba kłamać, nie ma znaczenia, czy jakiś dziennikarz zrezygnuje, znajdzie się następny. Żyjemy w całkowicie skorumpowanych czasach, wszyscy robią wszystko dla pieniędzy. A ja sprzedaję Prawdę!//
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132720,jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016
 • @Redaktor1966 20:51:32
  Proszę mi wskazać różnicę miedzy przedstawionymi przez siebie zdjęciami a tymi pokazanymi poniżej (wprawdzie wątłą ale żywię nadzieję że wiesz co przedstawiają)

  http://i.kp.ua/a/0x450/11975403.jpg
  http://img11.nnm.me/e/b/c/b/5/6ce01fadfcabd98db6cd7318c7e.jpg
 • @ikulalibal 22:37:48
  Czarna ospa wsrod Indian ?
 • @AgnieszkaS 22:45:54
  mnie tłumaczyć nie trzeba, wprawdzie nie mieszkam w krainie kangurów i nie mam fakultetu z j.angielskiego skończyłem jedne przyzwoite studia,
  ale też mam .........google 8-))))))
  a tak serio - pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 23:32:46
  //że byłam sprowokowana //
  no przecież wiem i pamietam,
  stąd też i ten mój "komentarz" 8-)))
  Pozdrawiam i milej pracy
 • @AgnieszkaS 23:39:35
  Nasza znajoma pani T mieszka w krainie kangurów
 • @AgnieszkaS 23:57:41
  ok.
  sprawy nie ma
 • @Andrzej Tokarski 16:30:23
  Jaka "wiare" przodkow ma Pan na mysli?Te sprzed 966 roku?Moje pytanie jest nieco prowokacyjne gdyz wlasnie z tolerancji Polska slynna byla I wted y kwitla jej gospodarka gdyz kazdy mogl czuc sie swobodnie.Religia rzymsko-katolicka wbrew pozorom nie byla najlepszy spoiwem laczacym narod polski.Jakze czesto lojalnosc wobec zalecen plynacych z Watykanu "kryla" interesy obcych organizacj np.zakon krzyzacki czy jak podejrzewam rzeczonego tu cesarza, ktory nie mogl popasc w jakas zaleznosc wobec "nizszej" nacji slowianskiej.To poczucie wyzszosc narodow anglosaksonskich trwa do dzis
 • @ikulalibal 22:37:48 -Biedne bizony. -Niewinne ofiary ludzkich kalkulacji.
  From "Annales Universitatis Paedagogicae Cracoviensis
  Studia Historicolitteraria XII (2012)" ;......................... ..........."Zarządzanie głodem – a w najlepszym wypadku dostępem do żywności
  – jest ciągle bardzo skutecznym (bo śmiercionośnym) narzędziem sprawowania
  władzy. Począwszy od więzień, obozów koncentracyjnych i łagrów, poprzez
  działania kolonizatorów na podbitych terenach (np. głodzenie lub rozpijanie Indian
  i Aborygenów w rezerwatach, czy też sprokurowana klęska głodu na Ukrainie w
  latach 30. XX wieku), a skończywszy na dyktaturach afrykańskich, kontrolujących
  międzynarodową pomoc humanitarną oraz reżimach w rodzaju Korei Północnej.".... :( ----------------------------------------------------------------------------------------Dzisiejsi obrońcy zwierząt i pan redaktor na pewno nie dopuściliby do takiej masakry. -Dlatego poszukują innych metod na pozbycie się nadmiaru "zbędnych ludzi"; -Cytuję redeaktora;
  -"A do eksterminacji tych religijnych bestii, zombie/podludzi/nieludzi trzeba stosować broń chemiczną, mini tzw. czyste bomby neutronowe najnowszej generacji(...)!!!"Redaktor1966 22.07.2016 21:41:09-
 • ...
  12 powodów wymuszających m.in. zachowanie równowagi z środowiskiem, przyrodą celem przetrwania naszego gatunku, a m.in. by ludzka populacja nie liczyła więcej niż, przypuszczalnie, 300 mln ludzi!!!:
  1. Lodowce są coraz mniejsze, rzeki wysychają, brakuje wody roślinom, zwierzętom, ludziom. Czego skutkiem jest śmierć z powodu pragnienia, głodu, chorób, w tym z powodu braku higieny, ludzi, zwierząt, usychanie roślin, lasów i jest przyczyną wojen o zasoby, co skutkuje na nie wydatkami, długami, biedą, skażaniem, śmiercią!!!

  2. Ubywanie gleb uprawnych, w tempie kilka-kilkadziesiąt razy szybciej niż są wstanie się odtworzyć; pożary, pustynnienie planety, co skutkuje umieraniem z powodu głodu ludzi i jest przyczyną wojen o zasoby, co skutkuje na nie wydatkami, długami, biedą, skażaniem, śmiercią!!!

  3. Ubywa lasów niezbędnych dla zachowania równowagi obiegu wody, umiarkowanego klimatu, jego równowagi, niezbędnych do tworzenia gleb, dla zachowania przyrody, bioróżnorodności!!!

  4. Zaczyna brakować przestrzeni życiowej, co skutkuje o nią wojami, co skutkuje na nie wydatkami, długami, biedą, skażaniem, śmiercią ludzi!!!

  5. Zaczyna brakować miejsca na śmieci!!! A śmieci przyczyniają się do skażeń, trucia, chorób, na ich leczenie wydatków, a te do długów, biedy, do degenerowania naszego gatunku, do śmierci!!!

  6. Już teraz zaczyna brakować surowców, co już skutkuje o nie wojnami, co skutkuje na nie wydatkami, długami, biedą, skażaniem, śmiercią!!!

  7. Jest coraz większe skażenie środowiska, co skutkuje chorobami, wydatkami na ich leczenie, długami, biedą, degenerowaniem naszego gatunku, śmiercią!!! Oprócz tego lecznictwo, na każdym etapie, przyczynia się do zużywania surowców, skażeń, zarażania, trucia, a więc i z tego powodu także do wydatków, długów, biedy, degenerowania naszego gatunku, do śmierci!!!

  8. Jest coraz więcej chorobotwórczych mikrobów, zarażonych, chorych zwierząt, ludzi!!!

  9. Rośnie na skalę globalną ilość i wielkość problemów!!!

  10. Zmniejszenie wielkości naszej populacji do rozsądnej wartości i postaranie się o jak największą jakość naszego gatunku zmniejszy ilość i wielkość problemów o 90 procent, w tym umożliwi, w sposób samoodnawialny, w nieskończoność zaspokajać niemal wszystkie potrzeby ludzi!!!

  11. Nic nie jest nasze na zawsze, tylko wszystko jest nam, na czas naszego życia, pożyczone i do oddania następnym pokoleniom!!! Wy zdemoralizowane, zdegenerowane, wypaczone, wynaturzone kanalie!!! Bo na nas świat się nie kończy - za naszą sprawą - nie powinien skończyć!!! Bo wszystkie biologiczne istnienia obowiązują wszystkie Prawa Natury!!!

  12. Nikt na świecie nie jest wstanie - merytorycznie - podważyć nawet fragmentu tych argumentów!!!


  Ubój zwierząt na cenzurowanym pełna wersja)
  https://www.youtube.com/watch?v=HRtyG7VQuFQ

  DRASTYCZNE szokujące. I TY bierzesz w tym udzial. Napisy polskie PL
  https://www.youtube.com/watch?v=M1vC8TfDX9Y


  [Tagi: ilu ludzi umiera ilu ludzi choruje ilu ludzi ginie śmierć wojny wojen choroby rak]
  Trochę danych w skrócie:
  Światowa Org. Zdrowia (WHO) oraz Bank Światowy podają, iż rocznie w wypadkach samochodowych ginie na świecie ponad 1,2 mln osób, a ok. 50 mln odnosi obrażenia!!
  W Polsce ok. 1 os. na 70 (łącznie ok. 700 000) jest zakażona wirusem HCV powodującym zapalenie wątroby typu C (potocznie żółtaczkę)(1 gram zakażonej wydzieliny wystarczy do zakażenia 1 mln ludzi! – To nie pomyłka), a ok. 1 os. na 1 000 HIV – ze stałą tendencją wzrostową zakażeń w obydwu wypadkach!! Prawie 80% zakażeń wirusem HCV (powodującym WZW typu C) prowadzi do przewlekłej choroby wątroby, zakażenie wirusem HBV (wywołującym WZW typu B) jest przyczyną ok. 80% przypadków raka wątroby!!
  www.o2.pl / www.sfora.pl | 24.11.2009 14:34 RAPORT, UNAIDS, WHO: Pod koniec 2008 roku z HIV/AIDS żyło na całym świecie 33,4 mln ludzi. Dwa miliony osób zmarło w ubiegłym roku na AIDS. 2,7 mln osób się zaraziło. Codziennie zaraża się tym wirusem 7400 osób, w tym 1200 dzieci.
  Każdego roku miliony ludzi, losowo, umiera z głodu (40 milionów)!!
  Z powodu wojen kilka-kilkaset tys.!! http://wsiz.rzeszow.pl/kadra/mfutyra/Dokumenty_Local_WSIiZ/Biedy%20Afryki,%20A.%20Zwoli%C5%84ski.pdf
  Wg szacunkowych danych w 14 500 wojnach w historii ostatnich 5000 lat zginęło łącznie ponad 3,6 mld ludzi. Po II wojnie światowej do zakończenia zimnej wojny toczyło się na świecie 150-450 wojen (w zależności od zastosowanych kryteriów), w których zginęło 12-35 mln ludzi. Nadal może się powiększać liczba ofiar, nawet już zakończonych wojen, bowiem niektóre skutki, środki przemocy działają z opóźnieniem, jak np. nędza, wybuchy min.
  UNICEF: 663 mln ludzi na świecie nie ma dostępu do czystej wody.
  Raport WHO podaje, że 8,2 mln ludzi umiera z powodu chorób nieprzenoszonych z człowieka na człowieka, ale z przyczyn związanych z zanieczyszczeniem powietrza. Są to w pierwszym rzędzie choroby układu oddechowego, krążenia i serca.
  Zanieczyszczone środowisko powoduje rocznie 23 proc. przedwczesnych zgonów na świecie. Informuje o tym najnowszy raport Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).
  Co roku z powodu szeroko pojętego zanieczyszczenia środowiska przedwcześnie umiera około 12,6 mln ludzi. Chodzi zwłaszcza o zanieczyszczenie powietrza, wody i gleby, w tych sferach znajdują się bowiem szkodliwe dla zdrowia substancje chemiczne - wynika z raportu.
  Degeneracja: Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że 15 proc. ludzi na Ziemi jest w jakimś stopniu upośledzona - donosi france24.com. Wśród nich jest aż 200 mln w ciężkim stanie. Niepełnosprawnych szybko przybywa!!
  Choroby: 480 mln ludzi zmarło na raka w ubiegłym wieku! Rak wybija Polaków. 1,28 miliona ludzi w Europie umrze w tym roku na raka - prognozuje zespół włoskich naukowców. W samej Polsce będzie to 54,6 tys. mężczyzn i 44,4 tys. kobiet. Za dwa lata rak będzie zabijał więcej ludzi niż choroby serca. W ciągu najbliższych dziesięciu, dwudziestu lat co trzeci z nas zachoruje na nowotwór!! Łącznie choroby są przyczyną śmierci co najmniej kilkunastu mln ludzi rocznie!!
  Z powodu trucia się nikotyną umiera 5 mln!! 600 tysięcy ludzi na świecie umiera w wyniku następstw wdychania dymu tytoniowego - wynika z pierwszego globalnego raportu na ten temat!!
  A z powodu trucia się alkoholem kolejne miliony!!
  Narkotykami zabijają się następne miliony!!
  Kolejne miliony są, bezpośrednio, pośrednio, uczone przez degeneratów nikotynizmu, alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, trucia się środkami na porost mięśni, szkodliwego odżywiania!!

  Ja proponuję by, bezboleśnie, umierali ci, których pozbycie się przyniesie same korzyści, czyli ich istnienie przynosi same szkody.
  PS1
  Dlaczego jak najszybciej oddziela się i wyrzuca zgniłe owoce, warzywa od reszty...

  PS2
  Kim są osobniki, które w obliczu faktu ciągłego ubywania zasobów, w dodatku coraz szybciej, coraz większego ich skażania, że ludzi mimo to przybywa, itp., itd., domagają się zwiększania produkcji, zwiększania wielkości naszej populacji, a osoby temu przeciwne nazywają ludźmi nienormalnymi, złymi i ich ratunkowym propozycjom są przeciwni... Jak to się skończy, jeśli dalej będziemy podporządkowywać się tym pierwszym...


  http://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/201267,Milion-lat-temu-bylo-nas-18-tysiecy | 23.03.2010
  Genetycy z Uniwersytetu Utah ustalili, że ok. 1,2 mln lat temu na Ziemi żyło 18,5 tys. naszych przodków – mowa jednak o przodkach „aktywnych rozrodczo”, bo tylko oni zostawili swój ślad w genach. Jak się szacuje, całkowita liczba żyjących ludzi wynosiła wówczas trzy razy więcej, przynajmniej 55 tys. osób. Dla porównania: w tym samym czasie żyło 21 000 aktywnych rozrodczo szympansów i aż 25 000 goryli.
  Jednak liczba 18,5 tys. to i tak wysoki szacunek. W późniejszym okresie niejednokrotnie było dużo gorzej. Na przestrzeni ostatnich 100 000 lat populacja ludzi spadała poniżej 10 000 osobników.
  Trzeba jednak zaznaczyć, że milion lat temu nie istniał jeszcze nasz gatunek, tj. człowiek anatomicznie współczesny. Niezaludnione przestrzenie w Afryce przemierzał wówczas Homo ergaster, a Azji jego azjatycki odpowiednik – Homo erectus. Nie wiadomo, czy wynikająca ze współczesnego genomu człowieka liczba 18,5 tys. osobników ma dotyczyć obydwóch tych gatunków razem, czy tylko Homo ergaster. Wszystko bowiem zależy od tego, czy człowiek współczesny wyewoluował tylko z H. ergaster, czy też z mieszanki ergastera z erectusem.
 • ...
  http://catalana.pinger.pl/m/22068864
  Islam zabił więcej ludzi niż Hitler, Stalin czy Tajo – a liczba ofiar mordów i okrucieństw islamu może być ostatecznie większa niż wszystkich tyranów razem wziętych. Potworność zbrodni „religii pokoju” tak dalece wykracza poza ludzkie wyobrażenia, że nawet prawdomówni historycy nie dostrzegli jej skali.
  W przeciwieństwie do totalitarystów XX wieku, których zabójcza furia zniszczyła ich samych, skracając im życie, islam kroczy wolniejszym tempem. W efekcie – chociaż trwało to dłużej – odpowiedzialny jest on za śmierć i tortury większej liczby ludzi niż jakakolwiek inna grupa religijna czy świecka. Inaczej niż tyrania świecka, islam pomnaża swoje szeregi za sprawą poligamii i niewolnictwa seksualnego.

  „Islamski podbój Indii jest prawdopodobnie najkrwawszą historią w dziejach”, napisał Will Durant, cytowany na stronie Daniela Pipesa.

  Umiarkowane szacunki mówią o 80 milionach zabitych Hindusów.

  „Według niektórych kalkulacji, populacja subkontynentu indyjskiego zmniejszyła się o 80 milionów pomiędzy rokiem 1000 (podbój Afganistanu) a 1525 (upadek Sułtanantu Delhijskiego)”. (Koenrad Elst, cytowany na stronie Pipesa).
  ---
  „Co najmniej 28 milionów Afrykanów zostało zniewolonych na muzułmańskim Bliskim Wschodzie. Według szacunków, co najmniej 80 procent ludzi złapanych przez handlarzy ginęło przed dotarciem na rynek niewolników. Uważa się zatem, że przez 1400 lat najazdów arabskich i muzułmańskich w Afryce mogło zginąć 112 milionów osób. Gdy dodamy do tego ludzi sprzedanych w niewolę, całkowita liczba afrykańskich ofiar saharyjskiego i wschodnioafrykańskiego handlu niewolnikami może przewyższać 140 milionów.” (John Allembillah Azumah, autor „The Legacy of Arab-Islam in Africa: A Quest for Inter-religious Dialogue”).

  Sumując, liczba ta przekracza wszystkie ofiary totalitaryzmu XX wieku. Ale to nie koniec. Trzeba jeszcze dodać miliony ludzi, którzy zginęli z rąk muzułmanów w Sudanie w czasach nam współczesnych.
  ---
  „W roku 750, sto lat po podbiciu Jerozolimy, co najmniej 50 procent chrześcijan na świecie znalazło się pod hegemonią muzułmanów… Dziś w regionie [Afryki Północnej] chrześcijaństwo rodzime nie istnieje, nie ma społeczności chrześcijańskich, których historię można by prześledzić od czasów starożytnych”. – („Christianity Face to Face with Islam”, Catholic Education Resource Center).

  Co się stało z tymi milionami chrześcijan? Część z nich nawróciła się na islam. Ale reszta? Zgubiła się na kartach historii. Wiemy, że ponad milion Europejczyków zostało złapanych w niewolę przez piratów berberyjskich. Ilu z nich zmarło, pozostaje zagadką.

  „Przez 250 lat, między rokiem 1530 a 1780, liczba ta mogła sięgnąć 1 250 000”. (BBC).
  ---
  „Po tym, jak muzułmanie zdobyli władzę na początku XV wieku, animiści ostatecznie zniknęli w wyniku zniewolenia oraz ‘inkorporacji’ muzułmanów z ludnością Malezji, Sumatry, Borneo oraz Jawy. Działo się to przez najazdy, płacenie trybutów oraz sprzedaż – w szczególności dzieci. Jawa była największym eksporterem niewolników około roku 1500”. (Islam Monitor)

  W taki sam sposób islam dotarł na Filipiny. Jedynie obecność tam Hiszpanów zapobiegła całkowitemu upadkowi i ograniczyła zasięg islamu do wysp południowych. „Przybycie Hiszpanów ocaliło Filipińczyków przed islamem, oprócz południowych krańców, gdzie ludność nawrócono na islam”. (History of Jihad.org)
  Znowu, liczba zabitych nie jest znana, ale mimo wszystko dodajmy ich do naszej sumy.
  ---
  Zsumujmy to wszytko. Ofiary afrykańskie. Ofiary indyjskie. Ofiary europejskie. Dodajmy ludobójstwo Ormian. Następnie, mniej znane, ale bez wątpienia liczne ofiary Azji Wschodniej. Doliczmy jeszcze dżihad muzułmanów w Chinach, napadniętych w 651 r. Dodajmy grabieże Chanatu Krymskiego na Słowianach, szczególnie na ich kobietach.

  Liczba nie jest jasno określona, ale wyraźnie widać, że islam jest bez wątpienia największą maszyną do zabijania w dziejach, a liczba ofiar sięga 250 milionów. Prawdopodobnie między jedną trzecią a połową wszystkich zabitych w wyniku wojen i niewolnictwa można przypisać islamowi, a to tylko pobieżne szacunki.
  http://www.americanthinker.com/articles ... st_murder_
  machine_in_history.html#.U4mDhJYczfU.blogger


  Film dokument PL - islam to pseudo religia założona przez sektę | Cały Film Dokumentalny Lektor PL
  https://www.youtube.com/watch?v=E6nOPilBTlA
 • ...
  Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości czym jest islam, to może pojechać do opanowanego przez islamistów państwa i zrobić testy (wcześniej trzeba spisać testament… Wynik testu będą, jeszcze, mogli przedstawić ci, którzy zostali w nieopanowanym przez islamistów kraju), np. prawa do dociekania prawdy, zdobywania wiedzy, wypowiedzi, w tym do konstruktywnej krytyki...

  Np. (dla przypomnienia):
  Okaleczone psychicznie, z zaprogramowanymi umysłami ofiary członków organizacji religijnych będą powtarzać to, co im zaprogramowano, a m.in. że wiara religijna, działalność członków, organizacji religijnych jest indywidualnie, społecznie, dla państwa korzystna.
  Otóż NIE, gdyż ta działalność jest psychicznie, umysłowo, ekonomicznie wyniszczająca, odbywa się indywidualnym, społecznym i państwowym kosztem!
  Podobnie jak równie bezwzględni jawni, niejawni tzw. reklamodawcy, producenci, sprzedawcy trucizny nikotynowej, alkoholowej, narkotykowej, lekowej, żywnościowej prosperują kosztem swych uzależnionych ofiar!!

  To nie bóstwu byłoby do czegokolwiek potrzebne jakiekolwiek wierzenie, tylko potrzebne jest wyłącznie tym, którzy to wykorzystują do swoich celów, w tym do zaspokajania potrzeby manipulowania, ogłupiania, programowania umysłów, uzależniania; wykorzystywania, w tym do bogacenia się, zaspokajania seksualnych potrzeb, szkodzenia; niszczenia, w tym psychicznego, fizycznego torturowania; pogrążania, mordowania ludzi...!!!
  PS
  Oto mająca mse dość powszechnie (miliony przykładów) sytuacja: są wierzący b. głupi i źli ludzie i są niewierzący b. mądrzy i dobrzy ludzie. Wg religijnych dogmatów ci pierwsi są w lepszej sytuacji... A to nie koniec, bo ten fakt demoralizuje, wypacza, wynaturza/zachęca do bycia złym, bo zawsze można w ostatniej chwili pożałować swych złych uczynków, pomodlić się, poprosić tzw. kapłana o odpuszczenie grzechów i liczyć na bezkarność...
  A takich nonsensów jest więcej...

  Wierzysz w to, co ja, albo cię ograbię i zabiję!!! Oczywiście że wierzę w to, co ty (a moja deklaracja „wiary” nie jest ratunkiem przed ograbieniem, śmiercią, i wynika z logicznej, naukowej, udowodnionej, udokumentowanej wiedzy i codziennego doświadczenia, w tym obcowania z tym, w co on wierzy, oraz wynika z podziwu dla rodzaju argumentacji, logiki, wysokiego poziomu wiedzy, wrażliwości, prospołecznych cech, etyki, normalności itp. tzw. wierzących...)!!!

  Dlaczego religijne zombie się obrażają... Dlatego, że nie mają, poza ograbianiem, torturowaniem, więzieniem, mordowaniem innych argumentów, a merytoryczne dowody są przeciw nim...
  Dlaczego np. naukowcy się nie obrażają, nikogo nie ograbiają, nie torturują, nie więżą, nie mordują, tylko tym, co chcą wiedzieć merytorycznie udowadniają, że mają rację...


  http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/131036,przeciez-nie-kazdy-muzulmanin-jest-terrorysta
  „Choć nie każdy muzułmanin w Europie jest terrorystą - to jednak każdy „europejski” terrorysta niestety okazuje się być muzułmaninem.”

  „„Kraje starej Unii” od lat zmuszane przez ŚWIATOWĄ GRUPĘ TRZYMAJĄCĄ WŁADZE do prowadzenia samobójczej polityki migracyjnej wobec muzułmanów oraz zmuszane przez tych samych macherów od NWO do poddania się opętańczej ideologii multikulti – stoją dziś na straconej pozycji – bo muzułmańskie getta w każdym większym zachodnioeuropejskim mieście są wylęgarnią radykalizmu islamskiego, będąc do tego w stanie dostarczyć dżihadystom - czy to lokalnym, czy napływowym - niezbędnego wsparcia.”


  Mahomet czynił wszystko w imię BOGA-ctwa!
  Poślubił starszą o 15 lat, ale za to mającą BOGA-ctwo wdowę...
  To dla BOGA-ctwa wpadł na pomysł, by mianować się prorokiem, a by ta działalność była jak najefektywniejsza, to określił się ostatnim i najważniejszym…
  Napadał i ograbiał dla BOGA-ctwa karawany…
  Ścięto tysiące głów (z tego Mahomet osobiście co najmniej setki) zamożnych ludzi w imię BOGA-ctwa, które im zagrabił...
  Zajmował w imię BOGA-ctwa także całe miejscowości...
  I nauczył ludzi, że można bezkarnie kłamać, oszukiwać, manipulować, gwałcić, ograbiać, mordować, byle tylko powoływać się w związku z tą działalnością na BOGA-ctwo...
  Więc Mahomet był psychopatą, oszustem, sekciarzem, bezwzględnym, zachłannym chciwcem, rabusiem, grabieżcą, rzezimieszkiem, seryjnym mordercą, ludobójcą, zbrodniarzem, zwyrodnialcem, zapoczątkował przeogromną, wszechstronnie destrukcyjną lawinę!!!

  Islam jest antyludzką ideologią z zbrodniczą, totalitarną, niszczycielską, populacjonistyczną, w tym inseminacyjną i z ekspansywną społeczno-polityczno-militarną doktryną!!!
  Tego założyciel nie tylko („”)zalegalizował, w imię niego, Allacha, wiary, tzw. niewiernych okłamywanie, wobec nich przemoc, na nich gwałt, ich ograbianie, mordowanie, w tym także tych, którzy z wyznawania takiej ideologii, takiego postępowania zrezygnowali, ale jeszcze zapewnił, że tak postępujący otrzymają za to po śmierci nagrodę...
  Jej prominenci mają za cel, jak zwykle w systemach utopijnych/destrukcyjnych, zaspakajanie potrzeby rządzenia, podporządkowywania, własną prosperitę, w tym bogacenie się, oraz szkodzenie, niszczenie, w tym manipulowanie, ogłupianie, uzależnianie, wykorzystywanie; pogrążanie innych: jednostek, społeczeństw, narodów (stanowią oni mieszaninę psychopatów, debili i mieszańców, w tym w różnym stopniu świadomych, nieświadomych tego co, po co, w jakim celu, z jakimi skutkami, ich konsekwencjami czynią).
  W takich warunkach, jak zwykle, odbywa się negatywna selekcja prokreacyjna, do rządzenia, edukowania, przekazywania informacji itp. – przeżywają, rozmnażają się i prosperują osobniki niedorozwinięte umysłowo, upośledzone psychicznie, debile, psychopaci, osobniki anormalne, obłąkane, chore psychicznie; grabieżcy, gwałciciele, mordercy, bo ludzie zdrowi psychicznie, normalni, wrażliwi, inteligentni, posiadający umysły analityczne, logiczni, świadomi są mordowani...
  Coś takiego trzeba zdelegalizować, a nie szanować, wspierać, propagować!!!


  Poczytajcie oryginalne przetłumaczenie Koranu (w tym o uzasadnionym, słusznym, koniecznym okłamywaniu, manipulowaniu, oszukiwaniu, grabieniu, gwałceniu, mordowaniu itp...)!
  Nie dajcie się zwieść słodkim deklaracjom, zapewnieniom muzułmanów, gdyż nie mają nic wspólnego ani z teorią/założeniami, ani z praktyką!!! Nie pozwalajcie im manipulować, nie wierzcie w ich ewidentne kłamstwa, nie pozwalajcie im oszukiwać itp.; na rozplenianie tych wymysłów, tego steku niedorzeczności, obrzydliwości, niegodziwości; antyludzkiego plugastwa, ścierwa, na wciąganie do tego następnych, czyniąc z nich anormalnych, obłąkanych, psychopatycznych, aspołecznych religijnych zombie; na ich działalność – tak nakazuje im Allach/Mahomet/Koran...!!!
  Np., jeśli muzułmanizm nawołuje do pokoju, to tylko oznacza, że jeszcze nie jest gotowy do wojny (najpierw ewidentnie łże, że dżihad to jest wewnętrzna walka duchowa [Jeszcze powstrzymywanie się od grabienia, gwałcenia, mordowania...], ale gdy już nie są mniejszością, to okazuje się, że chodzi wyłącznie o walkę z tzw. niewiernymi...)!


  Niczego w islamie nie można podważyć, poddać krytycznej analizie, wszystko w islamie jest nieomylne, niepodważalne, niezmienialne, ostateczne, słuszne!!!...
  No to poczytajcie (błędy, fałszerstwa, oszustwa, manipulacje, kłamstwa, bicie, torturowanie, grabież, mordowanie...):

  Co można poczytać o tym, jak zachowywał się, postępował, działał, co czynił, kim był Mahomet...
  Najprawdopodobniej był niepiśmienny, ożenił się m.in. z kilkuletnią dziewczynką, prawdopodobnie miał także pociąg seksualny do mężczyzn, zajmował się rabunkowymi napadami na karawany, mordowaniem jeńców, najazdami, zajmowaniem miejscowości, grabieniem majątków ich mieszkańców, wyganianiem, mordowaniem ich właścicieli, mordowaniem przeciwników religijnych... Obiecywał Niebo tym, którzy za niego i za św. wiarę polegną...

  [Koran utworzony po śmierci Mahometa z resztek notatek, które zostały spisane przez jego słuchaczy na liściach, kamieniach, kościach, korze, skórze itp., i na podstawie przekazu ustnego tych, którzy przeżyli, w tym wymuszanych pożądanych, dla organizatorów, treści... Braki, błędy, sprzeczności, prymitywizm, brak spójności, logiki, oszukiwanie, wmawianie, niekonsekwencje, przeróbki itp... - red.]
  KSIĘGA ISLAMU
  Robert Morey „ISLAMSKA INWAZJA. Konfrontacja najbardziej rozprzestrzeniającej się religii świata.”
  http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/inwazja/koran

  [Kłam, oszukuj, wprowadzaj w błąd, manipuluj, itp...]
  Kłamstwo w islamie
  http://kafir.blog.onet.pl/2010/11/09/klamstwo-w-islamie/

  [Zapomnij nie tylko o tym, że zostawią cię w spokoju, ale że w ogóle darują ci życie!]
  POZNAJ KORAN
  Przemoc
  http://www.poznajkoran.pl/koran/przemoc/

  Dokument Przypływ islamu - Cała prawda o islamie | Lektor PL
  https://www.youtube.com/watch?v=WWRaYu27SRU

  Trzeci Dżihad - islam to zło - islam is evil | Cały Film Dokument | Napisy PL
  https://www.youtube.com/watch?v=fOHZi0dQ2BM

  islamizacja świata
  https://www.youtube.com/results?search_query=islamizacja+%C5%9Bwiata


  http://www.fronda.pl/a/mahomet,404.html |
  Mahomet
  • Mahomet uprawiał seks z 9 letnią dziewczynką
  • uprawiał seks z niewolnicami
  • zezwalał na gwałty i prostytucję (tymczasowe małżeństwo)
  • zezwalał na wymuszanie posłuszeństwa żon biciem
  • zlecał skrytobójstwa swoich krytyków
  • nakazywał egzekucję apostatów
  • wymuszał poddaństwo chrześcijan i żydów przemocą
  • okradał karawany
  • torturował ludzi by wydobyć z nich zeznania o ukrytych pieniądzach

  Prorok Mahomet nigdy nie istniał, jest tylko tworem mitologicznym. Taką tezę stawia muzułmanin, niemiecki profesor z z Centrum Studiów Islamskich Uniwersytetu w Munster.
  Najwcześniejsza biografia, z której żadna kopia nie przetrwała do dzisiaj, jest datowana na około wiek po jego śmierci, czyli na 632 rok i jest znana jedynie z odniesień do niej późniejszych tekstów.
  Badania jakie prowadził Kalisch doprowadziły go również do przekonania, że nie istniał żaden z twórców wielkich monoteistycznych religii. Według niego Mojżesz jak i Jezus są postaciami mitologicznymi.


  [Czy Mahomet istniał]
  http://rebelya.pl/forum/watek/66533/
  No właśnie. Istnieje wielka historyczna dziura na temat Mahometa. Skoro Koran był już kompletny, choć nie spisany, już za życia Mahometa i Arabowie zaczęli podbijać Bliski Wschód, Północną Afrykę i Persję, w latach 630., 640. i następnych dekadach, czerpiąc motywację i energię z nauk Koranu i Mahometa, to dlaczego w ich komunikacji wojennej nie ma żadnych wzmianek, ani o Mahomecie ani o Koranie?

  To samo dotyczy podbitych ludów, które zostawiły po sobie bogaty historyczny zapis, w którym mówią, że Arabowie przyszli przynosząc zniszczenie, ale nigdzie nie wspominają, że nazywali się muzułmanami, że mieli świętą księgę, że mieli nowego proroka, że mieli nową religię. Nazywają ich różnymi nazwami, ale nie muzułmanami.


  http://ndie.pl/czy-islam-jest-religia/ | 16.06.2014 r.
  CZY ISLAM JEST RELIGIĄ?
  Nonie Darwish, była muzułmanka z Egiptu, krytyczka islamu i aktywistka praw człowieka analizuje zagadnienie, czy islam rzeczywiście jest religią, czy może bliżej mu od systemu politycznego.

  Twórca islamu zastosował najbardziej skuteczne i niezawodne źródło manipulacji, jakie można było sobie wyobrazić – propagował totalitarny system polityczny, ale nazwał go religią. Wiedział, że tylko w taki sposób uda mu się zachować wiarygodność w czasach, gdy religia stanowiła dla ludzi największy autorytet.

  Bill Warner, dyrektor Centrum d/s Badań nad Politycznym Islamem opracował pewne statystyki dotyczące świętych tekstów islamu. Zgodnie z wynikami tych obliczeń, przynajmniej 75% treści zawartych w sunnach (opowieści o życiu Mahometa) odnosi się do dżihadu. Około 67% Koranu spisanego w Mekce dotyczy niewiernych i polityki. Wersety z Medyny rozprawiają o niewiernych w 51%. Około jedna piąta tekstu w hadisach Bukhariego mówi o dżihadzie i sprawach politycznych, z czego 97% wersetów o dżihadzie odnosi się do wojny – jedynie 3% mówi o dżihadzie jako walce wewnętrznej człowieka. Wygląda na to, że samej religii poświęcona jest tylko niewielka część najważniejszych tekstów islamu. Według Warnera nawet kwestia piekła jest w nich ujęta od strony politycznej. W Koranie znajduje się 146 odniesień do piekła, z czego tylko 6% dotyczy zła moralnego, np. morderstwa czy kradzieży. Pozostałe 94% wersetów związanych z piekłem mówi o światopoglądowym grzechu polegającym na odrzuceniu przesłania Mahometa, czyli przestępstwie politycznym. Muzułmańskie piekło jest zatem represją polityczną dla tych, którzy sprzeciwiają się islamowi.

  To, co ostatecznie powstało, z pewnością nie było jednak religią ale raczej polityczno-prawnym systemem totalitarnej władzy nad narodem.

  Szariat daje muzułmanom prawo korzystania z dowolnych środków, jeśli służą osiągnięciu celu, którym jest zajęcie każdego miejsca na ziemi dla islamu. W ten sposób muzułmanie mogą ignorować prawa człowieka, likwidować Żydów i chrześcijan z ich własnych terenów i poddawać indoktrynacji swoje dzieci, która każe żyć w nieufności do innych, nienawidzić bliskich, a nawet kłamać.

  Podczas, gdy większość innych religii odwołuje się do tej dobrej strony człowieczeństwa, która szuka sprawiedliwości i złotej zasady ‘nie czyń drugiemu co tobie niemiłe’, islam pobudza ciemną stronę ludzkiej duszy – tę, która każe zabierać ludziom własność, podporządkowywać sobie innych i użalać się nad swoim losem, by wzmocnić chore poczucie krzywdy. Innymi słowy – islam robi wszystko, by obudzić tkwiący w każdym człowieku pierwiastek zła.

  Niestety, większość muzułmanów nie zdaje sobie sprawy z tego, jaka jest rzeczywista przyczyna ich zniewolenia, biedy, zacofania i zależności. Arabowie nie widzą, dlaczego są skazani na życie w krajach rządzonych przez tyranów. Gdyby spojrzeli obiektywnym okiem n własne ‘święte’ teksty, od razu uświadomiliby sobie smutną prawdę. Tylko prawda o własnej religii i kulturze mogłaby wyzwolić muzułmanów na tyle, że byliby w stanie ruszyć z miejsca i wkroczyć na ścieżkę postępu. Mają na to szansę. Na razie są jedynie pionkami w grze i więźniami szariatu, który za wszystkie bolączki każde obwiniać świat zewnętrzny.

  Zamiast sprzeciwić się okrutnemu systemowi, niektórzy muzułmanie upatrują rozwiązania swoich problemów w zaostrzeniu przepisów i dżihadzie. Każde islamistyczne ugrupowanie jest zmotywowane pragnieniem powrotu do ‘spokojnego’ i ‘sprawiedliwego’ kalifatu, o jakim naczytali się w swych religijnych książkach. Islamscy radykałowie marzą o państwie idealnym, które nigdy nie istniało, a jeśli nawet, to nie było miejscem sprawiedliwym czy spokojnym. Islamski kalifat zawsze był bowiem miejscem krwawej walki o władzę – miejscem zamachów, spisków, rewolucji i zamieszek społecznych. Nikt nie jest w stanie zliczyć, ile milionów ludzi na świecie w ciągu 1400 lat zginęło w imię dżihadu.
 • @Redaktor1966 15:37:505. -"Zaczyna brakować miejsca na śmieci!!!"-
  -Zutylizuj się. będzie więcej przestrzeni dla normalnych.
 • @Moher 23:47:00
  To normalni ludzie czynią takie rzeczy (jeszcze raz przeczytaj to, co wymieniłem)...
  Jeszcze inaczej: destrukcjonizm, w dodatku wszechstronny jest objawem normalności, a konstruktywizm jest objawem nienormalności…
  Jak eliminacja normalnych ludzi spowoduje, że zostaną normalni ludzie…
  Pozostawienie samych sobie takich osobników kogokolwiek uratuje, czy wręcz przeciwnie – przyspieszy samozagładę (czyli że już ma miejsce samozagłada)…
  PS1
  To b. przemyślana, odpowiedzialna, w tym dalekowzroczna, a zatem w interesie wszystkich, czyli konstruktywna opinia, stąd podjęta przez wybitną osobę, a więc warta naśladowania, rozpowszechniania..
  Gratuluję i życzę dalszych sukcesów...
  PS2
  Jeśli nie zrozumiesz, to następnym razem użyję całkiem innej argumentacji i innych określeń (...)…
 • ...
  Przerażające islamskie modły ! Co oni robią?! | Crazy muslims prayers
  https://www.youtube.com/watch?v=HdYaW0R82mY | 04.07.2016

  Ostrzeżenie przed islamem
  https://www.youtube.com/watch?v=ECHnz0sSZ0I | 11.11.2014

  Europa w roku 2029 - film zakazany na facebooku PL
  https://www.youtube.com/watch?v=gzVIQFcQY1I | 05.07.2016

  http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_hjHYP6bWlbAssqw8scQiRMmOkOHHDEJW,w400.jpg
 • ...
  [b]Francuzi uciekają z kraju. Pakują się absolwenci, przedsiębiorcy i emeryci[/b]
  Wielu z nich emigruje do Polski.
  W sumie za granicą mieszka już ok. 1,6 mln Francuzów – wynika z wyliczeń tamtejszego MSZ. Nie wszyscy rejestrują się w konsulatach, więc w rzeczywistości ich liczba może dochodzić nawet di 2 mln.
  http://forsal.pl/artykuly/839633,francuzi-uciekaja-z-kraju-pakuja-sie-absolwenci-przedsiebiorcy-i-emeryci.html | 04.12.2014

  [b]Teraz to Francuzi chcą emigrować do Polski[/b]
  Okazuje się, że przed nami poważne zmiany - dawniej to z Polski uciekali młodzi ludzie do krajów zachodnich. Teraz, wskutek islamskiej agresji na Europę, jest odwrotnie.
  To młodzi Hiszpanie, Anglicy i Francuzi chcą emigrować do naszego kraju.
  "We Francji jest już blisko 10 mln muzułmanów. Trudno mówić o integracji. Proporcje zachwiały się, bywa, że to Francuzi muszą dostosować się do tych, którzy są w naszym kraju gośćmi. Francji, którą pamiętam sprzed 40 lat już nie ma."
  http://wgospodarce.pl/informacje/21777-wielka-zmiana-teraz-to-francuzi-chca-emigrowac-do-polski | 16.11.2016

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031