Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
555 postów 3594 komentarze

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

Pomysł na Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polską rządzi oligarchia partyjna, klika kilku..na...stu osób, utworzona celowo - aby zawłaszczyć oraz kontrolować kraj i jego obywateli.

My Polacy musimy zmienić, obezwładnić; następnie rozwalić obecny Partyjny Układ Zamknięty.
Wybory, wybory, po wyborach i...przed kolejnymi wyborami. Trudno uwierzyć, jak bardzo ogłupione, zmanipulowane i obojętne jest nasze społeczeństwo.

Wyniki wyborów potwierdziły fakt. Polską rządzi Partyjny Układ Zamknięty (PUZ). Niezmiennie od czasów Okrągłego Stołu, cynicznie i bez skrupułów wykorzystując, (kolejny raz)- nieświadomość oraz bierność Polaków. Oficjalnie ten nierząd i proceder nazwano na początku „transformacją ustrojową”, obecnie to demokracja parlamentarna - jedna wielka bzdura i oszustwo.

Przecież Polską rządzi oligarchia partyjna, klika kilku..na...stu osób, utworzona celowo dla manipulacji nadziejami Narodu, po to aby zawłaszczyć/kontrolować kraj i jego obywateli. Niektórych przywódców i generałów czas i biologia wywaliła z powierzchni ziemi, ale są wierni naśladowcy i wychowankowie ideologii Układu: zdrajcy, sprzedawczyki, złodzieje lub oportuniści i nieudacznicy albo marni aktorzy. Proceder zawłaszczania kraju przez PUZ odbywa się także, przy czynnej pomocy usłużnych/zależnych  mediów - TVP/TVN/GW i spółek Skarbu Państwa  Czasami ktoś, buntuje się, próbuje własnej drogi. Ten jednak szybko znika ze sceny politycznej (ginie?) albo wraca jako marnotrawny, bijąc się w piersi.
Usłużna banda klakierów: urzędników administracji Państwa, ich rodziny oraz grupa biznesmenów - (pośredników w rozboju i kradzieży RP), to główni beneficjenci - jednocześnie wszyscy wyborcy PUZ To ok. 25% Polaków. Tak właśnie funkcjonuje „polska polityka” a naród to kupuje i nie buntuje się. 

Oczywiście problemem nie jest niezmienność liderów i partii, która w demokracji może gwarantować stabilizację. Chodzi jednakże o rezultaty i osiągnięcia tych „wybranych” ludzi Układu, dla Polski. Wiadomo przywódców poznaje się po owocach ich pracy. A tutaj wyniki i rezultaty są jednoznaczne.
Polska jako kraj, jest bez majątku i zbankrutowana. System finansowy, banki, handel, media; emisja i dystrybucja pieniądza; kluczowe elementy funkcjonowania Państwa są niemal całkowicie pod kontrolą obcego kapitału. To właśnie ONI - liderzy i ludzie Partyjnego Układu Zamkniętego, są odpowiedzialni całkowicie, za obecną rzeczywistość. Oni wszyscy są winni i będą w przyszłości za to odpowiadać – przed Polakami i Historią.

A teraz właśnie ONI: winowajcy stanu Rzeczy Pospolitej, zdrajcy i członkowie Układu PUZ - wszyscy ogłaszają zwycięstwo w demokratycznych wyborach. Mass-Media pokazują ogólną, udawaną radość (ludzi Układu) a „dla osłody” pocałunek i uściski dwóch pierwszych dam: Kopacz i HGW.
Układ ogłosił wszem i wobec zwycięstwo demokracji i prawa. Polska będzie wkrótce, (w ramach UE)- krainą obfitości, dobrobytu, miodu i mleka płynącego, chociaż nie wiadomo dla kogo i w którą stronę.
W dniu zwycięstwa Układu - jego były lider, uroczyście przejął także funkcję „Prezydenta” UE.
Prosta droga kraju: z raju - do nikąd, ale tylko na Zachód.

Farsa i dramat RP. Zdrajcy PUZ - będą rządzić nadal. Znowu udało się IM Polaków oszukać!


Nieważne nawet czy wybory były sfałszowane czy nie. Wiele wskazuje na manipulacje, bo przecież większość komisji, podliczyła w dniu wyborów wszystkie głosy ręcznie i od razu wysłała je do PKW.  Dopiero tam zaczęły się schody. Komputery i technologia policzyły głosy niezgodne z decyzją Układu - trzeba było wyniki dostosować stosownie do potrzeb chwili i sondaży. Wiadomo: przecież zawsze ten wygrywa - kto liczy głosy. Kozłem ofiarnym mógł być tylko PKW.

Większość wyborców oraz ci, którzy głosowali absencją czy nieważnością są rozczarowani. Panuje wśród nich ogólne zniechęcenie, marazm, brak wiary w możliwość zmian, pesymizm na przyszłość. Chyba nigdy w historii Polska i Polacy nie upadli tak nisko. Przynajmniej psychicznie.
Nasz Kraj stacza się po niebezpiecznej równi pochyłej w NIEBYT.
Nadchodzi czas zmian, być może rewolucyjnych. Są duże szanse, aby zmienić obecną, niekorzystną rzeczywistość drogą absolutnie demokratyczną, zgodną z prawem i konstytucją. Jedno jest pewne.

Partyjny Układ Zamknięty, który wywalczył ustawowo i finansowo, monopol na sprawowanie władzy w Polsce, na pewno nie zezwoli do powstania żadnej nowej struktury/partii, która miałaby jakąś szansę zagrozić interesom PUZ poprzez np. przejęcie kontroli nad parlamentem. Układ zresztą od lat blokuje sam siebie i szachuje swoich własnych członków, wyłącznie po to, aby krajem zawsze rządziła jakaś koalicja partii. To daje PUZ gwarancje bezpieczeństwa. W ten sposób ich wilki są syte, podczas gdy stada Polskich owiec - niewolniczo pracuje dla dobra i pod kontrolą niepolskich interesów.
PUZ, to zresztą nie tylko struktury i porozumienia partyjne. To wzajemne wielobiegunowe powiązania funkcjonujące w kręgu finansów/banków, mediów, aparatu bezpieczeństwa, wymiaru sprawiedliwości. Dlatego Układ jest zamknięty. Nikt też nie ponosi odpowiedzialności. Natomiast Polacy... muszą jakoś przeżyć, dać sobie radę. PUZ traktuje Polaków wyłącznie instrumentalnie - jako siłę roboczą - dającą napęd ich interesom i „machi – nacjom”. Dla PUZ – Polska jest maszynką do robienia pieniędzy. 
 

Taka jest rzeczywistość – którą tylko świadomy i gotowy do walki Naród - może całkowicie zmienić. Przeżyliśmy Potop Szwedzki, Niemiecki, Radziecki -przeżyjemy i ten własny/Polski choć zdradziecki.
 

My Polacy musimy zmienić, obezwładnić; następnie rozwalić obecny Partyjny Układ Zamknięty. Oto propozycja do dyskusji:
Należy znaleźć kandydata na Prezydenta RP – już w najbliższych wyborach. Kandydata, który miałby dobry, realny i akceptowalny pomysł na Polskę a jednocześnie szansę uzyskania masowego poparcia społecznego, (jako człowiek całkowicie spoza Układu).
Wybory prezydenckie są powszechne i bezpośrednie. Trudniej je sfałszować, łatwiej kontrolować. Wystarczy ręczne liczenie głosów i odpowiednia liczba zaufanych ludzi w Komisjach Wyborczych.
Prezydent mający masowe poparcie społeczne, natychmiast po objęciu Urzędu, przeprowadza  Referendum Narodowe, które w sposób zasadniczy może zmienić zasady funkcjonowania RP. Zależeć to będzie tylko od wiekszości Polaków. Najważniejsze propozycje to:

Zmiana Ordynacji Wyborczej.

Naród decyduje o wprowadzeniu Jednomandatowych Okręgów Wyborczych (JOW): Tak - Nie. Wiadomo, zgodnie z Konstytucją zmiana Ordynacji Wyborczej wymaga zgody Zgromadzenia Narodowego (Sejm-Senat). Jeżeli Naród zdecyduje o wprowadzeniu JOW a ZN sprzeciwi się woli Narodu – Prezydent rozwiązuje Sejm-Senat i ogłasza nowe wybory.
 

Zakaz finansowania działalności politycznej partii ze środków publicznych: Tak – Nie.
 

Obecny system jest podstawą funkcjonowania PUZ. Polityka, nie jest w RP służbą dla kraju ale sposobem na życie. To musi się zmienić aby stworzyć warunki dla demokracji bezpośredniej i możliwość szerszego udziału obywateli, zwłaszcza młodzieży w życiu publicznym RP.
 

Prywatyzacja NBP.

(Podstawa sprawiedliwości społecznej i utrzymania suwerenności RP). Społeczeństwo musi przejąć kontrolę nad NBP, czyli nad emisją i dystrybucją pieniądza. Każdy obywatel Naszego Kraju zostaje akcjonariuszem NBP. Każdy ma taką samą ilość akcji, które są dożywotnie, nie mogą być przedmiotem obrotu, zastawu; dając każdemu prawa do:
- miesięcznej/rocznej dywidendy
- wyborów władz NBP
           

   System sprawowania władzy w Państwie: Prezydencki: Tak – Nie.
      Prezydent – władza wykonawcza, mianuje Rząd. Sejm-Senat - rola ustawodawcza.
Obecny Partyjny Układ Zamknięty doprowadzi Polskę do całkowitego upadku i utraty suwerenności.  To tylko kwestia czasu. Główni winowajcy, wcześniej wyjadą z kraju,  udając się pod ochronę swoich  mocodawców i prawa międzynarodowego. Szkoda marnować na nich więcej czasu i energii.
Jeżeli Polacy są świadomi swojej doli, roli i potencjału, która jest konieczna aby Polska była Polską – prawdziwie sprawiedliwą i demokratyczną – dla wszystkich obywateli.
Taka Pokojowa Rewolucja IIIRP - jest koniecznością dziejową. To mój pomysł na Polskę !!! Zapraszam do dyskusji.
 

Ryszard Opara

KOMENTARZE

 • 2 x Nie, 1 x nie warunkowe
  1 x Nie warunkowe

  JOWy niczego nie gwarantują, czego dowodzą wybory na prezydentów/burmistrzów. Poza tym, bez systemu prezydenckiego a nie tak jak obecnie parlamentarno-gabinetowego doprowadziłyby tylko do większego chaosu.

  Chyba, że chaos jest komuś na rękę!

  1 Nie!

  Nadzór nad pieniądzem MUSI być w rękach Państwa! Oddanie go tak jak to jest w USA w prywatne ręce oznacza utratę kontroli nad pieniądzem i oddawanie ogromnej władzy oligarchi bankowej!

  2. Nie!

  Dla dla umożliwienia finansowania partii politycznych ze Środków prywatnych!

  Dlaczego?

  Ten kto płaci ten wymaga! Ten kto sfinansuje partię polityczną będzie od niej wymagał odpowiednich dla niego działań. Czy będą to działania pro publiczne? Wątpię!

  Poza tym, nie łudźcie się, że to będą prywatne środki! Prędzej czy później zapłacą za to najsłabsi obywatele w towarach/usługach/podatkach!
 • Jestem w Lochu 07.12.2014 12:22:45
  A co to takiego?
 • @autor
  Dzień dobry szanownemu Panu Mesjasz

  Firmowanych Pana nazwiskiem wypocin nie chce się już nawet czytać.

  "Koń jaki jest, każdy widzi" - prawda znana nie tylko księdzu Benedyktowi Chmielowskiemu.

  Natomiast pomysły, by:

  odciąć koniowi ogon,
  założyć garnek na łeb
  zamiast owsem i sianem, karmić rzeżuchą
  podzielić kopyta sprawiedliwie wśród obywateli

  i temu podobne brednie

  nie zrobią z niego Tornada.

  pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie

  nonscolar

  PS. Podpowiedź dla sprawnych umysłowo inaczej.

  Tornado - koń, którego dosiadał Zorro.
 • @Jestem w Lochu 13:14:03
  Błękitny Oceanie - nie żartuj, równowaga (3x3), właśnie jednym systemem 10 rozwala Polskę.
  Przez pęknięty system z 10 wylewa się 1 energia narodowa i każda jednostka narodu prze tę szczelinę wyrzucana jest na margines.:)
  http://2.bp.blogspot.com/-3ap6b45mQDw/VILsWNl-DHI/AAAAAAAAA_c/5AL6E6bixUc/s1600/turbulencje.PNG
 • Mr. Nonscolar 13:14:35
  .
  Witam ,

  w spektaklu na zapleczu Kasyna_Leon23 pieknisia aktorzyny Riccardo don Koalli :
  --- Na stojaka !

  https://www.youtube.com/watch?v=3aks02N4Tq0
 • Jerzy goodness Dobrowolski
  .
  Demokracja Kasyna_Leon3 3 3.0 TDi
  --- Kelner ! 3 razy zmrozona i 3 sledzie po japonsku ,prosze .
  Dzis bedziemy biesiadowac w 3 .
  Panie Jerzy ,prosze pozwolic , ze przedstawie :
  --- Oto ONA , jedyna , wysniona i realna F R E T K A !
 • @Max von Stirlitz 13:28:54
  Dziękuję

  Nie podejrzewałem, że takie "starocie"są w Internecie.
  Łza się w oku kręci :-)))

  pozdrawiam

  nonscolar
 • Panie Opara
  Przy całej sympatii , to minister sswego czasu przychodził do oligarchy finansowego do hotelu a nie odwrotnie. Znaczy oligarcha udzielił audiencji a nie odwrotnie. Znaczy to ni mniej ni wiecej, że faktyczna władza jest w nieco innym miejscu niz Pan pokazuje.
  Szefowie parii wybieraja tylko dostęp do kotyta zapełnianego przez kogoś innego.
 • A czy jest w Polsce ktoś, kto...
  mógłby kandydować na takiego właśnie, polskiego prezydenta? Bo jeżeli taka osoba mająca powszechny autorytet, charyzmę, odpowiednie przygotowanie itd by się znalazła, to przypuszczam że i pieniądze na kampanię by się znalazły, bo z całą pewnością sypnęła by co nieco Polonia a i Polacy w Kraju z całą pewnością na taką osobę by się złożyli. Problem polega na tym, że kto miałby taką osobę nagłośnić, skoro powszechnie wiadomo, że media tak samo jak partie są okrągłostołowe, nawet te niby patriotyczne. Powszechny patriotyzm w Polsce jest oparty o mit zdrajcy Piłsudzkiego, więc koło się zamyka, bo tych ludzi od razu zgarnia Okrągły Stół (poprzez PIS)...
  Więc jak widac... media, media i jeszcze raz media. I to przede wszystkim... telewizor. A to jest chyba obecnie niemożliwe. Może więc tak jak kiedyś Wolna Europa i Głos Ameryki tworzyły podwaliny Okrągłego Stołu, należałoby tą sprawdzoną metodą utworzyć Telewizję Polską?
  Tylko znowu kto za to zapłaci. Za Wolną Europę i Głos Ameryki, to wiadomo że płacili dzisiejsi beneficjenci przemian. A tu raczej ewentualni beneficjenci już utrzymują jedne media (MT), czy będą chcieli utrzymywac następne?
 • Sprawy idą w dobrym kierunku
  1. Kamaryla już jest i jednoczy się pod sztandarem: https://dl.dropboxusercontent.com/u/75370509/Aspiracje%20polityczne%20Polak%C3%B3w%20co%20do%20prezydenta%20pa%C5%84stwa.pdf
  2. Pieniądze na kampanię są gromadzone
  3. Ustawy się piszą
  4. Dostanie je ten kto nie będzie miał kłopotu z takimi pojęciami jak:
  - kreacja pieniądza dłużnego,
  - strategia kotwiczenia waluty na parytecie gospodarczym i celu inflacyjnym,
  - operacje aprecjacyjne i dostrajające
  - równowaga towarowo pieniężna
  - rozproszenie emisji do budżetu
  - rozproszenie emisji do gospodarki
  - partnerski model stosunków przemysłowych
  - udział w przyroście aktywów
  - parytetowa rada nadzorcza
  - prawo wspólnych ustaleń umownych
  - umowa wspólnie kontrolowana
  - itd...
 • -------------WSZYSCY !!! musicie zrozumieć !!!
  -----TYLKO WSPÓLNY MIANOWNIK !! -SŁOWIANIE / SŁOWIAŃSKI -może przynieść Polsce WOLNOŚĆ

  Tylko pod tym KRĘGIEM uda się Polaków przekonać ! zjednoczyć !!
  ---------------------ALBO - albo

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2014/12/moc-magicznego-kregu.html
 • @Autor
  dobrze jest mieć pomysł na Polskę - sęk jedynie w tym, że inni mają inny pomysł. I większych kolegów. I większą kasę - ale za to mniejsze skrupuły

  pozdrawiam
 • @Jan Paweł 14:25:43
  Szanowny panie ! słusznie pan prawi do wojny potrzeba
  !
  1. MEDIA !
  !
  2. MEDIA !
  !
  FINANSE !
  !
  Dziś Polacy nie mają ani mass-mediów ani finansów ! jesteśmy dziadami !
  !
  SŁOWIANIE ! TYLKO ROSJA NA DZIS MA FINANSE I MOŻLIWOŚCI do st ! TYLKO OCHOTY NIE MA BY wspomóc Słowian !!!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH ! Polska krajem NEUTRALNYM !!!!
 • @ninanonimowa 15:31:52
  PEŁNA ZGODA !!!!!! TYLKO SŁOWIANIE SŁOWIANOM WOLNOŚĆ !
  !!
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !!!
 • UWAGA ! tylko przy pomocy Rosji jest jakąś szansa na wyzwolnie !
  Powtarzam do znudzenia ! żydo-USA przez 40 lat finansowało Radio Wolna Europa !!! było to radio z zewnątrz ! które mogło swobodnie realizować swoją propagandę !!!
  !
  Dziś Rosja ma możliwości logistyczne i finansowe by takie radio + satelite uruchomić do krajów Słowiański i do Europy !!!
  !
  JAK CHCEMY COŚ KONKRETNIE ZACZYNAĆ TO TRZEBA ZACZYNAĆ OD ROSJI !!! [ inaczej będziemy sie kręcić jak gówn... w przerębli ! ] kręcimy się od 25 lat !! lub dalej ględzić na forum !!!
  !
  1. POWOŁAĆ NARODOWĄ PARTIE SŁOWIAN ! [własna reprezentacja ]!
  !
  2. Partia powołuje niezależny rząd ! który w imieniu Słowian reprezentował by nas na arenie międzynarodowej !
  !!
  3. NPS nie uznaje żydowskiej konstytucji i żydowskich rządów !!!
  [ przykład Irlandii gdy wałczyła o swoją niepodległość !!! ] !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! POLSKA OPUSZCZA żydo-NATO !!!!
  JEST KRAJEM NEUTRALNYM !!!!
 • @ele 17:42:57
  Świat jest poukładany w ten sposób ze nikt z wielkich nie pomaga za darmo. To co Pan pisze jest zwykłą przewałką i nie różni się niczym od zachodniej. ... syndrom Napoleona?
  "Chcesz pomocy, pomóż sobie sam a lepiej na tym wyjdziesz."!
 • ---------- dobrzy ludzie !! przeczytajcie
  http://wspanialarzeczpospolita.pl/category/etymologia/religia/
 • Wspólnym mianownikiem jest „Boska Demokracja” liczona naturalnym systemem „12”
  Wspólnym mianownikiem jest „Boska Demokracja” liczona naturalnym systemem „12”
  Natura posiada narzędzia do przetrwania i zachowania gatunku.


  12 miesięcy
  12 warstw Narodu połączonych władzą 4 X 3  "Boska Demokracja" jest liczona darowaną nam energią słońca w ciągu 12 miesięcy i 12 godzin dnia.

  System idealnej równowagi demokracji, automatycznie się zamyka przed zboczeniem z linii prostej, spowodowanym, nagłą luką w systemie, luką w pamięci, przerwą w dostawie prądu.
  Prawdziwa równowaga kieruje ludzi w kierunku wyższej kultury.

  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Jerzy Dobrowolski - Polska Demokracja Kwantowa
  Warszawa Targówek dnia 7 grudnia 2014 roku
  Democyfro .blogspot.com
 • @nikander 15:01:08
  Nikander

  Jesteś żałosny.

  Cytuję - "1. Kamaryla już jest i jednoczy się pod sztandarem: "

  Podpowiedź (słownik jęzka polskiego)

  kamaryla

  1. «grupa dworzan faworyzowanych przez panującego, wywierająca wpływ na bieg spraw publicznych»
  2. «grupa osób wykorzystująca swoje stanowiska dla własnych korzyści i uprawiania stronniczej polityki»

  http://sjp.pwn.pl/sjp/kamaryla;2562642

  nonscolar

  PS. Jak zwykle coś Ci się tęgo "pomięszało" :-))))
 • Już był jeden taki pronarodowy prezydent
  Jörg Haider się nazywał, kochał swój kraj, był nieziemsko przystojny i w ogóle.

  A potem zginął w wypadku samochodowym.

  Jak ktoś myśli, że za pomocą politycznych zabawek, jakimi są wybory, można cokolwiek zmienić... to chyba ma 15 lat.
 • -----PAMIĘTAJCIE !! po każdej stronie granicy --PEJSY !!!
  ---obstawiają wszystkie pola na szachownicy !! PISZĄ NAM historię ! - mówią kogo mamy nienawidzić ! kogo kochać ! - kto wróg a kto przyjaciel !!
  Wyznaczyli nam świętych - potępionych - autorytety !.
  Zawładnęli naszymi duszami - każą nam być DUCHOWYMI ŻYDAMI http://opolczykpl.wordpress.com/

  https://www.google.com/search?tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=0KKEVPS0KdPLaNTkgNgF&ved=0CB4QsAQ&biw=1366&bih=649&q=obrazy%20dla%20zbrodnie%20na%20polakach%20UB
 • Temat wart refleksji
  Temat, który Pan poruszył, czyli konsolidacja wszystkich sił niepodległościowych w Polsce przed wyborami prezydenckimi, wybór jednego kandydata, a po jego elekcji, przygotowanie właściwego procesu odzyskania niepodległości, jest chyba dość drażliwy dla obecnego układu władzy w Polsce. Sądzę tak z dwóch powodów. Po pierwsze sam uważam, że w prawie beznadziejnej naszej sytuacji, właśnie najbliższe wybory prezydenta RP dają cień szansy na jej odmianę. Po drugie, zauważyłem ciekawą tendencję: ilekroć temat dyskusji prezentuje tezy niweczące wysiłki propagandy mainstreamu lub przedstawia ciekawe pomysły na temat przeciwstawienia się działaniom obecnej władzy w Polsce, zawsze wśród komentujących pojawia się duet LordConqueror i Max von Stirlitz. Zawsze też obaj dążą do rozmydlenia tematu, jego wyśmiania lub przekonania o niezbyt wysokich zdolnościach intelektualnych autora. Dzisiaj tez są – obaj, w więc trafił Pan system w czułe miejsce :)
  Dzisiaj wszak, jest troszeczkę inaczej. Dzisiaj Lord...... bezpośrednio wyraził groźbę:
  „Czyżby Pan nie wiedział, kto w Polsce rządzi? Czuje Pan ten wymierzony w Pana pistolet?:)))))) „
  Tak bezpośrednio jeszcze nie było, a więc pomysł z wykorzystaniem wyborów prezydenckich dla uruchomienia procesu rugowania obecnego systemu władzy jest naprawdę dobry.
  Każda sprawa ma drugie i trzecie dno. Ta też tak ma. Z tym pistoletem, to po części prawda. Jeżeli decydujemy się na wyrzucenie z siodła system okrągłostołowy, to w zasadzie decydujemy się na wojnę totalną. Obecny aparat władzy, zasłużył sobie na wdzięczność narodu w formie mocnej pętli i oni o tym doskonale wiedzą i będą się bronić do upadłego. Trzeba pamiętać że mają do dyspozycji cały aparat przemocy i każde działanie, które może im zagrozić będzie bezwzględnie zatrzymywane. Dlatego przed podjęciem decyzji o działaniu, trzeba sobie samemu odpowiedzieć na pytania: Czy stać mnie na poświęcenie w zasadzie wszystkiego dla ratowania Rzeczypospolitej? Czy mam wystarczająco dużo odwagi aby to zrobić?

  A tak swoją drogą, chyba już dla większości komentatorów jasne jest kim są wymienieni wyżej komentatorzy. Najlepszą z praktykowanych przeze mnie technik antytrollowych jest ignorowanie i wszystkim polecam jej stosowanie.
 • Mr. Lord_Conqueror 17:18:01
  .
  Co jest , co mnie ominelo , biles sie juz z kims na zapleczu kasyna_Leon23 bo nudy jakies takies ?
  Ja dopiero teraz wröcilem z party u Stasia irokeza Kosiary . Möwie Tobie - dziwki jak sliwki a jaka gorzala do wyboru .. nie to co tutaj - denaturat saczony wybielaczem i sziksy z Elblaskiej .
  Pieknis przegina pojeciowo , jak zwykle ale dobrze , ze wröcil i jest ZYWY .
 • @nonscolar 19:50:40
  Kamaryla (z hiszp. camarilla – 'mała sala')
  Kto w tej sali siedzi, co robi, i na kogo czeka to temat nie dla idiotów.
 • @nikander 20:22:58
  A zatem chciałeś napisać:

  Cytuję - "1. Mała sala już jest i jednoczy się pod sztandarem: "

  :-))))))))

  Dużo jeszcze tego zioła od palikociarni Ci zostało?
 • @IvanKruk 20:17:44
  Widzę, że jest Pan tu nowy.

  Portale takie jak ten, gdzie nie prowadzi się cenzury przyciągają pospolitych obszczymurów. Ich jeszcze można tolerować. Gorsi są ci co na etacie. Hasbara ma ich w polskim internecie około 270. Tu jest ich zidentyfikowanych kilkunastu. Są wyjątkowo pracowici.

  Proszę nie oczekiwać, że tu się coś urodzi. Jednak słup ogłoszeniowy też ma swe zalety. Trzeba patrzeć powyżej wysokości fiuta.
 • IvanKruk 20:17:44
  .
  Ivan ,

  czerwony lysy prostaku kasynowy - jak smiesz watpic w IQ pieknisia Riccardo oskarzajac przy tym Maxa und Lorda o swiadome osmieszanie don Koalli ???
  W dodatku sugerujesz mord polityczny , ktörego domniemanym zawodowym zaböjca ma byc Sir Lord_Conqueror alias wysoki oficer RSHA Standartenführer Müller aka John Fart z MI 7 .
  Pomysl aktorzyny jest genialny i na 1000% skuteczny .
  Sprawdzalem notowania u angolskich bukis . Zaklady bookies na wybory prezydenckie w Polsce stoja dobrze na korzysc Szanownego pana Opary - wlasciciela ( sic!) Kasyna_Leon23 .
 • Ten tzw zachod ma bogate doswiadczenia historyczne w kontrolowaniu swych kolonji
  Zaden uklad wewnetrzny by nie przetrwal bez wsparcia zewetrznego,sluzb specjalnych zachodu wlozyly one duzo srodów by dokonac prozachodniego przeorientowania polski .Teraz kontroluja osiagniete pozycje. Wewnetrzny uklad partyjny jest wiec kwintensecja ich aktywnosci[ w kazdym narodzie znajduja sie osobnicy ktorzy dla pieniedzy beda pelnic okreslone role.] Te zewnetrzne sily maja olbrzymie mozliwosci i srodki.Dlatego Bez wsparcia podobnych struktur zewnetrznych lecz inaczej ukierunkowanych zmiany beda wrecz niemozliwe.Jak napisal na naneonie autor,,Rzeczpospolita,,wazna jest organizacja ,, masy jako takie nie sa do tego zdolne bo wymagana jest tu wrecz wirtuozeria, poddane na dodatek zachowawczemu naciskowi..Koloni bez wystrzlu sie nie oddaje...
 • @LordConqueror 21:48:15
  https://www.youtube.com/watch?v=VnvHozQYykU
 • Mr. Lord_Conqueror 21:48:15
  .
  Pakuj mandzur obszczymurku bo Cie miejscowi zaplecza odstrzela dla przykladu jako wroga sile Narodu Polski . Faceci w pogniecionych garniturach i zielonych rajtuzach nie maja poczucia humoru .
  Jak bedziesz gral na zwloke to sie zwlok doczekasz , wlasnych .
  Knuja ostro wiec nie masz na co czekac .
  Janek Wisniewski padl .
 • Mr. Lord_Conqueror 22:14:33
  .
  Yeahhhhh ...jak chcesz , w koncu to bedzie Twöj pogrzeb .
  Nie zauwazyles niczego szczegölnego albo kogos nowego pod notka pieknisia ?
  Wiesz KTO TO ....
  8-))))))))
  Obecnosc w IV Reichu nie gwarantuje na 99% zycia , wiem .
  A jaka Ty masz szanse w pojedynku FSB versus MI 7 ?
  Zadnych ale ludzic sie mozesz .
 • Fart boy 22:03:06
  .
  Dziecinna analiza w poslugiwaniu sie cyca-tami .
  ( o ) ( o )
  Polska oligarchia jest specyficzna w kreacji i zrödle jej powstania .
  I nie ma materialöw zrödlowych .
  Kilku odwaznych zostalo skasowanych za dociekliwosc , nawet z urzedowym papierem do kontroli w reku .
  Czyli
  ((( ; )))
 • -------------- a rzeczywistość SKRZECZY
  "Promocja kryminalistów-dysydentów to odpowiedź zachodu na silną władzę w Rosji.
  Najnowsze wypowiedzi jednego z kryminalistów-dysydentów na temat Federacji Rosyjskiej i jej przywództwa pokazują, że jednak dysydent-kryminalista jest myślącym dysydentem-kryminalistą, albowiem przede wszystkim nawołuje swoich zachodnich mocodawców, żeby nie mieli rządzących Rosją za idiotów. To naprawdę fenomen politologiczny, z tego względu, że infantylność znacznej części zachodnich elit wyklucza ich obiektywne możliwości postrzegania spraw rosyjskich w inny sposób niż by tego chcieli. Innymi słowy znacząca część zachodnich elit już dawno wierzy tylko we własną propagandę i widzi taką Rosję jaka jest w niej przedstawiana – czyli jakiś zupełnie inny kraj. Więc z tego względu dobrze się dzieje, że np. rosyjski (pochodzenia żydowskiego) kryminalista-dysydent ma możliwość aktywnego wypowiadania się publicznie, bo może coś z tego do tej zacietrzewionej części zachodnich elit dotrze.
  Najśmieszniejsze jest jednak to, że w jednym zarówno elity jak i kryminalista-dysydent są zgodni. Chodzi o wystartowanie przez kryminalistę-dysydenta w wyborach prezydenckich w Rosji, jako kontrkandydata dla tamtejszych zasłużonych polityków – w końcu przecież jeszcze nie wiadomo, kto będzie kandydował? Natomiast wiadomo, że kryminalista-dysydent na pewno się zgłosi.
  Patrząc retrospektywnie, to Rosjanie mają większego pecha od nas. U nas skonstruowano zupełnie innego lidera – jak pamiętamy – wielodzietny robotnik, który nie obawiał się przeciwstawić totalitarnej władzy. Co by o tym człowieku nie powiedzieć, to jednak był reprezentantem ówczesnego przeciętnego Polaka – w zasadzie nawet takim ucieleśnieniem przeciętnej.
  Na Rosję natomiast jest szykowany kryminalista – skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwa podatkowe, (czego nikt nie podważa), z którego zrobiono dysydenta! Jednakże jaki kraj, tacy dysydenci i kandydaci – przecież nikomu tak naprawdę nie chodzi o Rosję. Scenariusz napisany jest mniej więcej taki jak dla Ukrainy, z tą komplikacją, że trzeba będzie przekazać lub unieszkodliwić ładunki jądrowe i termojądrowe. Na pewno na to będą opracowane specjalne procedury, cała reszta to scenariusz kontrolowanego chaosu, pełnej biedy, nędzy i terroryzowania ludności przez chaos – w takich realiach, każdy kto będzie w stanie zaoferować nawet codziennie bochenek chleba na głowę – będzie mężem opatrznościowym. Proszę nie mieć złudzeń o nic więcej tam nie chodzi, rzucić Rosję na kolana a z Rosjan zrobić niewolników, którzy będą się sami zastraszać i gwarantować swobodny przesył surowców, no i oczywiście konsumować olbrzymie ilości słodzonych napojów gazowanych.
  Należy obserwować ten rozwój sytuacji, ponieważ już dzisiaj kryminalista-dysydent jest promowany przez „media wolnego świata”, jako główny komentator wszystkich ważnych wydarzeń w Rosji. Propaganda jest potężną bronią, z pewnością także nie zabraknie Rosjan, którzy uwierzą w nową retorykę wolności, porządku, demokracji i budowy społeczeństwa obywatelskiego, jaką wygłasza ten pan. Jednakże Rosja to nie jest nawet Ukraina, ani na pewno to nie jest Polska. Rosja ma własną kulturę, której nikomu nie udało się złamać przez 1000 lat! Dlaczego dzisiaj zachód myśli, że może rzucić na kolana Rosję – wysyłając tam rosyjską wersję ukraińskiej pani z precelkiem na głowie?
  W naszym interesie jest utrzymanie w Rosji – STABILNOŚCI, – bo czy ktokolwiek z genialnych demiurgów zachodniej propagandy potrafi sobie wyobrazić, co to oznacza destabilizacja Federacji Rosyjskiej? Dlatego jako bliska zagranica powinniśmy mieć z Rosjanami jak najlepsze relacje oraz partnerskie stosunki z tamtejszą władzą oraz innymi siłami politycznymi tego kraju, tak żeby móc być partnerem w każdej konfiguracji. Jest to dla naszego państwa mniej więcej tak samo ważne jak woda w Wiśle i dostęp do unijnego rynku! Do tego trzeba eliminować albo przynajmniej ośmieszać wszelkich idiotów, którzy chcieliby podpalić Rosję, z tego i tylko tego powodu, ponieważ jak Rosja zapłonie, część tego ognia może się przenieść i nasze domy, a ponieważ może być to wielki płomień – może być bardzo gorąco i bardzo źle.
  Pragmatyzm – partnerstwo – symetria, koniec z propagandowymi bredniami i głupotami wobec Rosji. Niech nasi politycy wreszcie otworzą oczy na rzeczywistość, bo może być bardzo źle a nawet gorzej niż było kiedykolwiek (bezpieczeństwo instalacji i broni jądrowej)."
  http://obserwatorpolityczny.pl/?p=27995
  ---
  - W naszym interesie jest utrzymanie w Rosji – STABILNOŚCI, – bo czy ktokolwiek z genialnych demiurgów zachodniej propagandy potrafi sobie wyobrazić, co to oznacza destabilizacja Federacji Rosyjskiej?
  -- niech sobie jeden z drugim dureń wyobrazi rozpadającą się Rosję i przygniecioną tym ciężarem Polskę a konkretnie swoją rodzinę, tępe zamzombione tłuki

  szuwarek
 • @ninanonimowa 22:51:14
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/116284,uwaga-wolnosc-idzie-z-zachodu
 • Mr. Lord_Conqueror
  .
  Okey .
  Od tego jest zaplecze kasyna_Leon23 by kazdy mial prawo do wlasnej nawet najbardziej idiotycznej opinii .
  Ja mysle ,ze pieknis aktorzyna intensywnie pracuje , nawet nad ortografia i nie jest to droga donikąd ( sic ! )
  8-)
  Zawziety jest i to jest cenna , jedna z wielu zalet charakteru pieknisia .
  Nie chce mi tego czytac i analizowac tak zupelnie serio jednakze zauwazam pewna spöjnosc w logice myslenia .
  Nawet poczatkowe niesmiale pröby onanizmu publicystycznego zostaly vide notka ostatnia zakonczone eiaculatio , i to bez udzialu Marty V.
  Knuja Lord , ostro .
  Szate graficzna maja z Guardian , nieudolna podröbka .
  8-))))
 • @ninanonimowa 22:51:14
  Pomijając niektóre kawałki, niezły i trzymający się całości "tekst".
 • Pan Stara Baba 23:05:28
  .
  Hi Chuck ,

  urzedowo czy tak z potrzeby serca zajrzales na kolacje ze strusich jaj ?
  To ja jestem informacja :
  https://www.youtube.com/watch?v=mOXKhwf-8TA
  8-)))
 • TO nieprawda Panie Ryszardzie....
  Polska rzadzi Jego Excelencja pan Ambasador USA...oczywiscie odgrywajac swoje racje Stanu przy pomocy kukielek jakimi sa wlasnie ci oligarchowie wsiakowo autoramentu..ekonomiczni, polityczni , medialni i prawni...
  To wystarczy by Polacy bili brawo, kleli, pluli na teatrzyk..do c zeg teatrzyk zopstal powpolany...
  Zmnienic to ,,owszem mozna,,ale nei tak- jak pan proponuje....
  Zaden rzut na tasme w tzw. hheheeee....wyborach prezydenckich emmpstrembzdremmm..nie zmieni Ukladu..bo Uklad zmienia zupelnie cos innego niz wybory... Czego najswieszym i najlepszym dowodem na to co pisze sa ostatnie hehheemmpstrembzdrem" wybory samorzadowe":-))))))
  Ktore wykazaly nizebicie, ze sa faresa , falsezrstwem od zarania a mimo to miliony Polakow wiedzac- ze sa oszukiwani ...ida i glosuja:-)))

  W takim ukladzie zatem jedynym kandydatem- jaki zgodzi sie kandydowac moze byc ciezko poszkodowany na umysle idiota..no i wlasnie juz przez Niemilosciwie nam panujacych Panow ......WybranyZamlodu:-))) jakiego laskawie poddadza pebiscytowi zasrancow...
 • @Max von Stirlitz 23:12:43
  Strusie jaja..... . :-)
  Ostatnio (2 lata) eksperymentowałem z australijskim pomysłem jakim jest "Aquaponic Gardening" a także i z "hydroponic gardening". Coś nieprawdopodobnego mimo ze od "strusi". :-)
  Wyobrazi Pan sobie 200 krzaczków organicznie chodowanych truskawek na 1 metrze kwadratowym a w pojemniku na wodę pół kilograma świeżej ryby na rok z każdych 5 litrów wody.
  Polecam.
 • @LordConqueror 23:34:09
  Jedni maja ropę a drudzy żywność. Tak też świat się i kreci.
 • Stara Baba 23:26:01
  .
  Hipotoniczna uprawa truskawek czyli co krzaczki truskawki cirka ebaut 200 na kratce z dziurkami 1m2 jako dekiel do akwarium . A w akwarium rybki .
  ?
  8-)))
  A co z woda , nawadniasz kropelkowo truskawki czy ciagnie truskawka wode z akwarium korzeniami ..ryby zyja w takiej wodzie mineralnej ???
  A moze jedno i drugie na raz .
  Ciekawe , sam wymysliles czy kupiles patent w sklepie zoologicznym .
  I jak dobrze zrozumialem trzymasz calosc w szklarni albo w ogrodzie.
  Dobrze , ze herpetologiem nie jestes , Chuck ..
 • @LordConqueror 23:42:21
  Jest w tym mały kruczek. Zima w Polsce jest czasami sroga i plantacje trzeba "wygaszać" lub budować specjalnie ocieplone szopy w celu utrzymania przy życiu jak najwięcej bakterii no i ryb w dobrej kondycji. Ponowne uruchomienie biologicznego procesu od początku trwa 2 do 3 miesięcy. Rybki to produkt uboczny. Można hodować także i raki. W Przypadku na przykład salaty gdzie okres wzrostu normalnie trwa 6~8 tygodni cały proces skracamy o 2~3 tygodnie. Trzy razy zbierać plony
  w Polsce? Do tego rybka lub raczek? I to bez szklarni? :-)
 • @Max von Stirlitz 23:55:39
  Panie @Max von Stirlitz, to jest wyższa szkoła jazdy, nie dla dyletantów.
  :-)
 • Mr. Lord_Conqueror 23:39:28
  .
  Klasyka polskiego humoru policyjnego zupelnie oderwanego od rzeczywistosci . Kundle 2 czy Kundle 1 to typowe oswajanie socjotechniczne o przyjaznej polskiej policji .
  Science- fiction .
  Wstawki filmowe sa wyborne jako reminscencja mysli .Maksymalnie 5minut filmiku by akcja nie dlawila komentarza .
 • Stara Baba 00:00:53
  .
  A truskawka z in vitro by zachowac czystosc antywirusowa rozsady ?
  Chinole maja patenty na kazda uprawe .
  Parchy tez .
  Pomysl Chuck - tam nie ma glodu a tyle zöltköw na 1m2 - Chiny .
  Warto leciec nawet na wycieczke .
  Yeahhh...rozmarzylem sie ..
  Dziekuje .
 • @LordConqueror & @Max von Stirlitz
  :-))))))))))))... dobre. Wy naprawdę zwykłe trolle jesteście. :-)
 • Stara Baba 00:30:46
  .
  Oooo ... Chuck - bystry chlopak jestes ...
  Specjalnie dla Ciebie - dobry towar do uprawy hipotonicznej prosto z England :
  https://www.youtube.com/watch?v=ye9mvlOJjqU
 • Mr. Lord_Conqueror 00:37:14
  .
  8-)))))
  Albo
  " Opary w Akwarium " i serial ...piszemy scenario . Chuck zrobi casting , rezyserem kina akcji bedzie Hrabia genius Sendecki a glöwna role kobieca zagra rosyjska Pieknosc --- Miss Fretka !
 • @Max von Stirlitz 00:44:52
  Hipotonia - spadek ciśnienia krwi pojawiający się po zmianie pozycji leżącej na stojącą. Objawia się zawrotami głowy i bólem karku. :-)
 • Stara Baba 00:55:02
  .
  Chuck marudzisz , co w Twoim wieku wydaje sie byc zrozumiale .
  Wpisz w wujka Guugle :
  hipotoniczna uprawa truskawek
  i zobacz rezultat .
 • @LordConqueror 00:58:58 :-)
  No widzicie jak umiecie klikać? Na każdy temat.
  Pewnie Google...., jest the best. Nieraz pewnie procesor się przegrzewa ale to nic, . :-)
 • Stara Baba 01:04:57
  Okey zagadzam sie , czeski blad .
  https://www.youtube.com/watch?v=v9MTGNaEXGM
  Powinno byc hydroponika .
  Sorry .
 • Stara Baba 01:04:57
  .
  A myslisz Chuck , ze MY gramy razem w tej samej druzynie ???
  To sobie obejrzyj , oparty na faktach , jak znajdziesz chwilke :
  http://zalukaj.tv/zalukaj-film/570/wojna_charliego_wilsona_charlie_wilson_s_war_2007_.html
  Charlie to byl gosc . Fragment z jego zajebistego siwi :
  Later, Wilson's close ties with Israel enabled him to collaborate with Israeli defense engineers to create and transport man-portable anti-aircraft guns into Pakistan to be used in the Soviet-Afghan War.
 • @LordConqueror 01:08:43
  Dokładniej to chodziło mi o "Aquaponic Gardening" którego prekursorami są Australijczycy. "Hydrophonic Gardening" jest w porzadku lecz nie jest dokładnie oparty na organicznej hodowli a o taka zdrowa żywność nam przeciez chodzi.


  @Max von Stirlitz - "A myslisz Chuck , ze MY gramy razem w tej samej druzynie ???"

  Oczywiście ze nie gramy, ja nie mam czasu na głupoty, mało życia zostało.
 • @LordConqueror 01:52:09
  .
  Poranna angielska kawa ze smietanka na dzien dobry :
  http://imgbox.com/acvlYoNz
 • Sir. Lord_Conqueror
  .
  Wklejasz jakies slowianskie wykalaczki - blondynki .
  Puhhhhh...pözniej cenzor kasuje laske albo sam kasujesz straszac Mossadem .
  Aaallleeee nuda - widac wyraznie , ze szwejostwo w kasynie_Leon23 rzadzi niepodzielnie .
  Same trepy z wyobraznia wojskowa .Pozornie wyrafinowane dyskusje ideolo czyli tradycyjne koreanskie pierdolenie o Chopinie jak Szopen juz w piachu .I nic sie nie dzieje - inercja , bezwlad , cisza .
  Sam powiedz jak ma byc w Polsce dobrze ?
  Piekna cycatka powinna spelniac wymagania ..jak sluzyles w RSHA bardziej interesowaly Cie zydöwki .
  Jak ten czas leci ..
  https://www.youtube.com/watch?v=R6Xz80MckD8
  Jest ladna ale nie jest seksi , myle sie bo nie wiem .
  W Rosji popularna , trafia w gust tamtejszych mezczyzn .
  Dziewczyna poniedzialku .
  8-)))
 • @mnich zarazy 12:07:24
  Panie Mnichu,

  Witam serdecznie po dłuższej przerwie.

  1. Zgadzam sie co do pierwszego punktu.
  JOW-y wymagają systemu prezydenckiego. Dlatego właśnie tak proponuję.

  2. Drugi punkt. Nadzór nad pieniądzem nie może być w rękach prywatnych.
  Zgoda. Ja proponuje aby NBP (nadzór nad emisją i dystrybucją pieniądza był w rękach Narodu. Dla mnie Państwo - to Naród.

  3. Finansowanie partii politycznych z budżetu Państwa powoduje, że obecne partie mają monopol na władzę, bo mają gwarantowaną kasę.
  Nie ma żadnego dobrego rozwiązania - ale obecne jest najgorsze z możliwych - nie dopuszcza nikogo spoza obecnego Układu.

  Zapraszam do dyskusji
 • @nonscolar 13:14:35
  Szanowny Panie,

  Jeżeli Panu się nie chce czytać moich notek - to proszę więcej nie marnować czasu - ani na czytanie anie na komentowanie.

  Na pewno Pan może znaleźć wiele innych ciekawych obiektów krytyki - a adoracji nie wspomnę - żeby dobrze zasłużyć się swojemu pracodawcy.

  A dla mnie szkoda Pańskiego czasu i atłasu.

  Ukłony

  Autor
 • @Max von Stirlitz 13:28:54
  Witam Pana Maxa,

  Wiedziałem, że na pochlebny komentarz zawsze u Pana mogę liczyć.
  Nie ma jak wierni oddani wielbiciele.

  A że akurat ze mną - nie zawsze Panu Maxowi po drodze...
  Cóż - takie jest życie i taka jest służba - która nie jest drużbą.

  Aby do wypłaty - święta się zbliżają, prezenty trzeba wszystkim bliskim kupić

  Nie życzę Wesołych Świąt - bo zapewne będzie jeszcze niejedna okazja.

  Pozostaję więc z poważaniem
 • @nonscolar 14:03:10
  Szanowny Panie,

  W Pana sytuacji, profesji - trudno podejrzewać o sentymentalizm - ale cóż - ludzie są tylko ludźmi - nawet Szanowny Pan.

  A starocie - myśli Pan o mnie?

  Mam nadzieję jednak, że Pan się tak bardzo nie rozpłacze.

  Przesyłam serdeczności.

  Autor
 • @zadziwiony 14:21:44
  Panie Zadziwiony,

  A może ten oligarcha, za poradą swoich przyjaciół oraz rekomendacji owego ministra, wolał nie pokazywać się w Ministerstwie czy też sejmie?

  Gdyby się bowiem tak stało, prasa...czy też nieżyczliwa opozycja - mogłaby zaszkodzić sprawie, obu stronom. A tak...

  Łatwiej było podsłuchać i puścić przeciek - aby każdy naiwny myślał, że to zupełny zbieg okoliczności.

  A zresztą czy oligarcha nie może spotykać się z ministrem. Na całym świecie - to normalne. Politycy współpracują z biznesmenami.
  Tylko w Polsce - NIC - nie jest normalne.

  W USA - George Bush (senior) był szefem CIA - potem został wybrany prezydentem. Ja nie twierdzę, że G Bush był dobrym prezydentem ale jedno jest pewne: Nikt nie oskarżał go o współpracę ze służbami...albo o działanie na szkodę państwa.

  Czy Polska może być normalnym krajem? Skoro brak normalnych ludzi?

  Warto się nad tym zastanowić.
 • @LordConqueror 18:15:14
  żydzie ukrywający sie pod nickiem Lorda ! no widzisz zawsze wylezie z ciebie żydowskie prymitywne bydle !!!
  !!
  !
  SŁOWIANIE ! DZIĘKUJE BOGOM ZE Z ICH WOLI ODZIEDZICZYŁEM DOBRE
  GENY SŁOWIANSKIE !!!!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !!!
 • Szanowni Państwo,
  Proszę wybaczyć, że długo nie reagowałem na Państwa komentarze.

  Byłem w podróży, bez dobrego dostępu do internetu - a prócz tego doszedłem do wniosku, że właściwie nie było wiele co mógłbym dodać.
  Nie byłem też pewien - czy jest sens, albowiem większość komentarzy była nie na temat - albo też podyktowana negatywnymi emocjami, motywacjami

  Wydaje mi się, że artykuł, temat i przedstawione propozycje są dosyć poważne - natomiast niektóre komentarze nie na miejscu.

  Przyznaję, że nie miałem racji - odpowiadam więc hurtowo - po kolei.

  Proszę o zrozumienie i wybaczenie.

  Ryszard Opara
 • @LordConqueror 17:02:50
  Szanowny Panie Lordzie,

  Dobry dowcip, przednia historia.

  No cóż, ja jestem niepoprawnym optymistą i dopóki sił i energii wystarczy oraz dopóki wola będzie do pisania - i do czytania - będę kontynuował.

  I nawet jeżeli nie będzie odbiorców - ja będę walczył. Nawet jeżeli przyjdzie mi to robić "sobie a muzom".

  Czuję wymierzony w siebie pistolet, czasem wydaje mi się wprost, że dni moje są policzone - ale będę próbował - będę walczył.

  To co proponuję, nawet jeżeli Panu (i innym) wydaje się, ze to de facto zamach stanu - moim zdaniem tak nie jest.

  Proponuję znaleźć kandydata na Prezydenta RP, który miałby szansę uzyskania masowego poparcia Polaków.

  Potem, taki Prezydent - jeżeli będzie wybrany przez Naród w głosowaniu powszechnym bezpośrednim - używa konstytucjonalnego narzędzia - jakim jest referendum narodowe - aby przeprowadzić konieczne zmiany.
  Zmiany, które masowo zaakceptują wyborcy -
  zmiany dla dobra wszystkich obywateli -

  Cóż w tej propozycji jest niezgodnego z Konstytucją.
  Cóż jest niezgodnego z prawem.

  Przecież taki system funkcjonuje np w Szwajcarii - i jakoś w tym kraju żyje się dobrze wszystkim. Nie ma biedy, bezrobocia...

  Pisałem wielokrotnie. Różnie układało się w moim życiu; raz byłem nad raz pod wozem. Ale jakoś daję sobie radę. Mogę w miarę skromnie ale też i bezpiecznie żyć. Wymogi mam naprawdę niewielki.

  Chciałbym jednak zrobić coś dobrego, pożytecznego dla mojego kraju.
  Chciałbym zmienić złą, fatalną dla przyszłości Polski rzeczywistość.

  Taki jest jeden z moich pomysłów na Polskę. Być może niewłaściwy - nie do akceptacji dla obywateli - dla narodu.
  Jeżeli taka będzie decyzja Narodu - zaakceptuję to z najwyższym szacunkiem.

  Ale do końca swoich dni będę walczył i będę próbował zmienić Polskę.
 • @ele 17:09:38
  Absolutnie się zgadzam - konieczne są TRZY RZECZY:

  1. MEDIA - MEDIA - MEDIA
  2. PIENIĄDZE, PIENIĄDZE - PIENIĄDZE.
  3. WOLA NARODU; WOLA NARODU; WOLA NARODU.

  To wszystko jest w naszym zasięgu.
  Proszę spojrzeć wokół i dobrze się przyjrzeć.

  Pozdrawiam
 • @Ryszard Opara 18:00:08
  Panie Opara

  Starocie, to bynajmniej nie o Panu.

  Po prostu Max von Cośtam załączył link do muzyki, rozpoczynającej odcinki Zorro.

  https://www.youtube.com/watch?v=3aks02N4Tq0

  Ponieważ były wyświetlane 50 lat temu, nazwałem to "starociami".
  I to wszystko.

  pozdrawiam

  nonscolar
 • @ele 17:42:57
  I tutaj całkowicie się zgadzam.

  Jedyną szansą i jedyną alternatywą na wykorzystanie i zbudowanie przyszłości dla Naszego Kraju - jest pokojowa, zgodna z interesami stron - współpraca z Rosją.

  Musi się to odbyć na zasadach partnerstwa, wzajemnego zrozumienia oraz szacunku. Zgodnie z interesami Polski i Rosji.

  Nie jestem żadnym ani niczyim agentem; rusofilem ani rusofobem.
  Pamiętam też dobrze naszą historię - obfitującą w wiele dramatycznych wydarzeń i tragedii w stosunkach z naszym wschodnim sąsiadem.

  Polityka jednak jest sztuką robienia interesów - dla dobra kraju który się reprezentują. Obecne realia geopolityczne wskazują, że tak naprawdę jedyną alternatywą dla Polski - jest współpraca z Rosją.
 • @Błękitny Ocean Istnieje 18:31:52
  Szanowny Panie BOI,

  Pisze Pan tylko o negatywach.
  A może by tak jakieś konkretne propozycje?
 • @messere 19:54:56
  No cóż. Taki jest świat.

  Czasem za swoje uczucia i przekonania - trzeba zapłacić najwyższą karę.
  Trzeba zapłacić życiem.

  Nic na to nie poradzimy. Taki jest świat w jakim żyjemy.
  Jeżeli trzeba będzie zapłacić najwyższą cenę - jestem gotów.

  Pozdrawiam
 • @nikander 15:01:08
  Szanowny Panie,

  Dzięki za słowa otuchy. Wiem, że na Pana mogę liczyć.

  Myślę, jestem przekonany, że jeżeli dobrze wykonamy swoje zadania - będzie coraz więcej zwolenników.
  Być może na razie sytuacja wydaję się beznadziejna, odwrotna - ale to tylko kwestia czasu, pracy i argumentów.

  Prawda, zrozumienie i wspólnota interesów - ZWYCIĘŻY.

  Pozdrawiam

  R
 • @IvanKruk 20:17:44
  Szanowny Panie,

  Wydaje mi się, że zjednoczenie wszystkich sił niepodległościowych, pod jednym sztandarem - to jest właśnie to co chciałbym zrobić.
  Wybory prezydenckie - bezpośrednie i powszechne -to chyba jedyna szansa, aby zmienić rzeczywistość w Naszym Kraju.

  Prezydent z masowym poparciem społeczeństwa - mógłby praktycznie zmienić wszystko - każdą niekorzystną sprawę - dla Polski i jej obywateli.
  Ordynacja Wyborcza, Konstytucja, Ustawa o NBP itd itp.

  Problem jest jeden - jak przekonać Naród. Jak zmobilizować Naród do działań - to przecież jest w jego dobrze pojętym interesie.

  Tylko mądry, oświecony Naród, który ma wolę do walki - może zmienić rzeczywistość. Naród może wszystko.

  Jeżeli o mnie chodzi.
  Nie boję się śmierci ani żadnego pistoletu-działa wymierzonego we mnie.
  Mam odwagę, siły i zdrowie.
  Zrobię wszystko dla ratowania Rzeczypospolitej.
 • @LordConqueror 23:54:23
  Szanowny Panie Lordzie,

  Proszę się o mnie nie martwić. I niech Pan też się nie martwi.

  Życzę Panu wszelkiej pomyślności, zdrowia i wesołych świąt.

  A Bóg da i może któraś z partii pozwoli - to jeszcze się usłyszymy a może nawet i zobaczymy - w Nowym Roku.

  Roku Wyborów. - Oj będzie się działo.
 • Pan Ryszard Opara 17:57:28
  .
  Witam pana Riccardo don Koalla ,

  przyznam , ze niepokoilem sie o Waszmosci .
  O money swiateczne prosze sie az tak nie martwic , jest wielu blogeröw , komentatoröw wymagajacych wsparcia charytatywnego miesiecznie na zapleczu kasyna_Leon23 .
  Bloger of Abonament .
  Metoda konkurencji parcha napletka igora Jelenia janke czytaj Waszmosc - zydek Janke i salon24 .
  Motywy w prywatnej wojnie Maxa sa nieznane .
  Mysle jednak ,ze wersja Charlesa Wilsona to wersja Waszmosci .
  Ja to robie dla mojego niesmiertelnego Narodu Polski , i obojetnie czy teraz z Reichu czy w nastepnym roku z Ireland , a moze Nowej Gwinei do konca smiesznego zycia bede walczyl o Polske .

  Pozostaje z powazaniem .

  Max Otto von Stirlitz .
 • ---------trochę spokoju
  https://www.youtube.com/watch?v=6XP-f7wPM0A#t=11
 • @ninanonimowa 20:47:32
  https://www.youtube.com/watch?v=OhGxr0gl-Dw
 • @ninanonimowa 20:50:13
  ------------- pomnij

  https://www.youtube.com/watch?v=eRhep1KSVlY
 • @ninanonimowa 20:55:02
  https://www.youtube.com/watch?v=ueaYsx1_jTs
 • Pani Nina Anonimowa 20:47:32
  .
  Uhhhhh ohhhh , Sloneczko , Ty zupelnie nie rozumiesz swiata mezczyzn .
  ---------------------------------- kreska karbidu afganskiego Ninoczku .
  Widzisz sama kobieto , ze kefir to nie wszystko o poranku .
  Kobiecosc barwiaca sie umyslem spelnienia to jest to o czym kazdy mezczyzna zapomina wstajac .
  Rosjanki to znaja , Polki sa dopiero w zeröwce .
  Niemki szykuja listy polskich patriotöw do wycieczki na oböz wypoczynkowy , chwilowo nieczynny .
  Buziaczki slimaczki - paryskie .
  8-)
 • Mr. Lord_Conqueror
  .
  Allleeee jazda ..
  8-))))
  Lecisz , jedziesz czy idziesz pieszo `?
  https://www.youtube.com/watch?v=tIdIqbv7SPo
 • @Ryszard Opara 18:10:18
  Wydaje mi się, że gdyby miał Pan rację, wszystko było by znacznie prostsze.
  Póki co, to jednak rodziny Rotschildów, Morganów, Rockefellerów i im podobnych, a więc faktycznie dolar ma rzeczywistą władzę, czego i my na co dzień doświadczamy. Gdyby miał Pan do dyspozycji odpowiednią kwotę, z pewnością zdobył by Pan urząd prezydenta i wprowadził w życie Plan Nikandera, a może i nawet Wojtasa. A tak?........ nie chcę być defetystą więc nie będę kończył. Chciał bym jednak poznać choć jeden przypadek w historii ludzkości, gdy bez poparcia kapitału zmieniono ustrój danego kraju.
  Ten co wyłoży pieniądze to będzie rozdawał karty, bo nadal będzie miał tych pieniędzy na tyle dużo by układać politykę w swojej korzyści. Inaczej by tego nie robił. To cyniczne , ale prawdziwe.
 • pan nonscolar 18:56:56
  .
  Bravvo !
  8-)))))))
  Wyjscie z zagrody musi zakonczyc sie strzalem w zielone jabluszko z kuszy :
  https://www.youtube.com/watch?v=c7O91GDWGPU
  A czy pieknis aktorzyna wytrwa i ocali grdyke , Bög wie .
 • Mr. Lord_Conqueror
  .
  Wiesz Lord ,powiem Tobie w sekrecie , ze moze zamienil Marte V. na piekna , inteligentna Rosjanke o semickiej urodzie ?
  Budzi sie rano z fizjiologia w pecherzu udajac prawdziwka pozadania ?
  Grzybki i wszystko jasne .
  To jest pierwszy raz na zapleczu kasyna_Leon23 kiedy zachowuje sie jak real man a nie snopek zza miedzy .
  Möwilem Tobie , byles sceptykiem .
  Allle czad ...nawet Doberman niem. wersja Chuck'a N rwie sie do klawiatury by pyskowac po niemiecku .
  Puhhhhhh
  Ale jazda Arabie Lord
  Jiiiiahhhhhaaaaa...
  8-))))
 • @lord conkurier
  Szczeze ci powiem lordzie ze nie rozumiem twojej antyrosyjskosci,masz dostep do informacji, wiesz kto i w jakim celu jawi sie jako glowna sila sprawcza globalnych procesow[patrz prisonplanet.pl,] destrukcji,wiesz doskonale ze w obecną sytuacje polske wciagnely sily zachodu nie Rosja znasz liste celow i zalozen tego co usa zrobily dotad , tego wszystkiego do czego dazą USA . A mimo to Rosje lansujesz jako wroga nr 1 tego wszystkiego co dobre. gdybys byl niedorozwinietym osobnikiem bylo by to zrozumiale , ty jednak piszesz w taki sposob ze raczej nie mozna cie uwazac za malo pojetnego a mimo to twoja antyrosyjskosc jest wyraznie nadaktywna . Dziwi cie np to ze sa ludzie ktorzy po kilku latach demokracji maja jej dosc biorac pod uwage co zrobiono z tym panstwem zwanym Polska listy zniszczen przejec i faktow celowej zaplanowanej dezintegracji sa setki konsekwencje poruwnywalne z wojna.Czy nie uwazasz ze szukanie innych sojusznikow jest zeczą naturalna w tym ,przypadku.Czy jesli ktos zniszczy ci dom w ktorym mieszkasz to tego kto to zrobil bedziesz jeszcze wynagradzal i chwalil czy raczej odwrucisz sie od niego, tym bardziej ze zakladam ze znasz historie na troche wyszszym poziomie niz przecietny absolwent histori .Chocby czytajac te wpisy i zrudla ktore sa na neonie podawane. A mimo to twoja nienawisc do Rosji wyruznia cie z wielu piszacych , czesto nie bedac w stanie obalic argumentow uciekaszdo innych form dyskredytacji jak osmieszenie, odejscie od tematu skupiajac sie na cechach osoby piszacej itp. Slowem wykazujesz nieprzejednana postawe antyrosyjska wbrew logice,.Dlaczego pisze wbrew logice dlatego ze na dzis nie mamy innej logicznej alternatywy. Skoro zachod zrobil z nas kolonie a nie wiemy jak daleko posunie sie w najblizszym czasie umacniajac ten rodzaj niewolnictwa zwany demokracja. Powiem ci szczeze ze nie moge sobie wytlumaczyc tego fenomenu twojej antyrosyjskosci inaczej niz bycie oplacanym agentem strony przeciwnej, normalny czlowiek nie warunkowany materialnie nie moze byc tak zaslepiony,jak ty lordzie, dlatego mysle ze to co w najwiekszym stopniu zniewala dzis ludzi zniewolilo i ciebie , coz kazdy chce jakos zyc, czasami nawet na wyszszym standardzie. Pieniadz daje mozliwosci ale czy ty kiedys powiesz sobie w zyciu ze zrobiles cos dla prawdy smiem w to watpic.Ten swiat byc moze caly skazany jest na upadek , ale ten upadek wlasnie bedziemy zawdzieczali takim jak ty ludzia którzy niechca znac prawdy bo im sie to nieoplaca, a oplaca sie mowic i pisac klamstwa.Lordzie bladzic jest zecza ludzka ale trwac przy bledzie jest Grzechem ..............Wejdz wrescie na droge prawdy...
 • @zadziwiony 21:29:05
  tu jest ustawka, ja to wiem od dawna. Nie wierzę w "kubańczyka co to na tratwie przybył na Florydę i zreformował im służbę zdrowia", no już tak mam, że w bajki nie wierzę. Załóżmy, że wszystkie oskarżenia w stosunku do Pana Opary są słuszne. Patrzę na to i twierdzę, że wszyscy byli i obecni prezydenci Polski są jeszcze gorsi. Nie pałam do Rysia bezkrytyczną sympatią, ale muszę przyznać, że jest to człowiek, który jako prezydent godnie reprezentował by Polskę (ma aparycję, biegły angielski i myśli propolsko w przeciwieństwie do poprzedników). Niestety na horyzoncie nie widać kogoś kto mógłby obalić Bula (jakoś Polacy w większości nie chcą mnie na króla ;)
  Rysiu nie jest idealny, ale widzę w nim jedyną alternatywę, pod warunkiem.
  Warunek jest prosty, podpisze kontrakt wyborczy Nikandera poszerzony o odpowiedzialność za niespełnienie obietnic wyborczych: swoją głową i bliskich.
  Oczywiście pierwszą ustawą, którą powinien promować jest przywrócenie kary śmierci dla prezydenta i jego bliskich za oszukanie Narodu.
  Jeżeli taką deklarację Pan Opara spełni, jestem w stanie poprzeć jego kandydaturę i na jej rzecz lobbować, a nawet tych co by widzieli mnie jako króla Polski przekonać do oddania głosu na Rysia.

  P.S. czerwona tarcza i i pucybut nie są tak mocni jak by mogło się zdawać, a lollar? w Korei Północnej mają nawet oryginalne matryce do druku, a tak po za tym, to waluta której koniec bliski, nawet wojna jej nie pomoże..lollar ma się skończyć, walka jest o to - co w zamian i kto tym będzie rządził..
 • Mr. Lord_Conqueror
  .
  Ja mysle, ze to tylko konsekwencja gambitu Alechina .
  Jak Ciebie nie zabija i pozwola na wolnosc mysli - nie ma sprawy , jest kolegium .
  I tak gadamy tutaj jak wolontariusze , nespa ?
  Bedziesz w London w 2015 , okey . Sam wybiore sie do lotu na wyspe krölowej Elki .
  Ja widze , ze wszystko jest gut i nie bedzie polskiego ku ku ku czyli jaja niespodzianki .
  Gracz pokroju pieknisia Riccardo to kamikadze boski wiatr polskosci .
  Rycerskosc wiesniacza .
  I tak dobrze , ze usiadl przy zielonym stoliku a nie stal z boku patrzac na gre .
  Myslisz Lord , ze moglibysmy gadac gdzies indziej niz zaplecze kasyna_Leon23 ?
  Stasio irokez Kosiara to nie jest opara ..
  8-)))))
 • @jan 22:45:05
  jezuita nie lubiący prawosławia.. tak to sobie tłumaczę; to ideowiec nie robiący tego co robi, dla pieniędzy, jest ponad to. Zbyt mądry i niezależny na agencika, to przynajmniej oficer, walczący słowem ku chwale Jahwe i usraela. Prawda w wykonaniu oficera jest ralatywna, ma narzucone cele do osiągnięcia na tym froncie i je codziennie próbuje osiągnąć. Naszą rolą jest to, aby nie zakaził umysłów Polaków. Ciężki temat, bo nie tylko kundelki niemieckie mu aportują :(((
 • Mr .Lord_Conqueror
  .
  Dobrze .
  Wygrales .
  A teraz , tak po mesku :
  https://www.youtube.com/watch?v=85_YK-La0vk
  Gra nie jest zakonczona .
  Ja zyje .
  Zyje POLSKA
 • Mr. Lord_Conqueror
  .
  Kpisz czy o droge pytasz , bo nie wiem ?
  Historia to spi za drzwiami , jak tak patrze przez sciane na sypialnie .
  To Helga .
  8-)
  Sprowadzanie meskosci do pojedynköw wirtualnych o samice vide Paniusia Wkurwiony to czysta szajba wina czachojeb FeldmarszaleK.
  I tak sie pozmienialo na zapleczu kasyna_Leon23 bo lyse siwe chuje nie biora nas za pedalöw tylko sledza .... sledza i analizuja mysli w slowach .
  Kurwa ale patriotyzm !
  Muzyczka , pilem z Markiem...
  https://www.youtube.com/watch?v=U4pCRdCOCZY
 • Pan Ryszard Opara 18:33:35
  .
  Dziekuje Waszmosci za goscine .
  Muzyczka pieknisiu bys wiedzial , ze golebie na Zbikowie zawsze czuly wolnosc w dziubkach
  --- Bujaj , bujaj , bujaj !
  https://www.youtube.com/watch?v=obvizJRnezA
 • @wk..ny 22:45:17
  Szanowny Panie -

  Nie ma się co tak denerwować. Ja zresztą nie opowiadam bajek.
  Zapewniam Pana - wszystkie (znane mi) oskarżenia w stosunku do mojej osoby są bezpodstawne. Nikt nie przedstawił żadnych dowodów. To tylko pomówienia. Ja nie mogę udowodnić że nie jestem kimś tam - no bo jak.

  Kontrakt wyborczy bardzo chętnie podpiszę z Narodem - wyborcami.
  Nie we wszystkim się z Nikanderem zgadzam - choć ma wiele racji - ale ja też umiem myśleć i mam wiele propozycji korzystnych dla Polski. Na razie nie o wszystkim niestety mogę mówić. Nie ma zresztą takiej potrzeby.

  Jeżeli chodzi o karę śmierci - to rozumiem, że mówi Pan w przenośni. Oczywiście nigdy czegoś takiego nie było i nie można tego wprowadzić. Żaden Sąd tego nie uzna.

  Mogę złożyć Przysięgę - Deklarację, że nigdy nie oszukam wyborców.

  Natomiast jestem człowiekiem honoru i gdyby coś takiego się zdarzyło -
  jako człowiek honoru - miałbym tylko jedną alternatywę. I zrobiłbym to.
 • @Max von Stirlitz 22:56:03
  Drogi Maxie

  Nie ma gambitu Alechina, jest obrona Alechina.
  Zresztą bardzo efektowna.
  Jeżeli ją dobrze rozegrać, to robi wrażenie.

  To tak gwoli ścisłości :-))))

  pozdrawiam

  nonscolar
 • @Ryszard Opara 00:23:50
  Zabawne.

  Cytuję - "Zapewniam Pana - wszystkie (znane mi) oskarżenia w stosunku do mojej osoby są bezpodstawne"

  Jakbym słyszał pana Mustafę -

  "Bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym kożuchu i w nim wychodzi."

  https://www.youtube.com/watch?v=92Fhn4N2_XI

  pozdrawiam

  nonscolar

  PS. Zamiast Barei jest NEon24. Dobre i to.
  :-)))))))))))))))))
 • pan nonscolar 10:54:28
  .
  Jasne .
  Milo spotkac milosnika gry krölewskiej na zapleczu kasyna_Leon23
  wsröd czytelniköw zolnierza wolnosci .
  Nastepny komentarz moze sie skonczyc interwencja Pana Slawka
  https://www.youtube.com/watch?v=q9ut3jdWBVc
  Serdecznosci
  8-))))
 • ---- pomysł na Polskę -- z odwiecznym WROGIEM Polski czy bez ??
  http://tezeusz.pl/cms/tz/index.php?id=9626
 • @night rat 17:32:35
  ------------GDYBY !!!!!!!!!

  Polska po przyjęciu / chrztu / urosła w siłę !! stała się MOCARSTWEM na kontynencie !! . Polacy pławili się w dobrobycie , życzliwości wzajemnej . Polskie zabytki ! dziedzictwo NARODU pieczołowicie było odkrywane , restaurowane ,historia Polski znana Polakom od zarania !.

  Gdyby Polacy cieszyli się zaufaniem i szacunkiem ościennych narodów ! gdyby w kościołach wisiały BIAŁOCZRWONE a księża z ambon głosili PRAWDĘ NARODOWĄ ........

  GDYBY katolikami nie byli !! Mazowiecki , Komorowski , Kalkstein, Suchocka i WSZYSCY BISKUPI / 6 ? Polaków ?/

  Gdyby niemco-żydo -hazarzy -przy pomocy kościoła i religii nie wniknęli w RDZEŃ NARODU polskiego i nie wyżarli mu duszy - instynktu samozachowawczego ! ziemi ! inteligencji ! niezależności !

  ------------ GDYBY ...............................

  My SŁOWIANIE byliśmy we własnym kręgu -rozerwał go DUCHOWY
  ŻYD -SAM !! został przy swoich bogach i tradycji

  Polską wiarę , tradycję wypalił ! mieczem , ogniem , podstępem ,itp.

  ---STALIŚMY się !! Narodem popłuczyn !! hipokryzji ! durni !! zdrajców ! co krzyż i klechę stawia ponad NARODOWY INTERES

  POMIMO ,że już tylko debil nie widzi WIELOWIEKOWEJ PASOŻYTNICZEJ działalności KK w PODBITYM / POGARDZANYM BEZMÓZGIM -- pełnym kłamstwa i hipokryzji LANDZIE dawniej zwanym Polską !! .

  ------------- tu masz Pan przykład WYMÓŻDŻENIA Narodu -DRAMATU niegdyś wielkiej RZECZPOSPOLITEJ w którą dzisiaj buty wycierają CI !!! którzy mają jeszcze odwagę o sobie mówić patriota .

  ------------------------KULA w ŁEB po kolei za to szmacenie Polski !

  https://www.youtube.com/watch?v=ASRdDh3SVyE
 • @night rat 17:32:35
  Przecież Rusini czy europejscy Moskale to chrześcijanie! :-)
 • @ninanonimowa 18:55:38
  -----PRAWDA nie do przełknięcia dla - pospólstwa co to do nieba chce iść

  ------- a idzże człowiecze ! tylko co to POLSKĘ MA OBCHODZIĆ !!!

  http://innemedium.pl/wiadomosc/prawdziwa-historia-cz-ii-co-jest-polak
 • Mr . Lord_Conqueror
  .
  Nostradamus wkleil leszcza w Stasia_Kosiary i zobacz co znalazlem :
  https://www.youtube.com/watch?v=3QEYmvaVNg8
 • @Ryszard Opara 00:23:50
  Panie Ryszardzie,
  wyjątkowo jak to pisałem, nie denerwowałem się.
  To nie była przenośnia; w słowa, przysięgi, Naród już nie wierzy. Musi Pan zagwarantować to własną głową.
  Sądy w obecnym wydaniu są do pacyfikacji, więc proszę mi tu nie wyjeżdżać z sądami co to rytualny ubój stawiają wyżej niż szacunek do zwierząt

  Powtarzam, Polacy pragną radykalnych zmian, jeżeli za Panem stoi WIeS to zapłaci Pan za to głową, jeżeli jest Pan szczery i słowny to Pana nie dotyczy..

  Pozdrawiam, ma Pan moje poparcie, ale warunek jest do spełnienia..
 • @LordConqueror 20:49:03
  Przyjemnie taki komentarz przeczytać.

  pozdrawiam

  nonscolar
 • @LordConqueror 21:08:51
  --zapomniałeś dorzucić najważniejszego !! WATYKAŃSKIEGO kondominium !! dziwnie milczysz w tej kwestii !

  WAMPIR udaje patriotę !.
 • Mr .Lord_Conqueror 20:49:03
  .
  --- Od tego buzowania w jajach zupelnie Ci wali w dekiel , Müller ! - pomyslal Stirlitz , i wytrzeźwiawszy energicznie uniósł głowę.
  Była to głowa Standartenführera Müllera .
 • Mr. Lord_Conqueror 23:19:54
  .

  Stirlitz strzelił z pistoletu gestapowcowi Müllerowi prosto w łeb.
  Kula jednak odbiła się od plaskiego czölka , i Müllerowi nic się nie stało.
  –-- Robocop !? – pomyślał Stirlitz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930