Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
429 postów 2270 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

Zmierzch Narodów – 25.05.2014 ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukraińcy i Tatarzy to Narody (właściwie nacje), które zawsze żyły z wojny, spekulacji, nigdy z pracy, którą traktowali jako grzech i karę.

Zbliża się, wielkimi krokami - 25 Maja 2014. Dzień może być bardzo istotny w historii Europy. Z jednej strony wybory do Parlamentu Europejskiego, z drugiej wybory prezydenckie na Ukrainie. Zbieżność dat przypadkowa, jak zapewne wszystko, co na tym „kontrolowanym świecie” się dzieje.
Oba wydarzenia, można rozpatrywać, ze skrajnie różnych punktów widzenia (siedzenia), ponieważ:
 

PE, to teoretycznie instytucja bez znaczenia, bez żadnych uprawnień legislacyjnych - będąca obecnie raczej forum dyskusyjnym i narzędziem propagandowym decydentów UE. Ale…
kiedy zakończy się proces integracji europejskiej, czyli ubezwłasnowolnienia i zniewolenia Narodów Europy - rozpocznie odbudowa Cesarstwa Rzymskiego Narodu Wielkich Niemiec. PE będzie pełnił rolę egzekutorów, ekonomów, policjantów - interesów i decyzji Berlina.

Ukraina jest państwem, tworem całkowicie sztucznym w dodatku skłóconym. Jej przyszłość zależna jest - od woli wielkich i możnych tego świata: Rosji, Niemiec, USA. Wolna i bogata Ukraina – nie jest nikomu potrzebna -nawet jako bufor. Najwyżej jako rynek zbytu i pracy.
Ukraińcy i Tatarzy to Narody (właściwie nacje), które zawsze żyły z wojny, spekulacji, nigdy z pracy, którą traktowali jako grzech i karę. Mogli ją wykonywać tylko pod przymusem, ścisłym nadzorem - zamordyzmem. Nigdy sami nie stworzyli spójnych struktur państwa. Obecnie istnieją bez głównego instrumentu egzystencji: pieniędzy. Nikt im bezwarunkowo oraz za darmo tego nie da. Ukraińcy w obecnych strukturach własności i systemie sprawowania władzy - sami - nie maja mają szans.
 

Zbliża się dzień - początek końca - zmierzchu większości narodów. Takich jakie znamy obecnie. Przyszły Świat to narody:  Rosja; Chiny; Indie; Niemcy (UE) i 2 Ameryki: (Anglosaska – Hiszpańska). Reszta państw i narodów przejdzie do historii.  Drogą niewolniczą – proces asymilacji i integracji.
 

Muzułmanie, ze swą religią, jako terrorystycznym zagrożeniem, dla interesów przyszłego porządku globu), zostaną zesłani do ery/epoki Beduinów, gdzieś na pustynie, w poszukiwaniu źródeł i wody. Izrael odzyska: za swoją martyrologię i „kreatywność” dla rewolucji światowej - Ziemię Obiecaną. Wszyscy będą szczęśliwi zadowoleni - żyjąc w raju NWO, wykreowanym przez „bogów bankierów”. 
 

Oczywiście to wszystko nie stanie się od razu. W ramach „Wspólnoty” czy Unii Europejskiej, będzie jeszcze parę lat zamieszania - ale to wszystko będzie precyzyjnie wyreżyserowany teatr historii.
 

Francuzi będą jeszcze trochę podskakiwać, prężąc swoje wątłe mięśnie narodowe, demonstrując odmienność kultury, języka i obyczajów…ale - Francuzi, jako odwieczna ladacznica Europy, ściśnięci pomiędzy fundamentalizmem muzułmańskim, pragmatyzmem niemieckim a bezwzględnością oraz precyzją Anglosasów – ostatecznie zgodzą się dać dupy. Wszystko… aby nie spóźnić się na kolację.
 

Hiszpanie, Grecy, Włosi -nigdy nie spłacą długów a kiedy wytrzeźwieją z amoku nacjonalizmu i wśród oparów wina i zabaw o niepodległości – będą już na emigracji ze Śródziemnomorza – od Apeninów do Andów i… Antypodów. Im wszędzie dobrze, wystarczy aby się napić, zjeść zabawić.
Parę innych krajów i narodów Europy, Azji i Afryki – jest bez znaczenia. Zmiecie je tsunami NWO w objęcia zagłady albo niebytu. Takie są prawa kapitału – który kontroluje świadomość i istnienie.
 

W dodatku przecież Chiny (i Indie) to niekontrolowalnie rosnąca góra ludzi, która musi się albo sama wyniszczyć, wymordować – albo gdzieś w końcu przewrócić. Kierunek ustalą wiatry historii.
A gdzie w tym wszystkim Nasz Kraj Polska (Naród) – i… Słowianie? No cóż - realia są takie - jakie są.   Niezależność i Niepodległość jest obecnie NIE-możliwością. Jedynie marzeniem „ściętej głowy”. Tę głowę dawno Polacy stracili. Teraz jedynie robimy to - co nam każą - co narzuciły nam nasze Elity. A nasze elity (nazwiska i adresy znane redakcji) - wykonują dokładnie polecenia naszych właścicieli. Na forum międzynarodowym, podając się za reprezentację kraju - realizują niezgodną z interesami Polskiego Narodu – antypolską propagandę.
 

Najważniejszą rzeczą w życiu jest przeżyć – to cel nadrzędny. Dla człowieka i Narodu.
Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji. Tym bardziej, że wbrew pozorom ideologii i historii - Rosja potrzebuje silnej Polski - jako partnera w rozgrywce o hegemonię światową. O inny NWO.
I od nas Polaków zależy najbardziej, czy wypełnimy właściwy „kupon” na loterię, którą podsuwa Nam historia. Dzień 25.05.2014 – będzie ważnym historycznie dla przyszłości Polski.
 

Proponuję:
Rozważyć bojkot wyborów do Parlamentu Europejskiego – aby wszyscy zainteresowani zauważyli – głos i wołanie Polaków:  NIE dla Unii Europejskiej !

Stworzyć organizację i struktury – wspierające działania Rosji, w walce o nowy (ale inny) porządek świata – w którym Słowianie (w tym Polacy) mieliby czynny, partnerski udział.

Ryszard Opara

 

KOMENTARZE

 • ----------- i INNEJ DROGI ------JUŻ NIE MA !!!!
  ------------------TU BI OR NOT TU BI ---------------------
 • @autor
  A już było tak dobrze.

  Siedział se Pan gdzieś cicho w kącie, nie zawadzał nikomu, i nikt pańskich głupot nie czytał, bo prawie ich nie było. (Chyba od ponad roku).

  A tu taki klops.

  Jeśli chce się Pan ścigać z Panem Jarkiem Ruszkiewiczem (vel SL) o to, kto większą durnotę napisze, to walka będzie zażarta.

  Podejrzewam tylko, że skończycie panowie przy pustej widowni.

  Czego i wam i sobie, i tym nieszczęśnikom, którzy na ten portalik trafiają życzę.

  nonscolar
 • Nawoływanie do samotnej walki (o przeżycie narodu), jak to niektórzy tutaj nawołują (i nie tylko tutaj)
  jest chyba jakiś nawoływaniem do samobójstwa.
  Rosja proponowała Polsce partnerstwo w ramach Wspólnoty Niepodległych Państw. Polska wybrała Unię, ale nie ulega wątpliwości, że zamiast równoprawnego uczestnictwa, Polska została wmanewrowana w rolę państwa niewolniczego w ramach tej Unii. Czy w związku z powyższym, wobec tak drastycznej rozbieności obietnic i faktów, nasze traktatowe zobowiązania nie rozwiązują się same? Po prostu warunki umowy nie zostały dotrzymane i wobec tego jak to jest przyjęte, umowa przestaje obowiązywac i należałoby ustanowic zespół do opracowania odszkodowania za zniszczenia naszego Kraju w czasie trwania umowy unijnej? Bo chyba cofnęliśmy się z potencjałem gospodarczym (i nie tylko, bo chyba takze demograficznie) do czasów powojennych?
 • @nonscolar 17:03:34
  nie bądź taki mądry. Jesteś jeszcze zdrowy, nie zżarło cię chemiczne, genetycznie zmodyfikowane (chciałem napisac jedzenie). Mieszkasz jeszcze w swoim mieszkaniu czy domu? itd, itd Rosja nie chce GMO, nie wiem jak jest z Chemtrails, ale chyba tam także tego nie ma. Tam jeszcze można kupic lekarstwa które leczą np bardzo skuteczny Balsam Szostakowskiego którego sprowadzanie do Polski jest zabronione... Mógłbym się tutaj rozpisywac, ale mnóstwo już tego tutaj było. Kolego, Białoruś została we Wspólnocie i... nie jest zadłużona u światowej Lichwy, zachowała cały swój wypracowany potencjał gospodarczy, który pracuje dla Błorusinów a nie dla zagranicznych korporacji i... możemy się śmiac z Białorusi (jak to robią media mętnego nurtu), ale przez łzy.
 • @Jan Paweł 17:28:49
  Oczywiście, to polscy celnicy, działając przeciw Polakom a w interesie BigPharmy, nie wpuszczają do Polski m.in np Balsamu Szostakowskiego.
 • Szwajcaria nie jest w Unii i...
  kryzysu tam chyba nie widac.
 • @
  „Nie dla U E” to były głosy nagonki na frekwencję do referendum powyżej 50% i udało się. Teraz tylko bojkot może zwrócić uwagę Świata, na Polaków protestujących we własnej sprawie.
 • @Kodiak 17:33:11
  Kiedyś, za komuny, to każdy uczeń podstawówki wiedział co to jest miś koala, gdzie mieszka i czym się żywi. Napisałeś to chyba dla tych już teraz absolwentów szkół, po buzkowych "reformach". Napisałem reformach w cudzysłowiu, bo wszyscy (absolwenci tamtych szkół) wiedzą, że było to niszczenie polskiej edukacji.
 • @nonscolar 17:03:34
  //Jeśli chce się Pan ścigać z Panem Jarkiem Ruszkiewiczem (vel SL) o to, kto większą durnotę napisze, to walka będzie zażarta.//

  A co więcej?

  Ja np. nigdy z Panem Ryszardem się nie ścigałem. On ze mną też.
  Jeśli ma pan inne wrażenia to proszę o szczegóły.

  Pozdrawiam.
 • @Jan Paweł 17:28:49
  Co mam napisać w odpowiedzi?

  Chyba tylko to, że solidny detoks dobrze by Ci zrobił.
 • @nonscolar 18:09:58
  //Chyba tylko to, że solidny detoks dobrze by Ci zrobił//

  Coś więcej?
  Bo na razie tylko rzucasz śliną.
 • @nonscolar 18:09:58
  żadnych argumentów?
 • Oberleutnant Kodiak 17:33:11.CET
  Kasyno_Leon23 Feldmarszalka koali Riczarda --wersja amerykanska.
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=RdR6MN2jKYs
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:22:10
  Pyta Pan, co można więcej?

  Chyba tylko to:

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/109085,dedolaryzacja-swiata-czyli-upadek-swietego-gralla

  Bełkot do n-tej potęgi.

  Zwłaszcza debilne przekonanie, że Prezydent USA, to ktoś na kształt cara, który (ot tak sobie, bo ma takie widzimisię), może wydrukować dolców ile chce, rozwiązać FED, bo ma taki kaprys, zarządzić, sporządzić, rozkazać, zakazać.

  I nikt mu nie podskoczy.

  Jestem prawie pewien, że nie jest Pan aż takim debilem.
  Przez rozwagę nie zapytam, kto, i za co, i ile .. itepe itede.

  Chyba, że się pomyliłem, i rzeczywiście jest Pan debilem.
  Wtedy przepraszam, że niepotrzebnie Pana posądziłem o posiadanie "jakiegoś tam, ale zawsze" rozumu.

  nonscolar
 • ---------- do poczytania w ten deszczowy wieczór
  https://www.facebook.com/pages/S%C5%82owia%C5%84sko-aryjskie-WEDY/476694612397637
 • @nonscolar 18:09:58
  Co powiesz na to? Poczytaj sobie całośc. TAKIE SĄ DZIEJE POLSKI! I NIECHAJ WŻDY WROGOWIE TO ZNAJĄ... (to o św Stanisławie Patronie Polski. Przy Jego Relikwiach które znajdują się -jak absolwenci dawnych szkół wiedzą- w Katedrze na Wawelu, Matka Boska w 1610 roku, wybrała Polskę za swoje Królestwo)

  ..."Mistrz Wincenty (Kadłubek) opowiada tam o śmierci biskupa Stanisława i cudownych losach jego ciała. Kronikarz, stroniący zwykle od emocji, męczeńską śmierć biskupa komentuje w następujący sposób: „O żałosne, najżałobniejsze śmiertelne widowisko! Świętego bezbożnik, miłosiernego zbrodniarz, biskupa niewinnego najokrutniejszy świętokradca rozszarpuje, poszczególne członki na najdrobniejsze cząstki rozsiekuje” (Mistrz Wincenty 1996: 77). Następnie Kadłubek opisuje niezwykły cud, jaki dokonał się z ciałem męczennika. Najpierw „ujrzano, że z czterech stron świata nadleciały cztery orły, które krążąc dość wysoko nad miejscem kaźni, odpędzały sępy i inne krwiożercze ptaki, żeby nie tknęły męczennika”. Motyw orłów strzegących ciała Stanisława wszedł na trwałe do jego hagiografii i pojawia się na przykład na Drzwiach Gnieźnieńskich. Potem – wedle relacji Wincentego – zdarzył się jeszcze większy cud. „Niektórzy z ojców, ożywieni radością z powodu tego cudu i gorliwą pobożnością zapaleni, pragną usilnie pozbierać rozrzucone cząstki członków. Przystępują krok za krokiem, znajdują ciało nieuszkodzone, nawet bez śladu blizn!" (tamże: 78). Ciało biskupa Stanisława, porąbane na kawałki przez króla Bolesława, nocą cudownie się zrosło w jedną całość.
  Dla Wincentego opowieść ta zapewne świadczyła tylko o świętości męczennika, później rozumiano ją jako proroctwo zjednoczenia ziem polskich, dla nas zaś może być metaforą dziejów duszy polskiej. Polskość, tak samo jak ciało świętego Stanisława, jest rozszarpywana przez historię na najdrobniejsze cząstki i wciąż dzięki Bożej pomocy i opiece tajemniczych orłów cudownie zrasta się bez śladu blizn"...
  Paweł Rojek
  O tym nasi wrogowie nie chcą, byśmy My Polacy się uczyli.
  Tu mona poczytac całośc:
  http://rebelya.pl/post/6269/pawe-rojek-powrot-duszy-polskiej
 • @Jan Paweł 18:56:08
  Wyluzuj, bo do reszty zgłupiejesz.

  pozdrawiam

  nonscolar

  PS. Oczywiście tego co wkleiłeś, jak się zapewne domyślasz, nie tylko że nie przeczytałem, ale nawet na to okiem nie rzuciłem.

  Napisz coś z sensem i "od siebie ", to przyrzekam, że jeśli nie będzie dłuższe niż dwa zdania (180 znaków), to spróbuję przeczytać.
 • @Kodiak 18:49:20
  Znowu wybierasz się na urlop?
 • @nonscolar 18:47:19
  //Chyba tylko to:

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/109085,dedolaryzacja-swiata-czyli-upadek-swietego-gralla

  Bełkot do n-tej potęgi.//

  To jednak nie potrafisz czytać. A miałem nadzieję, że jednak sprytniejsi mnie obstawiają...
  Szkoda...
  Widać, że mało jestem wart...
 • @nonscolar 17:03:34
  Mam DOKŁADNIE TAKIE SAMO odczucie ...

  Nie rozumiem tego, co tu się dzieje ...

  Ponieważ chodzi o bardzo ważne sprawy, dlatego postanowiłem powrócić i jutro o godzinie 20:03 opublikuję bardzo ważny artykuł.

  Będzie to niezwykle ważne wydarzenie w dziejach całego świata i obiecuję każdemu ogromną intelektualną rozkosz ...

  Zarówno poruszone sprawy, sposób ich prezentacji, jak i dynamika argumentacji nie mają precedensu w historii ludzkości.

  Tekst ten wyznaczy nowe standardy jakości rozumowania i wyciągania wniosków. Będzie to jednocześnie brutalne ZMIAŻDŻENIE i ZMASAKROWANIE wszystkiego, co się rusza nie po mojej myśli ...

  Nie ostanie się kamień na kamieniu !!!

  Tak więc już teraz zapraszam wszystkich i obiecuję niezwykłe emocje oraz obcowanie z niezwykłym intelektem ...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:16:26
  Nie bądź taki cwany.

  Głupiego to tylko udajesz.
 • @Jan Paweł 18:56:08
  ------------ w życiu ludzkości następują PRZEŁOMY ----------

  -wynalezienie druku / powszechniejszy dostęp do słowa pisanego /

  -INTERNET -połączenie się myśli -wiedzy ludzkiej całego świata ----

  DOCEŃ ,że widzisz , umiesz czytać i WYKORZYSTAJ TO -póki jeszcze mamy taką możliwość

  ------ a co powiesz na to ?! udasz ,że tamtych światów nie było ? bo ksiądz z ambony o tym nie mówił -bo w cenzurowanych przez kościół i żydów książkach o tym nie czytałeś ???

  -------------Janie Pawle !!![ co będzie zakryte .........][ i z dachów domów głosić będą !!!!! ] a Ty wciąż o ZDRAJCY Stanisławie

  http://popotopie.blogspot.co.uk/
 • @Ultima Thule 19:18:08
  Ultima

  Przepraszam, ale Ty nic ważnego nie opublikujesz - a to dlatego, że:

  1. Nie znasz się na niczym.
  2. Nie chce Ci się niczego uczyć.
  3. Operowanie słowami jest dla Ciebie tożsame z operowaniem znaczeniami - a to bzdura.
  4. Poza tym najważniejsze - chyba obniżyli Ci ostatnio stawkę, przez co stałeś się niewydajny.

  Pozdrawiam

  nonscolar

  PS.

  Pozwól, że obcowanie z Twoim "yntelektem" sobie odpuszczę. Poczytam sobie Myśliwskiego.
 • @LordConqueror 19:43:02
  przede wszystkim błędem jest PERSONIFIKACJA krajów !!!

  Nie ma czegoś takiego, jak "Niemcy" !!!

  |W Niemczech żyją Turcy, Polacy, Żydzi, Amerykanie, mądrzy, debile, obojętni, chorzy, zdrowi, garbaci itp.

  Cała ta gadanina o tym, co zrobią "Niemcy" czy "Włosi" jest takim samym bełkotem, jak brednie o cywilizacji wariatów ...

  Mnie więcej łączy z Niemcem, zwolennikiem WOLNEGO RYNKU, niż z Polakiem zwolennikiem socjalizmu ...

  Jeżeli ktoś na poważnie traktuje wiarę chrześcijańską, to powinien traktować wszystkich ludzi trak samo ...

  A już na pewno na polskim portalu patriotycznym nie śmie się pojawić zachęta do "oddania się Polaków pod skrzydła Rosji". To jest dla mnie osobiście ZDRADA NARODU POLSKIEGO ...

  Dobrze, że "zasłony opadły" i widzimy PRAWDĘ ...
 • @Ultima Thule 19:56:33
  ------WSPÓŁPRACA z Rosją -na bazie wspólnoty słowiańskiej ! a nie !! płaszczenie się na kolanach !!

  NIEMCÓW PROSILIŚMY o przebaczenie -przebaczyli POŁYKAJĄC i NISZCZĄC polski przemysł a nas Polaków za parobków wzięli !! i tu nie było zdrady ?!
 • @ninanonimowa 20:09:21
  ---- /dzicz rosyjska /

  https://www.youtube.com/watch?v=JOi0TaTidsw#t=242
 • @LordConqueror 20:13:25
  ----- znam Rosję i Rosjan !! głupoty mówisz !! a HISTORIĘ po JEZUICKU interpretujesz !! ŻYDZI czapką nakryli Polskę wespółzspół z Niemcami ---a ja mam się bać Rosji !!

  --- Polska podbita i wykorzystywana przez niemiecko-żydoski -watykan - przez całe wieki szła z KRZYŻEM na Rosję --TAKA JEST PRAWDA

  ktoś tam wspomina Carów -ilu z nich było Rosjanami ? im też tak jak NAM Polakom sfałszowano historię

  JAK ŚWIAT ŚWIATEM Niemiec nie będzie Polakowi bratem / przysłowia mądrością Narodów / --znasz takie przysłowie o Rosjanach ?

  ------------- wśród samych Niemców do Łaby !! rodzi się MYŚL ! WSPÓLNOTA SŁOWIAN i już inaczej patrzy się na Polskę i Rosję ---już tego nie zatrzymacie !! KATOLICYZM w ODWROCIE a ty tu !! jego właśnie bronisz !!
 • @LordConqueror 20:51:24
  ------------------odwracanie kota ogonem -----------------

  Autor WYRAZNIE MÓWI !!! o NWO i w tym też kontekście o rosyjskim parasolu

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/soros-mowi-otwarcie-o-nowym-porzadku-swiata
 • .
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=IFxCRU2pdXk
 • ...
  "Rosja potrzebuje silnej Polski - jako partnera w rozgrywce o hegemonię światową. O inny NWO."

  Rosja potrzebuje 10 wladcow do spolki.
  A pozniej marsz ku przeznsczeniu, czyli misja 'zniszczenie starego' poprzez akcje 'stopiony kwarc'...
  I z tego chaosu po globalnej burzy, tak wielkiej jakiej jeszcze nie bylo I ponoc juz nigdy wiecej nie bedzie narodzi sie dlugow wyczekiwany I wyspiewywany zloty swit...
  No ale zanim ten swit na dobre nastanie to trzeba do konca ustawic sceny, podzielic aktorow I czekac...az z nieba przyjdzie sygnal...

  Nie bedzie zadnego trwalego rozwoju w tym rozdaniu.
  Za to zgotowali oczyszczenie do ktorego potrzebuja mieso armatnie a wlasciwie mieso jadrowe.Demony niczym ropuchy swoje robia...a krolowie marza o pomnikach w gwiazdach.
 • .
  SOLDIER OF FORTUNE (BLACKMORE'S NIGHT live version)

  Songwriters: BLACKMORE, COVERDALE

  I have often told you stories
  About the way
  I lived the life of a drifter
  Waiting for the day
  When I'd take your hand
  And sing you songs
  Then maybe you would say
  Come lay with me love me
  And I would surely stay

  But I feel I'm growing older
  And the songs that I have sung
  Echo in the distance
  Like the sound
  Of a windmill goin' 'round
  I guess I'll always be
  A soldier of fortune

  Many times I've been a traveller
  I looked for something new
  In days of old
  When nights were cold
  I wandered without you
  But those days I thougt my eyes
  Had seen you standing near
  Though blindness is confusing
  It shows that you're not here

  Now I feel I'm growing older
  And the songs that I have sung
  Echo in the distance
  Like the sound
  Of a windmill goin' 'round
  I guess I'll always be
  A soldier of fortune
  I can hear the sound
  Of a windmill goin' 'round
  I guess I'll always be
  A soldier of fortune .
 • @eonmark 21:19:33
  --gdzie przeczytam o tym więcej ??
 • Wiesniak LordConqueror 21:20:23.CET
  .
  ---Po tym co zrobiles Müller jedynie z dupy jesien sredniowiecza a z jelit skakanka - pomyslal Stirlitz.
 • @Ultima Thule 19:18:08
  A już się wyleczyłeś po masakrze, która cię spotkała?

  Może wagę zmień?.. W ciężkiej ci nie wychodzi.
  Proponuję letkopółśrednią.

  Pozdrawiam krakuwek.
 • @LordConqueror 21:20:23
  No nie... :D))))))))))))

  Matole. Trzeba było się uczyć a nie w szkołę kamieniami rzucać... :)
 • @ninanonimowa 21:31:33
  Nina,
  Jestesmy rozgrywani.
  Dzieki prostej te hni e do ktorej nie jedne raz nawiazujesz rowniez Ty.
  Nigdy nie wyrwiemy sie z zakletego chocholego tanca jak bedziemy wybierac wedlug ustalonego schematu.
  Mamy ciagle te same wybory, jeszcze nie dotarlo?
  Dlaczego nie wybierzemy innej drogi?

  Ogien z oltarza jest od dawna uszykowany a swiat obecny na oczyszczenie ogniem przeznaczony I byc moze nic nie da sie zrobic, ale mozna by jeszcze uratowac cos wazniejszego, cos cenniejszego niz marzenie o dobrobycie , imperializmie I stabilnosci tego wszystkiego.
  Wiesz moze co to takiego?

  Wiele odpowiedzi jest miedzyinnymi w Bibli.
  Mowie tak pomimo tego ze mam do tej ksiegi duza rezerwe.
 • Lord_Conqueror 22:18:43.CET
  .
  Koniec klötni i wzajemnych epitetöw.
  Poglady kazdy zachowuje dla siebie , tytuly tez.
  ?
 • Lord_Conqueror 22:18:43CET
  .
  Emily Ratajkowski ,Polka z pochodzenia .
  Nie ma poröwnania .
  Nie wklejam leszcza bo Feldmarszalek koala Riczard moze dostac zawalu i KTO bedzie placil bysmy mogli glupoty wypisywac.
  .
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=gWubhw8SoBE
 • @eonmark 21:45:54
  --------- myślę ,że chodzi Tobie o DUSZE -ona jest nieśmiertelna /reinkarnacja -dobra świadoma dusza przejdzie do wyższego poziomu - nie zostanie pochwycona /zatrzymana przez -sługi szatana / złych obcych
 • @LordConqueror 21:42:59
  Rozczarowujesz mnie... :(
 • @LordConqueror 23:07:34
  No i co?
  Ja i wielki orient...

  To byłoby nawet fajne jakby mnie chcieli :)
  S.Berluska dzięki P2 został premierem i kumplem Putina :)
  I robił "bunga bunga' :D)))))))))
 • --------- też prawda
  https://www.youtube.com/watch?v=Wam9j0NO_xo
 • @LordConqueror 23:26:43
  Olek czasami do mnie dzwoni ale zawsze mu tłumaczę, że Astra go nie lubi..:(
  Jest nieutulony. W żalu :(
 • dmowski mial racje
  W lakonicznym stwierdzeniu ninynonimowej ,,innej drogi niema,, zawarta jest niestety cala prawda o sytuacji Polski . I jest to wniosek logiczny . od czasow Dmowskiego niestety absolutnie nic sie nie zmienilo. Nie zauwazaja tego tylko osoby o ,,slabym wzroku i sluchu,, W Rosji jest ostatnia nadzieja swiata gdyz ona jest gwarantem dwubiegunowego ukladu sil ktory . blokuje powstanie jednej niekontrolowanej przez nikogo totalitarnej wladzy nad globem ziemskim. Jesli dojdzie do tego to faszyzm i bolszewizm beda tylko bladym cieniem tego co nastapi jest wystarczajaco duzo informacji jak ten nowy porzadek bedzie wygladal .Laczenie bolszewizmu z Rosja i interpolowanie tamtego okresu na dzis jest logicznym bledem.poniewaz kazdy narod zdolny jest w okreslonych warunkach do bycia zalazkiem i nosnikiem totalitaryzmu ,taki jest czlowiek. Rosji ten system narzucono po bezwglednej walce na polu militarnym i propagandowym pzez elity zachodu, patrz,wall sttret a rewolucja bolszewicka,, Jesli sa jeszcze na neonie rusofobi to artykol na portalu ,,prawym okiem,, pt ,,50 pytan,, nawet bardzo zatwardzialemu rusofobowi na pewno sprawe rozjasni To wszystko w odniesieniu do swiata jaki jest z jego realiami. Pozostaje jeszcze Pan Bog i jego ksiega ktora mowi o wielkim ucisku,o znamieniu besti bez ktorego nie bedzie mozna bedzie kupic ni spzedac ,,czip RIFID,, ale bedzie to na krotko Tak wiec Rosja jest przeciwwagą na dzis czy powstrzyma nwo ostatecznie tego nie wiemy chyba ze wierzymy temu co napisano ze i ten wielki ucisk jakiego nie bylo o kiedy sa ludzie kiedys sie skonczy Puki co cieszmy sie ze jak pisze autor rosyjski parasol nie pozwala by nwo rozwinelo skzydla
 • @LordConqueror 00:16:42
  G.O. ?...
 • @LordConqueror 00:29:51
  Sam widzisz jak sie znam... :(

  To jak mogą mnie przyjąć? :(

  Jakby chodziło o SCU, divisione Cerignola... :)
 • @Autor
  Bardzo dobry tekst.
  Analizując historię oraz obecne realia można stwierdzić nadzwyczajną, wręcz niewiarygodną zbieżność interesów Rosji i Polski.
  To aż wydaje się niewiarygodne, że nie dostrzegaliśmy tego wcześniej.

  Do rzeczy.
  1. Bojkot wyborów jest ostatecznością, a w przypadku PE jest obecnie zły.
  Nie daje niczego, a uniemożliwia chociaż wstawienie kilku głosów rozsądku czy rozpaczy do tegoż parlamentu, na jego mównicę.
  Poza tym wynik tych wyborów ma wpływ na stosunki w Polsce.

  2. "Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji. Tym bardziej, że wbrew pozorom ideologii i historii - Rosja potrzebuje silnej Polski - jako partnera w rozgrywce o hegemonię światową."
  Tylko czy w Rosji o tym wiedzą i czy kalkulują w swoich planach i działaniach, czy też położyli na nas lagę, jako na przypadku beznadziejnym.
  Czy też na Kremlu nie ma przemożnego wpływu opcja, która przebaczyła dla nas jedynie unicestwienie jako narodu i państwa, bo takie głosy słychać.

  Na marginesie - uważam, że jeśli Rosja nie wygra Polski, przez odbudowę naszego państwa, to musi przegrać.
  Po prostu nie będzie im miał kto tyłka pilnować, a pozbywanie się 40 milionów potencjalnych sprzymierzeńców w ich sytuacji, to w ich sytuacji krok samobójczy.
  Rosja powinna rozważyć związek na kształt dawnej unii polsko-litewskiej z obecną Polską.
  Niestety Rosja będzie niepodzielnie w tym związku w przewidywalnym horyzoncie czasowym dominować.
  Ale to nie jest dla nas żaden w zasadzie minus, tak jak nie był dla Litwinów (to jest Rusinów).

  3. "Stworzyć organizację i struktury – wspierające działania Rosji, w walce o nowy (ale inny) porządek świata – w którym Słowianie (w tym Polacy) mieliby czynny, partnerski udział."
  Można się tu tylko gorzko zaśmiać.
  Po kilkuset latach prania mózgów dla większości Polaków Rosja to wróg i dziad największy, godny pogardy i podeptania.
  I to trzeba zmienić, bo inaczej nie jesteśmy dla Rosji partnerem, sojusznikiem, tylko kłopotem.
  No i kładą na nas lagę, jak wódz plemienia sprzedający największego głąba ze swoich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z niego żadnego pożytku, a tylko kłopoty.
  A oni nas sprzedadzą Niemcom.
  Jeszcze się nie zdecydowali do końca, bo pilnują naszych ziem północnych i zachodnich, ale jak długo.
 • @ Autor
  "Ukraińcy i Tatarzy to Narody (właściwie nacje), które zawsze żyły z wojny, spekulacji, nigdy z pracy, którą traktowali jako grzech i karę."
  Jaka jest różnica między narodem a nacją?
  Ukraińcy zawsze żyli ze spekulacji i wojny, nigdy z pracy? Dlatego Ukraina była spichlerzem Rosji, za to giełdy całego świata pełne są Ukraińców. Panie Opara! Ukraińcy to naród (nacja) chłopów, pańszczyźnianych, wolnych lub kołchozowych. To własnie Rosjanie nie mają dobrych tradycji ciężkiej rolniczej pracy, dlatego zawsze potrzebna im była Ukraina. Za to giełdy całego świata pełne są ukraińskich spekulantów? Rosjanie za to nigdy nie żyli z wojny???? I nie służyło się w carskiej armii po 25 lat?
  "Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji." A zapytał Pan chociaż o warunki owego rosyjskiego protektoratu? Bo to wszystko już było: i czasy saskie, i rozbiory i PRL. Byliśmy pod rosyjskim parasolem. Aha, a Ukraińcy to już nie Słowianie, nie mają przecież nawyków ciężkiej pracy na roli? Są jakieś rosyjskie plany objęcia Polski protektoratem?
  dodatku, czy aby etnicznych Rosjan nie ubywa? I kraj mający tak podstawowe kłopoty, żyjący z eksportu surowców staje do walki o światową hegemonię?
  "Rosja potrzebuje silnej Polski", Ta, podobnie jak w czasach saskich, czasach zaborów, czasach PRLu i po Smoleńsku. To dosłownie widać na każdym kroku!
  "Ukraina jest tworem sztucznym"
  Za to Rosja od Królewca po Władywostok z kilkusetletnią tradycją masowych wysiedleń to czyste dzieło Natury. Podobnych bzdur dawno nie czytałem...
  Już się tu więcej nie pojawię.
 • @Jerzy.63 01:18:33
  mimo wszystko trzeba się tu pojawiać z powodów czysto praktycznych:

  ktoś musi dementować pojawiające się tutaj żenujące bzdury lub wręcz antypolskie prowokacje.
 • @LordConqueror 01:29:43
  trzeba sobie jasno i uczciwie powiedzieć, że mamy do czynienia z rosyjską agenturą wpływu ...

  To temu właśnie służy Cywilizacja Wariatów a teraz kolejne jej wcielenie w postaci jakiegoś Uniwersytetu Słowiańskiego czy jakoś tak (również pomysł Wojtasa).

  Do wszystkich członków "Kolegiaty Ruskiej" mam jedną uwagę:

  W Polsce NIKT was nie posłucha. Nie ma najmniejszych szans na zbudowanie w Polsce nastawienia prorosyjskiego. Mamy inną sytuację, niż po zaborach i nie już równowagi pomiędzy ideami prozachodnimi a prowschodnimi, jak to było 100 lat temu ...

  Dzisiaj opcja prowschodnia praktycznie nie istnieje i jest absolutnie nie do zaakceptowania.

  Natomiast szerząc takie bzdury stajecie się o prostu jawnymi wrogami Polski i Polaków ...
 • c.d.
  Zauważcie też, co jest prawdziwym powodem nienawiści Polaków do ZeSRE:

  otóż powodem tym jest upodobnienie się ZeSRE do ZSRR !!!

  A więc my, Polacy nienawidzimy w ZeSRE tego, co WSCHODNIE, ROSYJSKIE !!!

  A więc biurokracja, wszechwładza komisarzy, ideologizacja, walka z rodziną itp. !!!
 • @Ultima Thule 06:22:18
  Ultima, wolę rosyjska agenturę wpływów, niż agenturę Wall Street, którą Ty reprezentujesz. Dzisiaj opcja prowschodnia nie istnieje (w Polsce) ale istnieje silna Zachodnia Okupacja Polski... W związku z tym że Polacy nie chcą się zwrócic w sprawie tej okupacji do Pana Boga, za wstawiennictwem Matki Boskiej Królowej Polski (Która już nie z takiej opresji Polskę wybawiła), to skoro mają juz dosyc tej okupacji (a chyba nie masz wątpliwości, że mają już dosyc) muszą w sprawie tej sprawie zwórcic się do drugiego Bieguna na Ziemi. Zrozum, Polacy mają już dosyc tej "wolności". Mieszkasz w Polsce czy np Kanadzie pachnącej zywicą? Jeżeli mieszkasz w Polsce, to zamknij komputer i wyjdź na ulicę i porozmawiaj z ludźmi, starymi, młodymi, obojętnie... I pozdrawiam:-)
 • @Ultima Thule 19:56:33
  czyżbyś chciał zagarnąć polski rynek do spółki ze szwabami ?
 • @LordConqueror 21:42:59
  a co na to Kulkinowski ?
 • @Jan Paweł 09:35:45
  Różnica między wschodnią a zachodnią okupacją jest taka, że zachodnia kradnie, a wschodnia morduje ...

  Oczywiście jest to pewien skrót myślowy, ale tak to mniej więcej wygląda. Wystarczy poznać trochę relacje społeczne, sposób życia ludzi na Wschodzie, żeby zrozumieć, że to NIE NASZA BAJKA.

  Tam jest autorytaryzm, władza urzędników, mafia rządowa itp.

  Na Zachodzie skorumpowany polityk, jeżeli wydałaby się korupcja, po prostu WYLATUJE Z HUKIEM. Na Wschodzie ten, kto ujawni korupcję, zostaje zamordowany.

  Zdrajcom wywiadu USA grozi więzienie, zdrajcom wywiadu Rosji grozi śmierć (np. Litwinienko).

  Ogólnie: na Wschodzie (i to już za Bugiem) rozciąga się prymitywna, azjatycka pseudo-cywilizacja stosująca metody tyranów.

  Ludzie w Rosji tylko dlatego popierają silną władzę centralną, bo wiedzą, że bez niej zostaliby po prostu ograbieni i wymordowani.

  Skąd się wzięła brutalność banderowców na Wołyniu ? Z odwołania się do tradycji katolickiej ? Chrześcijańskiej ? Czy może raczej do azjatyckiej ?

  Im nie wystarczyło zabić. Oni musieli poddać swoje ofiary okrutnym torturom. Zwłaszcza dzieci i kobiety.

  To były POTWORY.

  Jeżeli ktoś mi mówi, że mam się kierować w stronę POTWORÓW, to dla mnie sam jest POTWOREM ...
 • @Ultima Thule 10:10:04
  https://pbs.twimg.com/media/BnfpdaxIMAAt-Md.jpg
 • Miss Ultima Thule 10:10:04
  .
  Nie ma zadnej röznicy miedzy okupacja szwabska czy ruska .
  Ohyda , mord i zgryzota niewolnika pod szkopskim czy sowieckim butem pachnie jednakowo .
  Widze , ze NIC nie zmienilo sie w czasie .
  Pozornie na pierwszy rzut oka, szklanego , wydajesz sie czytelna w ewolucji niemieckiego myslenia.
  Ale..
  ---Zadna praca nie hanbi --pomyslala kurwa polykajac sperme klienta.
 • Czy Rosja jest słowiańska?
  Osobiście uważam, że Słowiańskość to postawa wobec drugiego człowieka, środowiska i wobec siebie, która za naczelną zasadę przyjmuje szacunek i umiłowanie prawdy.
  Zauważam, dwa główne nurty w cywilizacji białego człowieka – ekspansja i egalitaryzm. Ten drugi oczywiście odpowiada mojemu pojęciu Słowiańskości. Genezę takiego podziału starałem się naszkicować tutaj:(http://zbigniew1108.neon24.pl/post/108917,dlaczego-starozytni-bogowie-byli-tacy-skryci#comment_967920). Kiedy w tym ujęciu analizuję Rosję, dochodzę do wniosku, że przez swoją imperialną politykę, kiepsko wpisuje się w Słowiańskość. Faktem jest, że żywioł rosyjski jest otwarty na drugiego człowieka, życzliwy, uczynny w takim stopniu, w jakim u nas już się tego nie spotyka, jednak władze Rosji reprezentują zupełnie inny światopogląd. Podkreślany przez Dugina, mesjanizm Rosji, wobec innych narodów świata, wykorzystuje cechy żywiołu rosyjskiego, do celów zupełnie im sprzecznych – do podboju. Bo aby skłonić ludność kraju do przejęcia innych terenów, należy wpoić obywatelom poczucie wyższości nad innymi (jaskrawym przykładem takiego podejścia jest polityka III Rzeszy Niemieckiej) i uzasadnić potrzebę misji niesienia „cywilizacji” do pozbawionych tego dobrodziejstwa krajów. W sumie, kiedy czytam teksty Dugina, trochę mu zazdroszczę tej chłodnej kalkulacji opartej na rzeczywistej sile i jednocześnie chory jestem co rusz poznając plany naszych narodowych zbawców, pełne emocjonalnych, opartych na kompleksach koncepcji, w zupełnym oderwaniu od rzeczywistości. A rzeczywistość jest taka, że Słowiańskość jest w zupełnym odwrocie - kołacze się gdzieś po kątach serc szarych obywateli, kiedy władze na wszystkich szczeblach dzierżą piewcy ekspansji. Pomimo to, uważam, że te zapomniane wartości, to właśnie ów dyament tkwiący gdzieś w popiele i dbać trzeba o jego odnalezienie i oczyszczenie. Jednak nie po to aby tworzyć siłę zbiorowości zdolnej przeciwstawić się przemocy nadchodzącej wojny ale aby jako jednostka przetrwać wojnę w zdrowiu fizycznym, psychicznym i na popiele tworzyć nową, zdrową społeczność.
 • @Max von Stirlitz 10:28:04
  Lecz przeciez obecnie Polska jest raczej pod okupacja Usraelska ..Chcialabym sie przy okazji dowiedziec jak jest z islamizacja wielkiej Rzeszy? Ja osobiscie znam ten problem sporadycznie i ze slyszenia (rodzina) oraz z "drugiej strony granicy", lecz podobno Turcy obrastaja w Rzeszy w piorka, ziemie, ostatnio cieple posadki .. Tu u mnie, jezeli tubylec chce sie ozenic z muzulmanka jako pierwszy warunek ma przejscie na islam - potem to juz ma z gorki jak u Francka Ribery ! Tu u mnie mowi sie takze , ze muzulmanki za noszenie chust dostaja po 100 euro miesiecznie ( chyba od anonimowych darcow z Polwyspu Arabskiego)...Jezeli do tego dodac spora sumke za kilkoro dzieciurow od oficjalnego tubylczego rzadu - to tylko rozmnazac sie na chwale Allaha i nie umierac!
  Pierwiastek ekspansywnej islamizacji UE - jest bardzo wazny a przeciez zostal pominiety przez p. Opare .. jak i inne aspekty sprawy..
  Jednak jestem zdecydowanie ZA zblizeniem Polski z Rosja, dla ktorej jestesmy partnerem nie zas "druga kategoria" za jaka uwaza nas UE !
 • @Ultima Thule 10:10:04
  --------WSCHODNIA moruje jednostki -ZACHODNIA całe Narody -----
 • @ninanonimowa 13:37:28
  Wlanie wczoraj w telewizji szwajcarskiej pokazywali i informowali, ze obecne potegi militarne sa na etapie tworzenia "robotow zabojcow", ktore to roboty maja byc bardziej precyzyjne w likwidowaniu "wroga" , co pozwoli uniknac zabijania " niewinnej ludnosci" . Jak sie to ma do prawdziwej sytuacji , mozna stwierdzic na podstawie usmanskich dronow, ktoe jednak zbyt czesto myla "cel" i zabijaja niezbyt precyzyjnie .
  Co jak co, ale przemysl zbrojeniowy wyprzedza inne dziedziny nauki, wiec moze juz niedlugo przyleca i do nas te "mordujace maszyny" nieomal jak w zapowiadzi Biblii... Strach sie bac ...
 • @LordConqueror 23:36:02
  ---obejrzałam z przyjemnością po raz wtóry
 • Baba _Araba 12:53:23.CET.
  Profesjonalne ( ? ) opracowanie po polsku sytuacji Turköw w IV Rzeszy o ktöra Pani pytala.
  .
  http://www.nowapolitologia.pl/sites/default/files/Biuletyn_Niemiecki_23_Niekochani._Turcy_w_Niemczech.pdf
  .
  Od siebie tylko dodam, ze Polacy sa wyzej od tureckiej holoty cenieni w IV Rzeszy.
 • Baba_Araba 13:49:58
  P.s.
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=JXiU9lbc_IY
 • @LordConqueror 18:48:46
  ---- mh........ mówisz atawizmy -- zapoznaj się z filmem -potem porozmawiamy o atawizmie Rosjan

  http://vimeo.com/82901597
 • Mr. Lord_Conqueror 18:48:46.CET
  .

  ----Müller nie myslales o zmianie pracy.
  RSHA placi twardym pieniadzem , wiec po co masz sie wysilac pukajac w klawiature ( sic ! ) za grosze uruchomiajac tegi mözg na zabawe przy klawiaturze
  ?
  Rozjebales mnie zupelnie klipem o Wokulskim co nie mögl wydymac Izabelli.
  Stary jestes wielki w tym co robisz i za co zyjesz.
  Na pohybel brunatnym-czerwonym i zydowskiej holocie !
 • Mr. Lord_Conqueror 20:26:47
  .
  Zapomnij o ofercie.
  By juz zupelnie nie zdziczec w reichu wypisuje bzdury pielegnujac pisownie i jezyk polski.Kupie sobie wöz cyrkowy i postawie w ogrödku.
  Ochujec tutaj mozna patrzac z oddali co kurwy robia z moja ukochana Ojczyzna.
  Polska.

  Maja szczescie , ze to nie lata 50-te i 60-te ubieglego stulecia.
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=OMyrPgZ2guY
 • @LordConqueror 18:17:31
  Lordzie, pisząc o prawdzie miałem na myśli prawdę wewnętrzną - czyli brak zakłamania w słowie i uczynku. Taka prawda zwyczajnie jest i nie trzeba jej definiować czym jest. Tym samym nikt, ani żadna kultura, nie może sobie zapisać w dorobku jej odkrycia. Z tego co wiem, "kultura łacińska" przynosiła "barbarzyńcom" bardziej skłonności do zakłamania niż do prawdy - bo też i taka jest istota wiary katolickiej.

  Jeżeli uważasz, że szacunek dla przyrody wynika z zależności od niej, to naprawdę żal mi ciebie. Faktem jest że pomimo zaawansowanej techniki w dalszym ciągu jesteśmy zależni od przyrody, i niby podświadomie wypływa z tego troska o zielone listki, ale z tym szacunkiem nie o to chodzi. Pomiędzy każdą żywą istotą dochodzi do wymiany energii - dajemy i odbieramy, tak jak wszystko co żyje wokół nas. Dawanie siebie, przyjmowanie kogoś - taka specyficzna definicja miłości. Sprawy może zbyt subtelnie dla niektórych. Tam widzę szacunek dla przyrody.
  Sam przyjąłem zestawienie ekspansja-egalitaryzm i nic tobie do tego dlaczego tak to ująłem. Ale wyjaśnię, bo jak widzę dla ciebie wszystko co można wykorzystać do promocji KK jest dobre a reszta nadaje się do zbesztania. Otóż pod terminem ekspansja rozumiem dążenie do powiększenia stanu posiadania kosztem sąsiadów. Z takiej postawy wynika oczywiście brak szacunku dla owych sąsiadów, często łączy się z (nieuzasadnionym) poczuciem wyższości wobec nich i jest skuteczne, kiedy umie się używać przemocy. Na przestrzeni dziejów można z łatwością wskazać państwa które spełniały warunki ekspansji - w zasadzie wszystkie kraje Zachodniej Europy, plus niektóre kraje muzułmańskie, no i oczywiście Rosja. Słowianie, jakoś nie mają takich tendencji. Wygląda na to że połączenie szacunku dla innych nacji z chrześcijańskim uniwersalizmem jakoś mocno zgrzyta i chyba tylko ślepy szukałby tutaj jakiegoś związku pomiędzy nimi. Słowa, słowa waść mnożysz chwaląc pod niebiosa "pacyfistyczną cywilizację łacińską", ale fakty zwyczajnie twoim słowom przeczą. Przykłady: Pacyfikacja obydwu Ameryk, podbój Afryki, eksploatacja Azji, eksterminacja mieszkańców Australii, dwie wojny światowe!
  Sam uważam, że chrześcijaństwo to wrzód na dupie ludzkości i tutaj akurat z Duginem jesteśmy zgodni.
  Uważam też, że Jezusa i jego przesłania nie należy łączyć z chrześcijaństwem, bo to dwie zupełnie różne postawy.
 • @LordConqueror 23:33:01
  Wygląda na to Lordzie, że ty jesteś Jezuitą! Właśnie czytam książkę o krecie polskiego wywiadu w zakonie Jezuitów i opisywana tam reguła zakonu coraz bardziej kojarzyła mi się z tobą. Końcówka ostatniego twojego postu to już po prostu podpis SJ po nazwisku.

  Wierz mi że nikt nie jest w błędzie i zakłamaniu dopóki szuka. Wszystko co robi w trakcie szukania, to uczenie się świata - dlatego nikt nie grzeszy. Nikt nie jest winny niczego. To Szawłowe kombinacje wprowadziły do nauki Jezusa lęk, aby owieczki były dalej pod kontrolą, chociaż są wolne i niewinne.
 • @IvanKruk 23:50:43
  "To Szawłowe kombinacje wprowadziły do nauki Jezusa lęk, aby owieczki były dalej pod kontrolą,..."

  Otoz to.Projekt 'pawel' powiodl sie milenijnie.
  Ponadto w Binli mamy pare tozsamosci Jezusa, posrod ktorymi ukryty jest ten jeden wlasciwy.
  Tylko szczerym sercem mozna odnalezc tam prawde.
  Pawel, jezeli wogole istnial, w stylu egipskich klatw narzuca jarzmo manipulacji 'swojej ewangeli' ktora jest mieszanka znieksztalcen prawdy, prawdy I klamstw.
 • @LordConqueror 01:38:16
  " 7 Ale jeżeli przez moje kłamstwo prawda Boża tym więcej się uwydatnia ku Jego chwale, jakim prawem jeszcze i ja mam być sądzony jako grzesznik?"
  Pawel z Tarsu  " 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa."
  Jezus  "15 Choćbyście mieli bowiem dziesiątki tysięcy wychowawców w Chrystusie, nie macie wielu ojców; ja to właśnie przez Ewangelię zrodziłem was w Chrystusie Jezusie. "
  Pawel,


  "Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie."
  Jezus


  "16 Proszę was przeto, bądźcie naśladowcami moimi!"
  Pawel

  Co tam nasladowac Jezusa, albo nienazywac sie ojcem czy rabim roztaczajac odor falszywego autorytetu wobec swoich wspolbliznich...
  Nie, to nie w stylu Pawla, nadetego manipulatora wijacego sie pomiedzy prawda a klamstwem...jak masz problem z zydami, mow do nich po zydowsku i ujmuj znajomoscia pisma, jak masz problem z rzymianami, to powoluj sie na rzymskie obywatelstow jak klasyczny polityk na swoj swiety immunitet. Nauczaj zeby sie nie obrzezywac ale jak zajdzie potrzeba to sam obrzezuj swoich wspolpracownikow.
  Nie chciej zadnych pieniedzy za swoja sluzbe dla Boga na rzecz ludzi...ale nie omieszkaj napisac eseju ktory bedzie uzasadnial swiety obowiazek wiernych do utrzymywania swoich 'pasterzty'.
  Maly bozek zradzajacy swoich ukochanych synkow poprzez ewangelie ktora dostal w wyjatkowych okolicznosciach, za kazdym razem opowiadanych inaczej...
  Nikt nie byl w niebie, poza synem bozym...ni i jeszcze Pawlem ktory chwali sie tym co widzial i slyszal...

  Takze jak chcesz to nasladuj sobie takiego ojczulka...a swistaki zawijaja w sreberka, na przekor wszystkiemu.
 • ---------- i co my tu mamy ???
  http://www.youtube.com/watch?v=SKoeIOfISu8
 • @ninanonimowa 13:37:28
  na swoim terytorium ???
 • KNP i JKM !!!
  http://ultimathule.neon24.pl/post/109190,knp-korwin-michalkiewicz-wolny-rynek-europa

  przeczytajcie i głosujcie zgodnie ze swoim sumieniem na JKM i KNP !!!
 • curiozum
  I pan uważa się za humanistę? Może i tak być, ale nie w potocznym rozumieniu , a tym drastycznym dotyczącym tego co najciemniejsze w ludzkiej naturze.

  Ukraina jest państwem, tworem całkowicie sztucznym w dodatku skłóconym. Jej przyszłość zależna jest - od woli wielkich i możnych tego świata: Rosji, Niemiec, USA. Wolna i bogata Ukraina – nie jest nikomu potrzebna -nawet jako bufor. Najwyżej jako rynek zbytu i pracy.

  Niesamowite...... takie twierdzenia w swoim czasie dotyczyły Polski, wspólnota myśli czy również poglądów? Te zostały uznane za zbrodnicze i zakazane prawem.

  A od kiedy elitami zwiemy wszy pluskwy i inne mendy- nic nie daje a zabiera ewidentnie pasożyty
 • @LordConqueror 21:42:59
  Brawo że uważa pan za słuszną degradację tego zdrajcy
 • @Ultima Thule 09:00:56
  No głosuje za KNP w trzech kolejnych wyborach, ale "wolny rynek " to mityczne pojęcie równie teoretyczne jak komunizm.
  Ignoruje pojęcie uczuć i emocji .
 • sambor
  Coś mi się wydaje, że dobrze pan kombinujesz. Moje przemyślenia są podobne. Możliwość manewru kurczy się coraz bardziej. To prawda, że całkowita niepodległość to mrzonka na którą nikt nam już nie pozwoli. Teraz trzeba sobie odpowiedzieć co zrobić żeby zachować tożsamość w obliczu zawieruchy, która niechybnie nadchodzi.
 • Mr. Lord_Conqueror 01:38:16. CET
  .
  Berlin . 18 maja 1944r.
  Promien slonca obudzil Maxa wpadajac do gabinetu .
  Widok jaki ukazal sie dookola przypominal dawne , sowieckie narady.
  Müller ubrany w habit Jezuity spal smacznie na kanapie otulony Martha und Helga w gimnastycznym tröjkacie.
  ---A Obergruppenführer Swistak siedzi i liczy sreberka - pomyslal Stirlitz zasypiajac ponownie.
 • @gnago 09:57:02
  BZDURA !!!

  To właśnie WOLNY RYNEK uwzględnia uczucia i emocje !!!

  Interwencjonizm / socjalizm uważają, że można dokładnie wyliczyć, czego ludzie potrzebują (słynne skomplikowane, debilne wzory keynesa).

  Natomiast WOLNY RYNEK mówi tak:

  ponieważ NIE DA SIĘ niczego policzyć, to najlepiej, jak oddamy ludziom prawo do decydowania, na co chcą wydać swoje pieniądze. Bo ludzkie potrzeby wypływają z SUBIEKTYWNYCH EMOCJI !!!

  Tak więc WOLNY RYNEK to EMANACJA REALIZACJI EMOCJI I UCZUĆ !!!

  ROZUMIESZ !?

  I co jest takiego "mitycznego" w tym, żeby np. zlikwidować ZUS lub PIT ?
  Możesz mi to MERYTORYCZNIE wyjaśnić ?
 • @Ultima Thule 12:24:26
  Wolny rynek, tak jak i demokracja w dużym stopniu zależą od skali swojego oddziaływania. Demokracja idealnie się sprawdza w skali niewielkiej osady w której wszyscy się dobrze znają. Nieco gorzej się sprawdza w regionie wielkości województwa, w skali kraju leży na łopatkach, a w skali całej UE jest już tylko własną parodią. Podobnie wolny rynek - im większa strefa rynku (większa - czyli w zasięgu rozsądnych kosztów środków transportu), tym wpływ potentatów większy i mniejsza rola lokalnych wytwórców/usługodawców. Może czasy takie wrócą, że lokalna demokracja i lokalny wolny rynek będzie jedyną formą funkcjonowania tych pojęć.
 • @Ultima Thule 12:24:26
  A znany mi przypadek chciwości zakończonej plajtą świadczy o czym innym.

  Wolny rynek istnieje niby samoistnie bez powiązań personalnych .
  Sztandarowe jest zawołanie liberałów o kapitale bez granic. Ostatnie lata przekonały nas jaka to bzdura
 • @Ultima Thule 12:24:26
  I co jest takiego "mitycznego" w tym, żeby np. zlikwidować ZUS lub PIT ?
  Możesz mi to MERYTORYCZNIE wyjaśnić ?
  ZUS I PIT to pojęcia odpaństwowe i to przykład mityczności wolnego rynku. A to sprowadza nas na manowce anarchii. A RP już to przerabiała.
  Brak skutecznych władz wykonawczych i brak skutecznego aparatu skarbowego.

  To jak komunizm możliwy do zaprowadzenia w skali całego świata nigdy części.
  To samo dotyczy wolnego rynku w skali całego świata możliwy w części nigdy. Dlatego skąd w głowach liberałów koncesje wyłączności, o dziwo dobrowolne

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930